Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) oxox válasza sirszevenap (#11300) üzenetére


oxox
addikt

szerintem jobb vagy majommal mint rein-el...lehet azért érzem igy, mert Reint viszonylag sokat látok jót/vagy nem rosszat, majmot meg csak elvétve (Skitzoo is ügyes vele, de Ő is ritkán hozza), meg majommal el sem tudom képzelni, hogy nem haltok meg két pillanat alatt...de reaper-el is igy vagyok, ötletem nincs, hogy müveled vele....amit.

jólvan nem szopkdlak Tesa' ;] , mindenki ott volt a szeren (pl. phara sem tudott mit kezdeni, mert Bocskay cincálta), még a random társak is (ana-t nem számolva, de köv körbe Ő is normális volt, mert cserélt sym-ről mikor megkértük)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11302) sirszevenap válasza oxox (#11301) üzenetére


sirszevenap
őstag

Szopkodjá' csak! Épp most szaroztad le a rein skillem! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#11303) oxox válasza sirszevenap (#11302) üzenetére


oxox
addikt

neeeeem.....tulajdonképpen azt mondtam, hogy cask reaperrel, és majommal nem vagy béna ;] ;] :DDD
ha igy nézed :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11304) sirszevenap válasza oxox (#11303) üzenetére


sirszevenap
őstag

Iga! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#11305) MK VII válasza oxox (#11301) üzenetére


MK VII
veterán

Reaper-rel tényleg jó a kolléga. :D

(#11306) sirszevenap válasza MK VII (#11305) üzenetére


sirszevenap
őstag

Mindennel IS! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#11307) madexx válasza MK VII (#11305) üzenetére


madexx
tag

Legyszi ne biztasd Arokat mert lassan napi szinten hallom tole hogy "hu bmeg ezzel is milyen jo vagyok" :D

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#11308) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!
Kb 3 hónapja kezdtem a játékkal játszani, időközben felértem 1400-asról 1818-as szintre. Most vagyok ott, hogy szerintem már elég jól megy a játék (jó, nyilván így is gyenge vagyok az itteniek többségéhez képest, de azért a fejlődés megvan :D ), és most már sokszor látom azt, hogy igazából a csapattársak fognak vissza, mert reálisan nézve egy arany-liga bennem van szerintem.

Szóval hozzám hasonló "noobok" társaságát keresném, elsősorban rankedre, 1500-2000-es szint között, ha vannak itt ilyen emberek, és esténkét/késő délutánonként lenne kedvük 1-2 meccshez. Én főleg tank és support vonalon mozgok, a dps nem az én világom, csak soldierrel tudok alkotni.
A battletagem Freeknight#21830.

[ Szerkesztve ]

(#11309) MK VII válasza madexx (#11307) üzenetére


MK VII
veterán

Jól van.. Nem etetem tovább az egoját. :D

(#11310) sirszevenap válasza freeknight (#11308) üzenetére


sirszevenap
őstag

Szia!

Teljesen benne van a pakliba, hogy a csapat fog vissza. De ezt érezned is kell. Előző seasonba bevágott 1800-ra besorolók után. (Nem a csapatommal nyomtam le a besorolást, hanem random emberekkel.)
Nem felvágásból, de nem éreztem magam odavalónak. Összeállt a csapat és rögtön megugrott az sr egy ezrest. Ott már jól éreztem magam és éreztem, hogy valahol ezen a tájékon kell lennem! :) Azóta sem tudtam nagyon kiszakadni belőle 2600-2900 között ingázom. Igaz az előző seasont emlékeim szerint 2947-el zártam.

Bankkártyával? Hát persze!

(#11311) HoyHoy2 válasza sirszevenap (#11310) üzenetére


HoyHoy2
tag

nem is biztos, hogy baj ha abból nem tudsz kiszakadni, szerintem ott lehet játszani a legjobbakat :) én is ekörül mozgok általában. Nem tudom feljebb milyen, de ha groupba játszok es emiatt 1900-2200 körül játszunk, hiába értelmes 3-4-5 ember, ott "mindig" van egy r***rd. a 2974 az kicsit szerencsétlen :D én szívtam volna a fogam, nekem 2850 volt a max az előzőbe.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11312) oxox válasza freeknight (#11308) üzenetére


oxox
addikt

welcome on board (igy megkésve)

vegyél fel bátran (compozni nem tudunk jelenleg, mert a többiek feltolták a s.ggem 2900 felé), de tegnap arcade-ban 5 olyan honfitársunkal toltam akik 1500-2300 között állnak, velük szerintem jól ellenél (és jó arcok is voltak, ment a röhögés :) ) ....vagy vedd fel Robotot, Ő velük, és velünk is szokott játszani :) (őt emlitettem tegnap mint über healer...neki a friends-ei)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11313) sirszevenap válasza oxox (#11312) üzenetére


sirszevenap
őstag

Közel állsz a banhoz! :D Játszottál tegnap? Igen? Mesélj még!

Bankkártyával? Hát persze!

(#11314) 7 válasza oxox (#11301) üzenetére


7
addikt

Winstonnal tapasztalataim szerint 3 dolgot kell megtanulni:

- helyezkedes,
- shield hasznalata (az en szuk meritesem alapjan itt rontjak el a legtobben SR 2000 korul),
- disengage (ertsd: idoben elhuzni megfelelo menekulesi utvonalon).

Ugyanakkor lehetsz akarmilyen jo Winston, ha a csapatod nem dolgozik ossze veled, marha szenvedos. En szeretek vele lenni (mint a legtobb no-aim heroval), de pont emiatt ritkan hozom.

[ Szerkesztve ]

(#11315) oxox válasza sirszevenap (#11313) üzenetére


oxox
addikt

Tesa' ha végigpergetném a lovacskákat face-en, akkor nem lenne időm még aludni sem :DDD ....inkább szaladok fel játékba.
Te voltál az első meg Bocskay akit néztem, hogy fent van-e... gondoltam akkor arcade-olok amig nem jöttök, de nem jöttetek ám' ....ugyhogy 10 előtt le is léptem ;]
sok volt a mystery...bár sajnálhatod, mert nem láthattad a reaper potg-om :DDD :DDD :DDD
gondoltam sunnyogok, mikor beugrott elém egy majom, leszedtem, majd jöttek még 3-an...ugy megijedtem, hogy csak kapkodtam az egeret...erre mind megdöglött (Robot mondta is, hogy már tudom, hogy Te, hogy csinálod :)) )

(#11314) 7 - hát fejben nekem is megy, mondtam is a többieknek, hogy Skitzoo, Arrow beugrik aprit, kiugrik...nahh nekem a beugrásig megy :DD inkább hozok Zarya-t, és ráteszem a bubit, bár olyanok mint a gumirozott nikkelbolha, és néha lekések róla :)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11316) skitzoo válasza oxox (#11315) üzenetére


skitzoo
senior tag

KHM. Az igazi Winston skill 6:55-től. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#11317) brumi1024 válasza skitzoo (#11316) üzenetére


brumi1024
veterán

;] Nono? :DDD

(#11318) skitzoo válasza brumi1024 (#11317) üzenetére


skitzoo
senior tag

Amúgy az a vicces, hogy nyertünk. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#11319) oxox válasza skitzoo (#11316) üzenetére


oxox
addikt

ez a mei video? :))))))
irtam is, hogy hires lettél....nem erre a skillre gondoltam, mikor emlegettelek ;]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11320) k-adi válasza skitzoo (#11316) üzenetére


k-adi
nagyúr

NONO :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(#11321) sirszevenap válasza skitzoo (#11316) üzenetére


sirszevenap
őstag

De ember, most nézem, egymás után 3x leszopat! :D Hadd ne mondjak erre semmit! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#11322) Orgi válasza skitzoo (#11316) üzenetére


Orgi
őstag

Hát ez kurva jó, bocsi :C

(#11323) MK VII válasza skitzoo (#11316) üzenetére


MK VII
veterán

Na ne... 3x egymás után becopni.. :D

(#11324) Edem05 válasza sirszevenap (#11321) üzenetére


Edem05
őstag

Ő volt a figyelem elterelő. :D Lefoglalta Mei-t amíg a többiek bementek a másik oldalon. :DDD

(#11325) skitzoo válasza Edem05 (#11324) üzenetére


skitzoo
senior tag

És amúgy tényleg igy történt. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#11326) oxox válasza skitzoo (#11325) üzenetére


oxox
addikt

gondolom pont ez volt a célod....ahh ott van mei lefoglalom...placcs.
áhh biztos még mindig ott van most elkenem a száját...placcs...
mostmár nincs ott tuti a többiek a túloldalon adják nekik, vagy ha mégis mostanaztán már tényleg megkapja ami jár....oops

btw ez velünk volt (melóhelyen nem akarom már lejátszani :) ) tegnap meg az első halálodig néztem meg :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11327) oxox válasza oxox (#11326) üzenetére


oxox
addikt

a velünk volt után egy kérdőjel lemaradt...tehát ez velünk volt???????

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11328) skitzoo válasza oxox (#11327) üzenetére


skitzoo
senior tag

Neem. Ez soloba volt. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#11329) madexx válasza skitzoo (#11328) üzenetére


madexx
tag

meg jo, ha en ezt latom jatek kozben akkor biztos bekakilok a nevetestol :D

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#11330) saen


saen
veterán

(#11331) func93


func93
senior tag

Szokott esetleg pár ember innen ph-ról rankedezni? Healerkedek általában, jelenleg 2300-on állok.
Aki gondolja vegyen már fel, had ne keljen egyedül játszani: Kelepke#21393

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#11332) Derrewyn válasza skitzoo (#11316) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Kösz, ez jó volt. :DD

Ha másnak is van ilyen videója, ne szégyellje. :D

(#11333) sirszevenap válasza func93 (#11331) üzenetére


sirszevenap
őstag

Szia! Elég nagy réteg, szerencsére sokan vagyunk. Nyugodtan vedd fel akit szeretnél az összefoglalóban lévő listából. :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#11334) horvi0813


horvi0813
tag

Tegnap oxox-al lenyomtuk a HOTS meccseket, volt olyan meccs amit én élveztem is, és jól is ment mindenkinek a csapatból ez pozitív élmény végre. De sajnos az a játékosbázis egy agyrém, van 500órája benne és full világtalan, beszólogat nekünk pedig negyed annyit nem haltunk és 3szor annyi DMG toltunk ki de reportol minket mert nem oda megyünk ahova 200at pingel a mappon és ez nem egyedi eset mert minden meccsen volt egy ilyen legalább... Full feszül mindenki minden meccsen annyira vicces pedig sima QM ahol se healer se tank se tét. Nemtudom múltkor ki jött ide sírni a másik topicból de jó helye van a HOTSban ott ez a divat úgylátom.

(#11335) oxox válasza horvi0813 (#11334) üzenetére


oxox
addikt

:R köszönöm a segitséget, és türelmet...."szvsz" még mindig fos az a játék... :(( nekem nem jön be sem a stilus, sem a dinamika, se semmi...jahh egy dolog jó, amit neked mondtam is, maga az elgondolás, hogy egy helyen van az összes blizz hős, de a megvalósitás kevésbé....mekkora flash lenne ezekkel ow-zni :DDD :DDD

amúgy meg arról, hogy agyhalott kurválkodó játékot-játszok...90k dmg-em volt utolsó körben, mindvégig megpróbáltunk nyerni (és nyertünk is párat), ill. 15perc alatt nem is volt talán meccs...de ettől még egy "fos" :DDD ...mondjuk nem is értek hozzá, tehát lehet sok a 90k dmg, de ha hasznosan csinálok feleannyit, az nagyobb segitség lett volna...de azt hiszem nem fogom kiismerni a játékot.

ps
mostmár tudom, hogy mi itt a nicked :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11336) HoyHoy2 válasza horvi0813 (#11334) üzenetére


HoyHoy2
tag

szerintem ez a OWben is pontosan megvan :D

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11337) oxox válasza HoyHoy2 (#11336) üzenetére


oxox
addikt

egyébként lehet az a heroes legnagyobb hiánya, hogy a blizz azon kivül nem nagyon volt kreativ, hogy összemosta a hősöket...legalábbis mint hozzánem értő azt érzem, hogy ilyen játék volt már jópár (azok sem érdekeltek), kvázi ez egy klón...lehet total nem igy van (egyikbe sem ástam bele magam), de azért a többi játékára el lehet mondani, hogy voltak benne egyedi ötletek, mégha nem is volt mind korszak alkotó (pl. warcraft1-e alapja is a szememben a dune2 volt, de pl. a diablo1-nél nálam napokig padlón volt az állam, mikor valami újsághoz volt egy demo 2-3 szintel...)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11338) brumi1024


brumi1024
veterán

Jól emlékszem, hogy ez a D.va skin elérhető lesz később lootboxokból? Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy elindítsam ezt a játékot.

(#11339) saen válasza brumi1024 (#11338) üzenetére


saen
veterán

Igen, de azt nem mondták mikor.

(#11340) HoyHoy2 válasza oxox (#11337) üzenetére


HoyHoy2
tag

szakértő én sem vagyok a kemény 10+ órámmal, továbbá én se nem vagyok a műfaj kedvelője, de szerintem az ismeretek közül továbbra is a HoTS a legjobb :DDD van abban valami amit írsz, nem igazán mozgat meg engem se a játék, de "szart" továbbra is erősnek érzem :R

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11341) brumi1024 válasza saen (#11339) üzenetére


brumi1024
veterán

Akkor jövőre lesz egy D.va rendőr skinem. ;]

(#11342) oxox válasza brumi1024 (#11341) üzenetére


oxox
addikt

szerintem mostmár nem is kapnád meg a skint...egyrészt, mert az második héten volt, és ahhoz meg kellett volna csinálni az első hetet, ill. már a harmadik hétnél tartunk....elméletben.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11343) HoyHoy2 válasza oxox (#11342) üzenetére


HoyHoy2
tag

szerintem de, legalábbis én itt: "All 4 Quests remain open until May 22." -ból ezt olvasom ki, annyi hogy sorban kell megcsinálni, de lehet rosszul gondolom

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11344) MK VII válasza oxox (#11342) üzenetére


MK VII
veterán

A legutolsó napon is letolhatod az összes meccset és megkapod a skineket...

(#11345) brumi1024 válasza oxox (#11342) üzenetére


brumi1024
veterán

Ahogy felettem írják, május 22-ig bármikor megcsinálható.

(#11346) whitezo88 válasza horvi0813 (#11334) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én ezért kapcsoltam ki a team chatet, mert mindenki idegbeteg QMben is. Ha meg valaki béna vagy troll, se lehet mit tenni.

(#11347) oxox


oxox
addikt

mea culpa :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11348) Mukih


Mukih
tag

Kedd este már kezdődne a következő event? :D Bocsi, ha volt már

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#11349) sirszevenap válasza Mukih (#11348) üzenetére


sirszevenap
őstag

Lesz, nyugodjon mindenki bele. Hogy mikor, az kiderül. De 1 éves bulika lesz az tuti.

Bankkártyával? Hát persze!

(#11350) Mukih válasza sirszevenap (#11349) üzenetére


Mukih
tag

Kicsit előbb is kezdődhetett volna az előző event.. Kellett rá várni 6-7 hetet, most meg csak 2 hét szünet lesz 2 event között. Ami persze nem baj, csak akik az előző eventet tolták éjjel nappal, azok gondolom kicsit megunták a játékot és nem lesz sok kedvük játszani megint (de ha kellenek neki a skinek akkor muszáj lesz).

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.