Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) errorcode06 válasza Jinxb1rd (#12700) üzenetére


errorcode06
őstag

Uccsó event óta nem játszottam. Akkor ne is lépjek be?

Btw, lehet tudni hogy mikor lesz a következő event?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12702) saen válasza errorcode06 (#12701) üzenetére


saen
veterán

A nyári játékok bármelyik pillanatban indulhatnak.

Belépni meg akkor érdemes ha élvezed a játékot. Attól, hogy páran kiégtünk, még Te játszhatsz jókat.

(#12703) oxox


oxox
addikt

Amúgy nem kell agysebésznek lenni miben más ez a szezon mint mondjuk az elmúlt kettő....abból a három okból amiért sokan a tanári pályát válasszák...jun, jul, aug...

nem bántva (vagy mégis ;] ) a kiskorúakat....de ez egy csapatjáték, és a következő generációk is szivhatnak (ahogy most mi is tettük), mert vagy már nem olyan a reflex, vagy mert nincs full csapat, vagy csak jobb az ellenfél vagy mert nem full a csapat, és mindig van egy-két hélium hangú ninja harcos, vagy olyan aki hozza a widowt, mert szólunk neki, hogy tracer-errel nem volt hasznos...tehát visszatérve sajna a kiskorúakra jellemző (ami ránk is volt anno), hogy vért ivott szuperhősöknek érzik magukat, s konkrétan többet ártanak mint használnak a csapatnak, és nem is érzik az egészet...sőt ők úgy látják, hogy "dehát arany medálom van, Ti meg szarok vagytok....ne mondjátok, hogy béna vagyok"

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12704) errorcode06 válasza saen (#12702) üzenetére


errorcode06
őstag

Hah, már tavaly karácsonykor ki voltam égve, pedig november végéig el sem indítottam a megjelenéskor megvett játékot...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12705) saen válasza errorcode06 (#12704) üzenetére


saen
veterán

Akkor szerintem várd meg az eventet, mert most is hamar ki fogsz égni ;] :P

(#12706) Pocok256


Pocok256
veterán

Mennyi sírás Jóisten xd
Ez a season nekem teljesen teszt volt eddig. Elején csak funbol játszottam meg toxic voltam végig feszkot itt vezettem le makd 2300 körül úgy voltam oké ennél lejebb már nem akarok menni mert az már agyhalál szint. 2 hét alatt elkezdtem normálisan játszani és nulla toxic maximális fill. Voalá máris 2700 fölött vagyok season végére lazán megleszbujra a 3k mint minden eddigi seasonba. Szóval annyira felesleges ez a elo Hell meg.mindenki láma csak én vagyok helikopter ha 2 hét alatt napi 2 óra gameval 2300 rol 2700 ra jutok akkot erre bárki képes.. Mind mai napig élvezem a játékot és.egyre jobban szórakoztat. Higgadság a kulcsa az egésznek na meg önismeret. Nem kell genjit hozni ha láma vagyok vele xd

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12707) saen válasza Pocok256 (#12706) üzenetére


saen
veterán

Egyeltalán nem erről van szó. Nem érdekel a rang, nem is arról volt szó, hogy nyerünk/vesztünk. Arról van szó, hogy szinte minden meccsen megy a veszekedés. Ez az ami unalmas és ez az ami miatt nehéz élvezni a játékot.

(#12708) HoyHoy2 válasza saen (#12707) üzenetére


HoyHoy2
tag

egyetértek, az biztos, hogy ritkaság számba megy mikor esetleg vesztesz és nem nyírják ki egymást voice-on, de már lassan akkor is ha nyeri a csapat a kört :W

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#12709) sirszevenap válasza bpöry (#12680) üzenetére


sirszevenap
őstag

Sikerült?

Bankkártyával? Hát persze!

(#12710) Pocok256 válasza saen (#12707) üzenetére


Pocok256
veterán

20 meccsből ha 2 meccsen van veszekedés nálam. Ha véletlen lenne akkor is beirom hogy chill stb és mindenki lenyugszik. Természetesen 2500 alatt sokkal több a szájkarate mint felette.

Mondjuk voice ra alapesetben nem megyek 3k alatt nem sok értelmét látom inkább csak zavar.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12711) Swinegod válasza Pocok256 (#12710) üzenetére


Swinegod
őstag

Szerintem pont sokkal több a toxicity Low-Diamondban mint pl High-Goldban volt

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#12712) Pocok256 válasza Swinegod (#12711) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha te mondod biztos tapasztalat ;)

AMúgy azt vettem észre mikor toxic voltam én is toxic playereket kaptam miután leálltam vele nem kaptam ilyen playereket és tök jó lett a game is :) Lehet azért kapsz toxic társakat mert te is az vagy, így magadfajtákkal játszhatsz legalább :) Dotában ezt így oldották meg nagyon helyesen is.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12713) oxox válasza Swinegod (#12711) üzenetére


oxox
addikt

jó de ha ő beirja, hogy chill mindenki lenyugszik egyből....ezek nem azok a droidok amiket keresnek...

hasznos lenne mindenkinek ilyen varázserő, dehát sajna én csak egy mocsok mugli vagyok.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12714) ÁdiBá válasza Swinegod (#12688) üzenetére


ÁdiBá
addikt

47 fps?! Az nem valami sok...

ÁdiBá

(#12715) Pocok256 válasza oxox (#12713) üzenetére


Pocok256
veterán

Termsézetesen van mikor nem 10 játékból 1 olyankor ez van ettől még lehet nyerni. Ha pedig nem vitázól és segítőkséz konstruktív tudsz lenni vagy pedig képes vagy fillelni akkor simán tud a csapatod nyerni. Nyertem már úgy defet, hoyg nem volt healerünk. Senki meg sem szólalt a preapred time ban, hogy nem jó elfogadtuk ez van. Én probáltam fillelni vagy tank vagy heal végül tank mellett döntöttem, és csodák csodájára nyertünk. Persze sokszor van ennek ellenkezője ilyenkor ha szépen leirod, hoyg szeretnél nyerni és valaki váltson pls olyankor 99% ban váltanak is.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12716) Swinegod válasza ÁdiBá (#12714) üzenetére


Swinegod
őstag

Az Mr Nvidia hibája: durván márciusban az Nvidia kiadott egy patchet amivel leszabályozta MAX 65°C-ra az átlag 81°C-ról a videokártyát, ki nem találod hogyan... Órajelek levételével. Szóval így nyáron leveszem a grafot lowra, a 3D felbontást 75%-ra és így általában megy a stabil 50fps. Általában, különbséget közte és a 60 között nem igazán látok. Így ezt tudja a 4Gb-os 960m + az Nvidia minden patchel csak jobban elcseszi a drivert, szerintem tavaly november óta 100-200Gflop-ot is csökkent a teljesítménye a kártyának a driverek miatt. Ezért veszek mostantól csak AMD-t
Télen meg lazán High - 100% -60fps
Fallout 4-et ne is kérdezd...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#12717) Swinegod válasza Pocok256 (#12712) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát én pedig azt vettem észre, hogy minél kedvesebb vagyok a csapattársaimmal, annál nagyobb bunkó/troll seggeket kapok. Volt egy meccsem ahol egy srác valami kegyetlen szar picket hozott én pedig egész meccsen, mondjuk úgy a szaporítószervét cumiztam, könyörögtem neki jó negyed órán keresztül, leszarta. Aztán elegem lett belőle és elküldtem a tudod hova az összes létező angol káromkodással. Na, akkor váltott, megnyertük. Tapasztalat alapján szóval az ilyenekkel bizony káromkodni kell, szidni őket orrba-szájba, természetesen a normális játékosokkal normálisan beszélek. Durván minden meccsemben csak és kizárólag 1 esetleg 2 ilyen van, akik viszont olyan gyönyörűen throwolják a meccset, hogy öröm nézni
Valamint ha a csapat nincs voicechaten akkor már durván 100%, hogy vesztünk

Kiemelném megint: Ha én szidok valakit, akkor azt más is

oxox: Ezek nem írnak semmit, annyit mondanak, hogy mindenki szar mert 4 goldja van 10 perc után 2000 sebzéssel és 3 elimmel

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#12718) nonsen5e válasza Swinegod (#12716) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ezt vajon játékprofilok alapján teszi?
Én most betettem kicsit hevülni a laptopot (i3-5010u + 950m - prime95 és szőrös fánk mert egy rézcsövön van a kettő) - simán felment 78 fokig, mielőtt leállítottam volna, és hozzá sem nyúlt az órajelekhez.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12719) Pocok256 válasza Swinegod (#12716) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát nem tudom nálam pont fordítottja van, normálisan a vidkártyám 1708 Mhz es max turbót bír (specifikáció szerint egyszerűen ez a max) régen ezt tartotta is ha 80 fok körülire ment a hőmérséklet akkor pedig levette a turbot és úgy ment. Na most legutóbbi bios frissítésem óta 1850-1900 mhz es turbót tol a kártyám pedig 0 tunning van rajta és ha 80 fokos akkor is tartja a max turbot. (1060 notis verziójáról van szó)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12720) Swinegod


Swinegod
őstag

(#12718) Gertrius: Ötletem sincs

Azért ezt nem érdemlem meg

Francba, nem javítottam ki nekik a your-t you are-ra

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#12721) Jinxb1rd válasza Swinegod (#12720) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Gyökér pickekkel is nyertem már nem egy meccset, sőt, rengeteget (amikben az volt a közös, hogy egy darab healerünk, néha tankunk se volt.). A különbség az volt, hogy egy mukkot nem szólt senki senkinek, csak játszottunk.

Egyébként meg az enemy line up sokkal jobb szerinted?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12722) Swinegod válasza Jinxb1rd (#12721) üzenetére


Swinegod
őstag

A chatet nézd, barátom

Nem a pickekkel volt a baj. Jó, de nyilván azokkal is, de a chat

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#12723) Jinxb1rd válasza Swinegod (#12722) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mit nézzek rajta? Egy átlagos ow chat, 8 milliószor láttam már.

We are only Stardust...

(#12724) Swinegod válasza Jinxb1rd (#12723) üzenetére


Swinegod
őstag

Ez neked átlagos? ÁTLAGOS? Soha életemben nem láttam ennyire rákos chatet, de úgy 510 óra alatt soha. Soha. De még közel se ennyire

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#12725) HoyHoy2 válasza Swinegod (#12724) üzenetére


HoyHoy2
tag

szerencsés vagy :( sajnos szerintem is lassan inkább ez az átlagos amit látunk, és nem a normális viselkedés :(((

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#12726) oxox válasza Swinegod (#12724) üzenetére


oxox
addikt

ne etesd kérlek...örüljünk, hogy csak most tért vissza, s hátha megint elmegy ha nem kap enni.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12727) nonsen5e válasza HoyHoy2 (#12725) üzenetére


nonsen5e
addikt

Sajnos ez az átlagos. :(((
Ugyanez van nálam is a comp matchek 80-90%-ában.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12728) brumi1024 válasza Pocok256 (#12719) üzenetére


brumi1024
veterán

Ebben semmi meglepő nincs, ez a GPU Boost 3.0. Itt nem lehet beszélni max turbóról, mert az kártyánként változik. A boost clock != a max órajellel. Az én kártyám boost clockja 1680 MHz körül van, de mindenféle tuning nélkül elmegy 2 GHz-ig, amíg a hőmérsékleti és TDP körülmények adottak.

[ Szerkesztve ]

(#12729) Pocok256 válasza brumi1024 (#12728) üzenetére


Pocok256
veterán

Ma is tanultam valamit örök hála. De ez akkor azért érdekes mert eddig ilyet nem csinált bios frissítés után kezdte el ezt tolni azelőtt már 70 fok körül vissza vette base órajelre magát. Bios frissítés után meg még 82 foknál is tolja neki mint süket a csengőt :D Mindenesetre tényleg köszi ezt nem tudtam pedig jártas vagyok a témában elvileg :B

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12730) Pocok256 válasza Pocok256 (#12729) üzenetére


Pocok256
veterán

Közben rájöttem, hogy (biosnál) thermal menedzsmentet módosítottak akkor azért volt ez hatással a gépre.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12731) saen válasza Pocok256 (#12712) üzenetére


saen
veterán

Nálam nyugodtabb játékos nem sok van. Soha nem szólok be senkinek, akikkel itt szoktam régen játszani tudják, hogy inkább én csitítgatok másokat. Ettől függetlenül nekem átlépte az ingerküszöbömet a toxic játékosok száma, nem is kicsit.
Remélem ez idővel változni fog, de ehhez a játék készítőinek is változtatni kell. Ha minden így marad akkor én is maradok más játékoknál. Szórakozni akarok amikor játszok, nem idegeskedni.

(#12732) brumi1024 válasza Pocok256 (#12729) üzenetére


brumi1024
veterán

Gondolom kicsit megemelték a temp limitet - lehet valami óvatosabb bios volt fent a kártyán. Nálam 67/68 foknál van egy lépcsőnyi visszaugrás (20 MHz kb), utána 81-nél (asztali kártya), ez egyébként a refkártyák üzemi hőmérséklete. Melegebb időben 71 körül tetőzik amúgy a Strix, úgyhogy szépen tartja az órajelet.

[ Szerkesztve ]

(#12733) Pocok256 válasza brumi1024 (#12732) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát ugye nálam Alienware 13 as gép van 1060 al ott mikor vettem úgy láttam 75 fokig engedte a turbot aztán 80 volt a vészjelző onnantól ha véletlen azt elérte akkor léptette vissza. Most meg 85 fokig tolja neki (bár többségére 82 fokot nagyon nagyon ritkán lépi át) még 1900 Mhz -el is ha arról van szó, afölött kezd gondolkodni, hogy visszaveszi base órajelre. Mindenesetre köszi az infot újra :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12734) torik válasza oxox (#12703) üzenetére


torik
senior tag

Na a goldozás a halálom :D esküszöm semmi más nem pumpálja fel az agyam annyira mint amikor elkezdni valaki mondani hogy hány goldja van amikor csapatjáték nulla és úthengerként megy át rajtunk az ellenfél :D

All that and a bag of chips

(#12735) oxox válasza torik (#12734) üzenetére


oxox
addikt

nem bánom én ha goldozik, ha van már 20k+ healje, vagy 30k+ dmg-e, de tegnap is az a retardált aki váltott widowra.

Btw rájöttem, hogy szegény Arrow itt elfoljta magát, és ott kiadja :DDD

................vidéki jóska, vidéki ló................ :B

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12736) sirszevenap válasza oxox (#12735) üzenetére


sirszevenap
őstag

Gyúljon fel mind! :) ...vidéki jóska káppándzsó!

Bankkártyával? Hát persze!

(#12737) Swinegod válasza oxox (#12726) üzenetére


Swinegod
őstag

Szóval ő a Mobilaréna OW topic seggeszkije?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#12738) maser válasza Swinegod (#12695) üzenetére


maser
tag

"hát még Orisa"

Orisa az más tészta. Attól még, hogy a shieldje inkább defensive jellegű, attól még ki lehet használni.

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#12739) torik válasza Swinegod (#12737) üzenetére


torik
senior tag

Ki? Én? :DDD

Amúgy azért mondom mert a tendencia az hogy ezzel általában azok jönnek akik nem túl jók. Aki tud rendesen játszani lehet egy goldja sincs de segít lehozni egy meccset, nem kell bizonygatnia semmit :)

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#12740) Swinegod válasza torik (#12739) üzenetére


Swinegod
őstag

Akire oxox írta, hogy ne etessük, gondolom akkor ő (te?) troll

(#12738) maser: You misunderstood i guess, azt írtam, hogy ezen comp ellen szar a Symmetra, hát még ha van egy Orisájuk, főleg nem ér semmit

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#12741) oxox válasza Swinegod (#12740) üzenetére


oxox
addikt

nem-nem
Torik jó arc :DDD (csapatban toljuk)

Jinxb1rd a OW topic puzsér róbertje...őt ne etesd :D

mikor jön ma doom? remélem nyoc'kor már telepiti magát.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12742) horvi0813 válasza oxox (#12741) üzenetére


horvi0813
tag

nem ma jön

(#12743) oxox válasza horvi0813 (#12742) üzenetére


oxox
addikt

hát mikor?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12744) horvi0813 válasza oxox (#12743) üzenetére


horvi0813
tag

https://www.youtube.com/watch?v=UQdm9EvZEfw
27.e Csütörtök

(#12745) nonsen5e válasza horvi0813 (#12744) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem is értem, az elmúlt 10 évben kb. minden blizzes kieg vagy patch kedden jött ki. :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12746) k-adi


k-adi
nagyúr

Nem értem mit csodállkoztok.... népszerű a játék, a kicsik körében is. Azaz sokan vannak, sok kicsi is, nyilván nagyobb eséllyel is lesz toxic a chat, voice chat, főleg nyáron, szünidőbe. Ugyanez a jelenség megfigyelhető karácsonykor, húsvétkor, stb. Sajna ilyen szempontból szar, hogy az OW ennyire népszerű, mert bevonzza a sok köcsögöt is, ez van.

(#12747) nonsen5e válasza k-adi (#12746) üzenetére


nonsen5e
addikt

Bánjanak liberálisabban a toxicitásért járó muteolással.
Aztán ha pénzt is akarnak látni belőle, akkor "you can unmute yourself now for only $9.99". :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12748) saen


saen
veterán

(#12749) Lokids válasza saen (#12748) üzenetére


Lokids
addikt

Hiszem ha látom...
Jelenleg a meccseim 95%-ban van troll/afk valamelyik oldalon. Nem is emlékszem mikor volt utoljára kiegyenlített game.
És a reportoknak semmi következménye nincs. Legalábbis eddig nem volt.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12750) Joezyka


Joezyka
senior tag

látom a topic témája nem változott :D sok a cancer toxic.
én erre 2 megoldást tudok javasolni mindenkinek:
1. ne menj compozni, funolj arcade-ba vagy qp-be és szarj bele, vagy csak spontán gyakorolj és fogd fel úgy.
2. menj csapatban, ha már 2en vagytok fele annyira sem ragelsz mint ha egyedül szenvedsz. Mindig van kire kenni és ha ebben a másik hülye megerősít, sokkal könnyebb :C

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.