Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45045) Northlorien válasza nordlead3 (#45043) üzenetére


Northlorien
tag

Ezt nagyon szépen összefoglaltad, és mindenben egyetértek vele. Lehet, hogy én fogalmaztam helytelenül, a tök mindegy alatt az LG C9 illetve a Pana Gz2000-est értettem, mert a tesztben ezek szerepeltek. Képminőség tekintetében, kalibrált állapotban ez a két tv-nek a képe szinte ugyanolyan, vagy nehezen megkülönböztethető - ahogy ezt a tesztből is láthatjuk, minimális a különbség a két tv között pontozás alapján -, de természetesen ahogy írtad, más dolgok is vannak amik fontosak lehetnek és ezeket érdemes figyelembe is venni, viszont mivel mindkettőt a C9-et es a gz950->gz2000-et is nagyon jó vételnek tartom, erre értettem, hogy kb tökmindegy a csupán a helyes képet nézve, hogy melyiket veszed. Föntebb más kommentekben kitértem arra, hogy igen vannak különbségek a tv-k között és preferencia függő, hogy kinek melyik felel meg jobban és hogy mire használja elsődlegesen.

csenzi2: tudom, hogy nincsen, egy régi szakállas viccnek volt a poénja, nem személyeskedni akartam, remélem nem vetted annak. Igen lehet, hogy másról beszélünk, és igen a panasonic szervízt felhíva ők is azt mondták, hogy kritérium, hogy lefusson a frissítő, ahhoz hogy panelt cseréljenek beégés esetén. Én nyugodtabb, vagyok ha nem áramtalanítom a rendszert a fentebb leírtak miatt, nemcsak a tv, hanem más szemszögből is, de örülök, hogyha neked ez bevált.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.