Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15451) Dwatti válasza ChoppR (#15448) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei band 4 pro

(#15452) HKorn válasza Dwatti (#15451) üzenetére


HKorn
addikt

Venu Sq milyen? 56-ért van, FR 45 helyett nem rossz alternativa lenne, ha transzreflektiv lenne a kijelző, de hát ismerjük a Garmint, valamit mindig direkt le kell butítani, nehogy legyen ár érték arányban egy jó órájuk.

Run&Ride

(#15453) anrb


anrb
aktív tag

A vizes webshopban 20% Glamour kedvezmény van Garmin Vivomove, Venu órákra. Van unisex modell is.

(#15454) Dwatti


Dwatti
addikt

Garmin Vivoactive 4 most tóbb boltban 100 e alatt van!

(#15455) Dwatti válasza HKorn (#15452) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem nem jön be, hobby sport órának jó azt ennyi. Nincs barometrikus mérés, nem trf kijelző. sen nen amoled. Üzemidő azonban nem rossz 7-10 nap sony gps chio miatt ezzel is voltak nyomvonal gondok. De garmin fórumon általában szeretik a csajok.

[ Szerkesztve ]

(#15456) HKorn válasza Dwatti (#15455) üzenetére


HKorn
addikt

56-ért eléggé elgondolkodtam rajta, többet tud az FR45-nél, talán univerzálisabban néz is ki, árban meg ugyanannyi, így hogy akciós. Viszont méreteket nem tudom belőni, képek alapján kevésbé tűnik kicsinek a karon, mint a 42mm-es FR 45.

Run&Ride

(#15457) Dwatti válasza HKorn (#15456) üzenetére


Dwatti
addikt

Fr45 nél sokkal jobb. 56 körül elgondolkodtató mert mégiscsak garmin ökoszisztéma. De V4 jobb.
Sq size 40.6 x 37.0 x 11.5 mm
DISPLAY SIZE 1.3" (33.1 mm

[ Szerkesztve ]

(#15458) HKorn válasza Dwatti (#15457) üzenetére


HKorn
addikt

Persze VA4 jobb, de az most jelenleg 50 ezer forinttal drágább, ami majdnem duplája, annyival viszont nem jobb szerintem.

Teszek vele egy próbát, aztán max visszaküldöm 2 héten belül ha nagyon nem jönne be.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#15459) Dwatti válasza HKorn (#15458) üzenetére


Dwatti
addikt

Pedig V4 ben szinte minden van amik az elvárásaid. Edzés hatás hiányzik de szerintem lehet enélkül élni,
mégiscsak egy hordható sport óra +zene lejátszás nfc, fémes masszív body ,trf kijelző.

(#15460) HKorn válasza Dwatti (#15459) üzenetére


HKorn
addikt

jaja, de alapvetően nem tud sokkal többet mint a Venu Sq, sőt kb ugyanazt tudja, leszámítva a zenét, ami nekem nem szempont. Nagyobb trf kijelző, ami igazán plusz, de 50k az nagy felár.

Run&Ride

(#15461) Dwatti válasza HKorn (#15460) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem venu sq-ban a body kialakítás aminem jön be , még amazfit grts2 is jobban sikerült

(#15462) HKorn válasza Dwatti (#15461) üzenetére


HKorn
addikt

Az hogy négyzetes alakú és nem kör? Én is jobban csípem a kört, de volt Amazfit Bip-em is, azt szerettem.

Run&Ride

(#15463) Dwatti válasza HKorn (#15462) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem az a bajom hogy négyzetes hanem hogy olyan olcsó hatása van .pl gombok Ez az 56 körül lenne az eredeti ára is akkor azt mondom ok de 70 körül azért nem éri meg.

(#15464) HKorn válasza Dwatti (#15463) üzenetére


HKorn
addikt

Sajna nem láttam még előben, csak FR45-öt, de az sem túl prémium, gondolom azért annál nem rosszabb.

Run&Ride

(#15465) Orgi válasza HKorn (#15464) üzenetére


Orgi
őstag

Van legalább 2 bolt, ahol élőben meg lehet nézni őket és felpróbálni, én a Multinavigátorban voltam, ennyi pénz kiadása nem ér meg egy utat előbb?

(#15466) HKorn válasza Orgi (#15465) üzenetére


HKorn
addikt

Megrendeltem a Venu Sq-t, meglátjuk milyen lesz, ha nagyon nem jönne be visszaküldöm. Akkor viszont el fogok menni felpróbálni őket.

Run&Ride

(#15467) feloman válasza HKorn (#15466) üzenetére


feloman
aktív tag

Megkérdezhetem hogy honnan rendelted?
Várom majd a véleményed róla, én is néztem már, csak még rakom félre rá a rávalót :)

felo

(#15468) szpeti40


szpeti40
addikt

Valaki használ szőtt solo loop-ot?
(Ez az a csat nélküli szőtt szíj)
Mennyire bírja a vizet?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15469) HKorn válasza feloman (#15467) üzenetére


HKorn
addikt

Aqua-tól rendeltem 56700Ft- volt a Glamour AQUAGLAM21 kuponnal.

Run&Ride

(#15470) jani625


jani625
újonc

Sziasztok!
Páromnak edzéshez szeretnék venni egy olyan órát ami kényelmes és pulzust mér és lépést számlál, jó áron. Ami fontos hogy ezt telefon nélkül tudja, nem akarunk vele vacakolni. Néztem pl a Honor Band 5-t is de nem egyértelmű hogy telefon nélkül tudja a fenti funkciókat.
Van esetleg olyan modell amit ilyen célra ajánlotok?
köszi

(#15471) HKorn válasza jani625 (#15470) üzenetére


HKorn
addikt

Band 5 is tud önmagában lépést és pulzust mérni, nem kell hozzá telefon. Az csak a szinkronizáláshoz kell, illetve ha kültéri edzéshez kell GPS.

Run&Ride

(#15472) jani625 válasza HKorn (#15471) üzenetére


jani625
újonc

Köszönöm!

(#15473) HKorn válasza jani625 (#15472) üzenetére


HKorn
addikt

Azért a pulzusmérést érdemes folyamatosra állítani, így pontosabb lesz a mérés

Run&Ride

(#15474) jani625 válasza HKorn (#15473) üzenetére


jani625
újonc

köszi a tippet!

(#15475) rantottsajt


rantottsajt
tag

sziasztok!
szükségem lenne egy okosórára, az alábbiak lennének fontosak:
- pulzusmérés lehetőleg minél pontosan (de ne mellkaspánttal, mert az egész nap zavarna)
- lépésszámlálás
- ne kelljen naponta tölteni, min. 4-5 napot bírjon ki.

Ami nem kell bele:
- telefonomról értesítések
- mindenféle csili-vili dolog

Most egy Huawei Band 3-om van, de nem lehet kikapcsolni, hogy a telefonos értesítéseket ne küldje, valamint nem túl pontos sem a lépésszámlálása, sem a pulzusmérője, ennél eggyel precízebb eszközt szeretnék.
A keret rá 50-60 ezer forint.

Előre is köszönöm a válaszotokat!

(#15476) HKorn válasza rantottsajt (#15475) üzenetére


HKorn
addikt

Ezt bármelyik tudja, kivéve az Apple Watch, Samsung és egyéb Wear-os órák, amik 1-2 napos üzemidőt tudnak csak.

Huawei Watch GT2, GT2e, Honor MagicWatch 2, Amazfit GTR2e, összes Garmin óra és még sok egyéb más. Értesítéseket simán ki lehet mindegyiknél kapcsolni.

Run&Ride

(#15477) <Adamsky> válasza rantottsajt (#15475) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Most egy Huawei Band 3-om van, de nem lehet kikapcsolni, hogy a telefonos értesítéseket ne küldje ... " - olyat én még nem láttam. :F :Y

(#15478) rantottsajt válasza <Adamsky> (#15477) üzenetére


rantottsajt
tag

Simán lehet, hogy én vagyok ennyire fogalmatlan, de nem találom. Az üzenetekre már nem jelez, de ha hívnak telefonon, akkor rezeg a karkötő, és ezt még nem találtam meg, hogy hogyan lehetne kikapcsolni.

(#15479) Dwatti válasza rantottsajt (#15475) üzenetére


Dwatti
addikt

Garmin Venu sq ha kicsit vissza olvasól kupon kóddal akciós.

(#15480) harkhon


harkhon
tag

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni:

Páromnak kellene, egyszerű mezei felhasználásra egy okosórára Mi band 2 helyett/után.

A Mi band 5 vs Honor Band 5 között vacilálunk, a kettő közül melyiket javasolnátok?

Előre is köszönöm,

Egészség legyen és térerő!

(#15481) Dwatti válasza harkhon (#15480) üzenetére


Dwatti
addikt

MI Band 5 helyett inkább Amazfit band 5 (+spo2 mérés) vagy esetleg Amazfit gts2 mini. (+GPS, )
Honornak előnye a magyar nyelv de hamarosan elérhető a honor band 6 ( nincs gps)
vagy érdemes még a Huawei wach fit -et megnézned (+ gps)

[ Szerkesztve ]

(#15482) mutyuru válasza HKorn (#15456) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Szia! Csak egy szemelyes tapasztalat az ora meretet illetoen.
Igy par nap utan 3x voltam futni csak oraval mar tuti biztos,.hogy nem vennek 46-os meretunel kisebbet! Ezt pont jol tudom olvasni. A kisebb mar gond lenne es nem vagyok szemuveges

(#15483) Dwatti válasza rantottsajt (#15478) üzenetére


Dwatti
addikt

Ne adj engedély az alkalmazásnak a névjegyzéknek és telefon hívásnak akkor tuti nem fog jelezni ,de appban biztos van rá beállítás.

(#15484) HKorn


HKorn
addikt

Tényleg néha érthetlen a Firstbeat, tegnapelőtt futottam 40 percet 157-es átlagpulzussal, írt rá 23 óra pihenőidőt, tegnap meg tekertem 1 órát 150-es átlagpulzussal es adott rá 96 óra pihenést. Nem értem egyáltalán a logikát benne.

Run&Ride

(#15485) AtHoS válasza HKorn (#15484) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lehet beleszámolta, hogy 1 óra alatt "csak" 10km-t sikerült letudnod és ehhez 150-es pulzus kellett...legalábbis szerintem nem csak az idő, hanem a megtett táv/átlagsebesség is számít.
Mondjuk terepviszony is erősen befolyásoló lehet, mert 1 óra sík és 1 óra hegynek fel mégsem lehet ugyanaz

read-only mode on the forum

(#15486) Dwatti válasza HKorn (#15484) üzenetére


Dwatti
addikt

Vagy nem telt le a 23 óra miikor elkezdted a másikat.

(#15487) ( V ) válasza harkhon (#15480) üzenetére


( V )
veterán

Akkor már érdemesebb ha megvárod a Mi Band 6-ot szerintem.

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#15488) IOX válasza HKorn (#15471) üzenetére


IOX
tag

Az a baj a Band-al, hogy nem a fő képernyőn van a pulzus.Nincs olyan, hogy csak ránézek és nem kell mást tenni.

(#15489) HKorn válasza AtHoS (#15485) üzenetére


HKorn
addikt

21,4 km-t tekertem 1 óra alatt, nyomni nyomtam, szembeszél is volt fele távon, de a 96 óra pihenő akkor is sok.

Run&Ride

(#15490) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Galaxy Watch 3 vagy inkább Active 2 (44mm, SS, LTE)

Van lényeges különbség a kinézet és árat leszámítva?

Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#15491) jézusom


jézusom
addikt

Hali! Amazfit T-rex edzéseit melyik appal lehet vissza követni? Nekem fent van a zepp, azon semmi edzés csak valami hülye pai pontok vannak :( A mi fit meg csak 2 másik órát ismer.

(#15492) HKorn válasza jézusom (#15491) üzenetére


HKorn
addikt

Ott van az a Zepp-ben, alul a historyban, sok más adat mellett oda kell pörgetni, vagy fent a profilod melletti 4 "levélke" menüben.

Run&Ride

(#15493) jézusom válasza HKorn (#15492) üzenetére


jézusom
addikt

Köszi! Nem találom :(

(#15494) zseko válasza jézusom (#15493) üzenetére


zseko
veterán

Ne ott nézd szerintem, hanem az Exercise record-ban, nálam abban vannak.

HR24.hu

(#15495) jézusom válasza zseko (#15494) üzenetére


jézusom
addikt

az a 3. foto!

(#15496) zseko válasza jézusom (#15495) üzenetére


zseko
veterán

Jaah, valóban, bocs. Nem tudom akkor mi lehet, nálam ott vannak. Edzés után szinkronizálva, egy darabig még az alapképernyőn is mutatja.

HR24.hu

(#15497) Dwatti válasza jézusom (#15491) üzenetére


Dwatti
addikt

Az órán rajt van az edzés? Mentetted?

(#15498) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Best buy okosórát keresnénk beépített GPS-szel (telefon nélküli nyomkövetés miatt) leginkább futáshoz. Legjobb ár/érték arányban keresünk, de mindenképpen 100e Ft alatt szeretnénk maradni. Melyik modelleket ajánlanátok?
Kicsit visszaolvasva Garmin Venu és Vivoactive 4 jöhet szóba? Ha igen ezek közül mi alapján érdeme választani? Van esetleg még más versenyző? Esetleg Fitbit Versa 3 miben jobb/rosszabb?

(#15499) zseko válasza Dwatti (#15497) üzenetére


zseko
veterán

Amint megnyitom a Zepp-et már szinkronizálja és át is tölti, hogy lehet még másként menteni?

HR24.hu

(#15500) Dwatti válasza zseko (#15499) üzenetére


Dwatti
addikt

Az órán tevekénység leállításakor megkérdezi > folytatás ,mentés , törlés
Én is jártam még az elején úgy hogy véletlenül törlést nyomtam. Ezért kérdeztem hogy az órán ott van e az utolsó tevékenység.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.