Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35301) Szatura


Szatura
tag

Egyszerű ide tévedt földi halandó vagyok akinek a QLED is megfordult a fejében.

Philips led Ambilight volt eddig, jó lett volna továbbra is Ambilight ez egy nagyon jó dolog de döcögős (idegesítően) az Android rajta, sokszor elfelejti a beállításokat, fagy, újra indul, illetve kb 2mp késéssel reagál.
Nyomkodtam kettő oled philipset, szint úgy döcögtek, pedig voltak akciók, és húzott is a szívem de elvetettem.
Sony jelenleg is akciós( KD-65AG8 ) de teszteken jobbnak írták a C9 LG-t ami szinte egy árban van vele így elnéztem az LG sorra.....ott ragadtam....c9-re mikor rábólintottam pont elfogyott, kedvezménnyel kicsit többért kaptam egy e9-et, elhoztam.
Sok helyen azt olvastam, hogy több márka LG panellel szerelt, gondoltam magamban akkor ha nem LG-t veszek is LG lesz...
Olvastam az itteni irományokat is, az jutott eszembe mikor tizenéve megvettem a nagy samsung plazmát sok olvasgatás után, ugyanez ment, beégés, pixel gyíkok, stb......PS sokat ment rajta,mai napig működik, hétköznapi használat mellett nem látok rajta hibát de lehet vannak már foltok, ma már édesanyám lesi rajta a sorozatait, még nem kritizálta.
Én ha holnap vennék is LG-t választanám, csecsa, gyors, tuti a távegér...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.