Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
- Klaus Duran: RCS
- MasterDeeJay: Mi ez a pici videókártya? AMD E9173 teszt
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
Superman
nagyúr
De úgy indul újra, hogy amikor beállítok a biosban egy értéket, mondjuk 250-es FSB-t, akkor leáll 3-5mp-re és újraindul. A lap topikjában azt olvastam, hogy az Asusoknál ez természetes, még a 975-ösök is ezt csinálják.
Már 1.51Voltot adtama procinak, így elmegy 4.2GHZ-en, de néha újraindul, kikapcsol 3-5mpre és bekapcsol és szépen betölti a Wint. Ezek szerint még 1.51Volton sem stabil? Bár a Winben 1.48-at mér, eléggé alámér, ez is VDROP lehet?
A pofázást úgy érted, hogy pirossal jelöl? nekem az 1.5Volt a biosban már simán pirossal van megjelölve, de aláfeszel a lap, mondom, Winben simán kevsebbet mérnek a progik és biosban is. Most már a 802-es, legújabb bios van fenn.
'' nálad a 400 jelentené az 1:1-et (bár lehet 400-as opció nincs is), tehát ezt állítsd 533 vagy 667-re....''
Mostmár 667-es Kingmax ramjaim vannak.
''Egyébként ez az újraindulgazás, meg ilyesmi nagyon gyanús, hogy a táp hibája.''
Úgy érted, hogy a Windows alól? mert ez nekem is ganús. A lap ugyanis vadonatúj, bár attól még lehetne gond vele, de azért ne legyen.
Más: a PCI-E freki most is Auto-n van, így hajlandó csak elindulni.
Érdekes, hogy amíg újra nem indul Win alól, minden benchmark simán lefut rajta.
Más.a magas hőmérséklet miatt mások is panaszkodtaka lap topikjában, én is így jártam, de megnézem holnap még a hűtőt.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone 11 Pro 64GB 100% (3hónap Garancia) - AKCIÓ
- 154 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4447, 100% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4365, 100% Akkumulátor
- Eladó egy Gigabyte komlet gép
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

