Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Pocok256 válasza Lokids (#12200) üzenetére


Pocok256
veterán

Átváltasz luciora vagy ana ra, és ezzel a momentel counterelted a két tardot aki rajtad van és easy win.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12202) HoyHoy2 válasza Lokids (#12200) üzenetére


HoyHoy2
tag

alt+f4 :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#12203) MK VII válasza brumi1024 (#12197) üzenetére


MK VII
veterán

No..
Átolvastam és megértettem.. Sokat tanultam belőle..
Legközelebb odafigyelek ezekre a dolgokra, mert jó instrukciókat adtál. :K

(#12204) freeknight válasza Pocok256 (#12201) üzenetére


freeknight
őstag

Csak azért kérdem mert nem tracerezek: ha Ana rádobja a gránátot, akkor utána a recallal tudja magát gyógyítani?

(#12205) saen válasza freeknight (#12204) üzenetére


saen
veterán

Persze, és a debuff is lemegy róla rögtön.

(#12206) brumi1024 válasza Lokids (#12200) üzenetére


brumi1024
veterán

Vagy ha maradnál Mercy, akkor repülj. Nézz ki egy olyan csapattársat aki nem pont melletted áll, és repülj oda hozzá úgy, hogy közéd és a Tracer/Sombra közé kerüljön egy másik csapattársad. A Tracer/Sombra így előbb-utóbb bele fog lőni egy csapattársadba is, aki jó eséllyel ezt észre fogja venni és talán foglalkozni fog vele.

Vésztervként pedig ott van a pisztoly. Ha nem igazán jó a flankelő enemy aimje, akkor megpróbálkozhatsz az 1v1-gyel, de itt fontos, hogy:
- te kezdd el a dolgot (és légy emiatt határozott, sokszor látom, hogy a nem gyakorlott Mercyk inkább gyógyítanak nem tudomást véve az enemyről, majd az utolsó pillanatban kezdenek el lövöldözni, ez már bukott meccs)
- mindig legyél közel (Mercy viszonylag nagy fire rate-tel rendelkező projectile fegyvere plusz az, hogy Tracerrel blinkelés és sok nagy fordulás nem könnyű).

Diamond és afölött már nem próbálkoznék az utóbbival, ott már azért tudnak lőni.

[ Szerkesztve ]

(#12207) Jinxb1rd válasza Lokids (#12200) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én tracerrel úgy vettem észre, hogy a legjobb counterem eddig a zen volt. Nem csak a healerek között, hanem úgy az összes közül. Rámrakja a discord orbot és onnantól pár random lövéssel hip hopp megvagyok. Nagyon idegesítő. Lucio is jó, tényleg nehéz kifingatnom a mozgása miatt, viszont cserébe ő se jelent semmilyen veszélyt rám nézve, ami nem biztos, hogy túl jó.

Összes hero-t nézve 2. counter a phara, 3. Mcree.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12208) Lokids válasza Jinxb1rd (#12207) üzenetére


Lokids
addikt

Próbálkozom zen-nel mert tetszik, de sajnos nem célzom olyan jól. Néha még roadhogot sem találom el, nemhogy egy tracert. :)

Viszont tegnapi utolsó meccs érdekes volt. Hoztam 2. healert, de nem tudtuk bevenni a pontot, egy Orisa+Bastion miatt (Hollywood, fent kempeltek az emeleten). És egyik dps/tank sem tudott pozícióba helyezkedni, hogy kinyírják. Én meguntam és hoztam egy Mei-t. Egyből jött, hogy mi a fenét csinálok, de mikor a bastion nem tudott lőni a fal miatt, akkor már nem problémáztak. Egyből elfoglaltuk a pontot, és meg is nyertük.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12209) torik válasza brumi1024 (#12206) üzenetére


torik
senior tag

Egyetértek, repülj el tőle a lehető legmesszebb és ezzel kb. meg is van oldva a dolog. Sombra fegyvere csak közelre hatásos, messzire pedig nem fog utánad menni mert ha esetleg kiszúrják és lejár a teleport akkor szinte garantáltan bukó a dolog (persze ha teljesen inkompetens mindenki és semmiért nem volnának hajlandóak ráfordulni az bukó, de akkor igazából mindegy is) :D

All that and a bag of chips

(#12210) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nem sűrűn hanzozok, de ha igen akkor se jól: [link]

(#12211) MK VII válasza ADAM1337 (#12210) üzenetére


MK VII
veterán

Ja.. Elég szar.. Felejtsd el azt a karaktert.. Nem neked való :D

(#12212) Pocok256 válasza Jinxb1rd (#12207) üzenetére


Pocok256
veterán

Plusz ha tényleg meg akarnak ölni akkor majom roadhog torb. Csóri tracernek nincs is nagyon olyan hős ami ne lenne counterje.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12213) ADAM1337 válasza MK VII (#12211) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Most kezdtem rágyúrni pedig. :DDD
Van vele vagy 1-2 órám.

(#12214) Edem05 válasza ADAM1337 (#12210) üzenetére


Edem05
őstag

"My aim is true!" Hát persze! :DDD Nem áll jól neked ez a karakter, ezt hagyd meg a többi kismillió hanzo main-nek :D :P

(#12215) Pocok256


Pocok256
veterán

Hogy kell majommal pharat ölni lesson 1. :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12216) ADAM1337 válasza Edem05 (#12214) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Meghagyom. :D

(#12217) Jinxb1rd válasza Pocok256 (#12215) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ezt majd ki kell próbálni :DDD

We are only Stardust...

(#12218) sirszevenap válasza ADAM1337 (#12210) üzenetére


sirszevenap
őstag

Vártam a videóban a csodát... :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#12219) KisTücsök válasza sirszevenap (#12218) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hja. :D

Így hogy egy helyben álltak... Persze azért szép killek.

Egyébként egy ilyen ranked meccsen elég sokat érhetne. Persze ott talán az enemyben lenne az egyik tanknak annyi esze, hogy kicsit előre megy miközben a többiek foglalnak.

(#12220) NyxNyxNyx válasza sirszevenap (#12218) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

most én is kicsit úgy éreztem, mint múltkor Jinxb1rd :B

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12221) ADAM1337 válasza sirszevenap (#12218) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jó nem egy oliver queen-es megmozdulás volt nah. :DDD

(#12222) sirszevenap válasza ADAM1337 (#12221) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ju hev féld disz sziti!

Bankkártyával? Hát persze!

(#12223) ADAM1337 válasza sirszevenap (#12222) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

(Csak jöhetne az új évad mennyit kell várni már.)

[ Szerkesztve ]

(#12224) brumi1024 válasza sirszevenap (#12222) üzenetére


brumi1024
veterán

Ha már évad, kedves Topikgazda úr, a 4-est az összefoglaló első sorában a Season után át tetszene írni 5-ösre?

(#12225) MK VII


MK VII
veterán

Srácok.. CTF-et miért szedték ki? Vagy az csak event alatt volt?

[ Szerkesztve ]

(#12226) brumi1024 válasza MK VII (#12225) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem csak ott volt, de az igérték, hogy az arcade módokat permutálják, most 6v6 van helyette. A Custom Game-ek alatt továbbra is elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#12227) NyxNyxNyx válasza MK VII (#12225) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tuti vannak CTF szerverek ha keresel a browserben. (arcade módon belül jobb felüli fülre rákattintasz aztán ott lesznek a szerverek)

Ha a lootbox miatt érdekel nem szóltam, ezért nem jár.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12228) MK VII válasza NyxNyxNyx (#12227) üzenetére


MK VII
veterán

Nem lootbox miatt... Csak az egyetlen olyan arcade játékmód volt amin szívesen játszottam. Talán még a Mistery...

(#12226) brumi1024
Köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12229) brumi1024 válasza Pocok256 (#12215) üzenetére


brumi1024
veterán

Hogy kell Pharah-val mindent ölni. ;]

(#12230) brumi1024 válasza brumi1024 (#12229) üzenetére


brumi1024
veterán

(#12231) MK VII válasza brumi1024 (#12230) üzenetére


MK VII
veterán

Áhh.. Ilyen nincs is.. :D
Hogy a f@szomba találja ki előre, hogy merre fog az ellenfél karaktere repülni és pont oda lő ahova érkezik?
Ez már olyan meseszerű..

(#12232) Pocok256 válasza brumi1024 (#12229) üzenetére


Pocok256
veterán

Na igen csókát szoktam nézni elég beteg top 1 phara :D Emlékeztet a régi quake 3 arena rocket launcher modjára na ott lehetett ilyen levegős frageket lőni imádtam :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12233) brumi1024 válasza MK VII (#12231) üzenetére


brumi1024
veterán

Sokszor ő oldja meg a repültetést (ez pedig gyakorlás kérdése, viszonylag kiszámítható a rakéta), onnantól pedig gyakorlat kérdése, az ő esetében gondolom elég sok. :DDD Ugrás közben a leginkább kiszámítható egy karakter mozgása, ezért szoktam szeretni, ha Widow párbajban az enemy Widow ugrik.

(#12234) MK VII válasza brumi1024 (#12233) üzenetére


MK VII
veterán

Az szép vadászat.. :D

(#12235) NyxNyxNyx válasza brumi1024 (#12233) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha felugrassz, akkor lényegében kockáztatsz, mert levegőből is nagyon könnyű ellőni valakit, aki áll egy helyben, de egy képzett widow téged is simán kiszed. Viszont ha belegondolsz minél közelebb vagytok, annál esélyesebb, hogy a levegőben lévő widow szed ki téged, mert alulról a test hitboxja miatt kisebb részt látsz a fej hitboxából, ő meg ugye az egész fejedet látja. Az más kérdés, hogy én nem tudok lefelé lőni nagy szögben, ez a gyengém widow-val.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12236) ADAM1337 válasza sirszevenap (#12222) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Megint kis Hanzo lazulás

Soha nem fogom megkedvelni a karaktert.

(#12237) brumi1024 válasza NyxNyxNyx (#12235) üzenetére


brumi1024
veterán

"Viszont ha belegondolsz minél közelebb vagytok, annál esélyesebb, hogy a levegőben lévő widow szed ki téged, mert alulról a test hitboxja miatt kisebb részt látsz a fej hitboxából, ő meg ugye az egész fejedet látja."

Ez mondjuk tény, ezért szoktam én is inkább közel ugrani, vagy ha tudom, hogy nem figyel. Egy párbaj elején viszont nem játszom be egyenesen felfele.

"Az más kérdés, hogy én nem tudok lefelé lőni nagy szögben, ez a gyengém widow-val."

Dettó, ugrás közben én is inkább a test alá rakom a célzókát és felfele flickelek.

(#12238) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

csak jó ez a winston

igaz volt egy kis extra overtime is :D

(#12239) oxox válasza Mad_Wolf (#12238) üzenetére


oxox
addikt

ez milyen játékmódban volt? gondolom arcade dupla hp, fele cooldown...jól sejtem?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12240) Derrewyn válasza oxox (#12239) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Elég csúnya is lenne rankeden 42k sebzés 48 kill mellé, ami 875 damage/kill.
Igen, elég biztos, hogy Total Mayhemről van szó, és innentől kezdve nem is túl releváns bármilyen tekintetben.

(#12241) oxox válasza Derrewyn (#12240) üzenetére


oxox
addikt

igen erre gondoltam...márhogy ilyet belinkelni nem sok értelme van.

a dmg/kill nem mérvadó amúgy majomnál, mert nem oneshot-ol..mondjuk customs game-ben is lehet ilyet csinálni :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12242) torik válasza Derrewyn (#12240) üzenetére


torik
senior tag

Damaget lehet generálni azzal is ha Rein/Orisa shieldet spammolja valaki megállás nélkül szóval ez így nem mérvadó, de amúgy tényleg elég durva lenne ilyen statokat hozni rankeden :D

Amúgy meg gondolom tele volt squishy hősökkel az ellen :D

De függetlenül mindettől szép számok :)

All that and a bag of chips

(#12243) NyxNyxNyx válasza torik (#12242) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A majom tudja sebezni a shieldet?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12244) oxox válasza NyxNyxNyx (#12243) üzenetére


oxox
addikt

arra gondolt, hogy rein, és orisa is összetud szép dmg blockot hozni, ha valaki folyamatosan a shieldjét lövi, tölti, leszedik, tölti, leszedik...mondjuk 70k dmg block rankeden a közel lehetetlen kategória...max ha az overtime 20percig tart :DDD ...nekem Orisával 20k+ volt a max rankeden...talán közelebb volt 30k-hoz mint 20-hoz, de fogadni nem mernék rá

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12245) torik válasza oxox (#12244) üzenetére


torik
senior tag

Így így.

All that and a bag of chips

(#12246) NyxNyxNyx válasza oxox (#12244) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát nekem huszadik elolvasásra se úgy jön le, mert senki sem beszélt damage blocked-ról, de ezen nem múlik semmi.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12247) oxox válasza NyxNyxNyx (#12246) üzenetére


oxox
addikt

egyrészt :D keveset játszol Torikkal....
másrészt dmg generálást irt...és a dmg redukálás megjelenik a másik oldalon (dmg generálás) is....tehát ha valaki blokkolt x-et, azt a másik oldalon kitolták (persze lehet több unit is)...

A 40k nem lehetetlen dmg rankeden (majommal persze szintén az elképzelhetetlen), de pl. junkal/bastival nekem erre a szezonra 5 lejátszott placement után 45k a max dmg-em)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12248) NyxNyxNyx válasza oxox (#12247) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

játszok én vele eleget ;]

Én amúgy ezeket elolvasva is még mindig úgy értelmezem amit írt, hogy ha lerakja a pajzsot a rein/orisa, akkor azon könnyen össze tud szedni 40k damage-et egy karakter, jelen esetben a majom. De igazából ez tárgytalan, mert már foglalt állást, csak leírtam hogy lásd a nézetemet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12249) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Muszáj egy kicsit sírnom.

Miért van az, hogy a win streakemet mindig egy troll csapat szakítja meg? Az utolsó 3-4-re tisztán emlékszem. Miért nem tud úgy megszakadni, hogy egy normális meccsen kapok ki, szimplán mert jobb volt az ellenfél? Tegnap is egy 6-os streaket. 2. kör után megkérdeztem, hogy akkor ti most trollkodtok? Azt mondja igen. Jó, akkor bb. Nincs erre időm...
___

A C9-es Gods-nak nincs véletlenül egy ugyanilyen nevű smurfje amivel eu-s régióban boosol? :DDD :DDD Tegnap összekerültem egy 4-es stackel. Csávókámat így hívták. Pickek is stimmeltek. Esélye nem volt szegény ellennek. Mondjuk QP-ben volt azért órája, de a seasonökben nagyon kevés, az is magas win rate-tel.

(#12250) pohár


pohár
félisten

mostanában találtam erre a srácra, olyan jókat tudok szakadni a videóin, teljesen kész a csávó :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.