Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) brumi1024 válasza skitzoo (#11649) üzenetére


brumi1024
veterán

Gratula. Megcsináltad, vagy megbeszéltétek az enemyvel?

(#11652) skitzoo válasza brumi1024 (#11651) üzenetére


skitzoo
senior tag

Megcsináltam.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#11653) brumi1024 válasza skitzoo (#11652) üzenetére


brumi1024
veterán

Az szép :)

(#11654) brumi1024


brumi1024
veterán

Napi szép volt Blizzard, jó lenne nem a szervereken spórolni: nyertes meccs, utolsó 10 sec, lost connection to the game server (náluk a hiba, minden más hibátlanul megy, nem volt netkimaradás). Egy másik leave-em volt a szezonban ~2 nappal és 15 meccsel ezelőtt, az szándékos volt. Addig oké, hogy indokolatlanul ugyan, de vesztesnek számolja el a meccset, de hogy 10 perc suspendet is ad emiatt...

Szerk.: elég csúnyán náluk van a hiba, beléptem a training rangere és kaptam egy competitive kezdőképernyőt két csapattal, egyedül, negatív SR-rel.

[ Szerkesztve ]

(#11655) brumi1024 válasza brumi1024 (#11654) üzenetére


brumi1024
veterán

És ráadásul 50 SR-t vont le a vereségért, holott az összes többi bukott meccsemen 11-et (a közvetlenül utána lévőn is).

(#11656) #57527808


#57527808
törölt tag

sziasztok!

kipróbáltam tegnap este a játékot, és az volna a kérdésem, hogy a pvp (nem vs ai) mennyire vállalható kontrollerrel pc-n? az egér+klavi nem opció nálam hosszútávon.
nem akarok profi lenni, csak szórakozás céljából játszok/játszanék. kontrollerrel vs ai esetén folyamat a legjobbnak írt a meccs végén, de szerintem akikkel játszottam, azok szintén most kezdték az ingyen hétvége miatt, így nem mérvadó.
illetve ha most megveszem az akciós 20€-s áron, akkor kell még költeni rá, ha nem érdekel a barbizás? esetleg lesz valami kieg, hogy így leárazták? blizz-nél általában akkor vágnak ekkorát az árból, ha jön valami fizetős tartalom.
illetve meddig tart az akció? csak holnap tudok pénzt rakni a netes kártyámra.

[ Szerkesztve ]

(#11657) brumi1024 válasza #57527808 (#11656) üzenetére


brumi1024
veterán

"kipróbáltam tegnap este a játékot, és az volna a kérdésem, hogy a pvp (nem vs ai) mennyire vállalható kontrollerrel pc-n?" - Szerintem semennyire, még az auto-aim herokkal is kell gyorsan forgolódni.

"illetve ha most megveszem az akciós 20€-s áron, akkor kell még költeni rá, ha nem érdekel a barbizás?" - :K

"esetleg lesz valami kieg, hogy így leárazták?" - Eddig nem volt róla szó, és kompetitív (CS:GO vetélytárs) játék lévén én úgy tippelnék nem is lesz.

"illetve meddig tart az akció?" - Júni 5.

(#11658) sirszevenap válasza #57527808 (#11656) üzenetére


sirszevenap
őstag

Szia!

1, Kontrollerrel teljesen esélytelen leszel. Ez biztosan állítom. Az AI nem fog úgy mozogni mint egy real player. A legrosszabb játékos gyakorlatilag szét fog alázni egérrel és billel. Bárki bármit mond, ez így lesz és tartom hozzá magam.

2, Nincs és valószínűleg nem is lesz fizetős tartalom soha. Az utolsó Blizz nyilatkozat szerint eleget költenek az userek ládákra (opcionális, Én pl jobban élvezem ha ingyen kiesik valami még ha lassabb akkor is. :U )

3, Pontosan nem tudom meddig akciós, de holnap még biztosan az lesz.

Bankkártyával? Hát persze!

(#11659) #57527808 válasza brumi1024 (#11657) üzenetére


#57527808
törölt tag

& (#11658) sirszevenap:

köszi a válaszokat:R

20€-ért még a vs ai miatt is megvenném, mert tetszik a dolog. pvp része elszomorít, mert akkor a csapatommal szúrnék ki, ha nem egérrel játszanék. gta 5-ben egész jól megoldották ezt a részt: külön szerveren vannak a kontrolleresek és a klavi+egeres játékosok. előbbinél van egy kis célzás rásegítés.

[ Szerkesztve ]

(#11660) brumi1024 válasza #57527808 (#11659) üzenetére


brumi1024
veterán

Ja bocs, tagadó kérdésre emlékeztem. Nem, nem kell semmire költeni, és pénzért sem lehet "fejlődni" (mindenki alapból megkap minden fegyvert/képességet).

[ Szerkesztve ]

(#11661) Redcaster válasza #57527808 (#11659) üzenetére


Redcaster
őstag

PC-n miért szeretnél kontrollerrel játszani? :F

(#11662) #57527808 válasza Redcaster (#11661) üzenetére


#57527808
törölt tag

itt írtam:
"az egér+klavi nem opció nálam hosszútávon."
amúgy oda van a main hand, de hagyjuk inkább a témát.

(#11663) xenom0rph válasza #57527808 (#11662) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerintem vedd meg nyugodtan, maximum nem mész rankedra csak Quickplayt játszol. Én ps4-en tolom és nincs nagy baj a kontrollerrel.

halahala

(#11664) brumi1024 válasza xenom0rph (#11663) üzenetére


brumi1024
veterán

De ps4-en mindenki kontrollerrel játssza, PC-n viszont az alap az egér. Teljesen más a játék ritmusa, sokkalta gyorsabb, dinamikusabb. Ég és föld a kettő, kontrollerrel PC-n nagyon nehéz(/ha egyáltalán lehet) érvényesülni.

[ Szerkesztve ]

(#11665) sirszevenap válasza xenom0rph (#11663) üzenetére


sirszevenap
őstag

Persze nincsen semmi baj, ha teljesen más szinten szeretnél játszani. Én speciál xboxra terveztem a játékot. Néztem egy két gameplayt még closed beta-ból. Akkor tudtam, hogy valami itt nem lesz frankó kontrollerrel. Majd jött az open beta, xbox-on elkezdtem.... El is adtam és vettem belőle egy normális vga-t a gépembe, mert nem "ugyan az a játék" xboxon, mint pc-n. Az Ő esetében meg pláne nem. Ingyen kill lesz az egereseknek. Egy játékmenetben legalább 4-5 alkalommal kell 180 fokot rántani az egéren...

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#11666) NyxNyxNyx válasza sirszevenap (#11665) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

PC-n ugyanúgy van rásegítés, ha controllerrel játszol, mint konzolon? Mert ha nem, akkor még rosszabb lehet célozni. Attól függ mi az emberünk célja, nagyon alacsony rankon szerintem el tudna játszogatni, én nem tuti bírnám ki.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#11667) Redcaster válasza NyxNyxNyx (#11666) üzenetére


Redcaster
őstag

Nincsen. Kipróbáltam már, kész szenvedés volt.

(#11668) NyxNyxNyx válasza Redcaster (#11667) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát akkor ez így elég egyértelműnek tűnik.

#11666: szerk.: *én tuti nem bírnám ki

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#11669) sirszevenap válasza NyxNyxNyx (#11666) üzenetére


sirszevenap
őstag

Dehogy tudna, alacsony rankon is ledarálnák... De mondjuk eszem ágában nem lenne rankedezni kontrollerrel PC-n. Xboxon / PS-en nyomnám persze, hiszen egyenlőek az esélyek. Mondjuk nem, mennyi emberrel találkoztam már akik ott is bill-t egért használnak. Mivel van rá mód.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#11670) brumi1024 válasza sirszevenap (#11669) üzenetére


brumi1024
veterán

Van rá mód, ahogy PC-n is aimbotozni. Mindkettő ugyanannyira minősül csalásnak.

(#11671) sirszevenap válasza brumi1024 (#11670) üzenetére


sirszevenap
őstag

Kétlem, hogy egy PS4-es hivatalos kiegészítő az csalás lenne: Tac Pro For PS4

Bankkártyával? Hát persze!

(#11672) brumi1024 válasza sirszevenap (#11671) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem-e? Bant nyilván nem tudnak jelenlegi formájában osztani érte (a gyártók beleszólása/támogatása nélkül), de amíg ilyen megoldások vannak (nevetséges áron, mókás késleltetéssel), addig a fejlesztők teljes mértékben ellenzik a használatukat.

(Az, hogy egy kiegészítő hivatalos vagy sem nem sokban befolyásolja egy játék szabályrendszerét. Ha a egy cég úgy dönt, hogy kiad egy aimbot programot (tehát ezáltal "hivatalos" lesz) ugyanúgy tilos lesz a használata multiplayer játékokban, mert ütközik a felhasználók által elfogadott szabályrendszerrel.)

[ Szerkesztve ]

(#11673) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Csak összejött:) :C :C :C

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#11674) Jinxb1rd válasza Hannibhál (#11673) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én symnek akarom megvenni a 4.-et :D Bár cucunak is nagyon érne má. :(

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#11675) oxox válasza Jinxb1rd (#11674) üzenetére


oxox
addikt

nekem orisa a köv (junk, sym után)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11676) torik


torik
senior tag

Nagyon beadta neked ez az új karakter látom :D amúgy ha kitanulod biztos nagyokat lehet alakítani vele.

All that and a bag of chips

(#11677) MK VII válasza torik (#11676) üzenetére


MK VII
veterán

Én még egy másodpercet nem játszottam Orisa-val... Valamiért nagyon távol áll tőlem az a lomha, böszme formája. :D

[ Szerkesztve ]

(#11678) oxox válasza torik (#11676) üzenetére


oxox
addikt

jaja nagyon tetszik.... :K :K
rajta vagyok... hanamurán azért megváltozott a támadásunk dinamikája (Robot meg is jegyezte, hogy jót tett Orisa)...jó mert a törékeny karaktereket (meg a baszogatósokat, tracer, genji, stb) vissza lehet rántani, és máris nincs akkora kedvük (életük) ugrabugrálni, mellette blockban sem rossz...plussz ha map engedi lehet szivatni a lerágnatással is.

pl. Moszkván voltam vele potg, kezdő lerántással :DDD

picit lenne gyorsabb csak....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11679) k-adi válasza MK VII (#11677) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pedig ha jó vagy vele akkor eléggé lehet szívatni az ellenséget. A mini gravity gömbje nagyon hasznos! Na meg a pajzs is.

(#11680) MK VII válasza k-adi (#11679) üzenetére


MK VII
veterán

Sajnos ezt sosem fogom megtudni... :)

Más.

Azt mondjátok meg nekem, hogy mi történik egy csapattal amikor 98%-on állunk egy terület védésénél az ellenfél 8%-ra és elkezdenek a csapattagjaim bohóckodni, karaktereket váltani és rohadtul össze vissza bóklászni a pályán? Természetesen vesztés lett a vége...
Mi játszódik le a fejében ilyenkor a 5/6-od csapatnak mikor ilyeneket csinál? Teljesen elbaszták az egész meccset.. 98%-ról baszki...
Ilyenkor azért megfordul a fejemben, hogy mi értelme annak, hogy ebben a játékban előrébb jusson az ember sok idő árán, amikor ilyen faszokkkal van tele?

[ Szerkesztve ]

(#11681) k-adi válasza MK VII (#11680) üzenetére


k-adi
nagyúr

Azért az teljesítmény 98-8 ről veszteni :D :C

[ Szerkesztve ]

(#11682) MK VII válasza k-adi (#11681) üzenetére


MK VII
veterán

Ohh... Ez a mai volt csak...
Kb minden napra jut egy 99%-ról elvesztett meccs úgy, hogy 0%-on van az ellenfél... Szóval komoly gondok vannak...

(#11683) k-adi válasza MK VII (#11682) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én viszont már voltam a másik csapatban aki 0ról hozta fel 99 ellen :) az jó érzés

(#11684) KisTücsök válasza MK VII (#11680) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez ranked?

(#11685) MK VII válasza KisTücsök (#11684) üzenetére


MK VII
veterán

Még mindig nem ranked... Tudod bannolva vagyok. :)
Quick Play.
Tudom, tudom... Akkor ne vegyem ennyire komolyan...
Csak ugye nekem az össz játékom ebben a játékban QP-ben telt szóval én mással nagyon nem is játszottam, nem tudtam játszani. Nagyon nincs más alapom, hogy mit vegyek komolyan.. Én a QP-t veszem komolyan. :)

(#11683) k-adi
Persze, volt nekem is ilyen, de legtöbbször pont a fordítottja :)

[ Szerkesztve ]

(#11686) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Overwatch játékosokat keresek PS4-en, akinek lenne kedve együtt játszani, vegyen fel! Köszi! :R
PSN ID-m: Prof_HUN

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11687) saen


saen
veterán

(#11688) knoxhu válasza saen (#11687) üzenetére


knoxhu
senior tag

Jaj de jó... Remélem ezt is húzzák fél évig és a karakter hasonlóan​ useless lesz mint Sombra.

(#11689) Derrewyn válasza saen (#11687) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ez múltbéli esemény, még a gorillák fellázadása előtt (kezdetén?), hiszen Harold Winstont megölték a bázison. Itt még ő írta a leveleket és nem gorilla Winston.

Szerintem ez inkább egy Winston eredettörténet rövidfilmet vezet fel, és nem Doomfistet.

Mondjuk nem tudom annak mennyi létjogosultsága lenne, hiszen a Recall-ban egész sokat szerepel.
Vagy a másik gorilla, Hammond lenne Doomfist?

[ Szerkesztve ]

(#11690) Derrewyn válasza Derrewyn (#11689) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Opsz Hammond nem is gorilla, hanem valami kisebb. Na vajon, milyen állat lesz Terry Crews? :DDD

(#11691) brumi1024 válasza Derrewyn (#11690) üzenetére


brumi1024
veterán

Harold Winston a kutató a holdról, akitől Winston a szemüvegét is kapta.

(#11692) Derrewyn válasza brumi1024 (#11691) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Igen, ezt tudom, róla írtam az első bekezdésben.

(#11693) saen válasza knoxhu (#11688) üzenetére


saen
veterán

Amíg tart a mostani event addig szerintem nem várható semmi új. Emellett ez tuti nem Doomfist lesz.

(#11694) MK VII


MK VII
veterán

Jó lenne néha érteni, hogy miről is vartyogtok itt... :D
Oké, hogy többen megértik az angol oldalakat, aztán elbeszélgetnek róla, de én pl sajnos semmit nem értek belőle... Szóval mi a téma?
Vagy hagyjuk? Jobb, ha inkább nem is értek belőle semmit, mi? :)

[ Szerkesztve ]

(#11695) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Szerintem E3-on lesz valami bejelentés ezzel kapcsolatba 😊

(#11696) saen válasza MK VII (#11694) üzenetére


saen
veterán

Ami megjelent az alapján egy Uprising szerű új eventre tippelnék.

Arról szól, hogy újabb részletek láttak napvilágot a holdon lévő kolónia végzetéről. A sztori még nem teljes, majd lesz még több ilyen összefoglaló, biztosan magyar oldalak is felteszik majd a lényeget.

(#11697) MK VII válasza saen (#11696) üzenetére


MK VII
veterán

Köszönöm szépen.. Akkor várok. :R

(#11698) Derrewyn
:C
Köszi a történetet. :)

[ Szerkesztve ]

(#11698) Derrewyn válasza MK VII (#11694) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Winston egy kísérleti állat volt a Horizon holdbázison (Recall c. rövidfilm), és dr. Harold Winston foglalkozott vele (róla kapta a nevét).
A linkelt oldalon olyan belsős levelek vannak, amik még ebben az időben íródtak, pontosabban úgy tűnik nem sokkal azelőtt, hogy a többi gorilla fellázadt volna. A lázadás közben halt meg Harold is, és úgy tűnik Winston illetve Hammond is ekkor szöktek el.
Hammond nem gorilla, hanem valami kisebb állat, talán valami majom, vagy ki tudja. Még elég zavaros ez így, csak találgatni lehet.
De úgy tűnik Hammond lesz az új hős, Doomfist meg még várhat tovább.

[ Szerkesztve ]

(#11699) Jinxb1rd válasza MK VII (#11694) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jobb, mert hót unalmas a téma. ;]

We are only Stardust...

(#11700) MK VII válasza Jinxb1rd (#11699) üzenetére


MK VII
veterán

Valahogy engem mindig jobban érdekelt ennek a játéknak a sztorija mint maga a játék, csak ugye pont nem értek belőle semmit, mert angol..
Nagyon nagy ziccert hagyott ki a Blizzard, hogy nincs story mód a játékban..
Jók a hősök és simán el tudnék róluk képzelni egy egész esti mozifilmet is. Remélem egyszer lesz, ha már ilyen fiszem-faszom Deadpool meg Batman meg ki tudja még mennyi sallang mesehősről vannak filmek..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.