Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) sirszevenap válasza k-adi (#16000) üzenetére


sirszevenap
őstag

Támogatom!

Kemény ez a Pre-release content letöltési sebesség. :))
Tegnap este óta próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#16002) TBT válasza sirszevenap (#16001) üzenetére


TBT
Topikgazda

Nekem nagyon gyorsan lejött, de nincs esetleg korlátozva a letöltésed a Launcherben?
Alapesetben korlátozva van 100 KB/s sebességre.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16003) VoidXs válasza TBT (#16002) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az csak akkor, ha fut egy játék, nem?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#16004) sirszevenap válasza TBT (#16002) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nagyon szépen köszönöm a tippet! DE! Pre-release content esetén mindig le volt, nem csak játék közben.


Hálás köszönet még egyszer a tippért! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#16005) markknight válasza sirszevenap (#16001) üzenetére


markknight
veterán

Alapból korlátozva van, kattints a 99.05 KB/S-re és akkor ott tudod beállítani.

(#16006) mobal válasza k-adi (#16000) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én fordítva csinálnám. Ide kéne átjönni. :)

Az Overwatch 2 és ezt a topikot összevonom. A másik topikot zárom és átirányítok ide mindenkit!

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#16007) TBT válasza mobal (#16006) üzenetére


TBT
Topikgazda

Köszönet! :R

Ha van esetleg szükség/igény a topikgazda pozícióra, akkor szívesen elvállalom (persze, ha nincs ellenvetés). :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16008) TBT


TBT
Topikgazda

Legendary Kiriko skin szerezhető Overwatch 2 közvetítések nézéséért a Twitch-en!



Twitch Drop 1 – Legendary Sukajan Kiriko Skin
Watch any stream in the Overwatch 2 category on Twitch for six hours total between October 7 at 2:00 p.m. PDT and October 16 at 11:59 p.m. PDT to earn the Legendary Sukajan Kiriko Skin!

Twitch Drop 2 – Razor Sharp Kiriko Spray & Donut Weapon Charm
Watch any stream in the Overwatch 2 category on Twitch for two hours between October 17 at 11:00 a.m. PDT and October 24 at 12:00 a.m. PDT to earn the Razor Sharp Kiriko Spray! Watch for another three hours (five total) during this time to earn the Donut Weapon Charm!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16009) markknight válasza TBT (#16008) üzenetére


markknight
veterán

Néztem én is, de 6 óra azért kicsit soknak tűnik. Én biztos nem fogom semmilyen cuccom meríteni miatta, inkább játszok :D

(#16010) L_ajos


L_ajos
őstag

Csak egy gyors kérdés. Ha megvan az 1 akkor ezt meg kell venni vagy menni fog?

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#16011) savior válasza L_ajos (#16010) üzenetére


savior
őstag

Ez immáron egy ingyenes játék. Egyébként kapsz majd jutalmakat, amiért megvetted az elsőt.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#16012) TBT válasza L_ajos (#16010) üzenetére


TBT
Topikgazda

Nem kell. Free-to-play modellt alkalmaz a játék, ingyenesen játszható (már ha a szerverek engedik). :DDD
Minden az első részben a hősökhöz kapcsolódó eredményed (skin, emote, spray, összegyűjtött coin, stb.) átkerül a második részbe, illetve még néhány ajándékot is kapni fogsz!
1 skint Sombra-ra és Baptiste-ra + automatikusan megkapod az új support hőst Kiriko-t (őt amúgy az új játékosoknak fel kell oldaniuk a BattlePass keretében - 55-ös szint elérésénél válik játszhatóvá).

Viszont minden korábbi eredményed (win/lose arány, lejátszott mérkőzés, játékóra, kedvenc role, kompetitív rang, achievment stb.) törlésre került. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16013) TBT válasza markknight (#16009) üzenetére


TBT
Topikgazda

Ha PC-n játszol, mehet a háttérben is, míg mást csinálsz/játszol.
És nem kell egyidejűleg 6 órán át nézni a "jóképességű" streamert, elég, ha naponta 1-2 órát megy a háttérben, akkor is megadja a Twitch.
Viszont! a Twitch fogja majd jelezni, hogy hogyan kell beaktiválni és nem kapod meg automatikusan (hiába van a Twitch fiókod hozzákapcsolva a Battle.net-hez). 14 napon belül kell beaktiválnod a kapott skint, más különben elbukod ezt a skint (viszont később a játékbeli shopban feloldható lesz).
Legalábbis az esemény alatti Kérdezz-Felelek részben ezt írják.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16014) markknight válasza TBT (#16013) üzenetére


markknight
veterán

Ez amúgy exkluczív skin igaz?

(#16015) TBT válasza markknight (#16014) üzenetére


TBT
Topikgazda

Időlegesen exkluzív. Most a Twitch adja, a második szezonban (amikor indul a második BattlePass is), azt hiszem november végén/december elején, kerül majd be az Ingame Shopba és akkor már ott is beszerezhető lesz.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16016) markknight válasza TBT (#16015) üzenetére


markknight
veterán

Üsse kavics, benyomom céges laptopon, hadd szóljon.

(#16017) Batawanga


Batawanga
tag

Tudna valaki egy tippet adni, PS4-re hogyan kell telepíteni az ingyenes verziót? Ami sikerült eddig, mindössze az 1 Origins változat telepítése.

(#16018) TBT válasza Batawanga (#16017) üzenetére


TBT
Topikgazda

Legutolsó információim szerint konzolokra nincs preload, csak a megjelenés után lehet majd letölteni a már új verziót.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16019) Batawanga válasza TBT (#16018) üzenetére


Batawanga
tag

Köszi, sikerült ezt jól összekutyulni. Mindegy, most már nem kell sokat várni és a 30 gigát lekapom hamar. :)

(#16020) TBT


TBT
Topikgazda

És ettől a pillanattól kezdve, elérhető az Overwatch 2!

Jó játékot kívánok minden kedves játékosnak!

Bocsássatok meg, de tévedtem. Nálam minden Overwatch 1 progress megmaradt! Az összes játékidőm a karakterekkel/role-okkal, endorsement szint stb. Örülök, hogy az elmúlt 6 év nem maradt nyomtalanul.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16021) TBT


TBT
Topikgazda

#UnleashHope

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16022) TiMoN válasza TBT (#16020) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nem úgy volt, hogy oké minden átkerül de a játék ingame pénze is no meg a BP -t is megkapják az elsőt azok akinek megvolt az alap játék?
Elsőnek 0 volt a BP mentem egy meccset és 1000 lett egyből. hmm

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#16023) savior


savior
őstag

Nekem meg nincs mobilom, így ez kimarad. :(

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#16024) TBT válasza TiMoN (#16022) üzenetére


TBT
Topikgazda

Simán lehet bugos, így is le-ledobál még a szerver. Gondolom ez napokig így fog menni, ami csak azért gáz, mert így nem tudja az ember farmolni a BattlePass-t, mert az meg szépen számolja vissza a napokat. :D
És megérkezett a 60,000-res queue is, régi szép WoW-os idők :DDD :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16025) TiMoN válasza TBT (#16024) üzenetére


TiMoN
senior tag

Mentem már 1 kört, de ki dobott. Most ujra próbálkozom, 40e le ment.. error ujra kezdte :)

Azért még mindig nem értem a játékbeli pénzt mért nem hozta át, v a BP-t mért nem kapjuk ingyen. de majd kiderül ha megint beenged. :)

-TiMoN-

(#16026) mobal


mobal
MODERÁTOR

Aki gondolja vegyen fel, mobal#2813. :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#16027) markknight válasza savior (#16023) üzenetére


markknight
veterán

Ez most valami trollkodás? Mi az, hogy nincs mobilod? :D Valami telefonszámon csak elérnek nem?

(#16028) markknight


markknight
veterán

Na, ma nem lesz játék.. de megint mekkora érdekesség, hogy lehet akár Fortnite, Apex vagy bármi, a streamerek mindig be tudnak lépni, tudnak játszani.

(#16029) sittes79 válasza markknight (#16028) üzenetére


sittes79
addikt

Külön kódos szervereken tolják, majdnem mint a league esek.

(#16030) markknight válasza sittes79 (#16029) üzenetére


markknight
veterán

És honnan szedik a töltelék noobokat akikkel felnyalatják a padlót? Botok?

(#16031) mycso válasza TiMoN (#16025) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szintén, hasonló...nálam 20.000-en voltak előttem, majd kb. 1 óra várakozás után, amikor elfogytak, "server connection failed", aztán újból 10.000 ember előttem, így elengedtem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#16032) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Előttem most 40.000-en vannak, szerintem erre az estére elengedem ezt. :D Amúgy Szevasztok, új leszek itt. :) Most váltottam PC-re, és belevetem magam az Overwatchba egérrel. Kontrollerrel nem feküdtek az FPS játékok. Szóval amatőr vagyok, de majd csak alakul. :)

(#16033) k-adi válasza mobal (#16006) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen igen, úgy értettem én is hogy ne ez a 16ezer komment vesszen el :)

(#16034) Batawanga


Batawanga
tag

Hagyom én is, konzolon tűrhetően lehet játszani, de sajnos nem hozott át semmit az ow1-ből, így kicsit uncsi. Állítólag ismert hiba, megoldódik. Mentem egy kört Orisával, de úristen, mit csináltak vele? :D

(#16035) markknight


markknight
veterán

Szépen le lett amortizálva a szerver ha hajnali 4-kor is 20 ezren vannak előttem. Mint valami indie multi amire hirtelen ráharaptak.

(#16036) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy órán át próbáltam játszani, de nem akart összejönni az este. Na majd ma meló után hátha...

Live-Die-Respawn

(#16037) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Most se megy le pereg gyors a 200 ember előttem aztán nem tud csatlakozni :C majd este hátha össze jőn :)

(#16038) oriic válasza Bazsi1987 (#16037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DDOS-oljak őket.

Live-Die-Respawn

(#16039) markknight válasza oriic (#16038) üzenetére


markknight
veterán

Biztos az Epic vagy az Infinity Ward :DDD

(#16040) TiMoN válasza Bazsi1987 (#16037) üzenetére


TiMoN
senior tag

Beengedett, elkezdtem egy meccset aztán kidobott és 2000 vagyok.
Vissza engedett, meccset buktam. VICC ... ezért kellett ingyenessé tenni...

-TiMoN-

(#16041) savior válasza markknight (#16027) üzenetére


savior
őstag

Vezetékes telefonunk van.
Családban anyukámnak van egy mobilja, de az meg feltöltőkártyás. Meg azt mondta ne adjam meg a számát, mert nem akarja hogy reklámokat küldözzenek neki.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#16042) markknight válasza savior (#16041) üzenetére


markknight
veterán

Az lényegtelen, hogy milyen konstrukcióban vagy csak egy telefonszám kell, előfizetéses vagy feltöltőkártyás mindegy. Reklámot meg nem fognak rá küldeni az 1000%.

(#16043) markknight válasza TiMoN (#16040) üzenetére


markknight
veterán

Én tudtam most pár meccset menni, de ritka tróger csapattársakat kapok. Úgy tűnik jót tett az jó kis paywall, ám most özönlenek a barmok akiknek fingjuk nincs a játékról. (ranked)

Mondjuk nem értem, hogy milyen alapon hívják ezt Overwatch 2-nek, hiszen teljesen fullra ugyanaz mint az előző volt. Kicsit átszabták a karaktereket, a menüt meg a zenéket és a képességeket. Ennyi. Van egójuk az biztos :D

[ Szerkesztve ]

(#16044) TBT


TBT
Topikgazda

Az első szezon 2022. október 4-től december 6-ig tart.
Emlékeztetőül:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16045) everest140


everest140
tag

Xbox store-ból az Overwatch 2-t kikeresve csak Trial verziót engedett telepíteni. Belépés után megcsináltam az SMS protectiont és most nem enged be ezzel a szöveggel: Sorry, the overwatch free trial is not available at this time.
Teljes verzióst nem találtam a store-ba. Mit rontottam el?

(#16046) TBT válasza markknight (#16043) üzenetére


TBT
Topikgazda

Én tegnap este tudtam játszani vagy 10 meccset, de az 50% winrate itt is megvan. 2-ből 2 meccsen a padlót törölték velünk, azután meg 2-t nyertünk simán. Éppen Kiriko-val játszottam, amikor nagyon jól álltunk, győzelem is lett volna (mert vagy 10 másodperc volt hátra), de épp akkor döglött le a szerver... :(((

Én sem igazán érzem egy teljes értékű folytatásnak, inkább Overwatch 1 ez, csak kibővítve. Az egyetlen nagy változás, az az 5v5.
A régi térképek 6v6-ra vannak tervezve, eléggé idegen ott ez az 5v5 felállás. Az új tankok brutálisak, sokkal pörgősebb a játék emiatt, viszont ez a hátránya is. Ha az adott játékost ledobja a szerver/vagy csak kilép (mert F2P játék és úgysem számít, huhh mennyi ilyet láttam már a F2P játékokban), akkor az easy win az ellenfél számára. Főleg akkor probléma ez, ha a Role választós játékmódban játszol. Ha a Tank lelép bukó (nincs aki pótolja), ha 1 support/dps lelép az még valamennyire kezelhető, de már úgysem az igazi és hatalmas fölénye lesz az ellenfél csapatnak, role-t váltani ott meg ugye nem tudsz.
Míg régen, ha kiesett/lelépett egy tank, volt helyette még egy (2 tank, 2 dps, 2 support), akivel még lehetett carryzni a játékot. Nyilván akkor sem volt már az igazi a felállás, de kezelhető és nyerhető volt az adott meccs. Sokkal jobban, mint most.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16047) markknight válasza TBT (#16046) üzenetére


markknight
veterán

A 6v6 nekem is jobban tetszett. Tényleg sokkal darálósabbak lettek a meccsek, csak a fejemet kapkodom sokszor

(#16048) TBT


TBT
Topikgazda

Frissítettem az összefoglalót a legutóbbi információkkal a játék megjelenése kapcsán.
Ha van bármi, amivel szeretnétek, hogy bővüljön az összefoglaló, kérlek, jelezzétek!
Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16049) lacuska74


lacuska74
tag

Xbox on játszom az 1 megjelenésétől kezdve.
magától lefrisítette a játékot, de semmit nem hozott át.
Amikor először beléptem, akkor megadtam a telószámomat is.
Most 1 es szintű vagyok.
mit tudok csinálni?

(#16050) oriic válasza lacuska74 (#16049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam ugyanez van, semmit nem hozott át az OW1-ből. Szóval várok, hátha helyrerakják.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.