Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#673) Strezi


Strezi
őstag

Annó még a foci vb miatt HTCP-t váltottam, mert az AMD e350 gépem nem volt elég a streamelésre. Focival nem is volt baj, de...

Mostanában próbáltam néhány filmet is nézni erről az inteles gépről, és a kép nagyon fos :/ Azok a beállítások, amikkel az eddig szinte hibátlan volt, most tejesen rosszak. A fene se érti ezt, elvileg azonos digitális kimenetnél :F

Sebaj, némi piszkálás után majdnem jó megint. Pl. fényerő 47, 54 helyett, oled 30, 60 helyett... Egyszerűen nem ment le feketébe az addigi beállításokkal. Még most is van a képernyő közepén egy nagyon sötét kosz folt fekete helyett, de tegnap estére elegem lett az állítgatásokból... SW ep 7-tel nézegettem.

Ugyancsak a mozgás is valamiért rossz volt, most némi kapcsolgatás után (MPC-HC), jobb, de a képfrissítés 23.9Hz re állt be 23.976Hz helyett. Szépen látszik a drift és a pici ugrás pár másodpercenként. Amúgy legalább folyamatos(abb) lett. Ki érti ezt, amikor minden tesztben leírják hogy az intel grafika (Iris Pro 5200) kadenciahelyes???

Az lesz a vége hogy veszek valami újabb AMD kártyát vagy deszkát :W

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.