Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) f3rdzs0 válasza xPraetoriaNx (#9995) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

2:20-nál, azért az már gáz hogy egy Lucio és Genji üldöz Roadhogot (nem volt erőm kivágni, úh felment a nyers fájl úgy ahogy volt :D)

konkrétan ha be is ránt, Lucioval kb instant megy a boop neki, ami rohadtul megemelte a túlélési arányt 3 méter nagyon durván messze van Roadhogtól. a hook 2.1 konkrétan kedvez a flankereknek, meg mindenkinek.

persze compOW redditen azért örülnek a spread decreasenek, mert aki mondjuk kifejezetten jól céloz, annak ez erős buff (jobb klikk azért kb mindent instant megöl)

f3rdzs0

(#10002) k-adi válasza xPraetoriaNx (#9995) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jól leírtad.

Azóta is röhögök mindig amikor szembe jön egy Genji és "visszaütöm az elvileg kontaktra robbanó dolgokat" hát.. OK :))

(#10003) brumi1024 válasza f3rdzs0 (#10001) üzenetére


brumi1024
veterán

(#10004) k-adi válasza brumi1024 (#10003) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát ez... tényleg szánalmas. :U

(#10005) Kanczy válasza torik (#10000) üzenetére


Kanczy
veterán

Kb. 6x annyi játékom van Hogban, mint bármiben, úgyhogy átérzem... szerencsére elkezdtem Reinhardtozni és Zaryazni a szezon végén, úgyhogy lesz mivel játszanom, de azért ez k*rvára elszomorít :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10006) k-adi válasza f3rdzs0 (#9992) üzenetére


k-adi
nagyúr

A rang engem hidegen hagy, jobban érdekel a "implemented a respawn time delay that’s activated when the attackers outnumber the defenders on a contested point." része a dolognak...... ami eléggé "érdekesen" hangzik :(

(#10007) knoxhu válasza k-adi (#10006) üzenetére


knoxhu
senior tag

Szerintem ez egy nagyon jó változtatás a 2 cp-s mapokra.

(#10008) saen válasza brumi1024 (#9999) üzenetére


saen
veterán

Nem probléma? Én eddig nem ezt láttam. Emellett Reinforce (világ egyik legjobb Reinhardt játékosa) most tweetelte ezt:
"I aint even touching my placement matches until Blizzard hopefully fixes Bastion. Good thing we're still practicing on old patch in Korea 8)"
Szóval nem csak a bénák sírnak...

Személy szerint ennyire elrontott balance-ot még soha egyetlen Blizzard játékban se láttam, pedig volt egy két meredek húzásuk már néhány játékban.

(#10009) torik válasza saen (#10008) üzenetére


torik
senior tag

Egy Rein main nyilván nem örül neki hogy az egyetlen karakter aki képes bedarálni a shield-jét életképessé vált :D

All that and a bag of chips

(#10010) k-adi válasza saen (#10008) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha nagy a sírás akkor úgyis javítják majd idővel. :)

adjatok neki 1-2 hetet, max 3 és jön a patch

(#10011) fuvi válasza k-adi (#10010) üzenetére


fuvi
senior tag

de ezt mondjuk megléphették volna offszezonban... mostanra patchelhették is volna... de nem, majd a szezon közepén nyúlunk megint bele (mint mikor Anát szezon közepén behozták....)

(#10012) knoxhu válasza fuvi (#10011) üzenetére


knoxhu
senior tag

Szerintem ismét szezon közepére fog esni az új hős, és valószínűleg azzal együtt jön majd a balance patch.

(#10013) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Jónak tűnnek a session változások.

Én mondjuk nem csak a diamond szintre tennék cd-t, hanem az alsóbb szintekre is. Nem ugyanakkorát, szinttől függően nagyobbat, 2 hét-3 hét, de az lenne a léyneg, hogy ott is legyen valamennyi, mert jól megfigyelhető, hogy vannak emberek, akik elérik a 2000-et, 2500-at, 3000-et, stb ott hirtelen megállnak és utána nem játszanak többet cm-t. Csak azért mert egyszer sikerült véletlenül elérniük pontszámilag és így bevédik. Mondjuk a heti 7 követelményt én speciel kicsit soknak találom, még ha nekem nevetve meg is lesz. Ha elmegyek nyaralni, túrázni, akkor mindenképp esek, csak mert nem kockulok és az életem élem "néha" :DDD

Game throwing-ra kitalálhattak volna valamit. Már kezdtem örülni, hogy valam ivan, erre low meg top 500. Komolyan? :D

Respawn time növelés jó ötlet, feleslegesen idegesítő mindkét fél számára az overtime húzás.

Roadhog-ot pedig mindjárt kipróbálom, ha kevésbé szór a fegyver, akkor én nem hiszem, hogy annyira szörnyű lenne. Aki nem tud célozni, annak lehet. Inkább a plussz távolságból adódó cselekvési idővel van gond, amit az enemy kihasznál ha szerencséje van. De kipróbálom.

Placementet lehet én is hanyagolom addig, amíg bastionnal nem kezdenek valamit :D 40 valahány százalékos damage rengeteg, főleg ha only recon módban szedik össze, ráadásul top playerek ellen. Ha ez lecsökken 30%-ra, akkor lesz balanszolva...

We are only Stardust...

(#10014) brumi1024 válasza saen (#10008) üzenetére


brumi1024
veterán

Ott a smiley, vicc volt. Egy hónapja megmondtam egyébként, hogy így baj lesz Bastionnel.

(#10015) Jinxb1rd: Persze, csak akkor senki nem gondolta, hogy ez átmegy, legalábbis amit ott akkor véghez lehetett vele vinni PTR-on az nem tűnt reálisnak. Aztán nyomtak egy yolot a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#10015) Jinxb1rd válasza brumi1024 (#10014) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mindenki megmondta egy hónapja. ;]

We are only Stardust...

(#10016) nonsen5e válasza saen (#9991) üzenetére


nonsen5e
addikt

Miért nem hozott az ellenfél is bastiont? Onnantól kezdve meg már csak skill kérdése.

Elég sok sz*rt átengedett a blizzard, most nem a 3 tank, vagy genji, vagy tudomisénmi lesz a kötelező pick, hanem bastion.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10017) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Hát még csak practice rangen gyakoroltam, de egyértelműen erős bastion lövése. Két mozgó robotot olyan könnyelműen leszedtem, mnitha ott se lettek volna. És akkor a többi képességéről még csak nem is beszélünk...

Roadhog meg epic, messzebbről is 1 lövéssel meg lehet ölni a 200hp-s mozgó robotokat. Nem is kell neki már hook. :D

Na de nézzük élőbe. ;]

We are only Stardust...

(#10018) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#10017) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát azt hiszem búcsút kell mondanom Roadhognak. Van, amikor az még többet sebez, hogy behookolom és hátramenetből távolsági lövéssel meglövöm az enemy-t. :DDD

Bastion élesben nem tudom, eléggé rosszul céloztam most vele, de érezhetően erős.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10019) saen válasza Jinxb1rd (#10018) üzenetére


saen
veterán

Végignéztem Seagull-ék selejtezőjét, soha ennyi full hold-ot nem láttam még streamen.

(#10020) Jinxb1rd válasza saen (#10019) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az mit jelent?

We are only Stardust...

(#10021) saen válasza Jinxb1rd (#10020) üzenetére


saen
veterán

Azt, hogy az első checkpoint-ot se érte el az ellenél, kb semmit nem tudtak előre menni.

(#10022) MK VII


MK VII
veterán

Most komolyan.. Mit csináltak Bastionnal?
Mentem egy kört... Pharah-val voltam... A világ másik végéről kiszedett a levegőből pillanatok alatt Bastion...
Ez a játék nem, hogy egyre jobban kiegyenlített karakterekkel lenne, hanem egyre jobban elszarják az egészet...
Kurva vicces, csak nevetni nem lehet rajta...

[ Szerkesztve ]

(#10023) fuvi válasza saen (#10019) üzenetére


fuvi
senior tag

azért amikor a rugó dive comp egybe ráment, nemsokat tudott tenni

(#10024) saen válasza fuvi (#10023) üzenetére


saen
veterán

Mégis nyertek :) Azért egy profi csapatnak legyen is ötlete ezellen. Az volt az egyetlen meccs kb ahol küzdeniük is kellett.

(#10025) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

(#10026) Harambee válasza Jinxb1rd (#10025) üzenetére


Harambee
tag

:Y
lol , ez azért durva :DDD

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#10027) f3rdzs0 válasza saen (#10024) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

igen, újra visszajött ez a bug. állítólag PTR-on jelezték, de ugyanúgy live lett fix nélkül.
valaki egyébként azt mondta, hogy valszeg azért hozták ezt a patchet livera mert már ment a certification processre konzolokon, és ugyanazt akarták kihozni minden platformra

szerk.: 1 győzelem 1 döntetlen 8 vereségre, berakott 2700ra :DDD gondolom mert rank decay miatt 3000ren végeztem. de nagyon vicces a platinum. valaki kiabált velem mert Lucio állítólag nem jó payloadon :D

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#10028) Harambee


Harambee
tag

Srácok sok videóban látom hogy habár erős géppel tolják mégsem játszanak max grafikán, van olyan grafikai beállitás ami előnyt jelent vagy ilyesmi ha lejebb van véve?
Nálam maxon olyan 120-140 fpsel megy a gép szoval nem azért kérdem merthogy kevés lenne az fpsem hanem hogy esetleg ha valamit kikapcsolok/lejebb veszek az add e vmi előnyt eltünő bokrok stb. :R

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#10029) nonsen5e válasza f3rdzs0 (#10027) üzenetére


nonsen5e
addikt

Látszólag akkor kb. semmi értelme nincsen nem-új játékosok számára a placement matcheknek, mert 80%-os szorzóval úgyis az előző szezon rankja szoroz.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10030) Jinxb1rd válasza Harambee (#10028) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én azért veszem le a grafikát low-ra (csak a textúrarészletesség marad maxon, illetve a shadow mediumon), hogy az fps-em a nagy csetepatékban is fixen meglegyen 125. Másrészt sokkal jobban átláthatóbb a terep, ha nem zavarja meg mindenféle csili-villi hülyeség.
Ugye szokták mondani, hogy 'elveszik a részletekben', na hát a top playerek nem akarnak elveszni.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10031) f3rdzs0 válasza nonsen5e (#10029) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

igen, ugyanaz mint S3. hogy kicsit a régi alá rak.

engem mondjuk nem nagyon akart lejjebb rakni, és losing streak után már az első győzelmem után 50 rankot adott, szóval nem nagyon szeretné a rendszer hogy itt legyek.
kb az egész a hidden MMR-odon múlik. ha előző seasonban valahova magasra grindoltál, de amúgy a hidden mmr szerint nem tartozol oda, akkor akár jóval lejjebb is végezhetsz

szerk.: a grafikát azért veszik le, mert elég sok elemet nem jelenít meg a játék ilyenkor, könnyebb látni mindent. Vsync élsimítás meg társait meg off, mert input delayt okoznak

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#10032) Jinxb1rd válasza nonsen5e (#10029) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ha ferdzso 3000-es sr-rel elkezdett volna most competitivet játszani, akkor ilyen arányú lose-zal pont 2700 körül lenne. Túlmisztikáljátok szerintem :)

We are only Stardust...

(#10033) MK VII


MK VII
veterán

No. Az új szezonban már elkezdem végre a compot.
Bízom benne, hogy menni fog. :)

(#10034) fuvi válasza f3rdzs0 (#10031) üzenetére


fuvi
senior tag

ezen a szinten mennyire voltak bastionok? :D

(#10035) f3rdzs0 válasza fuvi (#10034) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

vannak. bár amennyire eddig tudtam diamond alatt bastion alapból problémákat okoz :D pont most volt egy bastion a mi teamünkön aki rohadt szerencsétlen volt, és Reinnal gyakorlatilag külön kellett védenem. mikor leeresztettem a pajzsom, nem mozdult sehova, míg újratöltöttem, úh a megoldásom az volt hogy elé álltam, és hagytam hogy healeljenek :D viszont ez effektíve megnyerte nekünk a játékot, szóval if it looks stupid, but it works, it aint stupid :D

(#10032) Jinxb1rd: azért 8 loss után, amiből 6 legalább streak volt sokkal többet is veszítesz mint 250 rank. bár lehet nem 3000rel számolt hanem valahol 3200+ környékén végeztem ahonnan a rank decay indult

f3rdzs0

(#10036) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Lehet tényleg most lesz az hogy "teljesen félrerakom" pár hétre Overwatchot, ez a bastion buff + roadhog nerf + "olyan bugok maradtak benne amit reportoltak az emberek" kombó lehet tényleg csak agyvérzést okozna nálam most. :D

There is no war. Only the harvest.

(#10037) k-adi válasza Jinxb1rd (#10025) üzenetére


k-adi
nagyúr

Te már későn érkeztél!

De Sombra tényleg bent volt, az a bug, nem a "tiéd". :K :K :K :K

(#10038) mycso válasza xPraetoriaNx (#10036) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem attól van tele a t.k.m, hogy az új szezonnal előmásztak a mindenkinélügyesebbjobbpróbb vérpistikék és osszák is az észt keményen...

Valahogy már nehezen tudom tolerálni az ilyen megmondóember retardáltakat.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10039) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

aki dva-val játszik annak jó ötlet várni egy patchet

f3rdzs0

(#10040) xPraetoriaNx válasza f3rdzs0 (#10039) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

omglol...

There is no war. Only the harvest.

(#10041) Jinxb1rd válasza f3rdzs0 (#10039) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Minden nagyobb patch után érdemes várni egy kicsit a következő patchre úgy látom. Csak az a baj, hogy nem hirdetik túl, ha javítják ezeke a hibákat, pedig jó lenne értesülni róla.

We are only Stardust...

(#10042) MK VII válasza Jinxb1rd (#10041) üzenetére


MK VII
veterán

Nehezen ismerik el a hibájukat és suttyomba javítják...
Amúgy egy rakat szar lett most az egész...
Echenwald, defend. Pickelem Bastion-t, előre megyek a kijáratukhoz. Lemegyek turetbe, jönnek, elsötétül a kép, csak a célkeresztemet látom, leszednek azonnal...
Ezt a foshalmaz bugtengert...

[ Szerkesztve ]

(#10043) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Az ellenfél azért szid, mert lövöm őket, a csapattársaim azért mert Widow vagyok. :D Megérett a permamute.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#10044) GODx


GODx
tag

3062 season high, 2800on végeztem a seasont, 2 értelmes csapattársam volt a 10 meccs alatt, és egy 7/3 mellett, full Bastionnel 2512re dobott. Innen vesztek 2 meccset, letörlöm az egészet. gg

[ Szerkesztve ]

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#10045) oxox válasza GODx (#10044) üzenetére


oxox
addikt

jól hangzik, egyik phatjás 8/2-vel került oda ahol zárt (+4pontja lett)
azért remek, mert 2300-2600 között hullámoztam, egy héttel a vége előtt felmentem 2700 fölé, majd 2666-on zártam, öröm lesz ha ledob 2000-re :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#10046) GODx válasza oxox (#10045) üzenetére


GODx
tag

[link] Én mindent megtettem, dehát 6v6 a játék. :( Fuuuh.

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#10047) MK VII


MK VII
veterán

Srácok, tudna valaki segíteni nekem?
Valahogy felkerült a kétlépcsős azonosítás a battle.net oldalra való belépésemhez.. Lövésem nincs, hogy hogyan. Viszont most egyszerűen nem tudok belépni...
Itt kér valami kódokat, de ezeket honnan vagy mi? :F

Megbolondulok már ettől a kétlépcsőstől..
Uplay accom is buktam ez miatt.

Nem tudok belépni az authenticatorba sem, mert innen nem tudok továbblépni...

Itt tartok az oldalon, hogy eltávolítsák az azonosítást az accról, de nem tudom milyen képet kéne oda feltölteni.

Valaki nem jártas ebben esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#10048) MK VII


MK VII
veterán

Szóval itt a kép.

Szerk.:
Vagy ide a személyimről kell egy kép a név miatt?

[ Szerkesztve ]

(#10049) Harambee


Harambee
tag

[link] nagyobbra számítottam dehát ez van :DD
Innen már remélhetőleg csak felfele

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#10050) Jinxb1rd válasza MK VII (#10048) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

pontosan.

We are only Stardust...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.