Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) Edem05 válasza M^xx (#12100) üzenetére


Edem05
őstag

Jaj, Max ugye ezt nem gondoltad komolyan? :DDD Kellenek értelmes dps-ek akik lőni is tudnak és meg van oldva a probléma. Behozol egy értelmes widow-t és kilövi mindkettőt mint a szart. Az OW nem szól másról mint, hogy zerg the support. Ez a divecomp. Megölöd a supportot és légyegében nyertétek a meccset. ;)

(#12102) Derrewyn válasza Edem05 (#12101) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Röviden összefoglaltad, hogy miért utálok Mercy-vel játszani értelmes ellenfél ellen. Ilyenkor kb. olyan a játék vele, mintha valami menekülős jumpscare game. :D
Ha nagyon rád utaznak (pl. Winston, Genji, Tracer, csakhogy pár példát említsek), akkor néha érdemesebb Ana/Lucio-ra váltani, mert velük legalább a játékban töltöd az időt, és nem a hullaházban vagy onnan visszafelé futva.

(#12103) Pocok256 válasza M^xx (#12100) üzenetére


Pocok256
veterán

Az a baj, hogy megint profi vs noob harc megy. Profiknál a phara gyenge mert egy normális soldier kb 1 sec alatt ledarálja az meg, hogy egy noob soldier meg noob phara ellen a phara győz 99% ban meg egy másik történet. Nagyon nehéz úgy balanszolni, hogy minden játéktudással rendelkező szinten jó legyen. Belátható, hoyg ott ahol mindenkinek 20% körül van az aimja ott egy sym darálni fog míg, ha a játékosoknak 60% körül van az aimja ott a sym semmit nem fog érni mert a soldier ledarálja. Na most itt is ez a helyzet a pharaval, noob szinten könnyebb eltalálni a soldiert, viszont egy szint után a soldier lesz erősebb, ha megvan a megfelelő aimod hozzá. Lőttem már le pharat úgy, hogy mercy folyamat healelte mert sikerült annyira pontosan lőnöm.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12104) brumi1024 válasza Pocok256 (#12103) üzenetére


brumi1024
veterán

+1, linkeltem korábban egy top 500 vs EnVyUs + Seagull meccset. Ott volt egy Pharmercy (két top 200 játékossal) és Seagullnak egyedüli S76-ként nem okozott túl nagy problémát egymagában counterelni a párost. Persze, egyszer-kétszer meghalt, de a csapatukban volt egy Zeny, eleinte egy Roadhog, egy majom, egy Tracer és egy Lucio, egyik sem épp jó countere Pharmercynek.

[ Szerkesztve ]

(#12105) oxox válasza M^xx (#12100) üzenetére


oxox
addikt

szerintem meg jól van ez igy ahogy van....annak ellenére, hogy utálom a phara-mercy párost...
tegnap sokan voltunk, customs game-el próbálkoztunk. Robot hozta pharát (sajnos a csapatban pont olyannál volt a soldier aki kb 1400 pontal Robot alatt van, és sajnos ez érezhető is volt (kb egyedül lehozták)...én próbáltam heal-elni lucioval, de sajnos esélyünk nem volt, nem volt phara focus, és kértem volna soldiert (hátha nekem több sikerem van), de nem adták...no ott mondtam is, hogy ez igy engem nem szórakoztat akkor (mondjuk előző körben ugyanezt élte át a másik csapat)...

visszatérve
lényeg a lényeg pharát le kell szedni, ha rajta van mercy, akkor soldier egyedül kevés hozzá, ha nem megy, akkor váltani kell a csapatban, hozni zenyt, orisát, mcree-t, widowt de pl Torik sombrával is durván szivatja phara-t, tehát az is nyerő lehet,...ennyi. (én elég bénán célzok az előbbiekkel, jobb ha nálunk más cseszteti)

mercynek meg ha nem látná mennyit éleszt a káoszban kb esélye nem lenne értelmesen res-eli (nem hiába buffolták, hogy most sebezhetetlen utána/közben egy darabig)....ha meg nem tetszik, hogy ellenfélnél van élesztés nálatok meg nincs.....hát hozni kell egy mercyt. Szerencsére a csapatunkban jópár ügyeskezü mercy van, én lucioval karcolok elég jól, tehát a support nem szokott gond lenni.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12106) k-adi válasza oxox (#12105) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem hiába buffolták, hogy most sebezhetetlen utána/közben egy darabig

Engem ez kifejezetten idegesít. Berepül a semmiből a hullák közé és végig kell néznem a 3sec animációt mikor konkrétan 2 lépésre van tőlem Mercy és simán mehetne a fejes neki.... :U

Ez kb. olyan hosszúságú idő, mikor Mei lefagyaszt, nyom egy "Hellot" és még van ideje fejest adni jobbklikkel :D

[ Szerkesztve ]

(#12107) oxox válasza k-adi (#12106) üzenetére


oxox
addikt

megértem, és átérzem (nem szoktam mercyvel healelni max qp-n), de előtte meg használhatatlan volt...csóri bujkált, majd röppent, és meghalt...kb akkor volt esélye, ha fal mögött maradt, és onnan élesztett...igy erős lett, de legalább használható (meg megint main healer lett, mert ana, lucio mellett kicsit mellőzve volt)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12108) k-adi válasza oxox (#12107) üzenetére


k-adi
nagyúr

A falon át élesztés eléggé unfair szerintem.

Nem is értem miért 200hp-s a Mercy. Lehetnének a healerek 300hp-sok szerintem, az pont jó középút lenne

(#12109) oxox válasza k-adi (#12108) üzenetére


oxox
addikt

fin.om nincs lucionak mennyi hp-je van (pedig main healem :P ) de ha több lenne neki, gyakorlatilag szinte halhatatlan lennék, igy is van, hogy ugrabugrálva egyedül contestelem a pontot mig a többiek visszaérnek (le-lelökve egy két ellenfelet ha a map engedi :) )

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12110) k-adi válasza oxox (#12109) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha jól tudom alapból mindenki 200hp-s, kivéve a tankok. És Tracer. Mert ő vele mindig kivételezni kell. Skinekkel is pl....

szerk. pl. Mei és repaer is 250hp-s ha jól emlékszem

lucio pedig 200hp-s hős

[ Szerkesztve ]

(#12111) Pocok256 válasza k-adi (#12106) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha berepül a semmiből pont megtudod ölni ha nem akkor még gyakorolnod kell van akinek sikerül :) Ha meg idegesít a mercy, hogy éleszt akkor talán keresd meg és öld meg genji tracer és majomnak semmi más dolga nincs mint ez.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12112) Joezyka válasza oxox (#12105) üzenetére


Joezyka
senior tag

na az első körben pont a másik csapatban voltam.... nálatok mindenki rámfókuszált (mert ugye pharát kell is) nálunk meg kb le se tojták. oké nem baj váltok... soildert nem adja, mert a "mainje" de a döglött kutyát nem találta el vele kb.... :( nemhogy phara-t leszedje

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#12113) Lokids


Lokids
addikt

Phara+mercyre én másik pharát szoktam hozni. Legalább ő se tud leszedni engem. :P
Hanzo meg továbbra is beteg. Próbálok célozni és senkit nem találtam el... elborutl az agyaím, alkezdtem lövöldözni a nagyvilágba és teamkill. Megy ez a champ a fenébe. :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12114) torik


torik
senior tag

Fuh mennyire szúrja itt pár ember szemét Mercy :D pedig higgyétek el hogy nagyon zsákbamacska az a rez, és ha sikerül is életben maradni amíg a csapat elhullik (remélhetőleg egyszerre és egy helyen ami megint csak némileg lutri) és úgy elnyomni az élesztést hogy nem csak 1-2 embert kap fel hanem legalább hármat, akkor sem garantált semmi :D szóval nehogy bárki azt gondolja hogy Mercy annyiból áll hogy megvárod míg elhullik a csapat, majd kényelmesen beszambázol és felkelted őket.

All that and a bag of chips

(#12115) k-adi válasza torik (#12114) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mercy annyiból áll hogy megvárod míg elhullik a csapat, majd kényelmesen beszambázol és felkelted őket.

Pedig a legtöbbször így van :D legalábbis goldon

(#12116) torik válasza k-adi (#12115) üzenetére


torik
senior tag

Laikusoknak úgy tűnhet :DD bár belátom goldon keveset voltam, lehet ott nem fókuszálja senki a supportot, ezért magára vessen mindenki :U

All that and a bag of chips

(#12117) horvi0813 válasza torik (#12116) üzenetére


horvi0813
tag

Mint Mercy main ( tudom te is az vagy), azt kell, hogy mondjam Mercy az egyik legkönnyebb support heal szempontból addig míg csak healelni kell, viszont ahhoz, hogy valaki tényleg jó legyen vele életben kell maradni, Gold tetején játszom legtöbbet meg Plat közepe és meccsenkén max 2-4et halok de sokszor egyszer sem, még ha más hozza legalább 8at 10et. Tudni kell helyezkedni meg a kispisztollyal lőni repülni stb. Rez meg szerintem az egyik legnehezebb ulti, ha hasznosan akarod ellőni, sokan várnak mindig a 3as 4es 5ös rezre pedig ha az ellenfél megöl nálunk 2 embert mi szintén 2-t már mehet is a rez mert egyből 6v4 lesz javunkra erre sokan nem gondolnak és pont emiatt néha a 4es rez sem éri meg mert utána egyből meghal mindinki. Szóval nagyon kell tudni mindent ellenfélnél mennyi Ulti maradt bent nálunk kinek van ultija megéri e a rez egyáltalán vagy bukott a teamfight mindenhogy.
Najó a pisztoly lehet OP kicsit :D :[link]

[ Szerkesztve ]

(#12118) k-adi válasza horvi0813 (#12117) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, a helyezkedés kulcsfontosságú, de ez minden hős esetén így van. :) ez amolyan általános igazság

No meg az se mindegy, hogy ki az a 2 halott... pl. ha 2 tank hal meg, azokat érdemes visszahozni rögtön, míg ha elhasal egy khm..hanzo,junk, stb.. akkor már meggondolandó.

(#12119) horvi0813 válasza k-adi (#12118) üzenetére


horvi0813
tag

Így van nagyon kell ismerni a saját csapatod, hogy ki mire képes persze ez néha nehéz 3 perc közös játék után soloQ-ban. De akinek a fenti videó alapján nem jön meg a kedve Mercyhez az nem is OW fanboy :D

(#12120) torik válasza horvi0813 (#12117) üzenetére


torik
senior tag

Na valaki aki átlátja a dolgot :D

All that and a bag of chips

(#12121) oxox


oxox
addikt

mint irták nehéz balanszolni minden szintre...én voltam arany alján-közepén, ill. legutóbb már gyémánt alját célozgattam...lentebb az a baj, hogy a mercyk elég rosszul helyezkednek, és a csapat sem segit nekik...fentebb viszont mind a helyezkedés, mind a csapat figyel, és mikor már tényleg azt hiszed, hogy legyilkolad az ellent, és Ti maradtatok 2-3an (vagy vica-versa), akkor res...ez lentebb is megesik néha-néha, de fentebb egy meccsen akár többször is, és ez elég demoralizáló tud lenni....de nincs ezzel baj, mercynek main healernek kell lennie, és remélned, hogy a Te csapatodban ügyesebb (és ügyesebb akinek ki kell iktatnia a másikat)
amúgy Lucioval is sok ultit lehet fogni, ezért szerintem vagy ez+vagy az must....egy ana-zeny párossal nehezebb egy egész csapatot kihealelni (ahhoz nagyon jó ana kell, és zenynek is hasonlóan hibátlanul ultiznia, mint lucionak (csak lucio egyből ha területre...szerencsére :) )

persze más karakterekre is igaz, hogy fentebb máshogy játszanak vele (ezért nem is él meg phara-mercy kombó...mert egy pikk-pakk leszedik őket, meghát mercynek más is kell healelnie), ez a bajom konkrétan a main-emmel...aranyban, és már platinában is brutális dmg-t ki tudok tolni, 2-3-4 kerék kill simán, többször ie egy kör alatt (sok játék, és tudom hol érdemes inditani), gyémánt előtt, meg kb ahogy meghalják a kereket már le is szedik...ott is volt, néhány jól sikerült, de kb 3x jobban át kell gondolnom, honnan, és mikor. (meg mondjuk nekem az önsebzést ill. annak hiányát is meg kellett szoknom...mondjuk mostmár ráugrok bármelyik tankra ha úgy jön ki :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12122) saen


saen
veterán

Balance-olni a profik szintjén kell, max ha nagyon durva dolgok vannak alsóbb szinteken akkor kell megnézni. Szerintem a Pharah, legalábbis ahol én vagyok annyira azért nem probléma. Persze foglalkozni kell vele, de messze nem legyőzhetetlen és nincs olyan, hogyha ellenfélnél van, nálunk meg nincs akkor vége.

Közben kb befejeztem az eventet, ügye hivatalosan ma éjjel ér véget, bár könnyen lehet, hogy a holnapi lootboxok még belecsúsznak. Lényeg a lényeg, sikerült még kinyitni a Zarya skint. Szerintem nekem ez lett a leggyengébb seasonal event-em bontás szempontjából. 9 legendet nyitottam, abból 6 volt régi vagy pénz, az újak közül nyitottam 2 Lúciot meg 1 Zaryát. Egyik skin se tetszik, egyikkel se játszom... Táncok közül 6-ot nyitottam, ott is azokat amikkel nem játszom...

Sombra pedig egyre jobban tetszik, ma volt KOTH pályán egy nagyon jó meccsünk. Tracerrel kezdtem és az első három kör után kikapásra álltunk, szédületesen szarul játszottam. Pedig jól szokott menni, most valamiért nem, egyértelműen visszahúztam a csapatot. Váltottam Sombrára és teljesen sikerült megfordítani a meccset. Brutál módon elkezdtem aratni, meg többiek is belelendültek, simán megfordítottuk 3-2-re a meccset. Szegény ellenfél Lúcionak minden ultiját azonnal kinyírtam, lelökni se bírt, mert mindig visszateleportáltam, szerintem kb idegbajt kapott :D Eddig mégcsak 4 meccsen mertem hozni Sombrát, eddig 3-1 vagyok vele, az egy bukott meccs is leaver miatt volt. Jó eséllyel neki veszem a második golden weapont majd ha összejön rá a pont.

(#12123) horvi0813 válasza saen (#12122) üzenetére


horvi0813
tag

Milyen szinten vagy Compban? Én most 20meccs után állok 2450en de eddig Pharával 79% a Winratem folyamat POTG és gold minden kb. 40-50killek nem találkoztam ezen a szintem olyan hitscan játékossal aki nagy gondot okozott volna a Pharmacy kombónkak. Előző szezon 2400on végeztem Phara 65%winrate 85 meccs után. Van fent master haverom vele néha QP-zunk (3500+) na ott azért akad 1-2 jó hitscan játékos de a Pharmacy combó ott is működik.

[ Szerkesztve ]

(#12124) MK VII


MK VII
veterán

Tyűű skacok.. Látom Phamercy megindította a mondókátokat.. :)
Szerintem, ha agyon lenne minden karakter balance-olva akkor ez már nem az a játék lenne ami...
Pont az a lényeg itt, hogy olyan karaktert válassz amivel hozzá tudsz szólni a meccshez.. XY ellenfél karakterek ellen XZ karakterek a jók pl... Ne legyen az, hogy bármelyik karakter bármelyik ellen hozható.. Annak szerintem semmi értelme...
Remélem érthető voltam..
Szóval részemből teljesen rendben van, hogy nincs agyon balance-olva a játék...

(#12125) saen válasza horvi0813 (#12123) üzenetére


saen
veterán

2287-en állok most épp. Vannak olyan pályák ahol nezebb lelőni, de nagyon ritka, hogy probléma van. Két legszarabb pálya ellene talán a görög Ruins és King's row defense, ott szoktak legjobban aratni ellenem. Már második szezon, hogy hitscant játszom (soldier, tracer most még pici Sombra), nem volt különösebb gond. Egy kezemen meg tudom számolni azokat az eseteket ahol a csapat panaszkodott és ott se inkább a Pharah volt a gond, hanem a balfékek gyülekezete.
Persze egy jó Pharah tud érvényesülni, de ez minden DPS-re igaz. Ugyanúgy szívtam már ellenfél Hanzo/Genji/Solder/akármi miatt, ha valaki ügyes, ezen a szinten tud aratni. Szóval én nem látom ezt akkora problémának eddig.

[ Szerkesztve ]

(#12126) Doink válasza horvi0813 (#12117) üzenetére


Doink
aktív tag

Abszolút egyetértek hogy az egyik legnehezebb ulti
- nem blokkolható semmivel csak ha megölnek előtte
- nem kell vele célozni
- hangja semmilyen negatív effektel sem jár hiszen instant
- falon át látod hol kell használni
- falon át akár olyan helyről is rezelhetsz aminek köze sincs a csatatérhez
- repülés közben is működik
- nagyon gyorsan töltődik

Melyik másik heroról mondhatóak el hasonló paraméterek widow-n kívül?

Azt hogy az ellenfélnél kinek van ultija másnak is tudnia kell, saját csapaton belül meg nem kell tudni elég nyomni egy tab-ot. Ezen kívül szerintem minden heroval tudni kell helyezkedni, ez nem egy ilyen mercy kiváltság.

(#12127) k-adi válasza Doink (#12126) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen... gondoltam válaszolok rá egy hasonló kommenttel, de végül megtetted helyettem..

(#12128) Jinxb1rd válasza horvi0813 (#12117) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az a baj, hogy amit én látok legtöbbször, hogy a mercy-k csak healelnek. Néha azt is rosszul, amikor a kis hp-s hősökön csüngnek (100%-on), miközben a tank meg elhullik. Ilyenkor konkrétan 6v5 van, nem csinál semmit, legalább damage boost-ra kapcsolna...
Másik kedvencem, mikor nem érzik, hogy ki hasznos a csapatban és ki nem. Én mindig végigmegyek az összes hősön és ha nem hallom, hogy bárkit ténylegesen sebezne, akkor továbbállok, nem fogom boostolni. Ennek ellenére van, aki rácuppan a pharah-ra. Tök mind1, hogy ha nem talál el senkit a béna segg pharah és lent a bajtársak megdöglenek közben. Auto lose. Aki jó pharával, az mercy nélkül is tud ölni. Aki meg csak mercy-vel tud valamit alkotni, annak inkább nem is kellene kipickelnie akkor.
Harmadik kedvenc, hogy nem látok senkit pisztolyt használni, pedig megmondom őszintén enemy Pharah-t egész könnyű sebezni Mercy-vel is, de akár meg is ölni. Rengetegszer megnyerné a csatákat sokszor, ha heal helyett több lenne a DPS pár másodpercre.

Res-t meg én is úgy tolom általában, ha ketten meghalnak, mert elég könnyű visszatölteni. Néha solo rez-t is eltolok, ha fontos tankunk hal meg. De az amikor, valaki arra vár, hogy többet élesszen fel egyszerre és ezért továbbmegy a payload egy pontot, mert egyesével leverték a csapatot 4v6-ban... No comment.

Egyébként én annyit változtatnék az ultin, hogy falon ne menjen keresztül. Gusztustalan, hogy valaki a fal túlsó oldalán elnyom egy betűt és ezzel fordít a csata kimenetelén.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12129) freeknight


freeknight
őstag

Új jelenségre lettem figyelmes a double xp weekenden: megérkeztek a junkrat mainek is a hanzo mainek mellé :D . Eddig alig láttam, és most tényleg minden játékra jut belőle, ahol van, az az oldal általában bukik is :D

Anniversary event nyitogatási összefoglalóm: :)

Sikerült kinyitnom az új skinek közül dva-t, tracert, zaryat, luciót, bastiont, hanzót, genjit, meit, ezek mellé megvettem még soldiert. Lett volna lóvé még a symmetra skinre is (az is tetszik), de kb 5 percet játszottam eddig vele, úgyhogy inkább táncokat nyitottam még. Baromira elégedett vagyok, bár összesen 33 ládát vettem pluszban, de a hétvégén meg meghajtottam rendesen, kellett is, 3 aranyat sikerült nyitni a dupla xp weekend alatt.

Plusz végre solóban sikerült kivakarni magam silverből :D

(#12130) MK VII válasza freeknight (#12129) üzenetére


MK VII
veterán

Igen ezt én is észrevettem...
Junk szinte mindig pickelve van...
Amikor ellenfél pickeli akkor szoktam én is hozni..
Mostani meccsen Oasis map volt... 2-0-ra vezetett ellenfél és onnan hoztuk fel 3-2-re :)
Soldierrel voltam.. Valahogy nem ment.. Hoztam junkot aztán szépen lehetett aprítani. :)

Hát így könnyű, ha veszel ládákat. :)
Nekem eddig Mei meg Genji skin esett ami eventes pedig sok ládát nyitottam..
Soldier kéne leginkább, de az nem esik... Remélem összejön az aranyam, hogy meg tudjam venni, bár kurva drágának találom a 3k aranyat értük csak azért mert évfordulós...

[ Szerkesztve ]

(#12131) DJGABI válasza freeknight (#12129) üzenetére


DJGABI
addikt

amin meglepődök: majmot hozzák mostanában gyakran. pedig én kb bármelyik tankot jobban preferálom mint őt

nekem is egy power ranger genjit dobott végre a gép. nem mintha annyit játszanék vele....

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#12132) saen válasza DJGABI (#12131) üzenetére


saen
veterán

Jelenleg a majom a legerősebb tank a játékban.

(#12133) NyxNyxNyx válasza saen (#12132) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Iszonyatosan idegesítő, nem kellett volna neki az a buff.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12134) DJGABI válasza saen (#12132) üzenetére


DJGABI
addikt

nála amúgy van valami trükk a gyors ulti felépítéshez? mert csak annyit látok hogy mindig rage-ben van. vagy gondolom a beugrik -> damol egy keveset -> kiugrik a taktika?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#12135) saen válasza DJGABI (#12134) üzenetére


saen
veterán

Túl kell élni, ehhez kell azért érezni a játékot + korrekt support. Emellett amikor ugrik és földet ér, akkor is sebez.
A trükk egyébként az, hogy fókuszálni kell egy célpontot az egész csapatnak. Ezért jó mellé minden olyan karakter akinek a gyors mozgás nem okoz problémát (Tracer, Genji, Pharah), vagy olyan aki messziről tudja támogatni (Zen, Zarya).
Ha az egész csapat erre a taktikára van ráállva, akkor a majom brutális mennyiségű sebzést képes kiosztani. Ezen persze változtathat majd Reaper buff, bár a Roadhog nerf meg buff lesz neki. Majd kiderül.

(#12136) MK VII


MK VII
veterán

Sorba 3 meccsem ment el Compban, mert ketten is leavelnek... Csak azt nem tudom miért mikor elég jól álltunk..
Képtelenség ezüstből feljebb jutni egyedül... Mindig van aki baszik rá és kilép....
Na mindegy.. Ez van.. Ez legyen a legjobb szórakozása az életében, azt kívánom...

(#12137) MK VII


MK VII
veterán

Skacok.. Nincs valami csapat ahova lehetne csatlakozni?
Kész vicc, hogy már 1400 SR-nél járok 1614-ről... Felmegyek 1550-re aztán visszabukok 1400-ra.. Megint felmegyek megint vissza..
Ráadásul csak a fucking mother meg hasonlók pörögnek chat-en ahelyett, hogy játszanának...
Konkrétan fél perc alatt mennek keresztül rajtunk mindig, mert mindenki mással van elfoglalva a saját játéka helyett...
Vagy egyáltalán feljebb lehet jutni erről a szintről? Vagy itt fogom tölteni az elkövetkező időt szezonban? Mert akkor rohadtul semmi értelme 1 percet is beleölni.
Kurva elkeserítő a sok leaver meg a mindenki jobban tud mindent a másiknál, hogy mivel kéne lennie, de még maga sem tud játszani. De azért anyázzák egymást...
Kezdem azt hinni, hogy csak én kapok ilyen hülye csapatot mindig.

[ Szerkesztve ]

(#12138) ADAM1337 válasza MK VII (#12137) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

2200-2600 környéke is hasonló. :DDD

(#12139) k-adi válasza MK VII (#12137) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én ma buktam vissza 2500ről 2000-re :( sajna ha egyedül játszol, ez ilyen.... totál random milyen gyökereket fogsz ki.....

(#12140) Pocok256 válasza MK VII (#12137) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha.megtanulaz 6-8 hőssel jatszani es az átlagos aimod 40% felett lesz akkor van esely kikerülni a 2k dzsungeléből. Azt ugye tudjuk hogy kétfajta noob van. Van aki egyszerűen kézügyileg béna azért van 2 k környékén és van aki agyilag rossz és azért van 2k környékén ez a kérfajta noob réteg találkozása okozza ugye a legnagyobb problémat.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12141) MK VII válasza ADAM1337 (#12138) üzenetére


MK VII
veterán

Aha, értem. :)
Tehát akkor kb semmi értelme feljebb jutni... Nem jobb a helyzet. :)

Köszi srácok.. Most megnyugtattatok... :D

(#12142) Pocok256 válasza MK VII (#12141) üzenetére


Pocok256
veterán

3k körül.már a gamek 80% a kellemes. Ott szerettem játszani.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12143) ADAM1337 válasza MK VII (#12141) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Vannak jó meccsek, de 2ezer alatt gyász, egyszer én is kaptam lose streaket 1600-ig, nah hát onnan kivánszorogni...

(#12144) MK VII válasza Pocok256 (#12142) üzenetére


MK VII
veterán

3k körül? Ok, jó.. :)
Majd egyszer álmomban eljutok oda és lejátszok egy meccset.
Ki tudja, már lehet, hogy ma éjjel. Amennyit szenvedtem az este, rémálmaim lesznek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12145) Edem05 válasza MK VII (#12141) üzenetére


Edem05
őstag

Erről eszembe jut egy rész az Üvegtigris 3 c. filmből. [link] Kb. ez a helyzet a játékban is :DDD

(#12146) saen válasza MK VII (#12137) üzenetére


saen
veterán

Simán ki lehet jönni bronzból ha nem oda való vagy. Előző szezont én is ott kezdtem, aztán visszamentem goldba ami az én helyem, minden különösebb probléma nélkül.
Ha nem megy, akkor meg önvizsgálatot kell tartani. Néha szar beismerni, hogy bénák vagyunk, de így lehet fejlődni.

(#12147) MK VII válasza saen (#12146) üzenetére


MK VII
veterán

Nem bronzba vagyok, hanem ezüstbe. Ott is kezdtem...
Elfogadom, ha szar vagyok, van önkritikám.. Akkor vagyok morcos mikor 3-ból 3 meccsen a csapattagjaim vagy éledőn teáznak, vagy leavelnek, vagy mindenhol vannak csak ott nem ahol kéne..

(#12145) Edem05
Na igen.. Pont idevágó jelenet :)

[ Szerkesztve ]

(#12148) saen válasza MK VII (#12147) üzenetére


saen
veterán

1400 az még bronz, de ezüstből is ki lehet jönni, a lényeg ugyanaz.

Minden meccset nem lehet megnyerni, ezt el kell fogadni.

[ Szerkesztve ]

(#12149) MK VII válasza saen (#12148) üzenetére


MK VII
veterán

Nem voltam még bronzba tényleg.
Ez ezüst, ha jól látom.

(#12150) saen válasza MK VII (#12149) üzenetére


saen
veterán

Az 1416 az bronz, csak azért látsz ezüst jelet, mert voltál ezüstben is és azt már nem veszted el ebben a szezonban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.