Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) KisTücsök válasza MK VII (#11600) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D

Én a cs-vel vagyok így sokszor. Annyira felbasz, h nem elég kilépni, megy a delete is. Aztán másnap rakom vissza... :DDD

(#11602) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Most a learazas alkalmaval beszalltam en is a klubba.
Tegnap ota jatszom, es eddig a kovetkezoket szurtem le:

- Lerakhatatlan. :) Elkepeszto, utoljara a Quake tudott ennyire lazba hozni jo 10+ eve mikor eloszor talalkoztam vele.
- Eloszor Tracerrel probalkoztam illetve Mei karakterevel. Hat meg kisse szoknom kell oket. D.Va. a favoritom jelenleg.

Hogy tudnek bekerulni a PC-s jatekoslistaba? Neztem, hogy elvileg egy szerkesztheto google dokumentum, de nem akarom elrontani. :B Kinel jelezzem ha fel szeretnem vesetni magam a listara?

Koszi!

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#11603) MK VII válasza Neil Watts (#11602) üzenetére


MK VII
veterán

Eljön az a pillanat amikor az asztalodon veszélybe kerülnek a dolgok és nyomsz egy deletet a játéknak. :)

Soldierrel próbáld még a játékot. Az elején jó karakter... Lehet vele tanulni a célzást, célontartást.

Nyugodtan szerkesztheted te is a listát. Annyi, hogy az abc sorrend maradjon meg. Ahova a neved kerülne ott beszúrsz egy sort aztán kitöltöd. ;)

Ja és üdv a csapatban.

[ Szerkesztve ]

(#11604) Neil Watts válasza MK VII (#11603) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nem vagyok ilyenre hajlamos.
Valahogy az online jatekok nem tudnak felhuzni, de tenyleg. :)

Koszi!

Udv. core2

(#11605) MK VII válasza Neil Watts (#11604) üzenetére


MK VII
veterán

Irigyellek... :)

(#11606) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Beszereztem újra xboxra a játékot kaptam megint kódokat, aki pc-re a simát vette annak szívesen oda adom 😊

(#11607) k-adi


k-adi
nagyúr

(#11608) Lokids


Lokids
addikt

Én ezt nem értem. Mi a fene van? Rankeden már napok óta csak veszítek. És kizárólag azért, mert leaverek és olyanok vannak, akik DIREKT veszíteni akarnak. 500 pontot zuhantam egyhuzamban...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#11609) KisTücsök válasza Lokids (#11608) üzenetére


KisTücsök
addikt

Engem késő éjjel, hajnalban sokkal normálisabbakkal dobál össze. Már nem is játszok délután, este.

Ha teheted, egy próbát megér.

(#11610) Lokids válasza KisTücsök (#11609) üzenetére


Lokids
addikt

Nemtehetem. Sajna napi 1-2 órám van játszani. kötött időben.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#11611) horvi0813 válasza Lokids (#11610) üzenetére


horvi0813
tag

Szezon vége mindenki leszarja aki elérte amit akart aki meg nem direkt trollkodik, hogy a többiek is megszopják...

(#11612) brumi1024 válasza horvi0813 (#11611) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem rankedoztam a szezonban, mert az elején nem tudtam, a közepén meg nem volt időm. Gondoltam gyorsan lenyomom a besorolókat, legalább a szezonvégi CP bónuszt kapjam meg. 2 meccset játszottam (/pontosabban akartam), az első jól indult, de az első fél percben elváltottak a tankok Reaperre és Junkratre, onnantól pedig az egyik csávó végig dobta a meccset (spawnunknál építi a Torbtornyot stb.). Mondom oké, trollok előfordulnak. Második meccs, Route 66 attack: hármas group benne Hanzo, Widow, Sombra. A negyedik pick egy Bastion volt, az ötödiket már nem vártam meg, itt mondtam, hogy bocs srácok, de ez egy másodpercet sem ér meg, leléptem. Szórakozni nélkülem is tudnak.

Kár, hogy az egységsugarú játékosnak atomfizika az MMR működése, így odáig már nem jut el, hogyha most leviszi magát silverbe, akkor a következő szezonban is ott indít.

(#11613) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Nem tudom mi van, én pl 2 nap alatt 250 sr-t mentem felfele(2150ról 2411re) s a két nap alatt egy lose volt, értelmes társaság volt, elelnfélnél sem nagyon volt troll, egyzser volt nálunk egy leaver route-on, attackba toltuk 84métert azt defbe otthagyott minket, DE!!!!!! lehoztuk basszus 5v6-ba 1,5 méteren múlott basszus XD életem meccse volt:D

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#11614) oxox válasza Neil Watts (#11602) üzenetére


oxox
addikt

welcome on board :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11615) Derrewyn válasza Hannibhál (#11613) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Szerencse, én rikán találok normális csapatot. Tegnap is Hollywoodon támadással kezdtünk, és betoltunk szinte végig, csak ott fogtak meg minket. Erre az egyik srác elkezd vészmadárkodni, amikor szóltam, hogy ne legyen már ilyen negatív, akkor meg... na inkább némítottam. Ja igen, ellenfél a CP-t se foglalta el. :D
Másik, amikor Gibraltaron támadásra hozok Rein-t, erre van még Phamercy+Widow (ők így groupban), Genji és még valami 200 hps, ellenfélnél meg 3 tank Hog, Zarya, D.Va. Payloadhoz a csapat felének (említett 3-as group) köze sem volt, és az ellenfél tankjai sem igazán haltak.
Több ilyen volt tegnap, végig 2000 körül stagnáltam.

Doradon viszont olyan történt, amit még nem tapasztaltam eddig. A payload láthatatlan volt, csak egy kék ködpamacs lebegett a helyén (a szállítmányhoz tartozó effekt). Elég szar volt, mert Lucioval folyton elakadtak a lövéseim.

[ Szerkesztve ]

(#11616) HoyHoy2 válasza Lokids (#11608) üzenetére


HoyHoy2
tag

szezon vége van, szarnak rá, ki kell hagyni ezt a pár napot már. ha 2500+ vagy akkor meg csak siman pech :))

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11617) sirszevenap válasza Lokids (#11610) üzenetére


sirszevenap
őstag

Normális embereknél ez így van. :K

Kivéve ha műszakos vagy, az más. Vagy tanuló... az megint más. :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#11618) Pocok256 válasza sirszevenap (#11617) üzenetére


Pocok256
veterán

Normalis embernek tartom magam mégis megtehetem, hogy hajnali 2 kor még játszok. Kulcsszó: programozó. ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11619) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A hétvégi "ingyenes" event annyira ingyenes, hogy kell hozzá xbox live/ps plus, gg blizz.

Van előfizetésem, nem erről van szó, de így ingyenesnek hívni valamit ami valójában nem is az..

halahala

(#11620) brumi1024 válasza Pocok256 (#11618) üzenetére


brumi1024
veterán

+1 ;]

[ Szerkesztve ]

(#11621) DJGABI válasza xenom0rph (#11619) üzenetére


DJGABI
addikt

ez mondjuk legkevésbé a blizz hibája. boxnál 360 óta kell gold multihoz, ps-nél újkeletű dolog.

oké, bétákhoz talán nem kell előfizu

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#11622) xenom0rph válasza DJGABI (#11621) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem igaz, mert volt már korábban is ingyenes hétvége akció és akkor tényleg ingyenes volt, tehát tudtál játszani előfizetés nélkül is. Mind a két platformon. Egy ilyen lehetőség után vettem meg a játékot jómagam is.

halahala

(#11623) Joezyka válasza Pocok256 (#11618) üzenetére


Joezyka
senior tag

és a melóhelyen toljátok ti is? Haveromék úgy szokták :D (csak ők mással tolják)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#11624) sirszevenap válasza Pocok256 (#11618) üzenetére


sirszevenap
őstag

Értelek, akkor Én rossz programozó vagyok, mert a munkahelyen programozok, hajnal kettőkor meg alszom! :D Úgy tűnik itt mindenki programozó! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#11625) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Facebookon be lehet állítani különböző overwatchos keretet a profilképnek lul

We are only Stardust...

(#11626) horvi0813 válasza xenom0rph (#11622) üzenetére


horvi0813
tag

Ehhez semmi köze a Blizznek vagy jófej a PS/Xbox brigád vagy nem most nem. Meg azért sírni hogy ingyen van de egy másik cég előfizuja kell hozzá atyaég...

(#11627) Bazsi1987 válasza sirszevenap (#11624) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én meló helyen hs-t tolom sima casuelba farmolom az aranyat
aggro deckel 😁

[ Szerkesztve ]

(#11628) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#11625) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ja hogy ez nem egyedi eset és bárki csinálhat keretet... Akko mind1 :D

We are only Stardust...

(#11629) Balika23hun válasza xenom0rph (#11619) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nem jótékonyságból lesz free a hétvégén a játék hanem hogy minél több új vásárlót vonzzanak be. Akinek nincs állandó előfizetése xbox/ps-re az válszeg nem is játszik sűrűn multi-val ergo nem potenciális vásárló.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11630) Lokids válasza sirszevenap (#11624) üzenetére


Lokids
addikt

Én csak szeretnék az lenni. De nem tudom, hogy 30 évesen van-e egyáltalán értelme váltanom. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#11631) Pocok256 válasza Lokids (#11630) üzenetére


Pocok256
veterán

Midnig van 2-3 év alatt elérhetsz egy közepes szintet, ha tolod neki mint az őrült. Viszont ez nem betanított segédmunkás foglakozás. Itt ha hazaérsz akkor kezdődik az igazi melo... (önképzés stb,)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11632) sirszevenap válasza Lokids (#11630) üzenetére


sirszevenap
őstag

Mindig van értelme. Főleg, hogy otthon önszorgalomból is csinálhatod. Rakat turorial van a youtube-on is. Én az a baj, rohadt lusta vagyok tanulni, így ami rám ragadt egyetemen (külön sztori, még egyszer nem mennék az tuti), innen-onnan abból próbálok gazdálkodni. Aztán hirtelen azt veszed észre, hogy sok ragadt rád. (Nekem mondjuk szerencsém van, van egy jó mentorom) :) Legalábbis én így voltam / vagyok vele. Nem követendő példa, sokkal magasabb szinten lehet ezt űzni mint ahol én jelenleg tartok, kicsit több szorgalommal. Most el van határozva, hogyha több időm lesz, a szükségestől többet akarok vele foglalkozni otthon. Bár ezzel meg az a baj, ha egész nap a kódot nézem/írom a munkahelyen, akkor nem nagyon van kedv otthon is azzal foglalkozni. De érzem, hogy "komolyodok" és sikerülni fog magamat rászánni. :DDD Annyi, hogy most időhiányba vagyok.(a vicc, hogy szintén tanulás miatt, de hiába van köze a programozáshoz, mégsem az amivel előrébb léphetek. Tudod, az ilyen kötelező sallangok, fogalmak.)

(#11631) Pocok256: Huh, ezt írtam le én is kicsit hosszabban. Akkor nem csak én látom így. :K És ja, ehhez kell a kitartás, mert lezsibbasztja az agyat keményen. :U

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#11633) Lokids válasza sirszevenap (#11632) üzenetére


Lokids
addikt

Nekem is az a bajom, hogy amire hazaérek, semmi kedvem már munkával foglalkozni. Örülök, hogy 1-2 órát tudok játszani/kikapcsolódni. Jelenleg sharepointban utazom, így sharepoint fejlesztőnek lenne értelme továbblépnem. Az c# meg javascript.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#11634) sirszevenap válasza Lokids (#11633) üzenetére


sirszevenap
őstag

Én is C#-ozom. WPF ill Winfos Phone alkalmazásokkal foglalkozom, de a WP-t elfogjuk felejteni ahogy én ezt most látom. Xamarinra fogok ráállni (már elkezdtem). C#-ban írod a kódot és natív kódot generál ami fut iOS-en, Androidon és WP-n egyaránt. Minden platform a saját kinézetét veszi fel. Tehát ha bedobsz egy gombot a példa kedvéért akkor nem kell stílusoznod, hanem felveszi a platform sajátosságait, így másképpen fog kinézni androidon,ios-en és wp-n is. Jó dolog, bejön.

Bankkártyával? Hát persze!

(#11635) k-adi válasza sirszevenap (#11634) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez mondjuk király! Ennek utána is nézek :D

(#11636) skitzoo


skitzoo
senior tag

:B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#11637) sirszevenap válasza k-adi (#11635) üzenetére


sirszevenap
őstag

Érdemes. Visual Studio mellé kell telepíteni! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#11638) fuvi


fuvi
senior tag

így kell játszani Overwatchot XBox One-on:

(#11639) Joezyka válasza fuvi (#11638) üzenetére


Joezyka
senior tag

igen, csak ezért már kaptak páran bann-t ha jól tudom.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#11640) sirszevenap válasza Joezyka (#11639) üzenetére


sirszevenap
őstag

Látom átjött a kép! :DDDDD Az egy pc...

Mellesleg meg nagyon jó lehet a "recés" részén húzni az egeret. :U

Bankkártyával? Hát persze!

(#11641) oxox válasza skitzoo (#11636) üzenetére


oxox
addikt

ezen valami achit kell nézni, vagy, hogy mennyire leverted magad aranyba? :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11642) sirszevenap válasza oxox (#11641) üzenetére


sirszevenap
őstag

Wács máj POTG
!

Bankkártyával? Hát persze!

(#11643) Neil Watts válasza oxox (#11614) üzenetére


Neil Watts
veterán

Kosz-kosz :)

Udv. core2

(#11644) Mukih


Mukih
tag

Végre sikerült így season végére, nagyon sokan írtátok, hogy rengeteg leaverrel és trollal találkoztatok így season végén, én viszont elég értelmes embereket kaptam (2700ról indultam szerdán). Ami időt rankedezéssel töltöttem most kb 3 meccset vesztettünk, abból 1 volt olyan, hogy volt egy 5ös premade, ellenünk meg egy 6os, és megkérdeztem, hogy egyáltalán ismerik-e egymást vagy csak randomok és összeálltak, mert nagyon látszott, hogy semmi kommunikáció nincs és azt sem tudták, hogy mi van és mondta az egyik csávó, hogy csak random összeálltak. Persze azt a meccset vesztettük is :D

Sok szerencsét mindenkinek aki még próbál feljebb mászni!

[ Szerkesztve ]

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#11645) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Uraim!

Azt majdnem el is felejtettem kozolni - ujszulottnek minden vicc uj :D - hogy ma meg a ver is megfagyott az ereimben... ketszer. Jatszok-jatszok D.Va-t iranyitva, egyszer csak az ellen igen intenziv (ertsd: ARMA3 utan kozel sem ilyen sebesseghez vagyok szokva) apritasa kozben benyogi a noi "kommentator" (vagy hogy nevezzem) hogy Team Kill. Na mondom ez erdekes, az eddigi tapasztalataim alapjan itt aki barat, az nem sebzodik, de OK, teszteljunk. Hat valoban igazam lett, de ez nem gondolom hogy ujdonsag szamotokra. A lenyeg, hogy aztan utananezve az jott le, hogy nem a hagyomanyos ertelmezest koveti a jatek, hanem arra erti ha az ellenfel csapat likvidalasra kerult. Hat, erdekes, en meg kaptam egy szolid infarktust kozben. :D

Udv. core2

(#11646) freeknight


freeknight
őstag

Ennél lentebb már nem süllyedhetek: ma csak 1-2 játékot akartam tolni, este 8-kor leültem a játszani. Mostanáig megállás nélkül nyomtam egyre nagyobb ideggel. 8-as lose streak, ráadásul egyszer nem volt egy kicsi esélyünk sem. Utolsó meccsen berakott 2 db diamond ellen (silver vagyok amúgy), kevesebb, mint 2 perc alatt betolták a payloadot. Soha nem leaveltem még, de most ennek is eljött az ideje.

Egyébként érdekes, ez az első szezonom, de winstreaken és lose streaken kívül én még mást ebben a játékban viccen kívül nem láttam. Ráadásul a kiegyenlített meccs nagyon ritka, vagy felmossák velünk a padlót, vagy mi mossuk fel az enemyvel. Ez később jobb lesz, ha már többet játszottam, jobban be tud sorolni a rendszer, vagy tényleg ennyire hulladék a matchmaking?

(#11647) Jinxb1rd válasza freeknight (#11646) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hétvége van. Én is játszanék, de esélytelennek érzem így :D

Egyébként ha 1-2őt akarsz cska játszani, akkor ne játsz 8-at.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#11648) Mukih válasza freeknight (#11646) üzenetére


Mukih
tag

Később jobb lesz. Meg most hétvége is van + ingyenes hétvége :D Ne várj most sokat a QP-tól és a rankedtől. Amúgy én mindig úgy tolom, hogy egy nap addig játszok ameddig 2x nem vesztek egymás után, utána ráhagyom arra a napra a rankedet :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#11649) skitzoo válasza oxox (#11641) üzenetére


skitzoo
senior tag

achi. A lucio achi. :P

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#11650) sirszevenap válasza skitzoo (#11649) üzenetére


sirszevenap
őstag

Na akkor megvan végre! Reméljük, innentől nem csak speedboostot fogunk kapni. :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.