Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) anrb válasza HKorn (#15900) üzenetére


anrb
aktív tag

A Body Battery is FirstBeat :) A gond a rossz inputtal van. Nekem is általában jó adatokat ír ki, de láttam már anomáliát.

(#15902) HKorn válasza anrb (#15901) üzenetére


HKorn
addikt

Jó, de a FB-ben van kifejezetten regenrálódási idő javaslat, ami nagyobb mértékben szokott fals lenni tapasztalatom szerint, BB sokkal hasznosabb.

Run&Ride

(#15903) Paadoxon válasza anrb (#15898) üzenetére


Paadoxon
csendes tag

Szia!

Köszönöm!
Vodafone-os MyKi óránk van, de az nem annyira strapabíró, meg annak a töltése kicsit macerás is egy 7 évesnek :) Telefont tudnánk adni, de azt könnyű elhagyni, stb., ha nem rajta va, ezért a dilemma...

(#15904) pcbence


pcbence
újonc

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,ha amerikában veszek Garmin órát,akkor annak a garanciáját tudom Magyaroroszágon érvényesíteni?
Köszi a segítséget!

Bence

(#15905) anrb válasza pcbence (#15904) üzenetére


anrb
aktív tag

Szia! A válasz a kérdésedre nem.
A Garminnak nincs világgaranciája, nem EU-s vállalat és Magyarországon disztribútorral van jelen. [link] [link]

(#15906) MC Pite válasza anrb (#15905) üzenetére


MC Pite
veterán

Valami olyasmi is rémlik, hogy ha itthon veszünk Garmint a hivatalos forgalmazónál, akkor a rossz eszközt leadva fix áron lehet tőlük újat venni az adott termékből? Pl 7x utoljára az Instinct, és 51ért adnak helyette újat (garin túli javítás gyanánt).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#15907) anrb válasza MC Pite (#15906) üzenetére


anrb
aktív tag

Erre gondoltál: [link]
Sokat segített a Garminon (és pl. az Apple termékeken) a sávos jótállás bevezetése.

(#15908) yxcv


yxcv
tag

Sziasztok!
Melyik órát ajánlanátok futásra,túrázásra maximum 50-60k értékben?

Ami fontos:
- gps+magasságmérés
- pulzusmérés

Ami jó ha van,de meg vagyok nélküle:
- zene lejátszás órából

Ami nem fontos:
- okos funkciók
- edzés utáni feature-ök(edzés tárolás,mentés,mobilon nézegetés)
- hosszú üzemidő(2-3nap már megteszi)
- edzésmódok
- óra külleme

tehát összességében mutassa a pulzust, megtett távot, magasságot, minél pontosabban ....és ennyi.

Amiket néztem sportórákat nagyon drágák ráadásul magasságmérő,zene is elvétve van bennük.

Ugyan az okos funkciók nem fontosak ,de pont okosórak között találtam meg, ami érdekelhet huawei watch gt2, galaxy watch 2, xiaomi mi watch. Ezek közül pedig az alapján döntenék,amelyik pontosabb gps és pulzus terén.

Köszönöm!

(#15909) bajnokpityu válasza yxcv (#15908) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Garmin forerunner. Belőle ami belefer a pénztárcaba.
Pontos, edzesmintak, javaslatok, akár irányt is mutat. Ha használt belefer, és barometer kimarad pl 245 music.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15910) Orgi válasza yxcv (#15908) üzenetére


Orgi
őstag

A túrázás miatt én a Garmin Instinctet mondanám, szerintem minden kritériumnak megfelel és használtan olcsóbban is kapsz. Zene ugyan nincs, de a kialakítása ideális túrázáshoz.

(#15911) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok,
egy Huawei Band 6-ot szeretnénk összekapcsolni Redmi Note 8T-vel.
A párosítás meg is történik, ezzel nincs gond, viszont ha a teló lezár, és/vagy (ezt rövid iőd alatt nem sikerült megfejteni) kicsit messzebb kerül a két készülék egymástól, akkor eldobja a jelet.
Erről a Huawei Healthben lehet értesítést is küldetni, ha megszűnik a kapcsolat, ezt ki is jelzi az óra.
Melyik készüléken, és milyen beállítás kellene hozzá, hogy non-stop kapcsolat legyen?
Ez egyik szempont pont az volt, hogy az órával meg lehessen keresni a telefont, így hogy elveszti a jelet, ez az opció kapufa.

(#15912) Dwatti válasza yxcv (#15908) üzenetére


Dwatti
addikt

Honor Watch GS Pro vagy egy Garmin Instinct esetleg egy Venu SQ (music verzió is van )

[ Szerkesztve ]

(#15913) AtHoS válasza evitiguF (#15911) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Telefonon kellene a Health APP-ot kiszedni az energiatakarékos kezelésből. Ezt telefonja válogatja hol kell, tehát javasolt a telefon topikjában érdeklődni ez irányban

pl. [link] [link] [link] bakker mennyi topik Note 8T-re. Ez mind ugyanaz a telefon vagy több típus ugyanazon néven? :F

read-only mode on the forum

(#15914) scyllarus válasza AtHoS (#15913) üzenetére


scyllarus
veterán

Az utolsó a sima 8 topicja, az első kettő meg a sima meg a romolós.
Az elsőben érdemes kérdezni, de pl. a Honor MagicWatch 2 topicjában is tuti volt téma a MIUI beállítás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15915) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!

Ha nem ide való akkor elnézést kérek!

Okos karkötőt keresek legfőképp futáshoz pulzus mérésre. Semmi tapasztalatom ebben a témában,valami értelmes nem egy hétig működő típust szeretnék. Árkategória első körben minél olcsóbban...
1-2 alternatívát dobjon már be valaki legyen szíves!
Köszi! :R

(#15916) HKorn válasza kugli (#15915) üzenetére


HKorn
addikt

Amazfit Band 5, Xiaomi Mi Band 5, Honor band 6

Run&Ride

(#15917) szabolcs5757


szabolcs5757
csendes tag

Sziasztok!
Okosóra vásárláson gondolkodom és segítségeteket szeretném kérni.
Elsősorban ami nekem fontos az az üzemidő, tehát ne kelljen gyakran tölteni és az értesítések kezelése illetve másodlagos szempont a fitness funkciók (edzőtermi súlyzós edzés).
Egy Huawei P30 telefonnal használnám, így elsősorban a Huawei Watch GT2-t nézegetem a kompatibilitás miatt.
Megéri még ezt az órát venni manapság ilyen felhasználásra vagy tudnátok esetleg egy jobb órát ajánlani?
A keret az kb 50-60e Ft.
Köszi!

(#15918) Dwatti válasza kugli (#15915) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei band 4 pro, Huawei watch fit ezekben van Gps is.

(#15919) kugli válasza HKorn (#15916) üzenetére


kugli
aktív tag

HKorn , Dwatti köszönöm a tippeket! :R

(#15920) scyllarus válasza szabolcs5757 (#15917) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem erre a célra a legjobb. Plusz, eddig minden hír szerint frissül Harmony OS-re, amivel bővülhet is a funkcionalitása.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15921) egykori


egykori
őstag

Sziasztok,
Olyan óraszíjat keresek az eredeti szilikon helyett a GTS 2 Mini órámra, ami bőrbarátabb, nem szívja ki annyira a bőrt. (Nem fürdök, nem úszok vele.)

(#15922) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Úgy tűnik a Mi Band 6 túl nagy. Úgy értem túl hosszú, túllóg a feleségem vékony csuklóján. Még próbálgatja kicsit, de mi az ami ennél kisebb méretű, és amúgy hasonló kategória? A Mi Band 6 mérete: 47,4 x 18,6 x 12,7 mm, és a 47,4 mm a túl sok...

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#15923) anrb válasza Laslow (#15922) üzenetére


anrb
aktív tag

Nézd meg a Honor Band 5-öt. Ha az is nagy, akkor a Garmin Lily biztosan jó lesz. Ez utóbbi más árkategória, viszont garantáltan tetszeni fog neki :)

(#15924) Laslow válasza anrb (#15923) üzenetére


Laslow
senior tag

Köszönöm!

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#15925) MC Pite válasza yxcv (#15908) üzenetére


MC Pite
veterán

Még egy szavazat az Instinctre.
Vagy veszel egy BT-os Polar/Garmin, stb pántot a telefonodhoz és pl Sports-tracker. Ez mindig pontosabb GPS, magasság és pulzus terén is mint az órák. Pedig a Garmin a magasság kalibrálással még egész tűrhető magasság tekintetében, pulzusban meg hát... optikai, futás meg túrára még megfelel.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#15926) szabolcs5757 válasza scyllarus (#15920) üzenetére


szabolcs5757
csendes tag

Köszi a választ!
Meg is rendeltem :D remélem megfelel majd az elképzeléseimnek.

[ Szerkesztve ]

(#15927) MC Pite


MC Pite
veterán

A mai torna is megerősített abban, hogy crossfitt/kardió és montizásra nem túl jók az optikai szenzorok (hasonló a T-Rex, Stratos 3 és az Instinct is ilyenkor) - pont amiket főként csinálok, azoknál.
Igaz, Garminnál tudom használni a Polar pántot - de azt telefonnal is tudom, meg crossfitten kényelmetlen időnként.

Garmin előnye lenne még az útvonalkövetés, de... Már kicsit unalmas hogy mennyit járok utána és próbálgatom működésre bírni... Vagy nem megy le az órára, vagy nem indítja, vagy újraindul(elsőre). :U Ha megy is, épp nem élesbe sikerül, így sose tudom meg fordulókat tudja-e jelezni mint az eTrex - ha GC vagy a GE-el terveztem az útvonalat.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#15928) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Tapasztalatok alapján mi éri meg jobban, egy Amazfit GTS vagy egy Amazfit GTS 2 mini?

-Norbi-

(#15929) evitiguF válasza AtHoS (#15913) üzenetére


evitiguF
senior tag

Köszönöm! Megyek akkor abba a topicba!

(#15930) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Tudják a Withings órák azt, hogy ha sokáig nem érzékelnek aktivitást (mert tipikusan már egy órája a laptop előtt ülök), akkor szóljon, hogy keljek fel és mozogjak egy kicsit?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#15931) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Szeretnék egy pulzus és oxigénszaturáció mérésére alkalmas karkötőt vagy órát, alkalmi futáshoz és rendszeres kerékpározáshoz. Fontos lenne hogy a bringával megtett távot is mérje. Van ilyen?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15932) Dwatti válasza Redneck (#15931) üzenetére


Dwatti
addikt

Amazfit, Huawei, Honor, Polar, Suunto Garmin órák 30-300 ezerig a kb a felsorlot sorrendben. Ajánlatom a a Garmin órák között válassz. Pl Instinct, Vívoactive 4, Fenix 6
Olcsóbban a Huawei /Honor órák

(#15933) Redneck válasza Dwatti (#15932) üzenetére


Redneck
veterán

Olyan van esetleg, ami csak pánt, és jó? Nem akarok túlzásba esni, és rájöttem, az órám mellé, nem szeretnék még egy órát a másik kezemre. Egy szolid pánttal kiegyeznék. Melyik a legjobb?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15934) lorcsi válasza Redneck (#15933) üzenetére


lorcsi
veterán

miféle pánt?
mellkas pánt?

(#15935) Dwatti válasza Redneck (#15933) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei band 4 pro van benne Gps
de abban ha jól tudom SpO2 mérés nincs.
Esetleg még a Huawei watch fit. abban van.

[ Szerkesztve ]

(#15936) MC Pite válasza Redneck (#15933) üzenetére


MC Pite
veterán

Oxigénszaturációt passzolom, de pulzusra, gpsre jóval megbízhatóbb egy telefon+pánt, nekem Polar van (3 olcsóbb pánt után).
Ez egyes órákkal (pl Garmin)is tud csatlakozni, mert bringázásra nem a legjobb az optikai szenzor.
Ugyan ma nem volt hajlandó az Instinct csatlakozni hozzá :U , a telefonnal természetesen mindig oké. (Az olcsóbbakban lévő sztem ugyanolyan vagy hasonló chipsettel az egyik baj az volt hogy néha csak elemkivét után csatlakoztak, meg hogy néha hülyeséget, pl feleakkora pulzust mértek). Polar, Garmin, Suuntonál néznék körbe, kínai, Aldi/Lidl, Decathlonos volt ami nekem nem vált be. Esetleg külön is lehet venni egy párezres pulzoximétert, ezen gondolkozok én is... Kezd teli lenni a hócipőm az egyre drágább karomra rakható cuccokkal, hogy mit és hogy tudnak a valóságban...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#15937) lugosi válasza MC Pite (#15936) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"mert bringázásra nem a legjobb az optikai szenzor."

Szerintem meg éppen ellenkezőleg. Én használok mellkaspántot is időnként és optikait is, hasonlítgattam is őket egymáshoz. Az én tapasztalatom egyezik azzal amit a netes tesztek is hoztak, hogy azok a tevékenységek, amik az alkar izmainak nagyon erős megfeszítésével járnak, hatással lehetnek az optikai mérés pontosságára (valamilyen mértékben), de a biciklizés esetén nincs ilyen kihatása. Súlyok emelgetése és húzódzkodás esetén jobban, de amennyire én észrevettem, nem nagyságrendi azért a különbség ott sem.

(#15938) egykori


egykori
őstag

Sziasztok,
Itt is megkérdezem, hogy hátha valaki tudja:
a GTS2-n be lehet állítani az AOD-t úgy, hogy pl. reggel 7-től este 10-ig legyen bekapcsolva?
Köszönöm.

(#15939) Redneck


Redneck
veterán

Köszi a válaszokat! Elnézést hülyén fogalmaztam. Pánt alatt karkötőre gondoltam. Arra voltam kíváncsi, melyik a legjobb?
Nem hardcore felhasználásra kell, ergo nem baj, ha nem teljesen pontos, de megközelítőleg legyen az.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15940) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok !
Szeretnék egy pulzus és oxigénszaturáció mérésére alkalmas órát mit ajánlotok ? Vagy érdemes megvenni a Apple Watchot SE vagy az 5 ? iPhone 12 telefonhoz .
köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#15941) MC Pite válasza lugosi (#15937) üzenetére


MC Pite
veterán

Nálam sem a T-Rex, se a Stratos3 se az Instinct nincs a toppon. Aszfalton se, terepen meg főleg.
Ez szombati aszfaltos a garminnal:
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""
Külön öröm, hogy itt feltettem a pántit, bekapcsoktam a garminon ...és nem akadtak össze. Restart, elem ki, újrapárosítás próba; semmi nem használt (telefonnal persze jó a pánt).

Igen, ujjnyira a csuklótól, nem, nem laza (sőt, időnként még ráhúztam, de nem hozott változást). Mellkaspánt eközben pontos. 5-10-15 percekig jellemzően sokkal kevesebbet (akár fele) mutatnak, főként amikor emelkedik a pulzus (sprint, mászás). De a legtöbb helyen ezt olvasom/látom, hogy bringázásra nem túl jók.
Kardióra pl Stratos a 25 perc első fekét sokkal alacsonyabbra mérte (összességében 9bpm-el alacsonyabb átlagot hozott, de az Instinct is csinál ilyet sokszor, amíg rá nem jön hogy tényleg 110-130 a pulzusom és nem 75-80).
Szóval pont arra/ott nem jó (sok) optikai, ahol kéne: amikor a változások vannak. Idővel beállnak, de sok sok perc néha, főleg ha intervallozol.

"A technológia sajátossága, hogy kevésbé gyors reagálású, mint az elektronikus alapú mellkaspántos mérés, ezért gyors pulzusváltozással járó edzéseknél (pl. résztávos futások) nem minden esetben lesz tökéletes az általa szolgáltatott adat.
Az optikai szenzor bizonyos óráknál nem csak pulzus, hanem véroxigénszint mérésre is alkalmas (Pulse OX). Ez is hasznos infomráció pl. magashegyi túrázásnál, viszont tudni kell róla, hogy mozgásra és a folyamatos bőrkontaktusra nagyon érzékeny, így leginkább nyugodt, pihenő helyzetben számíthatunk pontos értékre."

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#15942) nismoka válasza MC Pite (#15941) üzenetére


nismoka
addikt

Igen, én is hasonlítottam bringán Amazfit GTR2 vs mellkaspánt + Garmin Edge, sajnos pontatlanul mért a GTR2. Volt amikor 10-20bpm eltérés ami nagyon sok. Nyugalmi állapotban viszont kb ugyan annyit mutattak.

(#15943) (ex)Cat válasza MC Pite (#15941) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Veled értek egyet. A csuklós mérés szerintem olyan nagyjából jó dolog. Nekem akkor relatív pontos, ha nincs különösebb változás, azaz nincsenek sprintek, nem mászok hegyet. A rövid, gyors váltásokat abszolút képtelen lekövetni, mert egy mondjuk 30 sec sprintet mire észrevesz, már rég túl vagyok rajta. Szóval ha tekersz aszfalton stabilan 30+ körüli tempót, akkor jó, de egyébként szerintem csak játék értéke van. Persze a semminél jobb, de azért messze van a tökéletestől.

Érdekes amúgy hogy anno a Garmin FR235-öt hasonlítva az Apple Watch 4-gyel, nálam az utóbbi jobban csinálta ezt. Persze nem volt annyira pontos mint a mellkaspántos mérés, de már-már elfogadható volt, bár ebben az is benne van, hogy akkoriban jellemzően tényleg csak relatív nyugis tempós tekerések voltak.

(#15944) lugosi válasza MC Pite (#15941) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért biciklizéskor nincsenek általában hirtelen ugrások a pulzusban.
Garminból én Fenixet használok (van egy régebbi garminom is, ahhoz képest sokkal pontosabb a pulzus), nekem jók a tapasztalataim vele. Nekem egy Decathlonos mellkaspántom van ami Bluetooth mellett ANT-on is tud csatlakozni, azzal hasonlítottam össze.

[ Szerkesztve ]

(#15945) anrb válasza lugosi (#15944) üzenetére


anrb
aktív tag

(Terep) Biciklizéskor azért nem jó az optikai pulzusmérő, mert elmozdul a szenzor. Terepviszonyoktól és a szíj feszességétől is erősen függ a pontatlanság. A multisport órák általában nagyok, nehezek, némelyik fejnehéz. Nem véletlen, hogy a Forerunner széria műanyag. Mind az oHRM, mint a GNSS szempontjából jobbak, mint a Fenix.

[ Szerkesztve ]

(#15946) MC Pite válasza lugosi (#15944) üzenetére


MC Pite
veterán

Nálam akadnak, aszfalton is, de terepen szinte folyamatos (részben mert tolom ahogy jól esik, részben meg mert gyenge vagyok és hamar felmegy a pulzusom).
Azon túl crossfitt, kardió otthon, és TRX amit néha csinálok - na ezeknél szintén el van maradva és legtöbbször kevesebbet mutat (általában kb 2/3-át).

Nem tudom mikori chipsetes pánt volt amiket próbáltam(kb 2016-2017), de szintén BT+ANT-os volt, de sports trackerbe visszanézve még néha le is állt menetben a mérés, és szintén a konstansabb zónákban mutatott normálisabban, pl: [link] szerk: [kép]
Itt pedig megkaptam karácsonyra a Polar H7-et. szerk:[kép]
Úgy tűnik az oldalon publikusban a diagrammot nem mutatja.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#15947) Redneck


Redneck
veterán

Melyik karkötőt ajánlanátok leginkább? Továbbra is a pulzus/spo2/megtett táv számítása fontos.
A Xiaomi Mi Band 6 tetszik a legjobban, de más is érdekel ha van jobb.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15948) feloman válasza Redneck (#15947) üzenetére


feloman
aktív tag

Igaz ez csak egy teszt, de nem annyira jók az eredményei a Xiaomi Band 6-nak:
[link] Lehet majd firmware frissítések javítanak rajta.
Én a Huawei Band 6 felé kacsingatok, a Honor Band 6 elvileg ugyanez, csak jobban tetszik a kinézete a Huaweinek. Tesztelte a srác a Honor Band 6-ot: [link] . Elvileg teszteli a Huawei-t is, csak még arra várni kell.
A többiek biztos ajánlanak majd mást is ;)
Amúgy nekem Xiaomi Band 5 van, teljesen jó még, csak már tiszta karc. Fóliát raktam rá, csak hamar lejött róla, így hanyagoltam a fóliát. Ezt is tesztelte a srác, jókat mondott róla.

[ Szerkesztve ]

felo

(#15949) MC Pite válasza Redneck (#15947) üzenetére


MC Pite
veterán

[link]
Továbbra is azt mondom, hogyha van mód rá, előbb talán használtat vegyél, hátha nem olyan pontosságú, mint gondolod. De ha belefér hogy felét, kétharmadát mutatja néha, akkor mindegy :)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#15950) Hauptmann


Hauptmann
addikt

WearOS-ről milyen tizen-re váltani? Sajnos, elkezdett döglődni a Huawei Watch 2-m, néha lefagynak a szenzorai. Kinézttem a Samsung Watch3-at (LTE nélküli verziót).

Vagy várjak a Watch4--re? Azon szintén WearOS lesz majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.