Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) jpm válasza Armando_19 (#3599) üzenetére


jpm
senior tag

Jó lehet ez a felállás is. bár most ugyan nem volt semmi különösebb akció a versenyen, pedig sokan számítottunk rá. Monza pedig viszonylag nyugis, gyors pálya, viszont az első sikánban a rajt után lehet vmi jó kis kocc. Ó egy versenyzőt már 2x megvettél micsoda tragédia ;] (ráadásul pont Sutil aki viszonylag olcsó, bukni nem sokat lehetett rajta) Nézz meg engem, a kurváknál nincs annyi visszatérő vendég mint nálam :DD
Ha meg mersz előzni..., akkor nyerd is meg az egész versenyt!!!! :D

IreN!CuS Nem kell azt neki tudnia ;]

(#3602) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Fejlődési gát van. Pénzhiány miatt nem tudok előbbre jutni.... :N

(#3603) venember83


venember83
nagyúr

Hmm, SUT-BOT-RBR-FER-TOR helyett SUT-BOT-MER-FER-LOT?

(#3604) Qorthral válasza venember83 (#3603) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem rossz, de a Red Bullt nehéz lesz visszatenned és kissé így meg fogsz akadni a fejlődésben. Nem jobb inkább várni, míg a Red Bull + Ferrari mellé befér a Merci vagy pilótának Grosjean?
Esetleg most összerakni egy RBR + FER + MER (ha befér) csapatot és a gyenge pilótákat lassacskán fejlesztgetni?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3605) venember83 válasza Qorthral (#3604) üzenetére


venember83
nagyúr

RBR-FER-MER nem fér be csak pilóták nélkül. :DDD Hmm, esetleg GRO-selejt-RBR-FER-selejt a SUT-BOT-RBR-FER-TOR csapat helyett? :U Bár legjobb talán ha ülök nyugodtan s megvárok 1-2 szabadedzést.

[ Szerkesztve ]

(#3606) Armando_19 válasza jpm (#3601) üzenetére


Armando_19
őstag

Figyelj, nálam 1 dolog van ami szent és sérthetetlen, és az Alonso. Nagy Alonso drukker vagyok, megvettem, végéig marad. Ha megnyeri a VB-t, én megnyerem a játékot. Hogy közben mi hogyan alakul, kit hogy veszek, mi lesz a versenyen, LUTRI!:D Monza zoral betli.

(#3607) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

áhh, nincs elég pénzem normálisan semmire :N

vagy benn marad a RB Webber, vagy csapat formájában, de akkor csak 1 top komponens fér be mellé, azt meg ugye tudjuk hogy a McLaren-től lefelé mennyit ér a többi csapat....
vagy kihagyom a RB-t, és akkor befér a Lotus-Merci-Ferrari kombó valamilyen pilóta-csapat kombinációban, de pl amilyen űridőt ment ma Vettel, nem nagyon merem kihagyni őket...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3608) hoffman_


hoffman_
nagyúr

elég keveset cserélgettem, egy-két futam erejéig nem figyeltem oda rendesen a cuccra, csúsztam is vissza kicsit... kérdésem a következő Srácok :)

most van: ricciardo, di resta, lotus, merci, marussia + 52millio

amit ebből tuti megtartok, az di resta és a merci - kérdés, hogy mi jöjjön a többi helyre? egy lotus -> ferrari csere nekem időszerűnek tűnik már, viszont túl jól akkor se tudom feltölteni a maradék két helyet... ötlet?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3609) FireKeeper válasza hoffman_ (#3608) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

di restához miért ragaszkodsz annyira? már nem annyira izmos a FI mint volt az "acélos gumik idején". ha őt eladnád talán kijönne valamilyen kombóban a lotus-merci-ferrari trió, ami bőven erősebb.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3610) Armando_19 válasza hoffman_ (#3608) üzenetére


Armando_19
őstag

Én a helyedben inkább egy Ricciardo-Massa cserét csinálnék, vagy Marussia Mclaren. Az apró pontosokat kéne kicsit felduzzasztani. Massa most tolni fogja, harcol az ülésért(bár remélem inkább a finn vedelőgépet szerződtetik). Button biztos jó lesz, fekszik neki monza, Perez tavaly itt futotta élete versenyét, én ezért is tettem be a Mekit.

(#3611) Armando_19 válasza Motion_Blur (#3578) üzenetére


Armando_19
őstag

Te fater, nem akarok beleszólni, de a Picket miért nem vágod ki a fenébe, és teszed be helyette a Ricsit?

(#3612) hoffman_ válasza Armando_19 (#3610) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi! ja, tegnap én is erre jutottam, be is raktam a mekit a marussia helyére. viszont szerintem kimi nem megy a ferrarihoz, akármilyen hülye pletykák mennek mindenhol, egyszer volt már ott, szarul érezte magát, nem fog visszamenni. szerintem :)

FireKeeper:

mert pilótában perezről előrelépni nem nagyon tudok. csapatot meg az ő eladása nélkül is tudok variálni, annyira meg nem rossz, hogy szabadulni akarjak tőle :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3613) jpm


jpm
senior tag

52 pont :) nem rossz ezzel a felállással.
P. Maldonado, S. Perez, Red Bull, Toro Rosso, Mercedes
Ebből még bármi lehet.
Egyelőre örülök hogy kihagytam a lotust , force indiat és persze a ferkát.

[ Szerkesztve ]

(#3614) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

végül nem nyúltam hozzá semmihez, az a pár extra pont nem érte volna meg a pénzt amit a cserélgetéssel bukok. 38 pont így.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3615) DemonDani


DemonDani
addikt

Nagyszerű GRO meg a LOT gyenge szereplése... Szerencse hogy betettem a Ferkát a RBR mellé, mert HAM miatt a Merci is eléggé gyenge lesz gyanitom.

Egyelőre ez a hétvége úgy látom hogy sokaknak a kármentésről szól (nekem is) és az szakíthat akinek HULK bent volt.

(#3591) Qorthral

Meki úgy jött volna szóba amúgy, hogy akkor maradhatott volna RIC, így viszont VDG-vel kell bénáznom. Bár végül RIC sem lett annyira elől, mint még a Q2ben is állt.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3616) M3oH


M3oH
addikt

45pont. Lotus ejnye, FI no comment. Szerencse, hogy megléptem a Sutil>Ric cserét. Kár, hogy a FIt nem váltottam Sauberre. Mindegy, versenytempó csak jobb lesz.

(#3617) Qorthral válasza DemonDani (#3615) üzenetére


Qorthral
őstag

A Ferrari így is többet hoz neked, mint a Meki + Ric hozott volna. Az árfolyamkülönbségről nem is beszélve. De a lényeg az, hogy jól döntöttél.

40 pont jött össze. Sajnálom, hogy Hamilton így elszúrta ezt az IM-et. Mondjuk a Merci szinte mindenkinek bent van. Legjobb lett volna, ha WEB + GRO + SAU + TR + FER csapatra váltok, de talán így sem lesz olyan rossz.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3618) FireKeeper válasza Qorthral (#3617) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a Merci ma nagyon offon volt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3619) venember83


venember83
nagyúr

RBR - Ferrari most hozott pár pontocskát.

(#3620) Motion_Blur válasza venember83 (#3619) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem is az, más nem. Ki se merem számolni.

A FI és a Lotus rém gyenge....

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3621) FireKeeper válasza Motion_Blur (#3620) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a Lotus szerintem csak ezen a pályán gyengélkedik, de a FI konzisztensen gyenge, amióta lecserélték a gumikat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3622) DemonDani válasza Qorthral (#3617) üzenetére


DemonDani
addikt

Remélem azért Gro meg Merci is fentebb fog még lépkedni. Versenyen a kisebbek úgyis hátra fognak potyogni, bár azért Hulkenbergnek szorítok, attól hogy nem tagja a csapatomnak. :K

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3623) jpm


jpm
senior tag

Akkor holnapra egy Perez győzelem jó is lenne, na jó egy dobogóval is elégedett lennék. :D
+red bull dobogó.

(#3624) #65755648


#65755648
törölt tag

61 pont, köszönhetöen ric+hulk-nek. Sajna a ferrari is jo es erre szamitani is lehetett, de nem mertem lecserélni a mercit. Holnap már nem lesz ilyen jo napom, a pilotaim vissza fognak esni, remélem legalább Hami elöbbre jön és RB hozza a kötelezöt.

(#3625) -Mike- válasza #65755648 (#3624) üzenetére


-Mike-
addikt

Hulk-ot én is megakartam venni, de inkább maradt Sutil. Sz'al remélem esik egy kicsit fentről és Nico kiesik a 'csába, :D

(#3626) Armando_19


Armando_19
őstag

Szevasztok Direstások:D

(#3627) Armando_19


Armando_19
őstag

Neeeee. Vergne...

(#3628) Armando_19


Armando_19
őstag

Mekkora Bukta Te Jó Isten! :O

(#3629) bobace


bobace
őstag

-33pont, amiért variáltam, így kell bűnhődni :DDD Marad 220 környéke.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3630) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a FI szépet nullázott, megérte bennhagyni őket, meg a mercit is :W már megint, éreztem hogy jó lehet a ferrari de nem mertem meglépni. 186 lett így is, de a ferrarival meglett volna a 200 :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3631) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Adrian Sutil :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3632) -Mike- válasza Motion_Blur (#3631) üzenetére


-Mike-
addikt

Örültem neki én is. :D

(#3633) Qorthral


Qorthral
őstag

220 pont körüli hétvége. Anyagi helyzetemet figyelembe véve kifejezetten elégedett vagyok vele.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3634) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

263 pont. Ezzel talán megint lépek előre néhány helyet.

(#3635) jpm válasza Armando_19 (#3628) üzenetére


jpm
senior tag

Óó ne óbégass már! Nehogy megsajnáljalak :DDD így is hoztál rajtam bőven.
kb 200pont.

(#3636) Qorthral válasza Beerwolf (#3634) üzenetére


Qorthral
őstag

Grat :R

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3637) Zoza24


Zoza24
senior tag

263 pont szintén:)nem volt ez rossz ;)

Forza Italy!

(#3638) Beerwolf válasza Zoza24 (#3637) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Akkor marad a 3 pont előnyöd. :P

(#3639) Zoza24 válasza Beerwolf (#3638) üzenetére


Zoza24
senior tag

nem is tudtam,hogy te vagy az:) lesz meccs szépen:) valamikor korábban pedig anyagilag jóval előttem jártál,bár azért most is van ilyen szempontból egy kis fórod:)

Forza Italy!

(#3640) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

238 - tűrhető, főleg ilyen gyenge csapattal :(

SUT, HAM azért még hozhatott volna még 20-25 pontot.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3641) T0rnad0


T0rnad0
addikt

97 pont, kockázatos csapattal...Már az előző versenyen is bepróbálkoztam, akkor még úgy ahogy jöttek a pontok.

Z Fold 4

(#3642) Beerwolf válasza Zoza24 (#3639) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Na én elszámoltam, 7 ponttal többem lett.
Így megelőztelek, de még biztos jó kis csata lesz. :)

(#3643) Zoza24 válasza Beerwolf (#3642) üzenetére


Zoza24
senior tag

én is lesek,hogy mit számoltál vazze:)

Forza Italy!

(#3644) venember83


venember83
nagyúr

SUT-BOT-FER-RBR-TOR mellé még huszonkét millió, de még mindig nem fér be a Merci. :( A Lotus befér Sutil és az amúgy nem sok pontot hozó Bottas lecserélésével. Az egyetlen normálisabb opció Sutil cseréje a Lotus francia pilótájára, de ahhoz Bottas is helyet kell cseréljen Chiltonnal.

(#3645) jpm


jpm
senior tag

zuhanás :D -12 hely
Várható volt sajnos.

(#3646) bobace


bobace
őstag

+16 hely, de azt hogy :DDD Én se értem, sajnos Ferka nem fog beférni sehogy.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3647) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

GRO-RB-FER-MER pont megvan így :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3648) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#3647) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hát ez így egész jó kis csapat :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3649) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#3648) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha jól látom egyre inkább hasonlít az összeállításunk :)

Meg sajnos az összpontszámunk is :O :D

mod: grat a hétvégéhez! :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3650) Beerwolf válasza Zoza24 (#3643) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Sutilt 17.-nek számoltam az időmérőn.

Motion: nekem is befér, csak akkor nincs 5. komponens. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.