Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) KisTücsök válasza MK VII (#12045) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Nincs tervben, hogy Compban lecserélik a QP módot mondjuk, CTF-re? :)"

Micsoda? :D Nem CP-re gondolsz?
___

Na, megoldódott a problémád rankeden?

Compot meg QP-t még mindig ne keverjük, teljesen más a létjogosultságuk.

(#12052) torik válasza KisTücsök (#12051) üzenetére


torik
senior tag

CTF rankeden, na akkor vágnék eret :D akárhányszor beléptem CTF módra vagy stomp, vagy döntetlen lett a vége. Nagyon kevésszer volt hogy tényleg jó meccset toltunk, de ahogy észrevettem ez az egész arcade módra ez jellemző (kivéve 3v3 de az is csak ha hárman megvagyunk rá).

All that and a bag of chips

(#12053) MK VII válasza KisTücsök (#12051) üzenetére


MK VII
veterán

Competitive-ben is olyan játékmód van mint Quick Play-en nem? Területszerző/foglaló/megtartó, 3 pontig menő darálás... Na erre gondolok..

Egyetlen egy meccsen voltam Compban az előző hozzászólásomban leírtam, hogy miként sikerült... Nem dobott ki, nem lettek krixkraxok, szóval végigment szépen a meccs.

(#12052) torik
Ízlések és pofonok...
Mostanában kezdtem lemondani az egész játékról míg el nem kezdtem játszani CTF-el.. Azóta mintha kicseréltek volna... Nem idegeskedek, nem húzom fel magam. Végre egy játékmód ami fekszik és élvezem is..
Változatos. Azt csinálsz ami jól esik.. Ha kell védesz, ha kell támadsz, ha kell viszed a zászlót..
Nem az a darálás, meg mindenki mindenkinek nekiugrik mint QP-ben meg a többi játékmódban, sokkal változatosabb .
Az elején mikor elkezdtem vele játszani még nem is annyira tetszett, meg sok volt a draw, de ahogy belejöttem egyre többet nyerek már, sokkal kevesebb a lose meg a draw is... Szóval részemről lehetne akár csak CTF az egész OW.. :)

[ Szerkesztve ]

(#12054) errorcode06 válasza torik (#12052) üzenetére


errorcode06
őstag

Ilyen szar ctf-et még életemben nem láttam szóval ne csodálkozz...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12055) Lokids válasza errorcode06 (#12054) üzenetére


Lokids
addikt

CTF csak olyan gamekben működik jól, mint a Quake, vagy az UT.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12056) errorcode06 válasza Lokids (#12055) üzenetére


errorcode06
őstag

Működhetne ez itt is jól, csak nem akarják megoldani.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12058) MK VII válasza brumi1024 (#12057) üzenetére


MK VII
veterán

Az kemény.. :D

(#12059) Jinxb1rd válasza brumi1024 (#12057) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Na ezek a videók már skillről szólnak, nem q betűről. Szép. :D

Ezt simán be is küldheted szerintem valami válogatásba.

We are only Stardust...

(#12060) errorcode06


errorcode06
őstag

Mai mérleg: 20 meccs, 5 win. Tisztán látom az 50% winrateet...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12061) Jinxb1rd válasza errorcode06 (#12060) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Season 3 - 51,5%
Season 4 - 50,5%
Season 5 - 46,6% (de csak mert elkezdtem tracerrel játszani, gyakorolni :DDD )

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12062) errorcode06 válasza Jinxb1rd (#12061) üzenetére


errorcode06
őstag

Teljesen jó. Legalább valakinek megvan...

pohár: 2700 körül hagytam abba előző szezonban. Nagyjából ott ahol Jinx.

Letoltam a besorolót, 7w/3l, és 1630-ba dobott. Sikerélményt akar adni a shitzárd?

Hát kösz, de ha olyan balf... kapok akik nem mennek be a pontra miközben az üres, én ott már nem tudok többet tenni. Háromszor is eljátszották hogy 4 v 1 ben inkább ölni mentek mint pontra objectivre.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12063) ADAM1337 válasza brumi1024 (#12057) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez tetszett. :)

(#12064) pohár válasza errorcode06 (#12060) üzenetére


pohár
félisten

nekem eddig valami 6l/2w a ranked besorolásos állásom, geciszarul ment eddig... abba is hagyom a picsába, ha bedob gold alá :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12065) k-adi válasza torik (#12052) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem lenne rossz rankeden a CTF, legalább akkor jobb pick-ek lennének.. Persze az a mód teljesen más taktikát igényelne, torb és symm alap lenne meg bastion is sokszor

(#12066) Jinxb1rd válasza errorcode06 (#12062) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Igazából innen lehet jól látni, hogy a matchmaking pontozó rendszere jól működik:

Annak ellenére, hogy 50% a win-lose arány, mégis az első szezonban 400 ponttal magasabban zártam, mint ahol kezdtem. Miért? Mert ha jól játszol, az enemy hősét és a globális hősök átlagát is felülteljesíted az adott hősöddel, akkor többet kapsz win-ért és vesztésnél kevesebbet von le. Így az 50% megtartása véget előbb-utóbb oda kerülsz, ahol a helyed van.

Szóval így lebukva 2700-ra játszottam egyet normálisan mcree main-nel, nyertünk és rengeteg pontot is kaptam. Tracerrel viszont tilted is voltam, plusz counterek ellenére is maradtam tracer folyamatosan, ami azt eredményezte, hogy kimaxolt csíkjaimból a linkelt statjaim átlagos, itt-ott magasabb, de inkább alacsonyabbak lettek.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12067) brumi1024 válasza Jinxb1rd (#12061) üzenetére


brumi1024
veterán

Season 3 - 58.3 %
Season 4 - 40 %
Season 5 - 50 %

Quick - 50.1 % (ez kb 2000 meccs, így elég pontos).

(#12058) MK VII, (#12059) Jinxb1rd, (#12063) ADAM1337: Köszi :)

(#12066) Jinxb1rd: Ez igaz, az előző szezonban az utolsó két nap játszottam le 15 meccset, aminek a vége 6w - 9l lett, ez 40 %-os winrate és olyan 40 ponttal magasabban végeztem, mint a besorolás. Most az 5w - 5l-es besorolók 100 ponttal az előző szezonvégi eredmény fölé raktak. Valószínűleg kellett az előző szezonnál, hogy nem trollkodtam el az olyan meccseket, ahol a csapattárs attackTorb nagy erőkkel védte az spawnunkat.

[ Szerkesztve ]

(#12068) Jinxb1rd válasza brumi1024 (#12067) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Simán játszhatnál többet rankedet, mert amit láttam, azt jól toltad. Roadhog/pharah

Tippre kis munkával meglehetne a diamond is, bár ha játszunk még, akkor tudom biztosra megállapítani :DDD Én már kimostam az egérpadot, lehet készülni, hogy Mcree visszatér! (Anubisra viszont reaperként ;])

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12069) MK VII


MK VII
veterán

Na mondom letolom a rankedet, ott egye meg a fene, most végeztem.
8lose 2 win 1614 SR...

(#12070) Jinxb1rd válasza MK VII (#12069) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Kezdj el játszani, aztán kiderül, a tényleges rank.

We are only Stardust...

(#12071) MK VII válasza Jinxb1rd (#12070) üzenetére


MK VII
veterán

Az lesz, csak mára már kiégtem...

(#12072) Jinxb1rd válasza MK VII (#12071) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hétvégén gyakoribb a kiégés lehetősége. :)

Egyébként melyik hozzászólásban írtad le, hogy mitől javult meg a játék? Nem találom, pedig érdekelne, Pocok továbbra is fagy :DDD

We are only Stardust...

(#12073) Pocok256 válasza Jinxb1rd (#12072) üzenetére


Pocok256
veterán

DDU óta egyelőre jó xd

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12074) pohár


pohár
félisten

jézus fasza... Volskaya attackra hoznak Hanzot 6 óra playtime-mal, meg Junkratet 21 perccel... az ilyen köcsögök miatt volt a lose-ok nagyobb része, kíváncsi vagyok, hogy hova sorol be a játék ezek után :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12075) Edem05 válasza pohár (#12074) üzenetére


Edem05
őstag

bronz legalja ;] :DDD

(#12076) brumi1024 válasza Jinxb1rd (#12068) üzenetére


brumi1024
veterán

Nyomhatjuk még, ebben a szezonban többet tervezek játszani. A McCree-re meg kiváncsi vagyok. :)

Más: Ha ma csak egy GM meccset néztek meg, akkor ez legyen az. Normál comp meccs, az egyik oldalon csupa top 500-as illető, a másikon EnVyUs csak EFFECT helyett Seagull van. Egyrészt mókás, ahogy végigtrollkodja az Envy a meccset, másrészt a másik csapat is meglepődött, hogy mennyire nem tudtak megmozdulni. A calloutok külön viccesek. ;] Pharah az orruk előtt repked: "Nincs már Pharah-t, már 3 dps-ük van." - "Van Pharah-juk" - "Ja nincs már Zarya-juk, Zarya-t mondtam." - "Pharah-t mondtál" - "Ohh, Zarya, asszem. Balszerencsém volt.". Tracer a pálya szélén flankel: "Tracer a bal oldalán a...a helynek." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12077) pohár válasza Edem05 (#12075) üzenetére


pohár
félisten

hát berakott 1700 akármennyire, mondom baaazz... azóta egy meccset se nyertem (5 lose), olyan kikúrt idióták vannak a csapatokban, hogy olyat még nem láttam :O

hogy innen hogy fogok kimászni, sejtésem sincs...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12078) Pedro78


Pedro78
senior tag

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#12079) k-adi válasza MK VII (#12069) üzenetére


k-adi
nagyúr

az igen.. nekem 5w-5l -al rakott be kicsivel feletted pedig 2000 fölött zártam előző szezont :D

(#12077) pohár válasza: eleinte nehéz lesz, nekem is hozzá kellett szokni a sok noobhoz mert maguktól nem váltanak hőst, neked kell alkalmazkodni.... azóta már 1700ról felmentem 2300-ra, itt már azért érezhetően jobbak a meccsek és jobban hajlandóak a kompromisszumra is.

Igazából a legalja ligában is kihívás a nyerés, mert mindig alkalmazkodni kell az adott helyzethez&noobokhoz ami sokszor nehéz... Másféle kihívás ez :D

(#12080) k-adi válasza Pedro78 (#12078) üzenetére


k-adi
nagyúr

tegnap nekem is volt pont egy ilyen duplikált nyitás.. 2 ikon :W +5€

(#12081) ADAM1337 válasza brumi1024 (#12076) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Elég érdekes, ez a párosítás, értem én hogy top500, de fullos team ellen ? :U
Azért a comp néha ritka fos balance-ot rak össze...

(#12082) pohár válasza k-adi (#12079) üzenetére


pohár
félisten

meglett az első win is, kaptam 45 pontot érte :D

bár lehet azért, mert Nepalon Junkrattel mocsok módon lehet aprítani, már csak egy kis figyelemelterelés kellett a csapattól, hogy tudjam szórni az áldást állat módjára :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12083) errorcode06 válasza pohár (#12082) üzenetére


errorcode06
őstag

7végén valószínűleg leszek (remélhetőleg). Akkor mehetünk együtt egy pár kanyart. Remélem ts-ed vagy ventrid, vagy ilyesmid van.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12084) MK VII válasza k-adi (#12079) üzenetére


MK VII
veterán

Srácok...
Most már tudom miről beszéltetek mikor a sok retard szóba került Competitive kapcsán...
Ehcenwald védők voltunk..
Mindenki szépen választott... Én jöttem Soldierrel...
Gyönyörűen ment a meccs egy darabig aztán elkezdtek hullani csapattagjaim meg persze én is és nekem ugrottak..
Tudni kell, hogy, ha pharah van az ellenfél csapatában akkor én mindig rámegyek Soldierrel... Most sem történt ez másképp, de képtelenség volt leszedni, mert Mercy folyamatosan rá volt tapadva.
Szóval elkezdtek osztani, hogy Soldier kill pharah.. De már ilyen flood szerűen.. Ennyit lehetett látni Team chaetben..
Közben velem voltak elfoglalva, hogy miért nem szedem ki Pharah-t, annyira, hogy közben szépen betolta payloadot az ellenség szinte úgy, mintha ott sem lettünk volna... Enyire retardak sokan, hogy nem esik le nekik, ha Mercy rá van tapadva Pharah-ra akkor az isten sem szedi le az égből?
Komolyan ez kell? Mondjuk tipikus... Mindenki mással foglalkoznak csak a saját játékukkal nem...

[ Szerkesztve ]

(#12085) brumi1024 válasza ADAM1337 (#12081) üzenetére


brumi1024
veterán

Pedig pont jól próbált korrigálni a játék, nem talált 4300 körüli SR-es six stacket így azzal akarta ezt korrigálni, hogy egy 150-nel magasabb SR-rel rendelkező csapatot hozott ellenük (azért 150 SR különbség az átlagban ezen a szinten nem kevés). Arról már nem tud (és nem is tudhat), hogy az adott six stack a jelenlegi legjobb pro csapat. Ez ugye nem jelentkezik az MMR-jukban, mert az esetek nagy részében custom game-eket játszanak a prok, meglepő lenne, ha HarryHook, Taimou és Cocco kevesebb játékórával rendelkezne, mint én.

Tehát lehet szidni a matchmakinget, de szerintem hamar elég jó pozíciót tölthetnél be a Blizzardnál, ha adnál egy algoritmust, ami ezt kezeli, tetszőleges időpontban, valószínűségi függvényekkel jellemezhető felhasználóbázisra, kellően rövid idő alatt, 10 alkalomból 10-szer. Néha érdemes belegondolni a másik oldal kihívásaiba is.

[ Szerkesztve ]

(#12086) Lokids válasza MK VII (#12084) üzenetére


Lokids
addikt

Legutolsó gameben egy reaper volt olyan f@sznoob, hogy egyszerűen nem volt hajlandó váltani. ellenban phara simán kiszedte mindíg, és nem volt hajlandó dps-t váltani, hogy leszedje. Zen-el kellett megpróbálnom, sajnos elég kevés sikerrel. És még neki állt feljebb. Az ilyen gyökereket addig ütném még mozognak.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12087) MK VII válasza Lokids (#12086) üzenetére


MK VII
veterán

Ne is mond....
Ranked óta nem volt nyertes meccsem...
Eddig -200SR...

(#12088) Pedro78


Pedro78
senior tag

Ha van kedvetek felvehettek, bar en most majdnem letoroltem a jatekot, az utolso boxnyitas ota (kepet lasd lejjebb) s2-ben 2000 korul voltam, most sikerult 1300-ra bedobnia a rendszernek. :s Proba szerencs, hatha kijutunk :D

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#12089) MK VII válasza Pedro78 (#12088) üzenetére


MK VII
veterán

Ohh.. Hát a játék törlés az van, hogy naponta kétszer is előfordul nálam... Most is azon a szinten vagyok egyébként.. Csak már az SSD-met sajnálom a sok telepítés miatt..

(#12090) DJGABI válasza Pedro78 (#12078) üzenetére


DJGABI
addikt

amúgy tényleg nem tudom mi van most az eventes ládákkal, ha 30-at nem nyitottam, akkor egyet se. De semmi normális skin nem esett (újakról ne is beszéljünk), táncból is csak egy asszem.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#12091) k-adi válasza DJGABI (#12090) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én meg most kinyitottam újra a Bastion új skint. :( Egymás után 2x az új Orisa skin, most meg újra a Bastiont... Hihetetlen mennyire szar ez a lootbox open rate. Most vagy direkt szivatják a népet hogy többet játsszon és megvegye aranyból ami kell neki vagy tényleg ilyen fos a kód

(#12092) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nekem 28 ládábol egy régi mei legend meg most utoljára a lucio skin amit akartam nagyon😊

(#12093) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nekem kiesett a hanzo, genji, mei event skin (egyikkel se nagyon játszok), egy csomó eventes tánc, illetve megvettem a symmetra skint. Ez a termés jelenleg.

We are only Stardust...

(#12094) BaLee válasza MK VII (#12084) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pont most lett vége egy ugyanilyen meccsemnek...

Soldierrel voltam, esélytelennek tűnt leszedni Pharat a folyamatos Mercy heal miatt, de Mercyt sem tudtam lelőni, mert közel kerülni sem tudtam. Kaptam néha az osztást, hogy szedjem már le. Elnyomtam 3 ultit nagyrészt rájuk, akkor azért haltak, 3-4x sikerült leszednem a párost vagy legalább Phara-t. Simán betolták a payloadot, egyszerre jöttek a gz Soldier meg hasonló beírások. Beírtam nekik hogy próbálják meg akkor ők leszedni ezt a párost bármilyen segítség nélkül. Na, nem is kapkodtam a pick-el, a legnagyobb hangú pickelte előlem, hogy majd ő megmutatja. Hát jött a szokásos forgatókönyv, szívtunk ahogy kell, nagyszájú barátom talán 1x tudta leszedni, max 2, itt már csendben volt, majd a meccs végén ő lépett ki elsőnek...

(#12095) k-adi válasza BaLee (#12094) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én azt vettem észre hogy nagyon sokan azt a hibát követik el, hogy Pharat támadják Mercy helyett... Így meg ugye lényegében ingyen ultit kap Mercy idővel...
Ha látod, hogy PharaMercy van és látod a zöld,kék csíkot Phara seggében DE a mercyt nem, akkor nem is érdemes támadni, mert csak beaggrozod úgymond. Olyankor én megpróbálok sunyítani vagy mögéjük, melléjük kerülni, megtalálni mercyt ha nem látható.

(#12096) MK VII válasza k-adi (#12095) üzenetére


MK VII
veterán

Igen.. Én is előbb Mercy-re szoktam menni... Viszont ugye ahogy healeli Pharat úgy saját magát is szóval szinte ugyan olyan nehéz kiszedni Mercy-t mint Phara-t... Nehéz ügy ez a Pharah-Mercy páros.. Sokszor két ember kell hozzá, hogy le lehessen kapni őket, de nem feltétlenül éri meg a csapatból két embernek rájuk menni... Maximum akkor, ha az ellenféltől épp 2-3-an meghaltak.. De a fene sem nézi sokszor darálás közben, hogy épp ki hol van, él-e vagy hal-e. Mész aztán adod neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#12097) brumi1024 válasza MK VII (#12096) üzenetére


brumi1024
veterán

"Viszont ugye ahogy healeli Pharat úgy saját magát is" - Mercynek senkit nem kell gyógyítania ahhoz, hogy ő gyógyuljon, ugyanis ez passzív képessége. Damage boost alatt is gyógyul, sőt akkor is, ha épp battle Mercyt játszik.

(#12098) MK VII válasza brumi1024 (#12097) üzenetére


MK VII
veterán

Igazad van.. Nem fogalmaztam pontosan.

Ma magamhoz képest viszonylag sokat játszottam Mercy-vel... Mivel nehezen tudok elszakadni a Soldier énemtől ezért sokszor battle Mercy-ztem. :D Meglepően jól lehet vele darálni is.. Természetesen nem az az erőssége, de bizonyos helyzetekben sokszor jól jön.. :)

[ Szerkesztve ]

(#12099) saen


saen
veterán

Új rekord, 6 leaver zsinórban comp-on :D Szerencsére 5 elmaradt emiatt, a hatodik meg az ellenfélnél volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#12100) M^xx válasza MK VII (#12084) üzenetére


M^xx
aktív tag

Valamit kezdeni kellene ezzel, nagyon idegesítő a pharamercy páros. A mercy ultiról nem is beszélve, kicsit frusztráló mikor a mi csapatunkban nincs mercy az ellenfelébe pedig van. Legalább ne írná ki neki mikor mennyi embert tud feléleszteni, kicsit túlzásnak tartom a megbújó mercyt arra várva mikor hal le a team és ha a számláló 2 fölé megy jön a res. Legalább ott kéne lennie és a szemére hagyatkozva döntést hozni és akkor reselni.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.