Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) Pocok256 válasza MK VII (#11550) üzenetére


Pocok256
veterán

Comp az mindenkinek való de ahogy eddigi kommentjeid alapján lejött max 1k mmr körüli jáékra számíthaszt ott pedig kell a nyugalom el kell fogadnod a saját képességeid és nem kell többet várni a táraidtól sem ha te is csak ennyire vagy képes.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11552) MK VII válasza Pocok256 (#11551) üzenetére


MK VII
veterán

Azért olyan szar nem vagyok... De majd meglátjuk, ha elindul az új szezon. :)

(#11553) Joezyka válasza MK VII (#11552) üzenetére


Joezyka
senior tag

és nem kapsz bannt egyből a seasonra :D
(PTR-en legalább kipróbáltad már, hogy ott megy-e a comp?)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#11554) MK VII válasza Joezyka (#11553) üzenetére


MK VII
veterán

Ja mondjuk az is kell hozzá, hogy ne kapjak bannt. :)
PTR-t nem szoktam letölteni. Annyira nem vagyok fanatic, hogy még azon is játszak. :)

[ Szerkesztve ]

(#11555) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Én csak egyszer léptem ki szándékosan. Tegnap. Amikor egy-egy ember trollkodik, az oké... Vagyis nem, de ahhoz már-már hozzá van szokva az ember. De amikor egy komplett 4-es premade. :DDD Erre azért nincs időm. Egyénként még 2-3x net vagy áramkimaradás miatt. Sajnálatos, mert tudom, hogy elcsesztem a játékukat, de hát most mit lehessen csinálni?
___

Ha valaki nagyon oda nem illő herot pickel, és/vagy szar vele, akkor szépen meg kell kérni, hogy váltson. Többször. Ha semmi, akkor hagyni kell és megpróbálni hozzáigazodni. Ha elküldöd az anyjába, még annyi haszna sem lesz, mint előtte. Pláne ha még szándékosan el is kezd trollkodni. Így akkor ez lesz a kisebbig rossz...

(#11556) Jinxb1rd válasza KisTücsök (#11555) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Így a végén próbálom felhúzni magam kicsit sr-ben, szépíteni a pontszámon. Tegnap nagynehezen nyertem egy gamet.

Következőn valaki hozott Tjorbot, defre egyébként, szal akkora problémát nem kellene jelentenie. De az egyik játékos beírja, hogyha trollkodásra játszunk ő is trollkodik, pickelt egy sombrát. Erre sorra elkezdett mindenki szart pickelni, következő azt írta, hogy akkor ő hozz egy 16% winrates repaert. Meguntam, kiléptem. Letöröltem a játékot.

Ennek értelme nincs, nem fogom magam végigverekedni újra a platinum pokolból a diamondba. Ezt a játékot nagyon ritkán lehet élvezni bosszankodás nélkül.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#11557) sirszevenap válasza Jinxb1rd (#11556) üzenetére


sirszevenap
őstag

Neked két accod van?

Bankkártyával? Hát persze!

(#11558) k-adi válasza Jinxb1rd (#11556) üzenetére


k-adi
nagyúr

haha, ha a platinum neked pokol akkor mit mondasz a goldra ? :D

Torb védőként egész jó tud lenni, mostanában egyre többször vagyok vele és sokszor miattam nyertünk, mert jókor moltencore-oztam be pont védésnél vagy overtime payloadnál, stb.......

bastion hate-et se értem, jó kezekben, darálni lehet vele :D

(#11559) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Overwatchot hol érdemes most beszerezni? Gondolom évforduló miatt több helyen le van akciózva, de digitális eladásokkal, vételekkel eddig nem igazán foglalkoztam.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11560) brumi1024 válasza NandorHUN (#11559) üzenetére


brumi1024
veterán

Battleneten 20 euro a játék.

(#11561) sirszevenap válasza NandorHUN (#11559) üzenetére


sirszevenap
őstag

Szia.

Digitálisan a kliensből, dolláros fizetéssel. Fizikálisan MM , meg a vizesbolt. (árukeresőbe beírod és ott lesz 9500ft-ért, én biztosan azt venném.)

Bankkártyával? Hát persze!

(#11562) MK VII válasza Jinxb1rd (#11556) üzenetére


MK VII
veterán

Itt a lényeg a mondandódban.
" Ezt a játékot nagyon ritkán lehet élvezni bosszankodás nélkül "
Leírtad amit én még nem... Több haver is ezen az állásponton van szóval nem csak bennünk a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#11563) NandorHUN válasza sirszevenap (#11561) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, de dobozos itt miért lenne jobb? Úgy is csak 1 acc-ra lehet felhasználni nem?
//Sorry, ha hülyeséget kérdezek, de eddig konzolon multiztam

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11564) NyxNyxNyx válasza NandorHUN (#11563) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem csak vedd meg 20 euróért battle.neten.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#11565) Jinxb1rd válasza sirszevenap (#11557) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nope. Miért? :D

We are only Stardust...

(#11566) Jinxb1rd válasza k-adi (#11558) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Tudom, hogy jó tud lenni torb, nem vele volt a gond. Az bosszantott fel, hogy miért kell egy embernek hülyének lenni, azért mert hoznak valami olyan hőst, amivel ő nem tud játszani és utálja? És ha egy ember hülye lesz, akkor miért kell a többinek is hülyének lenni, majd végképp esélytelenné tenni a játékot?

Diamond levelen nagyon ritkán vannak gyökerek, trollok, akik direktbe elthrowolják a játékot, ott jó volt játszani, csak valahányszor low level cimborákkal játszom, a végeredmény minusz 400-500 sr lesz. Mindenkinek. És kezdődik elölről a szenvedés nekem, hogy visszamásszak.

Hozok egy 70% winrates sym-et és akkor beírja, hogy fuck sym pick, always lose és hozz egy troll picket. Elbukjuk a pontot és én vagyok a hibás, hát persze és fröcsögteti a pofáját végig. Nem, ez a játék tele van gyökerekkel, nem értem miért pazarlok el az életemből órákat. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#11567) MK VII válasza NyxNyxNyx (#11564) üzenetére


MK VII
veterán

Biz'. Ott kell megvenni. :K

(#11568) saen válasza Jinxb1rd (#11566) üzenetére


saen
veterán

Minden multiplayer játék tele van hülyékkel.

Engem ma az zavart, hogy mentünk 2-2-t comp-on és -20 SR a vége...

(#11569) Pocok256 válasza Jinxb1rd (#11566) üzenetére


Pocok256
veterán

Gyökerek ugyanannyi eséllyel vannak mindkét csapatban, a nyerés csak és kizárólag rajtad múlik hosszabb távon. Ha van troll a játékban, aki direkt lose ra megy, akkor gyakorolj egy karit és engedd el a meccset. Mivel ugyanannyi az esélye hogy következőleg ellenfélnél lesz (mármint a troll) így ez a lose egyáltalán nem számít. Nem tudom minek kell a rage kedves Jnx ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11570) MK VII válasza Pocok256 (#11569) üzenetére


MK VII
veterán

Mondjuk ez teljesen jó gondolatmenet. :C

(#11571) zserrbo válasza brumi1024 (#11560) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Mit gondoltok meddig tart majd az akció a battle.net-en? Vajon az ingyenes hétvégén még ki lehet próbálni előtte :)

(#11572) MK VII válasza zserrbo (#11571) üzenetére


MK VII
veterán

Tavaly mikor volt ingyenes hétvége akkor utána még egy két napig akciós volt. Szerintem megvárják mindenképp a hétvégét vele és utána talán még 1-2 napig meg tudod venni.

(#11573) sirszevenap válasza NandorHUN (#11563) üzenetére


sirszevenap
őstag

Mert én speciál szeretem kirakni a polcra és a pénzemért többet kapok mint egy kód! :K

(#11565) Jinxb1rd

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#11574) Jinxb1rd válasza sirszevenap (#11573) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én nem tudom mit keres ott a nevem :F

We are only Stardust...

(#11575) oxox


oxox
addikt

szóval junk a leggyengébb karakter :F ....remélem buffolják kicsit :DDD :DDD :DDD
amúgy nem arra van kitalálva, hogy 1v1-et játszon widow-al, mcree-vel, vagy soldierrel, ennyi erővel widow mindenkinek a countere.....arra van kitalálva, hogy leszedd a pajzsot, bastit, turretet (úgy, hogy közben ne is lássanak), arra, hogy le-trap-elj valakit (a fentiek közül bárkit), aztán vedd az életét, meg káoszt kialakitani az ellenfél soraiban...selfheal/pajzs nélkül nem csoda, ha gyengének tartjátok...valahol hasonlit reaperre, baromira kell vele helyezkedni, és akkor olyan sebzést lehoz, hogy soldier is csak pislog.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11576) Mukih


Mukih
tag

Sok hotsozás után azon gondolkodtam, hogy lehetne OW-ban is a ranked olyan mint hots-ban, hogy lenne egy külön csak solo-ra és egy másik ahol csak csapatok (ugyanolyan felállásban pl. 2-es premade + 4-es premade és akkor a másik csapatban is ugyanígy nézne ki a csapat) lennének. Nekem így a ranked sokkal jobban tetszik hots-ban, fair-ebbnek tűnik.

Vagy ez OW-ban nem lenne megoldható? A rewardot nem tudom hogyan oldanák meg mert így 2 "féle" SR-ed lenne, de ezt találják ki az okosok :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#11577) saen válasza Mukih (#11576) üzenetére


saen
veterán

Megoldhatónak megoldható, csak a csapatosban a matchmaking ezer évig tartana. Mire összelegózna 6 embert csapatokból, az nem feltétlen lenne sima.

(#11578) BaLee válasza oxox (#11575) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Engem mindig halálra szívatnak Junk-al Soldierként de lehet én vagyok béna. ;]

Igazából a távirányítós bombája simán kinyír ha már sebeztek rajtad picit és nem full hp-val rohangálsz. Trapet is nehéz kiszúrni akció közben, na meg a legváratlanabb helyről érkező robbanó lövedékek is tudnak meglepetést okozni.

(#11579) brumi1024 válasza oxox (#11575) üzenetére


brumi1024
veterán

Igen, mint írtam szituációfüggő. A "gyengeség" itt abban merül ki (mint Reapernél és McCreenél is), hogy általában (tehát az esetek nagy részében) jobb választás egy S76/Pharah, ha damage-ről van szó, mert a feladatot kevesebb külső feltétel meglétének szükségességével tudja elvégezni.

[ Szerkesztve ]

(#11580) oxox válasza brumi1024 (#11579) üzenetére


oxox
addikt

nálam ez a külső feltétel leginkább a map...vannak mapok ahol olyat apritok vele, hogy a végére mindenki engem vadászik (pl görög map kedvenc), de van ahol használhatatlan a kezeim között (nagyobb pályák), és vannak olyanok ahol egy részén használható (pl. gibraltár középső része, vagy hollywood eleje), tehát a szük, zárt részeken nagyon megy vele...mondjuk annyit toltam vele, hogy nem is próbálkozok vele, nagy mapokon.... (másik kedvenc karakteremnek is pont ez a baja...sym...vannak használhatatlan mapok.)
ill. gyémánt közelében (2900) már kezdtem érezni, hogy gyengül a dolog...ultit sokkal nehezebb jól ellőni, meg a range karakterekre fokozottan kell figyelni.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#11581) Joezyka válasza MK VII (#11554) üzenetére


Joezyka
senior tag

én a PTR-t arra írtam, hogy kipróbáld azt hogy kidob-e a játék com közben avagy sem. mert ha megint s5-ben derül ki, hogy valami gány van és ismét season bant kapsz, akkor meg majd szomorú leszel, hogy bant kaptál megint és jön a mérgelődés. semmi másra nem értettem.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#11582) MK VII válasza Joezyka (#11581) üzenetére


MK VII
veterán

Na így már értem... Igazad van... Le is töltöm. Köszi.

(#11583) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Már azért se érdemes rankedet játszani, mert pár idióta season end-nek titulálja azt nem játszik normálisan. Annyi eszük nincs, hogy ha lezuhantatják magukat, a béka seggénél fogják kezdeni a következőt.

We are only Stardust...

(#11584) NandorHUN válasza NyxNyxNyx (#11564) üzenetére


NandorHUN
addikt

Értem, kösz :)

Látom GOTY Edition 2x annyiba kerül, de ebben komolyan csak ilyen hülyeségek vannak mind skinek meg lootbox? Semmi pálya? Ha lenne vmi map akkor még megértem.

Egyébként 40 euro, illetve 40 dollár. Ilyenkor ha US felületen fizetek akkor dollárnak megfelelő összeget kéri, ugye?
(Standardot venném 20 dollárért, de ott eszükbe jutott számolni is és 20 euro=30 dollár lett :D )

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11585) MK VII válasza NandorHUN (#11584) üzenetére


MK VII
veterán

"(Standardot venném 20 dollárért, de ott eszükbe jutott számolni is és 20 euro=30 dollár lett :D )"
Nem számolni jutott eszükbe, hanem direkt igy van az ár. Amcsiba 25% kedvezménnyel kapod meg, európában 50%-os kedvezmény van.

Ha szimplán csak egységesíteni szeretnék az árat, hogy az árfolyam különbözet miatti ár különbséget konpenzálják, akkor 20 euro és kb 23 dollár lenne az ár.

[ Szerkesztve ]

(#11586) Derrewyn válasza NandorHUN (#11584) üzenetére


Derrewyn
senior tag

GoTY változat 20 EUR különbözete egyáltalán nem vészes, sőt.

Nem olyan rég, még Origins Edition néven futott a deluxe változat, szintén 20 euróval drágábban, de a 10 db lootbox nem volt benne.
Ha valaki játszik a többi Blizzard játékkal is, akkor lehet "megéri" neki a GoTY.

(#11587) NandorHUN válasza Derrewyn (#11586) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, akkor nem értettem félre semmit :)
Normál esetben azt hinném játék árának kétszereséért van benne mondjuk + map, nem csak 1-2 skin. Többi játék extra tartalma meg még ha játszanék se hiszem, hogy megérné.
DLC-n max mappot vennék vagy + kampányt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11588) MK VII válasza zserrbo (#11571) üzenetére


MK VII
veterán

No...
Pontosan június 5-ig lesz az akció.

(#11589) Derrewyn válasza NandorHUN (#11587) üzenetére


Derrewyn
senior tag

OW-ban nem lesz plusz tartalom pénzért, legalábbis egyelőre ez a hivatalos álláspont. A sokféle pénzes tartalom szétszabdalná a játékostömeget és pont a játék egyik lényege veszne el: az, hogy itt meccs közben is tudsz váltani hőst.

Amit esetleg el tudok képzelni, hogy pár éven belül jön egy nagyobb kiegészítő, amiért pénzt fognak kérni.

(#11590) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Vedd nyugodtan a standardot. A skinek, amiket kapsz, nem érnek annyit, úgyis mást fogsz használni, lootbox-ok meg fognak esni.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#11591) BaLee válasza Derrewyn (#11589) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

És ez jól is van így. Remélem ehhez tartják magukat. Szerintem így is jön nekik bevétel bőven láda vételekből...

Nem lenne jó ha BF szintre süllyednének, hogy kapsz egy A+ cím áráért egy kiherélt játékot majd még 1 A+ cím áráért kiegészítőket hozzá...

(#11592) saen válasza BaLee (#11591) üzenetére


saen
veterán

Fizetős tartalom akkor lesz ha csinálnak mondjuk egy komplett single player kampányt vagy valami hasonlót. Jelenleg a lootbox-ok nagyon mennek, nincsenek rászorulva, hogy pénzt kérjenek bármiért is. Idén meg megnyomják rendesen a skineket, legalábbis ezt mondták. Lesz lehetőség pénzt költeni bőven...

(#11593) NandorHUN válasza Derrewyn (#11589) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, akkor standardot veszem majd, lootboxok nélkül. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11594) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Na ma kinyitotam az új bastion skint... 😁 Soha nem játszok vele 😊

(#11595) MK VII válasza Bazsi1987 (#11594) üzenetére


MK VII
veterán

Hiba. :)

(#11596) freeknight válasza Bazsi1987 (#11594) üzenetére


freeknight
őstag

Pedig jó az a bastion, bár én is ritkán játszom.
Nézd a jó oldalát, az egyetlen igazán jó skinje ez, a blizzconoson kívül persze.

(#11597) k-adi válasza Bazsi1987 (#11594) üzenetére


k-adi
nagyúr

pedig bastion király.. főleg payload mapokon a kocsi tetején ;]

de ha ügyesen tudod pozicíonálni magad akkor cp pályákon is jó..

én sokszor vagyok vele (top 3 karaktereim egyike), hidd el, hogy lehet vele rendesen darálni, főleg mióta 300 lett a 200 ammoból...bár a range csökkent sajna, emiatt már inkább mid-range ajánlott vele

a lényeg, hogy agresszívan kell vele játszani, a campelés nem jó, ez nem Torb

(#11598) Bazsi1987 válasza k-adi (#11597) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Mentem vele tényleg jól lehet vele darálni 😊

(#11599) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Na toltam most magamon 200 sr-t egyből jobb már játszani. :DDD

We are only Stardust...

(#11600) MK VII válasza Jinxb1rd (#11599) üzenetére


MK VII
veterán

Háde' letörölted nem? ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.