Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) bazs0811


bazs0811
tag

Az miért van hogy hogy 3-4 napja mindenki azzal kezd hogy "dont troll pls" és írja hogy folyamatosan lose-ban van? Leaver nem sok volt de troll igen, és mindenki kivétel nélkül panaszkodik hogy leszállóban van....WTF? Olyan meccseket bukunk 30 menet óta zsinórban (1-2 win befigyel azért) hogy ha bekötött szemmel hátratett kézzel egér nélkül játszanánk sem menne rosszabbul...

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#12402) k-adi válasza P00By (#12399) üzenetére


k-adi
nagyúr

..ha az élet értelmére akkor osszd meg velünk is!

(#12403) brumi1024 válasza k-adi (#12402) üzenetére


brumi1024
veterán

De azt már tudjuk, hogy 42.

[ Szerkesztve ]

(#12404) Derrewyn válasza bazs0811 (#12401) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Én Season eleje óta 600 SR-t javítottam, de csak az elmúlt egy héten 500 SR-t, előtte stagnáltam.
Most többnyire egész normális csapatokat kapok (mind US, mind EU szerveren), van persze pár troll/leaver is, de kevesebb, mint június első felében.

Tracker Profilom

[ Szerkesztve ]

(#12405) P00By válasza k-adi (#12402) üzenetére


P00By
nagyúr

A statisztikámról raktam be egy képet. Miután megírtam a hozzaszolast, akkor lattam, hogy csak rossz fülön voltam... :o

(#12406) MK VII


MK VII
veterán

Valaki aki okosabb nálam... Árulja már el, hogy, hogy lehet az 1400-as szintről feljebb jutni?
Itt valami hihetetlen retardáltak vannak és nem tudok kikeveredni... 1614-ről indultam még mikor kezdtem a rankedet és most ott tartok, hogy még egy meccs és már 1400 alatt vagyok...
Egy hete nem Compoztam, de akkor még tudtam nyerni nem egy meccset.. Most zsinórban 5-6 lose... Esélyünk nincs megnyerni.. Totál inkompetens a csapat állandóan akiket kapok...
A win rate-em megy felfele, de compban meg megyek lefele.. Ez, hogy van?
Annak ellenére, hogy javul a játékom, egyre szarabb csapatokba rak be...

[ Szerkesztve ]

(#12407) Pocok256 válasza MK VII (#12406) üzenetére


Pocok256
veterán

kb 12 hőssel tudnod kell átlagosan jól játszani 4-5 hőssel nagyon jól hogy tudj fillelni, aimodnak minimum 30% nak kell lennie és nézzél sok pro streamet, hogy megtanulj helyezkedni.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12408) saen válasza MK VII (#12406) üzenetére


saen
veterán

Ezen a szinten nem szabad csapatjátékot játszani. Ki kell választani egy karaktert amivel jó vagy és konkrétan minden teamfightban négy embert le kell lőni a hatból neked, utána szárnyalni fogtok. Ennyi a titok, itt nem kell várni a társakra, hogy megcsinálják a dolgukat, mert nem fogják. Neked kell kézbevenni a dolgokat.

(#12409) MK VII


MK VII
veterán

Köszi srácok...
Mostanában sokat Mistery-zek pont azért is, hogy több hőssel tudjak kezdeni valamit..
Van jó pár hős akikkel viszonylag jó vagyok a többihez képest...

Azt már észrevettem, hogy nem szabad csapatban bízni... Köszi, hogy megerősítést kaptam..
Állandóan valami egérhangú 10 éves osztja ki a csapatot, hogy ki mit válasszon, persze ő az első aki nyom egy alt f4-gyet, mert nem bírja elviselni, hogy mint a úthenger átmennek rajtunk...

Kezdek tele lenni ezzel a szinttel és a hozzá fűzhető értelmiséggel...
Már azon vagyok, hogy hagyom a fenébe, mert teljesen elveszi a kedvem minden más játékmódtól is.

(#12410) DJGABI válasza MK VII (#12406) üzenetére


DJGABI
addikt

lassan 1000 alá csúszok (na jó azért nem, de 12-1300ról nem bírok elmozdulni), azt valóban én is észrevettem ha pl phara-val carryzem a csapatot akkor általában nyerünk...
de amikor defense-n hozunk 3 dps-t azzal nem igazán tudok mit kezdeni, hiába pickelek egyedül normálisan

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#12411) MK VII válasza MK VII (#12409) üzenetére


MK VII
veterán

No.. Azóta sem sikerült egyetlen egy meccset sem nyerni...
Az, hogy van, hogy minden meccs olyan, hogy az ellenfél fél, 1 percen belől végigtolja rajtunk a payloadot vagy foglal egy pontot, amiben én vagyok csapat meg megmozdítani sem tudja a payloadot vagy egyáltalán a pont közelébe kerülne.

QP-ben sorra nyerek.. Tegnap este 5-ből 5 arcade meccsen nyertem. Compban meg leszállóág... Nem tudok magyarázatot erre.. Nem is az idegesít, hogy, ha vesztek, hanem az, hogy minden más játékmódban tudok nyerni itt meg 10-ből 10 meccs lose... Egyetlen egy meccs erejéig nem tesz olyan csapatba ami nyerésre van ítélve? Mert kezdem úgy érezni, hogy már a legelején el van döntve, hogy melyik csapat nyer... Szóval tehetsz bármit, az ellenfél nyerni fog...
Egyik meccsen úgy tolták végig rajtunk a payloadot, hogy 4-en voltak mi meg 6-an...
Valami nagyon nem kerek...

Ez a szánalom kategória...

[ Szerkesztve ]

(#12412) Jinxb1rd válasza MK VII (#12411) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát lehet te se játszol jól. Vagy ez annyira abszolút elképzelhetetlen?

We are only Stardust...

(#12413) Hannibhál válasza MK VII (#12411) üzenetére


Hannibhál
őstag

ne vedd alapul a qp-t, teljesen más, én pl qp-be szinte csak kikapok, míg compba javarészt nyerek(mostanába ott semXD) de am azt vettem észre, hogy igencsak okos ez az sr-rendszer, vagy a hidden mmr, nem tom, de pl 2450ig felmentem de ott már én éreztem h kicsit sok, most vissza is estem 2400-re, na az kb az ahova való vagyok, szóval ha a rendszer ott tart, ahol vagy, akkor valószínűleg a statjaid alapján ott is kell lenned. De nyugi, ez nem tart sokáig, egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy elindulsz felfele s meg sem állsz 2-300 sr-nél előbb pozitívba:) én így jutottam fel goldba előzőbe 1730ról kb, hogy aztán 2400al zárjam a szezont:) csak türelem s sok játék, meg amit feljebb mondtak, nézz jutubereket(seagullt tudom javallani) illetve practice range, hogy tud ki hogyan célozz, mozog stb.

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12414) k-adi válasza MK VII (#12411) üzenetére


k-adi
nagyúr

valóban az van amit mások is írtak... 2000 alatt a main hero-ddal rambozz...

(#12415) KisTücsök válasza Hannibhál (#12413) üzenetére


KisTücsök
addikt

50 sr semmi. Vagy még annál is kevesebb...

(#12416) MK VII válasza Jinxb1rd (#12412) üzenetére


MK VII
veterán

Nem elképzelhetetlen, de a win rate-ből látszik, hogy javulok.. Én is érzem, hogy sokkal jobban játszok annál mikor 1614-re sorolt be... Minden más játékmódban tudok nyerni, compban meg olyan csapatokba tesz amik eleve vesztésre vannak ítélve...

Ezt a vesztes szériát nem lehet már csak egyénre levetíteni, hogy akkor ennyire vagyok képes, mert ez nem igaz... Sokkal jobban játszok annál minthogy itt tanyázzak a béka kib@szott segge alatt.

(#12417) Hannibhál válasza KisTücsök (#12415) üzenetére


Hannibhál
őstag

szerintem rohadtul tud annyi is számítani, alapból annyival feljebbi csapatba is bekerülhetsz s ki tud jönni a különbség.

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12418) bazs0811 válasza Derrewyn (#12404) üzenetére


bazs0811
tag

Elözö szezonban én is felmásztam 800at indulástól, de hétvégén le is tette ma game-et, mert bazárimajom invázió volt. Na mondom hétfö, kedv is van, asszony is távol, kutya is vele van...minden adott, megtolom. 5 lose-ra jutott 1 kínkeserves win. Totál olyan volt 2200-on játszani, mint annó 1600-on. Rossz pickek, kóborló csaarttársak...pontra bemenni, megpróbálni elfoglalni..áhhh.

És korábban a csapattársak között volt aki winstreakben volt míg én lose-ban, de most minden meccsen rákérdeztem és 4-5 csapattárs írta hogy folyamatos loseban van napok óta. kb 15 meccsböl volt 1 élvezhetö. De mindegy is, csak azért jöttem ide a fórumra rinyálni, mert ha itt kisírom magam mindig fordul a kocka és jön a win streak :DD

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#12419) saen válasza MK VII (#12416) üzenetére


saen
veterán

Most őszinte leszek, remélem nem sértődsz meg, nem az a célom. Ha mégis sértődős vagy, akkor ne olvasd tovább ;] :P

Megnéztem a comp statjaidat. Legtöbbet játszott karaktered Soldier, amivel 9 elimination átlagod van és 13.25x halsz meg. Második legtöbbet játszott karaktered Junkrat amivel 10 elimination és 11 halál van meccsenként. Ezek brutálisan szar statisztikák. Kiválasztod a DPS-t a meccsen és semmit se csinálsz velük, ezért kapsz ki.

Köv kategória amikor supportot játszol: Lúcioval 6k, Mercy-vel 8k heal az átlagod, ez is nagyon gyenge. Ezekkel sokkal többet kell átlagolni. Nézzük a tankot, Reinhardtot játszottál valamennyit, 13k damage blocked, ez is nagyon kevés.

Egyedül Torb-bal hoztad amit kell, ott van 36 eliminationod, de ott is a turret hozta a meccset a 30 killel, az accuracy-d nagyon gyenge.

Alapvetően a tanács az az, hogy válassz ki egy karaktert akit szeretsz játszani és tanulj meg vele rendesen tolni. A stat alapján most mindennel szarul játszol, nem is kicsit... Ha DPS-t hozol akkor kell minimum 3-as, de inkább 4-es K/D arány, jelenleg neked ez 1 alatt van. Ha Reinezni akarsz akkor 20k feletti damage blocked kell és mellé 15 elim minimum. Supporttal is másfél-kétszeresét kéne tudni gyógyítani.

(#12420) MK VII válasza bazs0811 (#12418) üzenetére


MK VII
veterán

"És korábban a csapattársak között volt aki winstreakben volt míg én lose-ban, de most minden meccsen rákérdeztem és 4-5 csapattárs írta hogy folyamatos loseban van napok óta. kb 15 meccsböl volt 1 élvezhetö."
Na most akkor ez, hogy is van? Sokak panaszkodnak a sorozatos lose-ra... Viszont akkor kell lenni ellenkezőnek is... Akik sorra csak win-t nyomnak... Ergo kiegyenlítettnek kéne lennie az egésznek, de mégsem az... Vagy pl nekem 10 meccs 10 lose-ban mindig kifogtam azokat akiknek 9 lose 1 winjük-ből a win pont ellenem lett meg? Vagy nem értem..
Na most szusszantam jó fél órát.. Megvolt az ebéd, megvolt a szóda... Na majd most nyerek.. Vagy nem.. :D
Más dolgok úgysem számítanak ebben a játékban.. Az főképp nem, hogy, hogy tudsz játszani...

(#12421) Jinxb1rd válasza saen (#12419) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ez valóban rossz tekintve, hogy ha már csak belesebzel valakibe, akkor is kapsz elimination pontot, ha meghal az illető.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12422) MK VII válasza saen (#12419) üzenetére


MK VII
veterán

Dehogy sértődök meg...
Leírtad, elolvastam.. Biztos jobban tudod mint én, mert én érzésre megyek.. Jobban játszom mint fél éve vagy akár 1 hónapja... Ebben biztos vagyok... De úgy néz ki ennek ellenére is egy rakás kutyagumit ér a játékom...

(#12423) saen válasza MK VII (#12422) üzenetére


saen
veterán

Az a vicces, hogy Soldierrel 20 eliminationt átlagolsz QP-ben, míg comp-ban 9-et. Egy comp meccs kétszer olyan hosszú, szóval elvileg pont fordítva kéne lenni. Ennek az okára kéne rájönni, hogy miért van ez. Ennyivel gyengébb ellenfeleket nem kaphatsz QP-ban.

(#12424) KisTücsök válasza Hannibhál (#12417) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nézd meg a meccseiden az átlag sr-eket. Van, hogy 100-150 is a különbség. Egyszer nektek, egyszer az ellennek. Olyan nincs, hogy 50-et felmész, és már érzed, hogy sok neked. 50sr két győzelem. Streakben 1. Az semmi. Esetleg pont bekaptál egy olyan meccset, ahol ledaráltak. Ilyen lentebb is lehet. Akármi miatt.
___

szerk: MK VII: Valamit nagyon-nagyon rosszul csinálsz, ha dps-el mínusz a k/d arányod. Pláne a self heales katonával.

Vedd fel a játékaidat, és nézd vissza. Esetleg dobd be ide is.

Meg nézd meg, hogy nagyobb szinten hogy játszanak vele és hasonlítsd össze a tiéddel.

[ Szerkesztve ]

(#12425) MK VII válasza saen (#12423) üzenetére


MK VII
veterán

Pont ez az.. Erről beszélek, hogy szerintem nem játszok olyan szarul mint amennyire comp-ban látszódik...
Egyértelműen a sok retard miatt süllyedek le az ő szintjükre... Más választ nem látok erre...
Olyan jól megy QP meg arcade is... Mindig jó kedvvel állok fel a gép mellől ezek után a meccsek után..
Competitive-ben meg egyszerűen teljesíteni sem tudok...
Nem tudok rá magyarázatot, csak azt, hogy maga a csapat eleve taszító és lehúzó...
Ezért is mondtam, hogy nem arra a szintre való vagyok (én úgy érzem), csak egyszerűen nem tudok kikecmeregni onnan...
Eleve irritál mikor megszólal egérhangon egy két tejfelesszájú és kiosszák a feladatot, hogy te erre te arra, te ezzel legyél, te meg azzal. És 30-40-es szintűek... Tudom, nem a szint számít... De akkor is már a meccs elején irritál az egész társaság akikkel kénytelen vagyok végigjátszani az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#12426) Hannibhál válasza MK VII (#12422) üzenetére


Hannibhál
őstag

esetleg overbuffról linkeld a karaktered, aztán össze tudjuk hasonlítani az enyémmel, én 2370-en vok jelenleg, soldier zarya mainnel

feljebbi hozzászólásodra: qp-ben mindenki bohóckodik, compba meg mindenki komolyan veszi, ennyi a különbség

[ Szerkesztve ]

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12427) Hannibhál válasza MK VII (#12425) üzenetére


Hannibhál
őstag

meglestem a statjaidat. Hááááááááááááááááááááááááááááááttttttttttt......
Szerintem neked még az 1350 is sok, valószínűleg kb 800ig le fogsz esni, s nem a csapat rossz az esetek nagy többségében, hanem te nem tudsz dps-t csinálni annyira, hogy nyerjetek, ugyanis alacsonyabb szinten a dps-eken múlik szinte minden, ezért rankedoztam én is gold alatt főleg soldierrel, mert azzal nem gold szinten játszottam s mi söpörtük le az ellenfelet.
ne haragudj, nem szeretnélek megbántani, de sajna még sokat kell gyakorolnod, 26%-os célzás soldierrel nagyon kevés 18 h játék után, meg hiába nyersz qp-be ott sem sokkal jobbak a statjaid.

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12428) saen válasza MK VII (#12425) üzenetére


saen
veterán

Amit én a helyedben csinálnék:
-kiválasztani egy karaktert amit szivesen játszol és minden meccsen instalock
-ha ez a karakter DPS akkor az elimination-t figyeljd, ha tank akkor damage blocked, ha support akkor a heal-t, ezekben a statokban minden meccsen kiemelkedőt kell nyújtani, erre törekedj, folyamatosan figyeld a statisztikákat és fejlődést kell látnod ezen a téren folyamatosan.
-bármit választasz, a halálok számát csökkentened kell, minden karakterrel túl sokszor halsz meg, legyél óvatosabb.
Legyél türelmes, nincs hirtelen recept, lassú fejlődés lesz, most egy darabig veszíteni fogsz. Ne azt nézd, hogy nyersz/veszítesz, hanem azt, hogy mennyire tudsz fejlődni. Egy idő után ez át fog fordulni győzelmekbe is ha fejlődsz, de ez nem a cél hanem az eredmény lesz.
Csapattársakkal ne foglalkozz, lesz egy rakat balfék akikkel egy csapatba kerülsz. Minden halálkor, minden vesztes meccsen azonosíts be valamit amit te másképp tudtál volna csinálni és segített volna. Csak magadra koncentrálj, arra amit te tudsz befolyásolni. Csapattársakat hibáztatni zsákutca, mégha miatta is kapsz ki, attól nem fogsz fejlődni ha őket hibáztatod.

(#12429) Jinxb1rd válasza Hannibhál (#12426) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Felesleges összehasonlítani, mert nem ugyanolyan ügyeséggel rendelkező játékosokat kell lelőni, köze sincs egymáshoz két 1000 sr különbségű játkosnak. De statok alapján ő rosszabb az átlagnál azon a szinten, ahol most van, azért is megy le.

We are only Stardust...

(#12430) MK VII


MK VII
veterán

Köszi skacok..
Mondtam. Nem sértetek meg, ha építő jelleggel kritizáltok.. Nincs ebből baj. Nem kérdeztelek volna titeket, ha nem fogadnám el a válaszaitokat...

Sajnos én a statot egyáltalán nem nézem, mert kínai és nem is érdekel.. Csak érzésre játszok..

Ami érdekes, hogy Soldier volt a main-em sokáig, de mostanában az az utolsó amit előveszek.. Valahogy elszoktam tőle.. Lehet azért, mert egyből pickeli valami 10-es szintű aztán úgy vagyok vele, hogy akkor vigye...
Meg alapvetően én szinte utoljára szoktam csak választani karaktert, hogy mindenki válassza amivel jó én meg majd valamivel leszek...

(#12431) oxox


oxox
addikt

accuracy nem mindig mérvadó...én rohadt sokat lövök úgy, hogy nem is látom az ellenfelet. főleg junkal, de akár soldierrel is, phara-val is egyrészt, hogy tüz alatt tartsam őket, másrészt, hátha pont beleszalad valaki (és szoktak is)...de ahogy nézem pro Hanzoknak is 30% körül van, cserébe kb egyfolytában lőnek.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12432) saen válasza MK VII (#12430) üzenetére


saen
veterán

Teljesen mindegy melyik karaktert választod, bronzban ha jó vagy, bármivel lehet érvényesülni. Van izlésed, van már némi játéktapasztalatod, válassz magadnak egy maint. Nem kell a soldier, csak azért beszéltünk arról, mert azt játszottad a legtöbbet eddig.
A játék jelenleg sajnos olyan, hogy nem jutalmazza azt aki kitölti a réseket a csapatban. Egy karaktert kell full megtanulni és nagyon extrát nyújtani vele minden meccsen, így lehet haladni. Legalábbis a létra alján mindenképp, majd ha feljebb jutsz akkor el lehet kezdeni beszélni a csapatjátékról, de gold-ig sok értelme nincsen.

(#12433) Hannibhál válasza saen (#12432) üzenetére


Hannibhál
őstag

pontosan, annyit hozzátennék, hogy véleményem s egyéni tapasztalatom szerint goldig megéri dps maint választani, mert azzal rendesen lehet felfele menni. nekem mint feljebb említettem soldierral sikerült ezt, de lehet akár mccre-vel is vagy roadal vagy bármelyik másikkal.
oxox:
Am 30%-os acc hanzoval már nagyon jónak számít, míg pl soldierrel gyengének, szóval az accot is karakterenként kell nézni

[ Szerkesztve ]

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12434) DJGABI válasza MK VII (#12430) üzenetére


DJGABI
addikt

este megtoljuk tesám, aztán 2k-ig meg se állunk :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#12435) MK VII válasza DJGABI (#12434) üzenetére


MK VII
veterán

Úgy legyen. :)

(#12436) saen válasza Hannibhál (#12433) üzenetére


saen
veterán

Anno én is soldierrel jöttem ki bronzból, de csak azért, mert dps-t akartam tanulni. Előtte Reinhardtot játszottam főleg gold-ban, kb ez volt a tudásom szintje. Egy meccsre azért kipróbáltam Reint ott lennt, hát totális dominancia volt. Temple of Anubison játszottunk, jó hosszú meccset, úgy lett 48% kill participation-öm Reinnel, hogy egy körre elvitte valaki előlem Reint, azt buktuk is gyorsan és ott nem csináltam semmit. Az ellenfél Reint konkrétan sajnáltam, az összes trükköt beszívta, szegény többet feküdt, mint állt. A végén már az ellenfél Pharah-t is én kalapáltam le... Szóval szerintem nem kell feltétlen DPS, mondjuk annyi igaz, hogy olyan karakterek amivel kevés sebzést tolsz ki (pl Mercy) azokkal nehezebb. Ettől függetlenül egy Zen, egy Ana vagy bármelyik tank is bőven jó erre a célra.

(#12437) Hannibhál válasza saen (#12436) üzenetére


Hannibhál
őstag

rein az a kevéske kivétel, mert azzal még az én szintemen is ha valaki jól nyomja, akkor carryzi a csapatotXD de főleg a dps jelelgűbb karakterek azok amikkel lehet fejlődni lowon, ana se rossz, de ha nincs csapat mellette akkor nem sokat ér, hiába vagy te jó, a zen az is inkább kivétel szerintem, mert jól lehet vele ölni. Symetra is inkább ölősebb. zaryával is lehet tarolni, egyszer még szezon elején nyomtam vele 2000en s basszus, szegénykéimet egyedül úgy bedaráltam, mint tescoba a pultosnéni nekem a combot...:D

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12438) bazs0811 válasza MK VII (#12420) üzenetére


bazs0811
tag

Ez így van, lose streak után jönnek a win-ek tehát mindig van akinek az adott meccs egyezik a trenddel és lesz akinek ugyanaz a meccs épp ellenkezik vele. Ez normális. A te 1 win-ed is lehet valakinek már a 10. lose...meg persze az egész játékos társadalom feszt sír.

Az egyetlenösszefüggés ami bebizonyosodott az elmúlt évek alatt és ami már a Battlefield-ekben is elöjött: ha sörözök/fröccsözök játék alatt, romlik a teljesítményem, ha kólát iszok pedig javul. :DDD

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#12439) bazs0811 válasza Hannibhál (#12437) üzenetére


bazs0811
tag

Ana rendes tank/dps nélkül papír...most kezdtem el vele tolni mert érdekel és tetszik, lehet funolni, majdnem annyit mint mei-el, de nem egy éltbiztosítás. Zarya most jó, mert a majom népszerü és rárakod a bubit máris 40%-on a charge. Kár hogy az elözö szezont majdnem végig vele toltam és mostanra meguntam kicsit...

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#12440) Hannibhál válasza bazs0811 (#12438) üzenetére


Hannibhál
őstag

érdekes, ez nálam is így vanXD

De viccet félretéve, személy szerint én 11 után nem játszom, vagy ha igen, akkor sem nagy koncentrációt igénylő karakterekkel(lucio, roadhog, junkrat pl) :D

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12441) BaLee válasza Hannibhál (#12413) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Már én is kezdtem beletörődni hogy nekem 1800-1900 a szintem, mert ott tanyáztam jó pár hétig, de azért ha szinte minden meccsen nálad a gold medálok többsége akkor azért kicsit kilóg a lóláb. Ott szokott elbukni a meccs, ha engedsz a többieknek és megpróbálod supportként támogatni őket, de ők nem bírnak lelőni senkit.
Amúgy tényleg DD-ként egyszerűbb kikeveredni ebből a szituból, mert még mindig úgy a legnagyobb ráhatásod a meccsre, pl. Soldierként még helalni is tudod magad ami szintén baromi sokat számít.

Na lényeg a lényeg, mióta ötödikre sikerült átlépnem a mágikus 2000-et azóta sokkal többet nyertem, kevesebb az idióta és iszonyat jó meccseket lehet játszani. Kevesebb a leaver, a troll ill. nem sírnak pickek miatt hanem hoznak olyat ami kell. Szóval kitartás.

(#12442) Hannibhál válasza BaLee (#12441) üzenetére


Hannibhál
őstag

jelen pillanatban én a 2500as határt ostromolnám ha nem lenne államvizsga holnapXD platina az már nem?

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#12443) BaLee válasza Hannibhál (#12442) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jó lenne a platina, de ilyen 2300-2350 körül úgy érzem, hogy valahol ez lehet az én szintem. Bár innét 1-2 nyerő széria és akár meg is lehet a 2500. Előző szezonban 2503ra rakott a placement meccsek után. :)

(#12444) knoxhu


knoxhu
senior tag

Olyan szívesen kipróbálnám megint hogy milyen 1500 alatt játszani :D

(#12445) DJGABI válasza Hannibhál (#12437) üzenetére


DJGABI
addikt

nálam vannak pl totál pályafüggő pickek.
eichenwalde-n láttam valakit defenden symm-ezni, azóta én is azt tolom ott. shieldek mögül bubik, aztán tp = profit
ilioson: pharah kb instapick
kings row defend: torb

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#12446) MK VII válasza knoxhu (#12444) üzenetére


MK VII
veterán

Nem kell készülni próbálnod... Leírtam. :D
A szarabbnál is szarabb... :)

(#12447) knoxhu válasza MK VII (#12446) üzenetére


knoxhu
senior tag

Jó neked lehet, mert nem tudod lehozni. De ha alapvetően nem arra a rankra tartozol akkor biztos elég szórakoztató. :D

(#12448) MK VII válasza knoxhu (#12447) üzenetére


MK VII
veterán

Menj a ..szomba .
Ekkora pofád ne legyen azért...

"Meghallgatom" a normális válaszokat, de azért ez már elég pofátlan, és lekicsinylő...

[ Szerkesztve ]

(#12449) knoxhu válasza MK VII (#12448) üzenetére


knoxhu
senior tag

Őőő, oké :D

Nem teljesen értem miért, de ám legyen. :)

(#12450) saen válasza knoxhu (#12444) üzenetére


saen
veterán

Úgy emlékszem magas rangod van, szóval 99%-os winrate-ed lenne jó eséllyel.
Egyébként kb ilyen:
A védelem úgy néz ki, hogy ketten nekiállnak spawn campelni, hamar meghalnak, így a pont védése 6vs4-ben van. Ami innen általában snowball, de meg se próbál senki összeállni, tehát folyamatos emberhátrány. Ebből akkor lehet kikeveredni ha az ellenfél is hasonlóan jár el. A healer csak a tankokat gyógyítja, akkor is ha ott állsz a Mercy mellett és a tank már maxon van. Reinhardt meg folyamatosan charge-ol és lengeti a kalapácsot, ha véletlen meghal akkor béna a support. Ha az ellenfélnél Pharah van és esetleg jól is játszik, akkor nálad a csapat jön a Junkrat+Symmetra + Reaper kombóval, hogy counterelje.
Támadásban a tankok a choke pontra beállnak, onnan akkor se mozdulnak ha kiszedsz kettőt az ellenféltől. Akkor jönnek be amikor te már foglalod a pontot és megöltél mindenkit :D Ha 1vs6-ban nem nyersz DPS-ként, akkor a csapat megállapítja, hogy szar a DPS. Persze healt ekkor se várj, mert a tankot kell támogatni az ajtóban, minél tovább kibírja.
Ha oda való vagy akkor kb ilyen, ha nem, akkor egész más. Ha felállsz egy magaslatra akkor kb senki nem fog bántani egész meccsen, mert high ground-ot nem ismerik. Akkor se ha lelősz mindenkit... A support általában a Rein pajzsa előtt ugrál, a dps az flankel valahol ki tudja merre. Ha véletlen mégse akkor nem tudnak lőni, körbelőnek rendesen, az összes váza és doboz szétesik körülötted, te meg sebződés nélkül leszeded. Egy molten core-os turret meg bármilyen szituációt lehoz egyedül. Néha vannak smurf accountok, akkor az nyer ahol erősebb a smurf, de ez azért ritka. Van néha lecsúszott Mercy main is aki félistenként játszik, folyamatosan tolja a 4-5 emberes reseket, de akkor is kikapnak, mert annyira szar csapatot kapott. Lehetne még sorolni, de még gold szemmel is vicces néha ami ott megy. Diamondoknak vagy felette gondolom még könnyebb az egész.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.