Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) MK VII válasza saen (#12150) üzenetére


MK VII
veterán

Értem... Köszi a pontosítást. :)

(#12152) M^xx válasza Pocok256 (#12140) üzenetére


M^xx
aktív tag

Ezen szakadok, kíváncsi lennék, hogyan jellemeznéd az 1500k alattiakat? :DDD

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#12153) Joezyka válasza saen (#12132) üzenetére


Joezyka
senior tag

én is észrevettem :D szeretek is vele játszani :C
az viszont tény, hogy kell egy jó support a seggébe, mivel azért bent van a sűrűben. tegnap pl 1 lucio heal volt, hát estem keltem vele és váltottam is.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#12154) Pocok256 válasza M^xx (#12152) üzenetére


Pocok256
veterán

Semmi személyes nincs ebben. 2400 körül va a median ha jól tudom? Ergo aki alatta van az rosszab mint az átlag aki meg 1500 alatt ami a playerbase kb 5% a szerintem jogosan hívhatjuk a játékot alapul vébe ebben a játékban noobnak vagy bénának. Ebben nincs semmi bántó ezek tények. ha nézzük a hanzó skillem akkor azt nézve én is noob vagyok sőt irdatlan világtalan. Ez is tény. Ezeket el kell fogadni be kell ismerni mert csak ezek utan van lehetőséged javítani rajta. Ha álltatod magad, hogy te zseni vagy 1200 as mmr en és mindenki hibás csak te nem abból semmi jó nem lesz.

Az pedig a legnagyobb hiba ha személyeskedésnek veszed azt hogy pl valaki kimondja noob vagy. Attól még lehetsz nobeldijas fizikus is ez nem befolyásolja a dolgokat és a tényeket.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12155) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Meddig tart ez az event? Ha rákeresek 13-át ír de az nem csak a dupla xp vége?

Baromira kéne a Cyborg76 skin, de se dobni nem dobta és aranyat sem akar dobni és még 500 kellene hozzá...

(#12156) M^xx válasza Pocok256 (#12154) üzenetére


M^xx
aktív tag

Komolyabban vetted a kérdésem mint aminek szántam. :DDD

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#12157) Pocok256 válasza M^xx (#12156) üzenetére


Pocok256
veterán

Sok ember mindig személyeskedésnek meg valamiért sértőnek érzi ha lámának vagy noobnak hívom egy adott játék tudási szintje alapján, pedig semmi sértő nincs. Ez olyan mintha matekbol 2 es kapnál aztán besértődnél a tanárodra meg személyeskedésnek vennéd :D Nagyon sokan nem tudják szétválasztani ezt sajnos :(

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12158) MK VII válasza BaLee (#12155) üzenetére


MK VII
veterán

Még jelenleg van... Én is Soldier skinért hajtok, de baszott dobni.. Kezdem azt hinni, hogy olyat direkt nem dob amivel sokat játszol.. Nekem Genji-t meg Mei-t dobot... Talán a kettővel összesen játszottam eddig 15 percet...
Aranyam nekem sem akar gyűlni. 2700 körül van, de már nem lesz meg a 3k, hogy meg tudjam venni a Cyborg skint... :(

(#12157) Pocok256
Ha 1500 alatt lennél is ezt írnád vajon?
Az oké, hogy 2000 fölötti szintről leírod a véleményed az 1500 alattiakról, de, ha itt lennél ugyan így leírnád? Szerintem nem..
Még mielőtt azt gondolnád megsértődtem, nem így van.. Mint írtam volt, van önkritikám, ha szar vagyok szar vagyok... Csak azért, mert valakinek nincs egy bejáratott csapat akikkel együtt tud játszani és magasabb szintre jutni, nem hinném, hogy megérdemli a noob jelzőt, hisz valószínűleg ugyan úgy küzd mint a 2000 fölöttiek.. Vagy az már nem is ember szerinted?

Szóval akármennyire is szépíted a dolgot, hogy nem kell megsértődni ami jogos az jogos, azért kurva mód nem kéne lenézni a kisebb szinten levőket, mert ott ragadtak vagy ténylegesen oda való...
Viszont én tudod mit tudok szétválasztani? Az emberséges embereket és az antiszociális, empátiát csak hírből ismerő, arcoskodó, nagyképű embereket.. Te szét tudod választani? Hova sorolnád magad? Én téged a második csoportba. Ne sértődj meg, fogadd el... Mindenki oda való ahova rakja az élet...

Elég drasztikusan és durván fogalmaztál..

[ Szerkesztve ]

(#12159) Tyler Durden válasza MK VII (#12158) üzenetére

Szerintem nem kell ezt ennyire komolyan venni. Én még sose voltam goldban, elfogadom, hogy már nem olyanok a reflexeim, mint mondjuk 15-20 évvel ezelőtt. Nyersen fogalmazott, de mivel a medián a gold közepe fele van, ezért akárhogy nézed igaza van. Én előző szezonban voltam bronz 700-ban is, ahonnan duoban Saennel kimásztam. Jelenleg silverben vagyok éppenhogy /1550 magassága/, de 1900 körül játszom folyamatosan, mert Saen meg 2200+. Azt látom, hogy a gold elérhető megfelelő alázattal/kitartással, feljebb egyelőre nem gondolkoznék..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#12160) MK VII válasza Tyler Durden (#12159) üzenetére


MK VII
veterán

Csak annyira vettem komolyan amennyire ő...
Igaza van.. Ettől még nem noob-ozzuk le a másikat.. Nem nézzük le a másikat... Nem írjuk le egy ilyen társaságban így a véleményünket..

Csak megfordítottam neki a dolgot és jellemeztem a topikos teljesítményét ahogy ő is jellemezte a játékbeli teljesítményeket...

[ Szerkesztve ]

(#12161) Pocok256 válasza MK VII (#12158) üzenetére


Pocok256
veterán

Tudom, hogy bunko és kretén vagyok ez elfogadtam és a környezetem is sajnos ha kimondod az igazat többségére ezek a jelzők akadnak rád ez van :D

Ha 1500 on lennék akkor is azt mondanám, hogy noob vagyok mert az vagyok mert ez tény. A szint pedig nem csapattól függ első két seasonomat sőt 3. at is soloba toltam le és értem el a 3k szintet, nem volt csapatom max néha 1 ember akivel toltam.
Épp azt írtam, hoyg nem nézem le mivel néztem volna le őket emberileg lehet jobbak nálam, de erről nem is szólt itt csak arról van szó hoyg valaki átlagon aluli vagy átlagon felüli teljesítményt nyújt és aszerint pedig ow ra vetítve lehet sőt le is kell vonni a kozekvenciát. Pl ott a dota játék abba már noob szinten vagyok és ha valaki le nooboz akkor elfogadom mert az vagyok nem értem mi ebbe a sértő vagy arcoskodás komolyan ?

Meg miért néznélek le azért mert láma vagy 1 játékba a szinted alapján ez nem születési előjog tudsz változtatni rajta. Én sem sértődök meg ha elmegyek egy olimpiára magasugróként holnap és ugrok egy 30 centiset ha odajön hozzám egy profi és azt mondja hogy láma vagyok akkor most sértődjek meg mert lelkembe gázolt :D Nem nem fogok mert igaza van :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12162) Lokids


Lokids
addikt

Én jelenleg 1600-on stagnálok. Nem tartom magam marha jó játékosnak (pedig anno UT-ban DIV2-ig jutottam, ami már bőven átlag feletti volt), de ami itt kis szinten van az siralmas. KB mint lol-ban, csak ott mivel 1 player is tud carryzni könnyebb kijutni.
Persze tegnap Widow-al 4 lövésből nem találtam el az álló(!!!) célpontot, ott el is fogadtam a sorsom és váltottam. Mondjuk az is érdekes, hogy van, mikor 60%-os accuracym van widow-al, van amikor a 10-et sem érem el.
De az én legnagyobb bajom az, hogy idomulok a csapathoz. Ezt nem tudom jobban megfogalmazni.
Ez az a jelenség, hogy mikor a csapat jó, akkor én is jól játszom, mikor a csapat szar, én még szarabb vagyok.
Meg persze nem ártana, ha este nem hulla fáradtan ülnék a gép elé játszani. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12163) MK VII válasza Pocok256 (#12161) üzenetére


MK VII
veterán

Az irományom lényege, hogy nem írjuk le akkor sem, főleg egy ilyen közösségben így ahogy leírtad, a véleményed.

"Én sem sértődök meg ha elmegyek egy olimpiára magasugróként holnap és ugrok egy 30 centiset ha odajön hozzám egy profi és azt mondja hogy láma vagyok akkor most sértődjek meg mert lelkembe gázolt"

Olimpián emberek vannak... Nem fogja neked senki mondani, hogy láma vagy akkor sem, ha sokkal kevesebbet tudsz teljesíteni... Nem mondják, mert látják rajtad, hogy küzdöttél, tudják, hogy ugyan annyit vagy még többet megtettél azért, hogy első legyél... Pont ez a lényeg.. Minden embernek más és más a teljesítménye, van aki a kisujjából kiráz egy 8 méteres ugrást, vagy aki megizzad tőle, ettől még a küzdés ugyan úgy benne van mint abban akinek aranyat akasztottak a nyakába...
Érted mire akarok kilyukadni?

[ Szerkesztve ]

(#12164) Tyler Durden válasza Lokids (#12162) üzenetére

A csapattal sajna nem tudsz mit kezdeni, pár nappal ezelőtt 2:0-ról dobott el a csapatunk meccset 2 ember miatt. Mertek szólni a Rein-nek, hogy túl aggró, erre fogta és elváltott widow-ra. A mercy aki kritizálta bepörgött és Torb lett. Innentől 2:0ról szépen vesztettünk 2:3-ra. Ezekkel nem tudsz mit csinálni. Nyílván baromi idegesítő, mikor ilyenek miatt vesztesz. De azt is mondhatnám, hogy nálunk baromi sokszor van leaver, ellenfélnél ritkábban, persze tudom valahol a végtelenben ez majd kiegyenlítődik.. Ezekkel együtt kell élni vagy hagyni a játékot a fenébe (: /mondom ezt úgy, hogy előző szezonban 40+ óra supportot toltam, a mostaniban pedig support + tankot tervezek hozni, szal úgy gondolom a csapathoz idomulásban nálam sincs gond/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#12165) Pocok256 válasza Lokids (#12162) üzenetére


Pocok256
veterán

Hehe ez ismerős nekem aimom olyan borzasztó, hogy hihetetlen. Ezért nem szeretek se ana val se soldierrel meg egyéb aimos hősöket hozni mert kb 25-40% körül mozog ami eszméletlen rossz ezen a szinten.
Volt mikor a soldier 4 szer sírt healelért és én 4 szer mellé lőttem pedig tényleg ott állt előttem 10 méterre, emiatt csórit meg is ölték :D A legrosszabb az mikor rámerőszakolják, hoyg soldierezzek mert más nem akarja hozni és hát hiába jó nagyon a helyezkedésem ha a pharat nagy koncentráció árán tudom csak leszedni mert benga vagyok :D

(#12163) MK VII
Egyáltalán nem értem miért akarnék egy hazug képmutató világba lakni ? Igenis mondják meg hogy láma vagyok közben pedig mondják meg, hoyg tudok fejlődni ha tudok. Itt ahol dolgozok ha rossz kódot csinálok nem azt mondja a CTO, hogy jaj de szép lett de itt meg itt javíts rajta, hanem idejön és azt mondja hogy ez egy rakás sz*r szemétbe való és kitörli az 1 napi munkámat majd elmondja hogy kéne megoldanom. Így lehet a legjobban fejlődni ha az igazat mondják és nem pedig babusgatnak.

Vagy visszatérve a példámra olimpiára sem azt fogják kiküldeni aki a legjobban akarja hanem aki a legjobb bizony ha én odamegyek, hoyg de én nagyon akarom azt fogják mondani hogy nulla vagy ide. Szép is lenne ha ez nem így lenne :D

De várjál már ha aranyat akasztanak a nyakába az elsőnek akkor téged most semmibe néztek nem ? A te logikád szerint miért becsmérelnek téged és tartanak noobnak miért nem te kapod az aranyat hisz te ugyanúgy akartad. :U

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12166) Lokids válasza Pocok256 (#12161) üzenetére


Lokids
addikt

Az igaz, hogy nem illik lenoobozni senkit, mert sértő.
Hiába a jelentése nem az, maga a szó a köznyelvben sértő szándékot takar.
Magyarban kb olyan, mintha legyökereznének.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12167) Pocok256 válasza Lokids (#12166) üzenetére


Pocok256
veterán

Akkor úgy írom hogy 10 ből 2 es player vagy ha ez neki jobb komolyan ez nekem eszembe sem jutott :D Noob nekem kezdőt jelent (mert azt is jelenti newbie) olyat aki még nincs teljesen tisztában a játék teljes mechanikájával vagy pedig nem képes egy kezdő szint felett teljesíteni.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12168) M^xx válasza Pocok256 (#12167) üzenetére


M^xx
aktív tag

Sajnos én is elmondtam a csapattársamnak, hogy kevés a csapatba, én voltam a szar szemétláda, hogy elmondom a véleményem. Azóta törölt a barátlistáról is, pedig csak ösztönözni akartam, hogy változtasson vagy elgondolkodjon azon, hogy hogyan lehetne jobb. Ez a játék azért nagyon jó mert mindenkinek megvan a karaktere valaki vagy megtalálja és azzal tolja vagy erőltet egy olyat ami egyáltalán nem neki való.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#12169) MK VII válasza Pocok256 (#12165) üzenetére


MK VII
veterán

Ne keverd ide a munkát. Köze nincs ehhez, még csak nem is vág ide.

Az embertársaid sértegetése az nem jogos sosem, még akkor sem, ha igazat írsz azzal, hogy noob vagy akármi ehhez hasonló jelző.
A sportszerűségnek mindig meg kell maradnia, mert, ha már az is kiveszik az emberekből akkor mi lesz?

Nem kell hazug képmutató világban élned egyáltalán... Az, hogy nem írod le a véleményed attól nem lesz hazug a világ... Akkor lesz hazug, ha megkérdezem és te nem a valós dolgokat mondanád...
Érted a különbséget? Vagy még mindig tartod magad ahhoz, hogy igen is le kell írni, hogy mindenki tudja magáról, hogy egy noob vagy szart sem ér, béna, alkalmatlan mindenre a játékban?
Ha igen akkor tényleg nagyon sajnálom...

(#12167) Pocok256
Sajnos a noob a magyar értelmezésben sértő, akármit mondasz...

[ Szerkesztve ]

(#12170) Pocok256 válasza MK VII (#12169) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez az uccsó hozzászólásom mert partalan vita. Nem érted meg, hogy nem téged minősítetelek hanem az asztalra letett eredményed, ami nem téged emberileg minősít hanem az adott témában lévő jártasságod vagy tudásod. Ha a matek tanár karót ad a dogádra nem azt mondja hoyg sz*r ember vagy hanem azt, hogy matekbol nem vagy jó vagy az adott témába megbuktál. Komolyan nem értem ebbe mit nehéz felfogni.

"Az embertársaid sértegetése az nem jogos sosem, még akkor sem, ha igazat írsz " Sehol semmikor nem sértegettelek az hoyg a szinted kezdő noob 10/2 átlagon aluli nem TÉGED minősít hanem aktuális játékba való tudásod a játékra kivetítve. Ha haveromnak azt mondom hogy láma vagy ow ba mert mondtam is neki attól nem sértődött meg mert este tök jót söröztünk ez tény ennyi. Attól még imádom a haverom és ő is engem és pillanatig sem sértődik meg.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12171) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom mennyire jó ötlet jelezni, hogy az ellenfél csapatában group-ban játszanak (mert ha jól emlékszem látszik). Most összejött egy elég jó kis group, randomokból, de együtt maradtunk, vagy 5 perc volt míg bedobott egy meccsre, majd mindkét esetben a meccs elején kilépett valaki az ellenfélből...

Amúgy tényleg troll a játék. 3x álltam már 1990 ponton, mindhárom esetben olyan hulladék csapatot kaptam, hogy azzal esélytelen volt bármi, talán 1 meccs volt viszonylag szoros.

(#12172) Jinxb1rd válasza Tyler Durden (#12159) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jah, sajnos én is azt veszem észre, hogy a régi szép quakes, cod-os idők elmúltak, amikor egyedül képes voltam leölni 5-6 embert. Már nem tudok úgy célozni, solidert már nem is erőltetem :( vagy fosozik az egerem meg az egérpadom, nem tudom :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12173) oxox


oxox
addikt

no mérleg...kb 60-70szint az event alatt
dupla sym, dupla mei, bastion (ezt nem rég adta, és el is felejtettem, ugyhogy néhányaknak ferditettem :D ), és ma az utolsó utáni pillanatban, az utolsó bontott event ládából még hanzot is kidobta
tánc: sombra (ez az egy amit megvettem volna, ha nem adja), hanzo, reaper, mcree, bastion, ana, zeny, törpe,
amit vettem: lucio skin, és táncokat: phara, junk, road, tracer, winston. lucio,

ha most nem adja be hanzot, akkor azt mondanám a legrosszabb event volt drop szempontból...igy csak gyengének tartom (ill. itt már valahol mázli, hogy gyorsan jön a pénzt, mert szinte minden bontás 3dupla, valami 4k aranyat összetarháltam, és alköltöttem majd 7k-t de legalább maradt köv eventre is.)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12174) saen válasza oxox (#12173) üzenetére


saen
veterán

Én is kifarmoltam a dobozokat még a hétre, sokáig tartott, mert félelmetes RNG volt. Lényeg a lényeg semmit nem nyitottam, pedig szintlépésből is jött bőven. Epic ha volt akkor csak pénzkupac vagy dupla, legend meg egyeltalán nem.
Nekem messze ez a legrosszabb eventem bontásilag. Most viszont már tényleg vége, mert éjjel lesz karbantartás, akkor garantáltan leáll minden.

(#12175) HoyHoy2 válasza saen (#12174) üzenetére


HoyHoy2
tag

nekem is a leggyengébb event volt eddig, de az itt olvasotakhoz képest még mindig elég jól állok :DDD 25 szint+a heti ládák =>2 legend skin.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#12177) Hannibhál válasza MK VII (#12169) üzenetére


Hannibhál
őstag

kicsit szerintem túlreagálod a dolgokat, mert pl én megye 3ba focizok s konkrétan megkaptam már hogy egy rakat szar vagyok hozzá :D 5 percig fájt aztán rájöttem, hogy igen most az vagyok, de szezon elejéhez képest óriásit fejlődtem magamhoz képest s voltak már szép megmozdulásaim is, de attól függetlenül még a csapatomba én vagyok a leggyengébb láncszem. Az igaz, hogy nem jó ha leszaroznak de a képmutatás szerintem az ha látják hogy nem vagy jó de közben azt mondják hogy nyugi jó vagy, vagy elmegy stb. Néha az embereknek kell egy pofon(magamból kiindulva) hogy helyesen tudják értékelni a dolgokat és pocoknak igaza van abban hogy nem a te emberi mivoltodat jelenti a bronze szint amibe a top 5% van lentről, hanem a játékbeli tudásod s itt a hangsúly a JÁTÉKON és a TUDÁSON van, nem pedig azon hogy jajj MK VII egy sz...ar ember....Én speciel 1630ról másztam fel 2430-ra solo-ban soldierrel, widowwal, lucioval és úgy, hogy életembe nem játszottam komolyan fps játékot, főleg nem online, most még is az van, hogy a 3000res unokatesóm szájtátva nézi az aiming skilljeimet soldierrel mert hogy hát ez mi....De azt a 20+ órányi training fieldes gyakorlást nem látja benne, meg a rengeteg qp-t amit beleöltem, meg anyagilag is, hogy nagyobb egéralátét, meg kicsit jobb egér, munka közben is annyira lecsökkentettem az egerem érzékenységét, mintha a játékban lennék stb. Igen ez a túlzás kategória de megcsináltam, fejlődtem s most meg néznek az emberek h soldierrel widow ellen simán jó vagyok nagy távolságbanXD Fociban is ez lesz, hogyha azt mondták szar vagyok akkor bekaphatják s jobb is leszek mint ők még ha beledöglök is:)
Na elkanyarodtam a lényegtől, az ilyen dolgokból erőt kell meríteni pl mikor nekiálltam widowozni meg soldierezni ugyanez az uncsitesóm mondta hogy hát ezekhez kell a codos cs-s múlt esélyem sem lesz:) aztán pedigXD

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12178) k-adi válasza Hannibhál (#12177) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem másoknak kell megfelelni, hanem magadnak. Nem azért kell ezerrel gyakorolni, mert leszarozott valaki.

(#12179) Hannibhál válasza k-adi (#12178) üzenetére


Hannibhál
őstag

nyilván csak ez nálam úgy működik, hogyha valaki azt mondja hogy nem tudom akkor már csak magam miatt is megcsinálom, hogy iagzán tudjam mi az ami nem megy(pl éneklésXD)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12180) pohár


pohár
félisten

de jó, láttam, hogy még aktív az event, nosza gyorsan megyek pár kört, hátha kiesik pár legendary skin, esett is... faszom young hanzo, meg valami halálfejes sombra, kurvajóóóóóó :W :DDD

az isten áldja meg, hogy egy redvás zarya nem tud kiesni, ha már félig-meddig a mainem :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12181) k-adi válasza pohár (#12180) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem most kiesett lucio pedig van vele max 5 órám :D ja és egy újabb duplikált lego is... remek

(#12182) MK VII


MK VII
veterán

No.. Befejeztem én is az eventet..
Genji, Mei, Tracer skinek estek csak ki, meg megvettem Soldiert.
Nem eventes skin is esett viszonylag sok, illetve olyanok amik elég jól néznek ki. Pl Mercy-nek a demonos skin.. Az nagyon baba. :)
Ezek mellett sok eventes ikon, spray, emote...
Összességében elégedett vagyok magammal..

Ma esti utolsó Competitive meccsem.
Ha valakit érdekel nézze meg.. Ritkán hozok Mercy-t, de most tényleg kellett.. :)
Jó volt ez a meccs számomra. Azt hiszem amit tudtam megtettem Mercy-vel. Biztos vagyok benne, hogy jobban is lehetett volna csinálni, de ahhoz képest, hogy 1 órám van benne összesen, szerintem elfogadható. Vannak benne chat szövegelések is csak a szokásosak. :)
Ha van kritika szívesen fogadom. Abból tanulok. :R

[ Szerkesztve ]

(#12183) MK VII válasza MK VII (#12182) üzenetére


MK VII
veterán

A videót kétszer indítsátok el... Akkor élesedik ki a kép.. Nem tudom miért.. :F

(#12184) Jinxb1rd válasza MK VII (#12182) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Attól az Orisa-tól én kiégtem volna, hogy a meccs 90%-ban a pálya szélén kempel. Még akkor is mikor el lett foglalva a pont. Meg attól is hogy solider-genji-sombra pickek mellé valaki még pickel egy junkratot, egy tipical pharamercy-s pályára. :D

A mercy egyébként nem vészes, annyi, hogy full hp-s hősön ne a heal legyen bekapcsolva, hanem damage, lucionál is. Roadhog-ot meg ha nincs nagy veszélyben, nem kell healelni, megoldja ő és hamarabb lesz ultija.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12185) Jinxb1rd válasza MK VII (#12182) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

De azok a leaverek kemények. Kiharcolják gyorsan a season bant maguknak azt csá.

We are only Stardust...

(#12186) MK VII válasza Jinxb1rd (#12184) üzenetére


MK VII
veterán

Teljes értékben osztom az észrevételeidet...
Orisa-t én sem értettem, hogy miért a ponton kívülre telepedett le.. És valóban... Meccs után tudatosult bennem, hogy jobban jártam volna sebzés növelő buffal csak annyira koncentráltam, hogy ne haljanak a csapattársak, hogy a hp-t nyomtam inkább.. Bár többször váltottam, csak nem elégszer. :)

(#12187) Edem05


Edem05
őstag

(#12188) k-adi válasza Edem05 (#12187) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem értem miért raktad be ezt ide... se nem vicces, se nem érdekes.

(#12189) Pocok256 válasza MK VII (#12182) üzenetére


Pocok256
veterán

De még mindig nem értem mi volt a hiba miért lett jó a comp?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12190) MK VII válasza Pocok256 (#12189) üzenetére


MK VII
veterán

Arra én is szeretnék rájönni...
A legfrissebb drivert van fent a VGA-hoz. Nem tudom mit befolyásol.
Láttátok, hogy egyszer még eljátszotta velem a képtörést amit be is raktam képet róla.. Utána frissítettem a drivert... Aztán nem is próbáltam a Compot, csak egy csapatban voltam és ők meg mentek compozni amiről nem tudtam. És mire észbe kaptam bent voltam velük és szépen lement a meccs minden gond nélkül.
Azóta semmi gondom nem volt vele...
Tényleg nem tudom mitől javult meg, de nem bánom..

(#12191) Joezyka válasza MK VII (#12190) üzenetére


Joezyka
senior tag

majd fogod ;]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#12192) Edem05 válasza k-adi (#12188) üzenetére


Edem05
őstag

Szerinted nem vicces, szerintem meg az. :DDD

(#12193) .LnB válasza Edem05 (#12192) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne szóljál be kádi-nak majd ő mondja a frankót, vagy megharagszik hama. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12194) saen


saen
veterán

Mai variancia megvolt bőven. 0-4-gyel kezdtük a napot, aztán 3-0 utána... Félelmetes milyen változatos csapatok vannak...
Sombrát meg nem szeretik nagyon, de csak óvatosan szoktak kérni, hogy legyek inkább soldier :D

(#12195) KisTücsök válasza k-adi (#12110) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért az nem úgy megy, hogy "na akkor a Tracerrel itt is kivételezzünk és legyen 150hp-ja 200 helyett". :DDD Ez az állítólagos balansz része. Ahogy az összes többinél is.

Egyébként meg az OW reklámarca, azért kap mindig skineket. Szerintem érthető.

[ Szerkesztve ]

(#12196) Hannibhál válasza MK VII (#12182) üzenetére


Hannibhál
őstag

hát a pozitívum hogy egész jól healeltél, a kritika pedig 3 dolog lenne: a célzásod, a helyezkedésed s a reflexeid:) de majd kialakul gyakorlással. többet sajna nem tudok mondani, nem szoktam mercy-zni

amúgy de durván lassú a játékmenet 2400hoz képest te jó égXD nem sértés csak nem gondoltam volna, hogy ennyit gyorsuzl 1500hoz képest

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12197) brumi1024 válasza MK VII (#12182) üzenetére


brumi1024
veterán

A többieket kiegészítve:

Viszonylag sokat Mercyzem, egy általános tipp: a hero beállításoknál kapcsold ki, hogy a healelt egyént preferálja a repülés képesség, nagyon hátráltató tud az lenni. Egyébként meg három kritikus dolog van szerintem: helyezkedés, map awareness és a túlélés.

Az elsővel kapcsolatban többször láttam, hogy már éppen meghalni készülő csapattárshoz próbálsz odarepülni és segíteni: alapvetően ne tedd. Vagy próbáld meg előrelátni, hogy ki fog sebződni, ki van veszélyesebb pozícióban, és készülj fel előre a healelésére, vagy ha mégis öngyilkosjelöltet játszanál, mindenképp legyen kiutad (a shift, és annak megfelelő használata itt kritikus). Sokszor túl nyitott helyen voltál, és egy kicsivel magasabb szinten egy átlagos S76 pillanatok alatt darabokra szed - ne lássanak, mindig legyen közötted és az enemy közt egy csapattársad.

A másodiknál healerként számítani kell arra, hogy honnan jöhetnek, honnan jönnek az ellenfelek és nekik hátat fordítani tilos. Légy tisztában azzal, hogy ehhez képest hol vannak a csapattársaid, és kihez fogsz tudni menni - ez a túlélésen is sokat dob.

(#12198) brumi1024


brumi1024
veterán

Vicces ez a 6v6 lockout elimination mód. Kicsi pályák, sokan vagyunk, remélem egy darabig marad. Az utolsóban Widow-t pickeltem utoljára, meglepő módon nem panaszkodtak, és mondjuk hozzá is tudtam tenni a meccshez.

(#12199) MK VII


MK VII
veterán

Brumi köszi az észrevételt.
Odafigyelek ezekre miket írtál.
Majd, ha kijózanodtam meg is értem... Addig is egyenlőre kösz a hozzászólást. :DDD

(#12196) Hannibhál
Neked is köszi... Sajnos ma egy kicsit alászedtem, szóval majd átolvasom megint, ha meg is értem. :D
Sorry srácok.. Dolog volt . :D

[ Szerkesztve ]

(#12200) Lokids válasza brumi1024 (#12197) üzenetére


Lokids
addikt

Olyankor mi van, ha egy tracer/sombra van a seggedben a csapattársaid, akik mind 1 méterre vannak tőled pont leszarják? Akkor mit lehet tenni mercyvel azon kívül, hogy fegyverre váltasz és reméled, hogy jobban célzol az enemynél?

If you chase two rabbits you will lose them both.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.