Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) V/ válasza Beni2360 (#35150) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont az lett volna a lényeg ha új PayPal fiókot csinálsz akkor azon ne legyen sms védelem, vagy ne Vodafone telefonszám legyen, mert arra nem kapod meg az sms-t.

Nem látják a kártya mögött lévő bankszámlát, nem is így működnek a kártyák.
Egyszerűsítve írom, ha fizetsz vele elküld a terminál egy kérdést a bankodnak hogy van-e az adott összegre fedezet, a bankod rendszer ellenőrzi és visszaküldi hogy oké, ekkor végig megy a fizetés, te hazaviszed a motyót. Pár nappal később a bankod elutalja a bankszámládról ezt az összeget a kereskedő bankjának.
Csak a bankod tudja, hogy mennyi pénzed van.

[ Szerkesztve ]

(#35152) Beni2360 válasza V/ (#35151) üzenetére


Beni2360
félisten

Na akkor még 1x.
Az új fiókomban nincs sms értesítő bekapcsolva és egy 30 számot adtam meg. Bankot még nem kapcsoltam hozzá. Akkor nem is fogok tudni vásárolni ? Erre már nem emlékszem, hogy kellett-e vagy nem.
Azt tudom, egy éve hogy nagyobb összeg vásárlásánál egy másik kártyát regeltem és az másik banknál van, simán leemelte az összeget. Fizetés után azonnal töröltem a fiókban azt a kártyát. Tehát később a másik bank hogyan tudta utalni?
A két régi fiókomba szerettem volna belépni és kértem új jelszót de ott is aktiválva van az sms a 70 számra, na ezt ellenőriztem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#35153) V/ válasza Beni2360 (#35152) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal fiók esetén úgy lehet vásárolni hogy
1. Pénzt utalsz az egyenlegre a saját bankszámládról és arról fizetsz a PayPal-al, miután a PayPal lekönyveli a beérkező összeget.
2. Egy bankkártyát csatolsz hozzá és onnan "veszi le" a pénzt a PayPal fizetéskor.
Lényeg az hogy nem kell bankot csatolni.

Ha bankkártyával fizetsz, akkor annak hátterében mindig bankok közti utalással történik a "pénz csere". Bővebben most nem magyaráznám a technológiát.

[ Szerkesztve ]

(#35154) Ghard


Ghard
őstag

Ma nyitottam case-t paypalon, mert nem jött meg egy csomag.
Most este kapok róla emailt, a következő szöveggel: Investigation Complete. Because you reported that this claim has been amicably resolved, this case has been closed.
Mi a fene történt a paypallal? Én semmit sem jeleztem nekik, hogy megoldódott volna. Refund sem jött.
Írtam már a supportnak is...

(#35155) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Felhívtam a Voda ügyfélszolgálatát.. egy óra ment rá a napomból :O

Hosszas magyarázás és egyeztetés utan nagyjából annyi hasznos információt tudtam szolgáltatni, hogy eddig a +3670 7177120 -as számról jöttek az sms-ek, és nov 5 óta nem jönnek, nem tudok belépni stb.
Azt mondták rögzítik a panaszom és 30 napon belül tájékoztatnak az eredményről.

Továbbá a srác állítja hogy még soha senki sem tett hasonló bejelentést.

(#35156) V/ válasza AeSDé Team (#35155) üzenetére


V/
Topikgazda

Pedig itt is többen írták, ezek szerint nem foglalkoznak vele. De az a gond, hogy szerintük ez nem Vodafone szám a formátum ellenére és esetleg a rendszer emiatt blokkolja.
Ha a telefonszám keresőbe beírod akkor 0 találat és ez egy általános sms küldő szerver szolgáltatás száma, adott esetben nemcsak PayPal kód érkezhet, hanem ha a neten rákeresel láthatod hogy más dolog is, ha valaki panaszt tesz, akkor a szolgáltató blokkolási listára teszi, de szerintem erről az akivel beszéltek azok nem is tudnak.
Jobban el kell nekik magyarázni.

[ Szerkesztve ]

(#35157) Calas47


Calas47
újonc

Jeleztem én is a Vodafone-nak és a PayPalnak is a problémát, kevés sikerrel. Voda azt mondta dolgoznak a problémán, de nem állok addig fél lábon... Valaki próbált már számhordozást Telenorhoz vagy Telekomhoz? Úgy szerintetek működni fog?

(#35158) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok.

Egy jó tanácsot szeretnék adni nektek a Paypallal kapcsolatban. Soha ne adjatok el semmilyen digitális terméket (pl. STEAM kulcs), amit emailben vagy ebay üzenetben küldtök el a vevőnek. Simán jelentik a vevők "unauthorized transaction"-nak és tuti bukjátok a játék árát és még 20 dollár chargeback fee-vel is lehúz a paypal...

[ Szerkesztve ]

(#35159) 01sohard válasza Calas47 (#35157) üzenetére


01sohard
újonc

Ma este költözik át a számom a telenorhoz, ( vodafone-os volt), szóval én is kíváncsian várom a számhordozás eredményét. Majd megírom, működik -e. Elvileg működnie kell.

(#35160) V/ válasza Calas47 (#35157) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal ha kéred kikapcsolja, ha sürgős a dolog.
Ha nálad is számhordozás lesz és azután kapni fogod a más szolgáltatói vonalon az sms-t, akkor kiderül hogy kinél van "hiba".

(#35161) V/ válasza Looserke (#35158) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel nem a PayPal-on adtad el itt ez kevésbé hasznos információ. Az hogy a vevőd visszaél a PayPal vásárlói védelmével és azt hazudja, hogy átverted vagy az hogy más fizetett a nevében és emiatt kapsz szankciót az egyáltalán nem a PayPal hibája.

(#35162) stuka20


stuka20
aktív tag

Sziasztok!

Én ma próbáltam belépni a paypalfiókomba, de én sem tudok, mert szintén nem küldi el az sms-t(vodafone ).Viszont nekem még olyan fura dolog is van (ami miatt próbáltam belépni), hogy "2018. október 27. napon eltávolította a(z) x-xxxx végződésű kártyáját PayPal-számlájáról. " és én ugyan nem távolítottam el :D.
Visszaolvastam a hozzászólásokat, de sajnos nem tudok angolul, így nekem rip.

(#35163) Beni2360 válasza V/ (#35153) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszönöm mester eddig is így vásároltam csak nem tudom, hogy abba a fiókba amibe nem tudok belépni van-e csatolva bankszámla.
-------------------------
Nekem is az utolsó fizetés a íRosegold volt nov. 05. a többi alin és a 11.-i sikertelen vásárlási kísérletek. Mennyire érezte ezt meg az Paypal? A sok kiküldött SMS és nem volt mögötte semmi vásárlás. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#35164) vampire17


vampire17
addikt

Na fejlemeny!

A cegem ma kapott (papiralapu) levelet a Vodatol a kiemelt ugyfelszolgalatos ticketem miatt, hogy sikerult felfedezniuk a problemat (juhheee, ez kb annyit jelent h tudtak reprodukalni) Viszont ezen a szinten nem tudjak megoldani, ezert tovabbitottak a "radios halozatos" reszlegnek...

(#35165) V/ válasza vampire17 (#35164) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt jön az, hogy akkor ez nem PayPal okozta probléma.

(#35166) mate_x válasza vampire17 (#35117) üzenetére


mate_x
csendes tag

Köszi a leírást, ez alapján, és egy angolul jól tudó barát segítségével nekem is sikerült levetetni a kétlépcsős azonosítást. :)

(#35167) Wajk


Wajk
addikt

Sziasztok, szerettem volna Regelni a PayPal-ra.
Kiváltottam a CIB Internetkártyáját, de nem tudom hozzáadni az acc-hoz, azt írja nem támogatott :F

Ez igaz lehet? Pár perce tettem rá 5000Ft-ot is...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#35168) V/ válasza Wajk (#35167) üzenetére


V/
Topikgazda

De támogatott. Esetleg nézd meg a Kártyahozzáadás leírást az Összefoglalóban, de a kártyának aktívnak, legalább 800 Ft pénzzel feltöltöttnek és internetes vásárlásra alkalmasnak kell lenni és ha van banki limit a vásárlásra akkor az legyen feloldva mielőtt hozzá akarod adni. Ilyen kártyám is van hozzárendelve, használható.

[ Szerkesztve ]

(#35169) Wajk válasza V/ (#35168) üzenetére


Wajk
addikt

köszi az infót, minden megvolt, csak egy apróság nem: nem aktiváltam :B

done

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#35170) Wajk válasza V/ (#35168) üzenetére


Wajk
addikt

még mindig aktuális és érdemes beálítani, hogy ne a PayPal árfolyamot használja?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#35171) V/ válasza Wajk (#35170) üzenetére


V/
Topikgazda

Minden új vagy frissített kártyánál meg kell csinálni. A CIB deviza árfolyam is kedvezőbb.
Most a PayPal vásárlási $ árfolyam 300 Ft a CIB kártyás elszámolási árfolyama 291,67 Ft

[ Szerkesztve ]

(#35173) Ghard válasza Looserke (#35158) üzenetére


Ghard
őstag

Világosan le van írva a szabályzatban, hogy ha te vagy az eladó és digitális javakat adsz el, akkor neked nincs védelmed. Szóval ha a vevő reklamál, automatikusan neki lesz "igaza".

(#35174) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok,

Ismet olyan kerdesem lenne hogy hogyan tudok paypal credittel fizetni pl laptopert? Az elado olyan valaszt adott hogy ha van a szamlan annyi akkor lehetseges. Ez szerintetek is igy van?
Masik kerdesem az lenne, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy a jelenlegi paypal szamlamat osszekossem a mastercard szamlammal amire a fizum is jon? Amugy, errolna szamlarol szoktam utalni a paypal szamlamra is...

Koszi mindenkinek.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#35175) V/ válasza mufi (#35172) üzenetére


V/
Topikgazda

Magyar a PayPal fiókod? Ha igen, akkor a felsorolt dolgok nem használhatóak .
Úgy tudom hogy nem hibás a Prohardver, a duplázás nem kellene hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#35176) V/ válasza Ghard (#35173) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért van védelem az eladóknak is, de a nem a vevő fizetett a PayPal fiókkal az nem vásárlói védelem.
Annyit azért szoktunk írni a PayPal-nak, hogy az adott e-mail címre, postacímre el lett küldve a megvett dolog, így ezzel nekm károm keletkezett azért mert a vevő ne vigyázott az adataira, így jogtalannak tartom a pénz visszaszedést, mert megkapja vagy felhasználja az adott terméket.
Ha a hacker nem változtatta meg az adatokat, akkor valójában még is ő vásárolt és akkor hazugság az egész.

Az eladó jóhiszeműen járt el és vizsgálni kell a szituációt, hogy az illető adataihoz hogyan, miként fértek hozzá. Ha ez elmarad akkor tisztességtelen a PayPal eljárása. Erre is emlékeztetni kell őket.

[ Szerkesztve ]

(#35177) Ghard válasza V/ (#35176) üzenetére


Ghard
őstag

Elsiklottam a fizetés módja felett. Többnyire a "nem kapták meg" jelzéssel élnek vissza, sok fórum van ezzel tele.

(#35178) V/ válasza Ghard (#35177) üzenetére


V/
Topikgazda

Van ez a trükkjük is, de arra is van megoldás, fizikailag létező módon elküldeni.
Én egyébként mielőtt elküldeném ha ilyet adnák el, megköszönném a vásárlást és mivel az utóbbi időben sok olyanról hallok hogy feltört PP fiókkal fizetnek, kérem hogy erősítse meg a vételi szándékát egy e-mailben vagy pedig jelezze a Paypal-nak hogy nem ő vásárolt. Ha erre megjön a válasz és tényleg ő a vevő, elküldöm neki. Itt azért egy "tértivevényes" email vagy postai levél.

[ Szerkesztve ]

(#35179) mufi válasza V/ (#35175) üzenetére


mufi
senior tag

Szerintem igen. Ha pl megadnek angliai cimet azzal kicselezhetnem ezt a dolgot?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#35180) V/ válasza mufi (#35179) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem a cím számít, egy adott országban nem áll minden PayPal opció rendelkezésre. Pl.: mi nem fizethetünk bankszámláról, míg a Németországban regisztrált személy meg igen. Nem igényelhetünk PayPal bankkártyát más országban meg lehet.

[ Szerkesztve ]

(#35181) AMDaZERG_1 válasza vampire17 (#35164) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Kiemelem, nem vagyok kiemelt ügyfél...
Szóval megkaptam a Vodafone levelét, amiben az áll:
Kérésének megfelelően bejelentését rögzítettük. Panaszát az Ön által közölt információk és az első körben lefolytatott elemzések alapján a technikai csoportunk jogosultnak találta. Annak érdekében, hogy Ön szolgáltatásunkat megfelelő minőségben vehesse igénybe., hálózati és rádiós munkatársak bevonása indokolt egy második körös vizsgálatba.
...........
A második körös vizsgálat célja, hogy feltérképezzük és azonosítsuk panaszának pontos okát és a legoptimálisabb, hosszan tartó megoldással orvosoljuk ezt.
...........

Szóval nem PayPal hiba, így gyanúm szerint a szolgáltatót váltóknak fog működni!

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#35182) gabor9991 válasza AMDaZERG_1 (#35181) üzenetére


gabor9991
őstag

Engem is megtisztelt a Vodafone ma a válaszukkal a paypalos bejelentéssel kapcsolatban
[kép]

Remélem hamarosan megoldódik a probléma.

(#35183) stuka20 válasza gabor9991 (#35182) üzenetére


stuka20
aktív tag

Ezek után, akkor már nem kell írnom, vagy azért írjak én is nekik ezügyben?

(#35184) Botka88 válasza stuka20 (#35183) üzenetére


Botka88
újonc

Sziasztok , elvileg megjavult , nekem márt megjön a sms, köszönet azoknak akik írtak nekik :)

[ Szerkesztve ]

(#35185) w.miki


w.miki
veterán

Hol is lehet a két lépcsős azonosítást kikapcsolni?
Illetve azt, hogy a bank váltson az árfolyamok közt? Most egyiket sem találom :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#35186) A214


A214
aktív tag

Igen működik!

Kérdésem hogy a meglévő mellet egy másik szolgáltatói számot is hozzáadhatok?
Ilyenkor mind a két számra kiküldik az smst?
Mindegyikre ugyanazt a 6 jegyű számot küldik vagy különbözőt?

[ Szerkesztve ]

(#35187) A214 válasza w.miki (#35185) üzenetére


A214
aktív tag

Biztonsági részben tudod kikapcsolni a biztonsági kulcs résznél.

(#35188) w.miki válasza A214 (#35187) üzenetére


w.miki
veterán

el kell távolítani a telefonszámot, és úgy?
Az átváltást hol lehet beállítani?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#35190) A214 válasza w.miki (#35188) üzenetére


A214
aktív tag

Igen el kell távolítani a tel számot és kész.

[ Szerkesztve ]

(#35191) V/


V/
Topikgazda

Helló! Az Összefoglalóban benne van egy csomó leírás! Köszönettel venném hogy amit az alábbi rész tartalmaz azt esetleg figyelembe vennétek! Köszönöm.
Téma tudnivalók
Tekintsd át a téma Összefoglalót!
Használd a gyorskeresőt (Jobb felső sarokban van) a kérdés feltevése előtt, előfordulhat, hogy van már rá válasz.
Ha mégsem találtad meg a választ, kérdezz!

Összefoglaló tartalom:

1. A PayPal regisztráció
2. PayPal fiók belépési védelmének módszerei
3. Kártya hozzáadás a PayPal fiókhoz
4. Konverzió beállítás bankkártyához, hogy ne a PayPal árfolyam legyen használva
5. PayPal pénzküldés az egyenlegről saját bankszámlára a Withdraw funds menüponttal:
Bankszámla hozzáadás a PayPal fiókhoz leírása
6. PayPal pénzküldés másnak vásárlás ellenértékeként vagy barátnak, családtagnak
7. PayPal.Me linkkel pénzfogadása
8. PayPal-tól termék visszaküldés esetén a postai költség visszatérítésének módja
9. PayPal Dispute és Claim indítás leírása
10. A PayPal deviza egyenlegek közti váltás
11. PayPal egyenleg "gyors feltöltés" bankszámláról
12. PayPal angol és magyar nyelvű azonos menük képei
GYakran Ismételt Kérdések PayPal-al kapcsolatosan
Tartalom:
1. Kérdés: Azt olvastam, hogy nem jól adtam meg a nevemet a regisztrációnál.
2. Kérdés: Kaptam értesítést, hogy felfüggesztették a PayPal fiókomat és aktiváljam újra a megadott linkre kattintva. Mit tegyek?
3. Kérdés: PayPal fiók szerint megkaptam a refund összeget. Ennek mekkora átfutási ideje van, hogy a kártyához tartozó számlaszámomon látható legyen? Nem látszik az egyenlegen a refund összege.
4. Kérdés: Ezen az új PayPal felületen nem találom az átváltási árfolyamot? Hol tudom a PayPal egyenlegen lévő devizákat konvertálni?
5. Kérdés: Ebben a hónapban lejár a PayPal-hoz hozzárendelt bankkártyám érvényessége. Mit tegyek?
6. Kérdés: Vásárlás esetén a PayPal vagy a bank vált kedvezőbb árfolyamon, ha kártyával fizetek? Visa és MC árfolyamok
7. Kérdés: Az új felületen hol tudom beállítani, ellenőrizni a kártya konvertálást?
8. Kérdés: Honnan tudom megállapítani, hogy a PayPal vagy a bankom váltott devizát a vásárláskor?
9. Kérdés: Az új felületen hol tudom megnézni a rendszeres levonások adatait?
10. Kérdés: Szeretném a ……..Bank számlaszámomat felrögzíteni a PayPal fiókom alá, de nem sikerül.
11. Kérdés: Nem tudom a kártyámat a PayPal fiókhoz hozzárendelni, pedig minden adat jól van megadva.
12. Kérdés: Hogy tudom feltölteni a PayPal egyenlegemet?
13. Kérdés: Top Up-al utalok pénzt a PayPal egyenlegre, hogy kell megadni az adatokat?
Tippek röviden
Tartalom:
1. A PayPal fiók adatainak (My Profile, régi felület) elérése.
2. PayPal direkt elérési linkek, ha a hagyományos oldalnál nem tudod elérni, nem megy az adott résznél a módosítás.
3. Fizetéskor a konverzió probléma megoldása.
4. Az új cím hozzárendelése a regisztrált bankkártyához.
5. Az Üzenetközpont (Message Center) elérése.
6. Az telefonos ügyfélszolgálat felhívásához a kód kérése.
7. Ha Top Up-al lett pénz utalva és lemaradt vagy nem jól lett megadva Transzfer ID.
8. Ha nem érkezik meg az SMS belépési kód 5 percen belül.

[ Szerkesztve ]

(#35192) A214 válasza A214 (#35190) üzenetére


A214
aktív tag

Két telefonszám hozzárendeléssel, bejelentkezéskor választhatók ,hogy melyik számra kérem az smst.
Persze különböző szolgáltatói számok!
Kipróbáltam.
Talán így nem lesz gond a jövőben. :K

[ Szerkesztve ]

(#35193) V/ válasza Botka88 (#35184) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszönöm a visszajelzést, A214-nek is, akkor a Vodafone témát lezártnak tekintem. Kérek mindenkit, hogy most már maradjunk a topik témánál.

[ Szerkesztve ]

(#35194) w.miki válasza V/ (#35191) üzenetére


w.miki
veterán

Bocsi. Tényleg így megtaláltam az átváltási opciót.
Régen máshogy volt, azt hittem régi a leírás is. :B
A Deaktiválás is sikerült a 2. módszerrel.
Itt a Kifizetéseknél az Elsődleges fizetési mód-ot a bankkártyára tegyem, igaz?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#35195) V/ válasza w.miki (#35194) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen. Bár nálunk nem jelent semmit, mert csak kártya lehet, bankszámla nem, csak ott van jelentősége amelyik országban az is használható.

(#35196) stuka20 válasza Botka88 (#35184) üzenetére


stuka20
aktív tag

Nekem is küldi már! Én is megköszönném azoknak, akik felvették a vodafone-nal a kapcsolatot! :R

(#35197) stuka20


stuka20
aktív tag

Valaki letudná nekem írni a 4. pont menetét(Konverzió beállítás bankkártyához), mert teljesen más lett a paypal és magyarul van nekem.
Előre is köszönöm.

(#35198) Beni2360 válasza V/ (#35193) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is köszönöm a mások és a Te segítségedet, :R sikerült és most két szolgáltató van megadva elérésnek és töröltem a 2 napja létrehozott ideglenes fiókot.
Most már csak az volna a kérdésem, hogy a régi gmailos fiókomat is törölném de hogyan az a sim kártya már régen nem él? De mivel a kártya sem ugyan az csak az adatok hagyom békén.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#35199) 01sohard


01sohard
újonc

Megtörtént a számhordozás a Vodafone-tól a Telenor-hoz, és megjön az sms. Tehát biztosan a Vodafone hibájából nem érkeznek meg az sms-ek.

(#35200) V/ válasza stuka20 (#35197) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha esetleg arra a rövid időre vissza állítod angolra? Mert látni fogod, hogy csak angol lesz a vége az első három menüpont választás után, a választási lehetőségek ugyanott vannak a képernyőn, csak magyarra fordítva a felirat.
Ezért úgy gondoltam hogy azokat a képeke felesleges átcserélni, mert 80 %-ban angol nyelvű a a PayPal rendszere.

A nyelvi megfelelőség érdekében van egy 12. pont is az Összefoglalóban. És azt is célszerű figyelembe venni hogy a fordított oldalak nem hibátlanok, az angol nyelvű felület működik normálisan és csak angol a kommunikációs alap nyelv a PayPal-on, nem magyar.

Menüsor Kilépés (Log Out) gomb előtti fogaskerék ikon.

Ezután Kifizetések (Payments) fül a képernyőn:
Automatikus kifizetések (Automatic payments) rész alatt a
Automatikus kifizetések kezelése (Manage automatic payments) gomb

A megjelenő képernyő bal alsó részén a Próbálkozzon az automatikus kifizetések kezelése (Try the manage preapproved payments page). linkre kattintás:

(Innen ua. mint a leírás)

Preapproved payments (rendszeres levonások) és a kártya konverzió elérése Set Available Funding Sources

Filter status by: sorban Set Available Funding Sources választása

Az adott kártyánál Conversion Options

Az előző képernyő visszajön és ott alul a Save választása.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.