Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricsii2001

    tag

    Sziasztok!
    Sajnos egy olyan problémába ütköztem, hogy még sok-sok évvel ezelőtt bekapcsoltam a PayPal fiókomon a kétlépcsős azonosítást a hitelesítő alkalmazás segítségével. Azonban azóta már nincs meg a hitelesítő kulcs.
    Azt szeretném megkérdezni, hogy hova tudok fordulni ezzel a problémával segítségért? Vagy egyáltalán van remény arra, hogy ezt feloldják?
    Igazából csinálhatnék egy újat is, mert nem volt rajta semmi pénz, csak sajnos a telefonszámom ahhoz a fiókhoz van társítva. Nekem az is elég lenne, ha törlik a meglévőt, hogy felszabaduljon a telefonszámom, hogy újat regisztrálhassak. A régi jelszavát ismerem, az email címéhez hozzáférek, azonban a kártyával már nem biztos, hogy rendelkezem, mert nem emlékszem, hogy melyik kártyám lett hozzátársítva (tehát hogy a jelenlegi, vagy pedig a már lejárt, de szerintem a lejárt).
    Köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák