Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20494) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Sziasztok !
Egy kis segítséget kérnék.
Le akarom cserélni a mostani LG55UB850V készülékem. Sajnos nagy szívfájdalmam hogy már most nincs 3D ezekben a készülékekben.
Olvastam a hozzászólásokat és ez alapján 4 tv-re szűkítettem a lehetséges jelölteket az egyik az sk8500 a másik az sk9500. 55 a minimum de lehet átmennék egy 65-ös méretre ha bele fogok férni az árba.
A régi tv-mmel sincs semmi gondom igazából csak a hdr hiánya ami az xbox one X mellé már jó lenne. Ugyanúgy 4k-s már a mostani tv-m is szóval a felbontás sem zavaró.
Melyik tv-t ajánlanátok erre a célre megéri-e a felárat a 8500-hoz a képest a 9500 tudom edigitalnál pl most olcsóbb a 9500 mint a 8500.
Nézegettem az Oled lg-ket is ott a b8-as széria jöhet számba még a7 -es egységgel vagy ha nagyon nagy akció lesz rá akkor a c8-as már a9-essel persze az oled-ek már csak 55-ös méretben.
Ami most nagy előd az oleddel szemben az lcd-mnek hogy a falon van most mivel a gyerekek levernék a tv állványról és ahogy láttam ezeket az oledeket nem lehet a falra rakni. W-sorozatra biztos nem lesz keret.
Ami nagyrészt megy a tv-n szinte egész nap az m2 mesék 2 kisgyerek miatt. Du pc átrakva tv-re skype a nagyszülőkkel és youtube mesék miatt. Este pedig vagy film vagy xbox.
Lehet félnék is oled-től hogy egész nap az m2 megy a logó miatt vagy ez csak az én félelmem?
Mit ajánlanátok erre a dologra.
Nem vagyok olyan aki mindenben a hibát keresi nem fogok pixelhibákat keresgélni a tv-n és nézni hogy ez mennyire felhős vagy nem.
Köszi előre is.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.