Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

Doomfist PTR-en!!!

https://playoverwatch.com/en-gb/heroes/doomfist/

[ Szerkesztve ]

(#12602) Hannibhál válasza Ochocinco46 (#12601) üzenetére


Hannibhál
őstag

váááh ez de durva ulti kombó lesz a mei-ével:D

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12603) Doink


Doink
aktív tag

Azért azt megcsinálhatták volna hogy az ultija ne contesteljen amikor még ott sincs.

(#12604) k-adi


k-adi
nagyúr

Hát most nem tudom eldönteni hogy OP vagy nagyon OP lesz ez a hero :D de majd úgyis szarrá nerfelik, szokásos blizz trend

(#12605) torik válasza k-adi (#12604) üzenetére


torik
senior tag

Idő lesz mire kiismerik az emberek, elég komplikált karakter, de az már most biztos hogy lehet vele majd nagyokat alkotni :D olyan kombókat lehet belőle kihozni hogy zeng :D

All that and a bag of chips

(#12606) DJGABI


DJGABI
addikt

azt mondjuk nem értem miért a 8. attacker... mérete alapján simán azt hittem hogy tank lesz. egy 5. healer (nem, symm még mindig nem az) igazán elférne

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#12607) 7 válasza DJGABI (#12606) üzenetére


7
addikt

Sombra is felfoghato kvazi-healernek.

(#12608) saen válasza 7 (#12607) üzenetére


saen
veterán

Sombrát support spot-on kell vinni, különben kevés a sebzés...

(#12609) 7 válasza saen (#12608) üzenetére


7
addikt

Egyetertek. :K

(#12610) oxox válasza Ochocinco46 (#12601) üzenetére


oxox
addikt

Első érzés streetfighter2 ryu + ken szerelem gyereke...ohhjuuuvgát

Más: skacok, holnap este már otthon leszek :D, mehet a csapatás

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12611) Bazsi1987 válasza oxox (#12610) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem először lucio kopaszon kigyúrva, genji reindhart mixbe 😁

(#12612) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

ez a hős remek lesz a shield buzmányozás ellen.

We are only Stardust...

(#12613) k-adi válasza DJGABI (#12606) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen egy healer vagy egy újabb support jobb lett volna szerintem is. Támadó már van elég

(#12614) Lokids


Lokids
addikt

Az Nvidia shadowplay tényleg jól működik.
Ezt a videót vettem fel vele.
Ha valaki kíváncsi, hogy néz ki a "csapatmunka" 1600 körül...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12615) brumi1024


brumi1024
veterán

"Highlights expire after new patch" -. ez így elég lusta megoldásnak tűnik nekem.

(#12616) freeknight válasza Lokids (#12614) üzenetére


freeknight
őstag

A linkre nézz rá, mert nem megy. Én kíváncsi lennék, bár én is voltam 1600-on :DDD

(#12617) Lokids válasza freeknight (#12616) üzenetére


Lokids
addikt

Szóval ezt a videót. :D

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12618) 7 válasza Lokids (#12617) üzenetére


7
addikt

Pár kéretlen észrevétel:
- Látom, hogy tudsz angolul. Hallom, hogy van mikrofonod. Használd! Nem kell sokat beszélni, elég csak szólni a fontosabb dolgokról (pl.: "Reaper above payload, has ultimate" "Mercy hiding in the bottom tunnel" "Soldier behind our back killing our support") :)
- Ne szidd a csapattársaidat, főleg ne nyilvánosan. Demotiválod vele a saját csapatodat, és nagyobb eséllyel bukjátok el a meccset.
- Köszönd meg, ha valaki segít neked, vagy jól csinálja a dolgát. A pozitív megerősítés több eredményt hoz, mint az anyázás. :K

[ Szerkesztve ]

(#12619) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

helló

visszatértem, gondolom sokan hiányoltak :D

akit esetleg érdekel, most már biztos hogy a rank decay alapján számít a besoroló meccsek kezdete. előző évadban valahol 3300 körül zártam rank decay előtt, és 2-8-as besorolásra platinum közepére rakott be. most 7-3-ra (amiból volt 3800 átlagos meccs is amit nyertem) 3200-ra rakott be (valahol 3500 körül kezdődött a rank decay).

gondoltam megosztom, ha valaki hozzám hasonlóan hónapos kihagyásokkal tart szünetet :) úgyhogy most kezdődhet megint a grind masterre :/

f3rdzs0

(#12620) k-adi válasza f3rdzs0 (#12619) üzenetére


k-adi
nagyúr

nope.

(#12621) 7 válasza f3rdzs0 (#12619) üzenetére


7
addikt

Welcome back. :)

Én szépen döntögetem a career highomat, high goldban császkálok épp. Majd dobálhatsz videókat, szoktam szeretni a Lúcios akcióidat.

(#12622) Lokids válasza 7 (#12618) üzenetére


Lokids
addikt

Van amikor használom. Itt nem volt értelme. Inkább letiltottam.
Bastion használhatatlan volt, írtuk neki, de nem cserélt. Erre nem lehet pozitívat írni...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12623) 7 válasza Lokids (#12622) üzenetére


7
addikt

Azért írtam a tanácsokat, mert amikor elkezdtem kifejezetten pozitívan kommunikálni a csapatommal, és hasznos információkat megosztani velük, érezhetően eredményesebbek lettek a játékaim, és akkor kezdtem el érdemben felfele mászni rankban. :)

Rajtad áll, hogy megfogadod-e őket.

[ Szerkesztve ]

(#12624) f3rdzs0 válasza 7 (#12621) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát high goldból már könnyen meglesz a platinum :)
videó szerintem nem lesz egy darabig, max ha nagyon pronak tűnök :D jelenleg a gamesensem mérhetetlenül nincs meg, elég sokszor elvesztem a csapattársaimat, úgyhogy nem megy még teljesen jól a dolog. wall rideot is kicsit szoknom kell, megint visszatért a szokásos, fenn akadok az ajtófélfában szindróma, mert rosszul ugrok rájuk

ezzel amúgy egyet értek, hogy nem jutsz túl sokra hogy ha negatív vagy a társaiddal. a legjobb általában csendben tűrni ha valaki nagyon hülye, és szép szóra se vált valami másra. ha te a lehető legjobban teljesítesz akkor kevesebb rankot is veszítesz, szóval feladni sose érdemes. főleg hogy az ilyen esetekben amilyen gyorsan összeesik a csapat, olyan gyorsan helyre tudnak rázódni egy-egy győzelem után, ha a hülye taktika működik.

(#12620) k-adi: :P

f3rdzs0

(#12625) cass


cass
aktív tag

Sziasztok a Doomfist mikor jön nem tudjátok?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#12626) Derrewyn válasza cass (#12625) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Nincs hivatalos dátum megadva. A korábbi hősök menetrendje alapján, akár már holnap, de legkésőbb jövő héten kedden.

(#12627) cass válasza Derrewyn (#12626) üzenetére


cass
aktív tag

Értem köszönöm szépen! Kíváncsi leszek! :)

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#12628) brumi1024 válasza f3rdzs0 (#12619) üzenetére


brumi1024
veterán

Viszont az MMR-od nem decayelődik (ezért lehetett 3800-as átlagú meccsed is besorolón), így most valószínűleg jelentősen többet kapsz egy nyereségért, mint egy veszteségért.

Más: Fanmade, de szerintem nagyon hangulatos. :)

(#12629) saen


saen
veterán

(#12630) wjbhbdux válasza saen (#12629) üzenetére


wjbhbdux
veterán

hát nem ezen a kontinensen. olyan szintű pénzégetés (ami természetesen nem a játékosok zsebébe vándorol) és bukta lesz ebből 2-3 éven belül, hogy még a CGS-re is boldogabban fogunk emlékezni. :(

[ Szerkesztve ]

/s

(#12631) saen válasza wjbhbdux (#12630) üzenetére


saen
veterán

Mondjuk ezt a több kontinenst nem értem. Ha LAN lesz akkor sokat nem lesznek ázsiában, ha meg nem akkor kinek lesz magas pingje? Nem tűnik egy fair dolognak...

(#12632) f3rdzs0 válasza brumi1024 (#12628) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

igaz, most 20at vesztek és 40et nyerek (ami mondjuk 8as winstreak esetén nem túl sok).

persze nem segít hogy tele van most minden trollokkal. a meccsek felében simán volt legalább egy troll valamelyik csapatban

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#12633) .LnB válasza saen (#12629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nagyon kemény, hogy Robert Kraft-é az egyik csapat!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12634) saen válasza .LnB (#12633) üzenetére


saen
veterán

Pont az ilyen embereket célozták ezzel a ligával, nekem az nagyobb meglepetés, hogy Misfits Orlando/Miami lett...

(#12635) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Srácok! Óriási bajban vagyok! Elfelejtettem játszani! Komolyan, szombaton még tök jól toltam 1-2 meccset, 2505re fel is mentem, platina meglett, hétfőn toltam legközelebb s valami brutális szintkülönbséggel játzszok azóta...az e/d ratiom max 1, de inkább 0,5, a célzásom, ami eddig elég jó volt, kb a negyedére esett vissza s nem is mennek azok a dolgok amíg eddig mentek....Mi történhetett ááh megbolondulok..

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12636) k-adi válasza Hannibhál (#12635) üzenetére


k-adi
nagyúr

git gud

(#12637) DJGABI válasza Hannibhál (#12635) üzenetére


DJGABI
addikt

nem ittad meg a célzóvizet :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#12638) Hannibhál válasza DJGABI (#12637) üzenetére


Hannibhál
őstag

elnézést a kiakadásomért, csak azért elég idegesítő, hogy 2 nap alatt a tudásom mintha 1500asra esett volna visszaXD

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12639) HoyHoy2 válasza Hannibhál (#12638) üzenetére


HoyHoy2
tag

értékelendő, hogy magadban keresed a hibát :R

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#12640) freeknight válasza Hannibhál (#12635) üzenetére


freeknight
őstag

Van ilyen, told egy kis ideig quick playben, ott úgysincs nagy tétje, de a legjobb, ha 1 hétig nem is nézel a játék felé. Itt a nyár, kapcsolódj ki kicsit.

(#12641) saen


saen
veterán

(#12642) Jinxb1rd válasza saen (#12641) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem látom Roadhogot. :N

We are only Stardust...

(#12643) saen válasza Jinxb1rd (#12642) üzenetére


saen
veterán

Rajta is dolgoznak, túlélését akarják erősíteni. Godnolom még nincs véglegesnek tűnő változat.

(#12644) Hannibhál válasza freeknight (#12640) üzenetére


Hannibhál
őstag

jah, több ismerősöm is mondta ezt, lehet kicsit besokalltam:/ köszi a tippet!

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12645) Derrewyn válasza saen (#12641) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Szép lista, ha ezek live-ra is jönnek, és miért ne jönnének. Reinhardt fix elkelt, ahogy McCree és Reaper tweak is jó.

Viszont Zarya ultimate buffra nem tudom mennyi szükség van, eddig sem túl sok karakter tudott kijönni belőle.

(#12646) f3rdzs0 válasza Derrewyn (#12645) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát de pont azok tudtak eddig kijonni belőle akikre nagyon is kellett crowd control.

zarya nem igazán ideális ebben a seasonben, gondolom buffolni akarták, plusz doomfist egy újabb high mobility hero, úgyhogy így már lehet sok lenne hogy senki nem tud benne maradni az ultimateben

f3rdzs0

(#12647) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Egy ideje nem követtem a loot-box változásokat. Már élesben is megy a kevesebb duplikáció, vagy az még csak PTR?

(#12648) 7 válasza Hujikolp (#12647) üzenetére


7
addikt

Tudomásom szerint még nem éles. A testreszabható célkereszttel együtt vezették be PTR-en, és az még nincs élesben. :)

(#12649) D4v3


D4v3
őstag

Paladins review steamen... epic ;]

[ Szerkesztve ]

(#12650) oxox


oxox
addikt

nem szoktam genjivel játszani (ugyan van 3 óra játékidőm, de az szerintem szinte csak mysteri)...ma gondoltam kipróbálom, első körben volt 8.3k dmg reflectem, és fogalmam nincs, hogy csináltam, mit lőttem vissza :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.