Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) k-adi válasza saen (#11799) üzenetére


k-adi
nagyúr

Akkor legyen 10 helyett 20 a placement meccsek száma de most pl. látod az én esetemet is, hogy nem tökéletes a rendszer..sőt.

Értem én de így akkor a köv. 20-30 meccs unalmas lesz, easy win kb. mert én fogom carryzni a team végig gondolom....

(#11802) k-adi válasza horvi0813 (#11800) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egy privát meccsről volt szó. Én sem tárgyalom ki minden meccsemet a fórumon.

Továbbá semmi taktikai okosítás nem volt hogy esetleg tanulnánk mi is belőle akik nem voltak ott, stb, csak dejó meccs volt tegnap nem? de... oké és ezzel most mit csináljunk?? Erre való a chat a haverjaiddal. :K

(#11803) oxox válasza k-adi (#11802) üzenetére


oxox
addikt

sehol nincs az leirva, hogy a fórumnak tanitó jellegünek kell lennie...tehát ha leirom, hogy mennyire jó volt a tegnapi meccs, hol mi történt, annak van itt helye...ahogy szerintem annak is, hogy szidod a rendszert (5-5nél szerintem is sok a levonásod, és biztos nekem is kiverni a biztositékot), amúgy úgy vettem észre, hogy nem csak a győzelmeket nézi (mikor már bevagy sorolva), hanem az egyéni teljesitményt is...többször éreztem platina tetején, hogy nekem ott a vége, és volt, hogy nyertünk...nem miattam, és alig is adott pontot (még streak alatt se nagyon).

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11804) brumi1024 válasza oxox (#11803) üzenetére


brumi1024
veterán

Stylosa magyarázta ezt valamelyik videójában, tényleg nézi az egyéni teljesítményt.

Ezt már inkább k-adinak: A másik pedig, hogy érdemes egy jó 30-40 meccsel a besorolás után nézni a rankot, addigra nagyjából beáll a rendszer, előtte viszont képlékeny. Az előző szezonban csak a végén nyomtam le a besorolókat (utolsó 2 nap), 6-4 lett az arány, de volt egy leavelt meccsem és mérsékelten érdekeltek az olyan meccsek, ahol valaki szándékosan feladta. Berakott 2300-ra, viszont utána minden nyertes meccsért 40-50 SR-t kaptam a bukottakért -11-et (kivéve egyet, ahol az utolsó 10 secnél kidobott a szerver az egyébként nyert meccsről és levont 60-at). Ez addig ment volna, amíg be nem állok a rankomra.

(#11805) saen válasza brumi1024 (#11804) üzenetére


saen
veterán

Codey elkezdte streamelni a placementjeit, első meccsen ellenfél csapatban van egy gold. Ez a matchmaking most nem sikerült túl jóra...

(#11806) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Folytattam a placement matcheket! :D
5-ből 5 bukta eddig.
2 Steamroll, egy balanszolt, és 2 5v6 meccs. Nem mondanám hogy ez eddig a kedvenc időtöltésem, de állítólag utána jobb lesz. :D

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#11807) freeknight válasza ADAM1337 (#11785) üzenetére


freeknight
őstag

6 win 4 lose -> 1700valamennyi sr. Az előző szezonban kezdtem a játékot totális noobként, akkor 1600-ra rakott be, csak akkor ehhez a produkcióhoz 2 nyert meccs elég volt :DDD
Én egyébként reménykedtem, hogy goldba fog berakni (érzés szerint ott is lenne a helyem), mert már előző szezonban is jó ideje inkább goldokkal rakott össze, most is nézegettem a meccs előtt pár ember profile-ját, goldok voltak főleg.
Nálam az lehetett a gond, hogy a szezon végi elmebetegek között összehoztam egy 10 feletti lose streaket, és 1970 sr-ről lenyomtam magamat 1700 alá. Tényleg, ilyenek voltak, hogy hanamurán attackban kezdünk, és gyerek legnagyobb lelki nyugalommal bepickeli torbot. Nem rage, meg semmi, egyszerűen úgy gondolta, ő most azzal fog játszani.

Na persze akkor még nem tudtam, hogy a szezon végét a legtöbb ember már csak elhülyüli, most már biztos, hogy a szezon utolsó hetén nem kapcsolom be a játékot.

kazuma921: hidd el, én is így kezdtem előző szezonban a rankedet, fentebb láthatod, hogy 10-ből 2 meccset tudtam megnyerni. Most 10-ből 6, és ezek mostani a placement meccsek állítom, hogy overwatch karrierem legjobb játékai voltak, végig odatette magát mindenki (10 meccsen egy troll és még egy toxic gyerek volt összessen), amikor 4-szer vesztettem, láttam, hogy az enemy egyszerűen jobb volt, dehát ilyen is van, nem lehet mindig nyerni. Nem lesz ezzel problémád szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#11808) bodo753


bodo753
tag

Szerintem még mindig nem ér semmit ez a placement.
4 win 6 lose után 3024-ről ledobott 2750-re kb.
az itt olvasottak alapján reméltem egy 2000-et.
vigasztalásképpen utána nyertem 4-ből 3-mat sokkal jobb hangvételben.

(#11809) torik


torik
senior tag

Régen is téma volt hogy kb. 100 (!!) meccset kell letolni mire bekerülsz arra a szintre ahová való vagy. A legutóbbi szezont kihagytam de emlékszem még aztán a bizonyos 100 meccs után is voltak steamroll körök mindkét irányba, szóval a matchmaking köszönőviszonyba sem volt a valósággal (oké, erős túlzással, jobb volt a helyzet de nem hiszem hogy ne lenne miből válogatnia a rendszernek).

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#11810) oxox


oxox
addikt

ahogy olvasom eléggé össze-vissza rakja be az embereket...van akinek 8/2 mellett -300 pont valakinek 4/6 mellett szintén....Blizznél két dolgot kell megtanulnia az embernek...1. nincs logika (vagy lehet nők dolgoznak csak ott ;] ) 2. ha azt mondják "soon" az min 5 év.

én 2820körül zártam az előző szezont, 2920 körül volt seazon hight (fotelből, bt klavival, tv-n játszva azt már erősnek éreztem), de akkor remélem, hogy aranyig már nem dob vissza :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11811) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Na, én megcsináltam minden meccsemet. 2-t sikerült nyerni, a többi szánalmas vereség volt, healerként kellett néznem hogy nem counter pickel senki, nem stratégiázik senki, ha pedig támadtam, senki nem beszélt, senki nem választott karaktert egyszer se menet közbe. Beb***szott a bronzba én inkább lelépek az egésztől, nincs kedvem hozzá, bye, mindenkinek további jó játékot! :D

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#11812) torik válasza kazuma921 (#11811) üzenetére


torik
senior tag

Annak is megvan az előnye igazából, ha tényleg sokkal lentebbre tesz mint ahová kéne akkor viszonylag könnyű felverekednek magad :D tolj le pár próbakört mielőtt feladod.
Mi is így voltunk Arrow kollégával, bedobott minket arany aljára kb, onnantól pedig döngettünk fel platináig :))

All that and a bag of chips

(#11813) kazuma921 válasza torik (#11812) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Hogy őszinte legyek, már nem sok kedvem van hozzá. Az elmúlt 1 hét napról napra rombolta le bennem a játék iránti kedvemet, először a smurf accountok, aztán a 10-20-as losing streakek. Barátnőm és haverja nem csináltak semmit, és bekerültek ezüstbe. Én a tüdőmet kiköptem, mindent megpróbáltam, hiába pofáztam, írtam, már azon gondolkodtam postán küldöm el nekik hogy takarítsák el a Genjijüket mert az ellenfél Winstonja 2 másodperc alatt szétrázza a robot s***gét, de semmi reakció nem történt. Persze le is lettem b***szva valami gyökér által hogy Mercyként nem nekem van arany medálom eliminationból, meg amúgy rohadt igazságtalannak érzem ezt az egész rendszert. Hogy a fenébe tudná eldönteni a rendszer hogy milyen vagyok, ha folyamatosan csak steam roll meccsekbe dobál be? 2 meccset azért buktam mert kiléptek, 4 natúr steam roll volt pár perc alatt ahol megmozdulni se lehetett, 2 meg előre rakott group ellen akik kinevettek minket, és megbeszélték a taktikáikat. Sokszor meg sz**r is voltam én is. Nem az én idegzetemnek való ez, én azért játszom, hogy valami jót tapasztaljak a valóságon kívül, nem azért hogy a játékokban is a valóságot lássam. Na, ennek aztán nem volt köze semmihez és senkihez csak hozzám,
bocsánat az offért, de ha már leírtam, nem akarom kitörölni.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#11814) Bazsi1987 válasza kazuma921 (#11813) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem ne foglalkozz a rankodal, szard le, ne ad fel, én már kb fél egy éve nem érdekel a rankom egyik játékba se és azóta jobban is megy mindegyikbe, tök mindegy bronz ezüst vagy master vagyok, de oda teszem magam minden mecsen úgyan úgy mert rankeden jobb mecsek vannak mint
a simába 😊 szerintem senkit nem fogja a párja jobban szeretni ha platinum master legend(hs) stb, élvezze mindenki a játékot, engem is felidegesít néha 3 vesztes mecs után hagyom 1-2 napig 😉

[ Szerkesztve ]

(#11815) k-adi válasza Bazsi1987 (#11814) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nehéz leszarni a comp-ot, mert az ember direkt azért megy rankedre hogy valami értelmesebb gameplay legyen, ne adj isten rendes csapat taktikával... ha funolni akarnék akkor mennék QP-be vagy nemtudom.......de ahogy látom 2500 alatt a ranked sokszor = QP :U

[ Szerkesztve ]

(#11816) Bazsi1987 válasza k-adi (#11815) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is komolyan veszem nem funolok de írtam is 😉 nem hozok hülyeséget nem ülök rá egy karaktere ha nincs healer hozok azt ha tank kell hozok azt meg oda teszem magam teljesen ,próbálom motiválni a társakat is ,de a hogy arany platinun master van ott nem érdekel nem lesz attól jobb életem csak élvezni akarom a játékot és amióta nem görcsölök rajta jobban is megy 😉 ( arany színtű vagyok mindig 1-2 lett meg a plat)

(#11817) DJGABI


DJGABI
addikt

érzésre tök jól játszottam, 1-2 potgé is becsúszott, 5-5 lett a vége (abból 1-2 vereség olyan h a csapatunknak köze nem volt a dologhoz, olyankor én egyedül hiába akarnék bármit is brillírozni), 1097 SR. ha inkompetens a team nem értem miért az egyént bünteti a játék, na mindegy... ennél azért jobbnak érzem magam :(((

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#11818) kazuma921 válasza DJGABI (#11817) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Én bénáztam, borzalmas csapatokat kaptam, és 1300 lettem POTG nélkül. Szerintem a rendszerrel van valami bibi, vagy tud valamit, amit mi nem. :D

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#11819) M^xx válasza kazuma921 (#11813) üzenetére


M^xx
aktív tag

Akkor ne supportolj, vedd a kezedbe az irányítást és legyél te aki hozza a killeket, nem ismerlek nem tudom mik a képességeid, lehet szimplán te vagy a gyenge, olyan nincs, hogy mindig a másik a hibásés azért nem nyersz. Cserélj accountot barátnőddel vagy csak játsszon párat ő a te accountoddal és esetleg lesz-e változás.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#11820) saen válasza DJGABI (#11817) üzenetére


saen
veterán

5 bronz meccset elvesztettél a tízből, ez azért nem nagy telejsítmény. Ahogy előttem írták, vedd kezedbe az irányítást és nyerj meccseket. Ha tényleg jobb vagy a rangodnál, hamar ki fogsz onnan jönni.

(#11821) kazuma921 válasza M^xx (#11819) üzenetére


kazuma921
aktív tag

"olyan nincs hogy mindig a csapat a rossz"

Ilyet nem írtam. Ott van kerek perec minden üzenetemben, hogy én is hibás vagyok, de TISZTÁN látszik, amikor a csapatod a rossz. Egyébként minden szerepben játszottam, és az ellenfél csapata counterpickelt, az enyém pedig egyszer sem. Ennyi. Azt is írtam hogy support is voltam.

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#11822) Tyler Durden válasza oxox (#11810) üzenetére

Pont emiatt mondom azt, hogy a legjobb az lenne ha skippelni lehetne a placement meccseket, és onnan indulnál ahol az előző season-ben zártál. Gyakorlatilag az igen nagy vicc, hogy 7 win 1 draw 2 loss mellett buksz lefele. Úgy gondolnám 5w5l-nél maradni kéne az SR-nek és ettől eltérni pozitív ill negatív irányban. Ez nonszensz, hogy pozitív winrate-el lefele mész..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11823) Bazsi1987 válasza Tyler Durden (#11822) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Az egész rendszer szar ennél még a hs csillag rendszere is jobb 😁

(#11824) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Engem jó helyre rakott a placement, én nem panaszkodom :DDD

We are only Stardust...

(#11825) k-adi válasza Tyler Durden (#11822) üzenetére


k-adi
nagyúr

pozitív winrate-el lefele mész..

hát ez tényleg nonszensz szerintem is, de 5-5 win-loose aránynál is unfair a hatalmas lebukás

(#11826) Jinxb1rd válasza k-adi (#11825) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ne haragudj, de nyilván megvan az oka, hogy ennyit zuhantál, nyilván nem hülyeségből kaptál -700-at, mások meg csak -100-at, nem gondolod? :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#11827) k-adi válasza Jinxb1rd (#11826) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem csak itt, más fórumokon is sírnak a rendszer miatt, mostani seasonban lehet szigorítottak a behelyezési ranglistán.

Bár az én példám nem 5-5 de 5-5 win-loose aránynál akkor is unfair bármit is mondasz

[ Szerkesztve ]

(#11828) brumi1024 válasza Tyler Durden (#11822) üzenetére


brumi1024
veterán

Honnan jön ez a prekoncepció, hogy a winrate alapján lő be a játék a placement meccsek alatt? Ez annál sokkal több, és ezen az eddigi összes szezonban meglepődik valaki...

(#11829) k-adi válasza brumi1024 (#11828) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nyilván nem csak winrate alapján de az biztos az egyik alappillére ami alapján kiszámolja. Szép is lenne ha nem venné figyelembe a general winrate -et

(#11830) Jinxb1rd válasza k-adi (#11829) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Azt is nézi, hogy ha az enemybe van egy hozzád hasonló karakter, az mennyivel jobb mint, te. Ha sokkal, akkor le fog pontozni a rendszer.

We are only Stardust...

(#11831) brumi1024 válasza k-adi (#11829) üzenetére


brumi1024
veterán

Nagyon-nagyon kis súlyú alappillére. Az MMR a lényeg. Lásd itt: 2w-2d-6l 4421 vs 10w-0d-0l 4408. IDDQD-ről pedig feltételezhetjük, hogy viszonylag stabil szintet hoz a main accountján, tekintve, hogy mind a 3 (talán?) smurfje top500-as.

10 meccs alapján elég meredek lenne belőni egy 5000 pontos skálán az összes játékost.

(#11832) Tyler Durden válasza brumi1024 (#11828) üzenetére

Rendben, akkor legyen skip-elhető, mert én pl nem vágyom rá, hogy 10 meccset lejátszak a semmiért. Akkor élről comp-t szeretnék tolni mindenféle előzetes bohóckodás nélkül.
Illetve a matchmaking még mindig katasztrofális, saen írta, hogy gold player került össze gm-el, biztos a hidden mmr-jük közel volt egymáshoz..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11833) saen válasza Tyler Durden (#11832) üzenetére


saen
veterán

Fogd fel úgy, hogy ez is comp, csak 10 meccsig titkolva van az SR.

(#11834) Tyler Durden válasza saen (#11833) üzenetére

Nemtom úgy felfogni, ha 7 win 3 loss-t megyek comp-on, akkor bőven előre megyek és nem hátra, ez a placement így nettó baromság. Mind1, nyílván moroghatok, így is úgy is kötelező letolni /köv héten nyomhatjuk is/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11835) Doink válasza Tyler Durden (#11834) üzenetére


Doink
aktív tag

Azért annyira nem lehet fájdalmas azt a pár száz SR-t visszafunolni tekintve hogy papíron gyengébb közegbe kerülsz ami a valóságban persze nem igaz hiszen ~mindekit megpróbál hátrébb sorolni hogy másznia kelljen egy kicsit ilyenkor. 9w 1draw -150sr de engem nem igazán érdekel hogy hova sorol be meg a szám se hogy mit ír ki.

(#11836) brumi1024 válasza Tyler Durden (#11834) üzenetére


brumi1024
veterán

Ennek pont az a lényege, hogy kicsit megpróbálja rendberakni a rankokat, és többszáz SR mozgatást meg tudjon oldani (igen, lefele is) masszív lose streak nélkül. Emiatt viszont nem opció az, hogy te ezt nem szeretnéd csinálni.

Azt pedig, hogy mindenkit kicsivel lejjebb szokott rakni, el kell fogadni így az ötödik szezon elején. Ha nem oda való vagy a rendszer szerint, ahová rakott, hanem feljebb, akkor előre fogsz lépkedni (még 50% alatti winrate-tel is), ennyi.

Btw normál compnál 7w - 3l egyáltalán nem biztos, hogy bőven előre visz, sőt.

Azt pedig így nem jelenteném ki, hogy a matchmaking katasztrofális lenne. Oké, előfordulnak hibák, de a 300 játékórám alatt nem tapasztaltam sok ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#11837) HoyHoy2


HoyHoy2
tag

10 placement match, mind a 10 haverral együtt.(statisztikákban egyikünk sem tért el 5%al (max 10%) jobban a másiktól... nekem 2450 neki 1497. Ez így egy szar... minek nézi az eddigi eredményeket is, vagy akár mit is.. semmi értelme, most ugyanugy csak 1800 (grp rating) kezdhetjük el őt felhuzni. ez így elég bu*is...

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11838) saen válasza HoyHoy2 (#11837) üzenetére


saen
veterán

Nézd meg mennyi volt neki és neked az előző szezon záró rang és akkor érteni fogod. Attól, hogy együtt játszottatok attól még nem fogod ugyanazt a rangot kapni.

(#11839) HoyHoy2 válasza saen (#11838) üzenetére


HoyHoy2
tag

ez logikus, és tudom is.. de ha új szezon miért számít az előző szezon? akkor miért van új szerzon, nem értem :DDD természetesen, neki a SRje a végén sokkal rosszabb volt mint az enyém a s4 végén.. (2050->2900) ...

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11840) saen válasza HoyHoy2 (#11839) üzenetére


saen
veterán

Azért számít az eddigi eredmény, mert máskülönben egy nagy káosz lenne az egész comp. 10 meccsből nem lehet eldönteni (20-ból se), hogy mindenki pontosan hol helyezkedik el a létrán. Ha totál nulláról indulna minden, egy rakat ember nem ott lenne ahol kéne neki és még sokkal nagyobb káosz lenne.Hidd el, ez sokkal rosszabb lenne a mostani helyzetnél.

(#11841) Pocok256


Pocok256
veterán

Mennyi sírás van a placementek miatt engem eddig mindig 2500 alá rakott és kifejezetten élveztem a kacsa vadászatot ott xdd most 2500 ra rakott, de ha ráfeküdnék 2 hétvége alatt újra 3k lennék. Kutyát se érdekel hova rak mert 100 meccs után ugyia helyedre kerülsz. Ha meg 2500 alá rak akkor élvezd az ingyen wineket.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11842) brumi1024 válasza HoyHoy2 (#11839) üzenetére


brumi1024
veterán

Akkor példával: nyersz 10 meccset, illetve például Taimou is nyer 10 meccset. Nem számít a korábbi eredmény, tehát egy rankra kerülnétek. Na ez nem tudom kinek lenne fusztrálóbb.

(#11843) HoyHoy2


HoyHoy2
tag

mind értem , és igazatok van és (mostmár) én is így gondolom :) de az 1000 sr különbség akkor is sok, . tulajdonképpen pont akkora maradadt a különbség 2-nk között mint volt ez elött, ergo semmi de az ég vilagon semmi értelme az uj szerzonnak, mert lehetőséged sincs elszakadni onnan ahol voltál egy kicsit sem..

kacsa lövölde ? kicsit tulzás, mert azok is kacsák akik veled vannak.. egyedül meg lehet bárki bármekkora osztó jános nem fog nyerni ha az elenfél csapatába 2-vel vagy akár 1-el kevesebb kacsa van mint a tiedbe. 1500 körül, meg próbáld ki milyen ingyen win-k vannak, mikor van a csapatodba támadó oldalról, hanzo, wido, sym, junk szuper harcos klub alkotja a csapat magját :C :R (

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11844) k-adi


k-adi
nagyúr

Én alapból nem engedném a placement meccseket groupokban letolni. Mindenki szenvedje végig azt a 10-et soloban :D így jobban kijönne ki mennyire skilles, de persze nyilván könnyebb egy megszokott csapattal aratni, mint alkalmazkodni mindig a sok retardhoz

(#11845) saen válasza HoyHoy2 (#11843) üzenetére


saen
veterán

Próbáltam, volt vagy 80%-os winrate-em. Igazából akkor van csak probléma ha a kevés értelmes ember bekerül az ellenfélhez. Szóval nem az a lényeg, hogy veled ki van, hanem az ellenfél mennyire béna. Szerencsére általában nagyon :D

(#11846) bazs0811


bazs0811
tag

Nah előző szezonban 2200-ról lerakott 1600-ra és onnan másztam fel 2500 fölé kicsivel, majd 2400-on zártam. Tegnap lenyomtam este a 10 meccset. 6 win, 3 lose 1 draw. Ebből két lose valami hihetetlen amatőr menet volt 3 fős premade-del a csapatban. Én sem bánnám ha solo only lenne a placement mert a 2-3 fős kis csapatok általában saját utat jártak és inkább károsak voltak. Nah de mindegy...2200-ra berakott ami nem egy irreális drop.

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#11847) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nyilván azért rak le mindenkit, hogy megkelljen újra küzdeni a rang-ért. Nekem a diamond-ért, (két kemény game kellett hozzá), nektek meg a goldért, vagy platináért. Ha ugyanoda raknák az embereket, akkor nem játszanának annyit. Lássatok már ti is egy kicsit a cég szemével...

Alacsonyabb szinten egyébként lehet azért von le több pontot, mert tipikusan ott van a nagyobb játékosszám, lehet így máshogy súlyozza a dolgokat. Amikor megnézi, hogy játszottál a hőssel azok között a pontszámú játékosok között, lehet sokan eléd férkőztek skillbe, mint mondjuk diamond level-en, ami a játékosok 10%-a. Placementet nagyon a winekért játszottátok, azzal nem foglalkoztatok, hogy ti is kimondottan, jók legyetek az adott hőssel, vagy valami ilyesmi...

De az a lényeg, hogy itt mindennek megvan az oka és a sírás épp ezért tök fölös.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#11848) HoyHoy2 válasza saen (#11845) üzenetére


HoyHoy2
tag

értem :DDD bár szerintem erős összefűggésben van hogy az ellenfél mennyire béna és a csapattársaid között, de persze ez már szörszálhasogatás és semmi értelme, és örülök hogy te ilyen szerencsés vagy olyankor :R :DD

De továbbra is tartom, hogy a új szezonnak igy az ég adta világon semmi de semmi értelme :U és erre meg senki nem írt semmit, valaki érveljen már melette egy picit, aki érti, mert nekem jelenleg az h 3 havonta +-100-200SR-t ugrasz 10 meccsel az nem új szezon az én értelmezésem szerint :U ennyi erővel lehetne "try your luck with 10 matches" event :P

Az meg tök uncsi, hogy valamit mondok és akkor sírok, mert nekem valami nem épp annyira tetszik. :F , ettől még én is játszom vele.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11849) saen válasza HoyHoy2 (#11848) üzenetére


saen
veterán

Amikor nálad jóval gyengébb játékosok ellen játszol, rögtön látni fogod, hogy milyen bénák. Ez egy ilyen dolog, van aki engem is kiröhög, én is találkozok olyannal akit meg én. Ez egy ilyen játék.

A szezon csak annyit jelent, hogy időnként van egy értékelés, meg lehet nézni, hogy ki hová jutott. Van eleje, vége, stb. Túl nagy feneket nem érdemes az egésznek keríteni.

(#11850) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Én fix gold játékos vagyok 1-2x meg lett a 2700 ,most a 10 mecs után letett 1980-ba toltam pár mecset és már 2100 körül vagyok, szóval tényleg ha jobb az átlagnál ahova kerülsz gyorsan ki lehet kerülni 😉

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.