Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) Hannibhál válasza tepenzed (#11199) üzenetére


Hannibhál
őstag

kár magyarázni a magyarázhatatlant, jó hogy neked tetszik, de mint mondták már: ízlések és pofonok. személy szerint nekem egy moba sem tetszik, mert nincs bennük annyi. Ennek ellenére nagyon sokan szeretik, a hots-ot pont nem, ne lovagolj ezen, felelsleges :)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#11252) madexx válasza K1nG HuNp (#11242) üzenetére


madexx
tag

Csao. Nezz ra az adatlapomon levo konfigra, proci 4.4en megy, semmi mas nincs huzva. Fps tobbnyire fix 144 highon kicsit jatszva a kepi beallitasokkal, low beallitasokhoz nem kell eromu, bar ultra es low kozott nekem nincs hatalmas fps kulonbseg.

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#11253) Telda válasza k-adi (#11250) üzenetére


Telda
addikt

Nem maradtam le róla, ellenkezőleg. Magát a világot és a karaktereket szeretem, viszont maga a pvp miatt feszélyeztetve érzem magam. Így örömmel venném ha a jövőben hasonló pve módok kerülnének be a játékba.

(#11254) HoyHoy2 válasza NyxNyxNyx (#11247) üzenetére


HoyHoy2
tag

nagyon durva köszi :R

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11255) saen


saen
veterán

Hivatalos droprate-ek lootboxból

A lényeg:

Loot box content

Each loot box contains 4 items, which means cosmetics or in-game currency to unlock cosmetics

Rare quality

Each loot box contains at least one item of rare or higher quality

Epic quality

On average, every 5.5 loot boxes contain an item of epic quality

Legendary quality

On average, every 13.5 loot boxes contain an item of legendary quality

[ Szerkesztve ]

(#11256) brumi1024 válasza saen (#11255) üzenetére


brumi1024
veterán

*a duplicate item ;]

(#11257) NyxNyxNyx válasza saen (#11255) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én mondjuk arra lettem volna kíváncsi, hogy eventek esetén, ha legandary-t dob, mennyi az esélye, hogy az az új szetből van?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#11258) Swinegod válasza tepenzed (#11199) üzenetére


Swinegod
őstag

+1, minden Moba szar, egyedül a HotSon érezni, hogy ezt nem szarják le. Ha nem ekkora a gépigénye, hogy atomreaktor kell a low-60fps-hez, és nem legalább 15 megás net a 100 alatti pinghez, sokkal nagyobb lenne a játékosbázis

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#11259) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Valaki felvett nemrégen és írt is nekem bneten de nem tudtam elolvasni aztán újra lett indítva a gép, de benne volt az üzenetben az ow asszem, szóval ha ezt olvassa írja meg újra pls. köszi a figyelmet :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#11260) DJGABI válasza Swinegod (#11258) üzenetére


DJGABI
addikt

mmint 15 Mbps felfelé? :DDD akkor megvan a hiba oka. úgy gondolom jó netem van (legalábbis eddig fps-eknél semmi problémám nem volt vele) de ennél a játéknál egyszerűen nem volt elég. ledobált, laggolt.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#11261) csana válasza csana (#11159) üzenetére


csana
senior tag

Nos, valaki vagy bárki?
D-va skin-ért 2-3 HOS kör vesztés?

(#11262) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Közben kopjon ki a HoTS-os téma kérem szépen! :) Köszi. Ha valahol HoTS-ot meg XD-t látok, azt a hszt törlöm is rögtön innentől kezdve! :DD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#11263) K1nG HuNp válasza sirszevenap (#11262) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Már miért ne írhatna valaki XD-t? Nem szólásszabadság van?

ennyire ne legyél nazimod..

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#11264) sirszevenap válasza K1nG HuNp (#11263) üzenetére


sirszevenap
őstag

Vegyük halálosan komolyan! Igazad van! jajj :C

A HoTS-ra viszont halálosan komoly.

Bankkártyával? Hát persze!

(#11266) MK VII válasza k-adi (#11265) üzenetére


MK VII
veterán


;]

(#11267) sirszevenap válasza k-adi (#11265) üzenetére


sirszevenap
őstag

#thug life
;]

Bankkártyával? Hát persze!

(#11268) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Az mi, h PotG-nál az én játékomat játszotta be, de a másik csávónak a nevén meg skinjén? Ilyet most csinált nekem először.

szerk: Na, közben rájöttem. :DDD Csávóval kb ugyanazt csináltuk egymás mellett, mindketten soldierként. De még a mozgás is kb. Bár a killeket nekem adta be jobb felül, de valamiért ő lett a potg. Na ez jó volt. :DDD legalábbis gondolom erről lehet szó.

[ Szerkesztve ]

(#11269) K1nG HuNp válasza KisTücsök (#11268) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

PotH hax :Y

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#11270) #75791360


#75791360
törölt tag

(#11271) Swinegod


Swinegod
őstag

Shutdown + Lifesaver + Sextuple kill :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#11272) Edem05 válasza Swinegod (#11271) üzenetére


Edem05
őstag

It's high (skill) noon. :DDD Szép volt.

(#11273) Edem05 válasza Edem05 (#11272) üzenetére


Edem05
őstag

Nem félre érteni! Az első mondatom csipkelődés. Tényleg dicséretnek szántam. Így kell McCreevel ultizni. :)

(#11274) sirszevenap válasza Edem05 (#11273) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ne mentegetőzz, csak a megszokott! Ismerünk!:DD ;]

Bankkártyával? Hát persze!

(#11275) Derrewyn válasza Swinegod (#11271) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ez szép. :C
Általában ott döglenek bele a McCree-k az ultijukba, vagy jó esetben is 1-2 kill összejön (aztán utána halnak). Ritkán helyezkednek ilyen jól, és akkor is többnyire az ellenfélnél vannak. :DDD

Nekem a D.Va ultimate adja ki egyre ritkábban, egyre több a barrier a játékban, és a játékosok is ügyesebben rohannak fedezékbe.
Viszont egy meccs végi roham vagy overtime megállítására még mindig tökéletes. :)

[ Szerkesztve ]

(#11276) oxox válasza Derrewyn (#11275) üzenetére


oxox
addikt

vagy egy zarya mellé :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11277) Swinegod válasza Derrewyn (#11275) üzenetére


Swinegod
őstag

Mindig akkor ultizz McCreevel ha az enemy Zarya ultizik, mert akkor pont leszarnak és/vagy nem tudnak figyelni rád. És akkor lesznek ilyenek

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#11278) BaLee válasza Derrewyn (#11275) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én végigjártam a ranglétrát 1000 alól most 2000 felett járok picivel és amilyen durván lehet szívatni a német egy D.Va ultival kis szinten, annyira ritkaság megölni bárkit 2000 körül vagy felette. Az általad írt két szitunál tényleg jó tud lenni, illetve akkora manővert láttam D.Va-val ráadásul a mi oldalunkon pár napja, hogy csak néztem.
Ugye azért könnyű kivédekezni, mert nézed, hogy honnét jön. Na az emberünk hollywood mapon payload kíséretnél a célpont előtt balra vannak ládák egymáson. Ott nyomta be a csapattárs az ultit és úgy küldte be a robotot, hogy épp átesett a dobozokon és nem tudták kapásból megállapítani, hogy honnan jön az áldás, 5 kill, potg és egy sima győzelem lett az eredménye. :)

Hanzo ultijánál is hasonló a helyzet, bár azért aki ügyes és tapasztalt vele az 2000 felett is tud meglepetést okozni, én pl. McCree ultijánál halok legtöbbször...

(#11279) MK VII


MK VII
veterán

Skacok.. Mi lett ezzel a játékkal?
Egyre élvezhetetlenebb...
Lucio mitől lett ilyen gyors? Követni nem tudom... :W
Hónapról hónapra egyre jobban tönkreteszik.. :(

(#11280) knoxhu válasza MK VII (#11279) üzenetére


knoxhu
senior tag

Nőveld az egereden a DPI-t :)

(#11281) MK VII válasza knoxhu (#11280) üzenetére


MK VII
veterán

Nem azzal van a baj... Azt szoktam növelni...
Alapvetően gyorsabb a mozgása Lucionak... Nem tudom követni... Én a nyugodt Luciohoz szoktam. :D

Bár nem csodálkoznék, ha az OW lenne a következő Quake....
Minden játékot a fos Arcade agyatlan, rohadt gyors lövöldékké alakítanak.. Kész katasztrófa. :)

[ Szerkesztve ]

(#11282) sirszevenap válasza MK VII (#11281) üzenetére


sirszevenap
őstag

Próbáld ki, rögtön tetszeni fog! :D Mellesleg én ugyan úgy kilövöm most is. Aki jól használta akkor is nehéz volt kilőni... Én most nagyon komálom.

Bankkártyával? Hát persze!

(#11283) NyxNyxNyx válasza sirszevenap (#11282) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Olyan sebbeségváltozásai vannak most, hogy ember legyen a talpán aki leszedi fejessel. Akár widow counternek is jó...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#11284) brumi1024 válasza NyxNyxNyx (#11283) üzenetére


brumi1024
veterán

Le lehet azért szedni, nagyobb probléma szerintem, hogy a wallride utáni sebessége miatt lehagy, tehát normál mozgékonyságú hősökkel nem tudsz a speed boost aurájában vele futni.

(#11285) NyxNyxNyx válasza brumi1024 (#11284) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Lehet majd rátalálok a módjára, hogy kiszámítsam az ugrásait, de tartom hogy ha rádmászik egy lucio olyan helyen, ahol falak is vannak, véged. Mondom ezt úgy, hogy a Tracerekkel nem szokott bajom lenni 1v1-ben.

Abban igazad van, hogy az aura sokszor túl kicsi, de ha maradt volna a régi, akkor nagyon broken lenne.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#11286) saen


saen
veterán

Mortellal játszottunk megint egy nagyobbat. 8-6 lett a nap eredménye, 5 leaver volt és csak nálunk... Igaz volt aki visszajött, de senki se azonnal. Azért valahol csuklottak rendesen, nagyon nem esett jól ez az arány. Szokott lenni máskor is leaver, de ilyen durván még nem büntetett a játék az tuti.
Reméljük a köv alkalom egy kicsit jobban sikerül ilyen szempontból.

(#11287) k-adi válasza NyxNyxNyx (#11285) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem kicsi az aura. És igen, én is gyorsabbnak érzem Luciot, főleg ha speedel, wallrideol

(#11288) MK VII válasza sirszevenap (#11282) üzenetére


MK VII
veterán

Pont az a bajom, hogy kipróbáltam... Tehát Lucio nekem úgy gyors, hogy játszok vele.. Nem úgy, hogy nem tudom kilőni...
Nem tudom, hova vezet ez a nagy sebesség mánia, de nem tartom jó dolognak, hogy minden játékot már úgy felpörgetnek mintha muszáj lenne...

(#11289) Hannibhál válasza MK VII (#11288) üzenetére


Hannibhál
őstag

nekem semmi bajom a sebességével, sőt élvezem mint állat:) mondjuk ezt a tracking dolgot nem értem soldierrel sima kakaó, widowwal is rendszeresen le tudom szedni, de pl mcreevel sem volt különösebben gond, mondjuk nekem tracer szokott gondot okozni néha de az sem vészes.
Ez az egyetlen karakterm am ami így fel van pörgetve de alapból más emberek reakcióidejével versenyzel, ezt sajna meg kell szokni.

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#11290) KisTücsök válasza MK VII (#11288) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak annyi történt, h kicsit megvariálták a karaktert. De már vagy egy hónapja. Szvsz kb most lett olyan lucio, mint amilyennek eredetileg akarták. Az egész kari (elméletileg) a sebességére épül, most egy kicsit gyorsabb lett, persze cserébe elvették a zene hatósugarát. Én jobban élvezem ezen a kis szinten. Majd megszokod..

(#11291) KisTücsök


KisTücsök
addikt

wtf? Kidobott ranked kezdetén azzal, h unsopported szoftvert érzékelt... fraps. 10 perces ban meg -50 elo. Előtte játszottam vagy 2 órán át, csak egy restart volt közben. Fraps meg mindig is futott.

Krva anyját. :W

(#11292) BaLee válasza saen (#11286) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hogy lehet ilyenkor visszalépni a játékba? Engem múltkor kidobott afk miatt (csengettek) és már nem engedett vissza. Ilyenkor lehet, hogy mást már berakott a helyedre? Bár meccs elején volt, lehet hogy vége is lett miatta a meccsnek...

Tegnap egy igazi retardálttal sikerült összefutni. 3 meccset játszottam, 1 vereség, 1 sima vereség (2 újonc is volt 30-as szinttel, fogalmuk sem volt mit kell csinálni) próbáltam supportálni őket, de esélytelen volt. 3. meccs, indulásnál 3 dps, ill. 2 healer, 1 tank. Valami Fake nevű gyökér nekiáll sírni, hogy ő nem tud healelni 3 dps-t, vagy vált valaki vagy jön Sombrával. Nem váltott senki, már én sem, mert meguntam a szerencsétlenkedést, jött is hősünk Sombrával. Arra élvezkedett első körben, hogy övé a gold dmg, a többi dps meg noob. Na most gondolom el tudjátok képzelni, hogy egy Pharah, Soldier, Sombra hármasból melyik kettő az elsődleges célpont... Haltunk is ahogy kellett. 2. kör elején valaki gondolt egyet, hogy akkor "okos enged" ő vált tank-ra. Hősünk nem váltott, mert hogy ő a gold dmg ő már nem vált, váltson a másik két noob dps. Na, gold dmg is még talán 1 percig volt mert utána többet sosem, nem is váltott, ki is kaptunk simán 0:3-ra, de még a végén is azt írogatta, hogy Sombraként ő a gold dmg és hogy ekkora noobok a csapattársak. Ez a játék sokkolt. Azt hittem ezt a szintet valahol 1500 alatt elhagyta az ember. De nem. 3 meccs, -100 pont, elég is volt tegnapra. :P

(#11293) Tyler Durden válasza BaLee (#11292) üzenetére

Auto rejoin van, ha visszalépsz a játékba. Nálunk az volt a baj Saennel, hogy 5 leavert kaptunk egy nap alatt, ami nevetséges /mind nálunk ellenfélnél 1se/, illetve vagy nem jött vissza vagy nem azonnal. Ráadásul olyan meccsek voltak, amit 5vs6-ban is egész jól tartottunk, valszín ha nem esik ki ember tőlünk, akkor win lett volna. Nemtudom ilyenkor miért nem működhet az a megoldás ami QM-ben is, bedob vkit a leaver helyére, annyi megkötéssel, hogy ha vesztés van, akkor nem veszít pontot, ellenben ha nyer a team akkor megkapja. Legalább ki lennének küszöbölve a leaver miatti fix vereségek és semmibe nem kerülne..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11294) gmx9 válasza Tyler Durden (#11293) üzenetére


gmx9
aktív tag

És ha a kövi is kilép, addig keres míg nem marad valaki bent? Meg ha 2-3 ember lép ki, mert megunja, akkor azok helyett is keres? Plusz aki bejön, mivel nem veszít pontot, simán trollkodhat ott, mint egy retardált (és a nagyja fog is, mert viccesnek gondolja magát).

Nem jó megoldás szerintem. Meg eleve tapasztalható is mennyire kizökkent, hogy meccs közben dob be pl. QM-re, szétszórt vagy az elején, nehezebben veszed fel a ritmust, kényelmetlen érzés szerintem.

Én amit csinálnék, hogy leavernél leállítanám a meccset, vagy talán megszavaztatnám, hogy akarják-e az ott maradtak, hogy folytatódjon. Ha nem, akkor ugyanúgy vereség, csak valamivel kevesebb pontot vesztenek. Aki kilép, az megkapja a normál pontot a vereségért.

Emellett viszont erősíteném a büntetést is a kilépésért, hogy a sok hülye ne meneküljön egy rossz kezdés után "mentve" a haverjait. Mondjuk 10 perc helyett minimum 2-4 óra ban, kövinél egy nap, aztán egy hét vagy valami ilyesmi.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#11295) Madwe válasza gmx9 (#11294) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hotsban pl leave után köteles vagy pár meccset olyanokkal játszani qmben, ahol szintén leaverek vannak. Ha ott is kilépsz, az előírt meccsek száma növekszik. Itt is igazán bevezethetnék (más kérdés, h ettől még a meccs elején lelépő, s a vége elött visszajoinolókat így nem tudják továbbra sem kiszűrni...)

(#11296) Tyler Durden válasza gmx9 (#11294) üzenetére

Nekem mind2 megoldás tetszik amit leírtatok, igazából a 2. amit Madwe javasol talán jobb is. Pár ilyen paraszt 1 csapatba kerül és ha ott is leavelnek, akkor szépen egy loop-ban találják magukat, ahonnan már az adott seasonben nem keverednek ki (: Egy biztos, a mostani megoldás nem elég jó, mivel season elején nálam rengeteg leaver volt, illetve most a tegnapi nap is kicsapta a biztosítékot.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11297) debrecenikri


debrecenikri
tag

Üdv!
Havernál előjött egy probléma, hogy nem tud belépni a practice range-be, mert az még a töltőképernyőről inactivity-ért kickeli. Tapasztalt már valaki ilyet, esetleg van rá megoldás? A válaszokat előre is köszi :)

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#11298) Joezyka válasza Madwe (#11295) üzenetére


Joezyka
senior tag

ezt egészíteném ki, hogy nyerni is kelljen, nem csak lejátszani a meccset. Mert ha csak le kell játszani akkor is eltrollkodják, majomkodják, így meg komolyan is kell venni. Aztán ha ott is leave akkor meg a fent leírtak. (esetleg egy számlálóval, hogy hány ilyen meccset kell nyerni)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#11299) oxox válasza saen (#11286) üzenetére


oxox
addikt

én este későn értem csak fel 3-0-át toltunk, durván jó volt....első map gibraltál, ez volt a legkeményebb.
lucioval első körben 9k-t healeltem attackban, aztán visszafelé első pont előtt megfogtuk őket (maradtam lucio). kellett is a healem, mert ana (random csapattárs), elég harmatos volt.

második map moszkva...védőben kezdtünk "A" pontot nem tudták bevenni, attackban kb 1percig tartották
harmadik map Kastély Eichenwald vagy mi a sz.r...ismét védőben kezdtünk, Robot egyedüli healként valami 59%-ot healelt, én sym-el, egyszer jutottak el "A" pontig, mikor ketten átrepültek...azt sem vették be, attackban megint kb 30sec-1perc kellett hozzá, hogy bevegyük.

nagyon durván jól ment a block a csapatnak, voltak már jó védekezéseink, de igy hármat egymás után, le a kalappal mindenki előtt. :R
pedig nem is az volt, hogy szerencsénk volt a pick-el...rotáltunk, pl. én voltam ugye lucio, orisa, zarya, sym,...jó volt nagyon

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11300) sirszevenap válasza oxox (#11299) üzenetére


sirszevenap
őstag

Dik' én voltam Ana! :D

Nem.. :D Én is kimozdultam a komfortzónámból majommal pl... Valóban jó volt.

Bankkártyával? Hát persze!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.