Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) PyroS válasza kavicssli (#5600) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó a zene a videó alatt :DDD .

(#5602) kavicssli válasza PyroS (#5601) üzenetére


kavicssli
addikt

Megpróbáltam hozzáillőt választani! :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5603) athomi válasza kavicssli (#5600) üzenetére


athomi
veterán

Nem zavar a felső sarkokban az a sok kiírás?

(#5604) kavicssli válasza athomi (#5603) üzenetére


kavicssli
addikt

Abszolult nem! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5605) ovecs


ovecs
senior tag

Booz a mi rejtett sztárunk.. csak akkor kapcsol ötödikbe amikor szüksége van rá a csapatnak :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5606) Sirandrish válasza ovecs (#5605) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezekszerint minden wart gond nélkül nyertek? me ilyen Booznadet én még nem láttam de még hallani se hallottam róla:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5607) PyroS válasza Sirandrish (#5606) üzenetére


PyroS
senior tag

Csak azért nem láttál ilyet mert csak az Akciós cheat-et vetted meg.A Fullhoz jár aimbotos nade is :DDD :DD :D .

(#5608) Sirandrish válasza PyroS (#5607) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudtam hogy van valami csalafintaság...4K volt csak:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5609) ovecs


ovecs
senior tag

Gyerekek a héten elég sokat túlórázok, szóval napi 10-11 óra monitor előtt ülés után ne nagyon számítsatok rám a harcmezőn

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5610) SipiBcs válasza ovecs (#5609) üzenetére


SipiBcs
őstag

Engem a főnököm deportáltatott Kapuvárra, ami azt jelenti, hogy péntekig esélytelen CoD4 közelébe jutnom! :O

De a hétvégén mindenféleképpen lőporszagot szeretnék érezni! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5611) kavicssli


kavicssli
addikt

NYEVesek között van olyan akik 24 vagy 26 colos monitoron nyomják a COD4et?! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5612) PyroS válasza kavicssli (#5611) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt.
Ha jól tudom akkor Booznak is "csak" 22-es monitorja van.Szóval nem hiszem,hogy valakinek olyan nagy lenne :DDD .

(#5613) kavicssli válasza PyroS (#5612) üzenetére


kavicssli
addikt

:O :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5614) Balinov válasza SipiBcs (#5610) üzenetére


Balinov
félisten

Kapuvari rendorokkel ismetelten vigyazzal ott a focipalya kornyeken, kedvelt igazoltato,traffizos helyuk

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5615) athomi válasza kavicssli (#5611) üzenetére


athomi
veterán

fun játszani jó csak

(#5616) Balinov válasza athomi (#5615) üzenetére


Balinov
félisten

Tomi, neharagudj, de nem ertem.... :DDD Levezetned?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5617) athomi válasza Balinov (#5616) üzenetére


athomi
veterán

Szóval:

(2x+31)/10=5x-3/6
2x+31=50x-5
36=48x
x=0.75

(#5618) Sirandrish válasza athomi (#5617) üzenetére


Sirandrish
legenda

akárhogy nézem de az X értéke 0,85...szóval rosszul számoltál ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5619) Balinov válasza athomi (#5617) üzenetére


Balinov
félisten

He? :F Most hulyulsz?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5620) Sirandrish válasza Balinov (#5619) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerinted?
2x+31=50x-5
a hülye is látja hogy Elszámolta magát:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5621) Balinov válasza Sirandrish (#5620) üzenetére


Balinov
félisten

mindegy, akkor sem ertem. megyek inkabb, reggelizek :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5622) Sirandrish válasza Balinov (#5621) üzenetére


Sirandrish
legenda

jobban is jársz szerintem:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5623) athomi válasza Sirandrish (#5618) üzenetére


athomi
veterán

látom te is tudsz számolni ;]

[ Szerkesztve ]

(#5624) Sirandrish válasza athomi (#5623) üzenetére


Sirandrish
legenda

de te se nagyon törekedtél egy értelmes egyenlet felvázolására:D ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5625) Balinov válasza Sirandrish (#5624) üzenetére


Balinov
félisten

en nem a szamokat nem ertem, hanem hogy maga az egyenlet mit akar levezetni.. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5626) athomi válasza Sirandrish (#5624) üzenetére


athomi
veterán

ez egy általános iskolás egyenlet, vagy milyen normálisra gondoltál?
és még mindig 0.75 a jó eredmény :)

[ Szerkesztve ]

(#5627) kavicssli válasza athomi (#5626) üzenetére


kavicssli
addikt

De mire?! Mi köze van a 24 és a 26 colos TFT-nek hozzá! :DDD :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5628) athomi válasza kavicssli (#5627) üzenetére


athomi
veterán

ilyet utoljára matematika órán hallottam
csak ott egy ilyen utám visszakérdeztem: kicsoda, én? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5629) ovecs válasza athomi (#5628) üzenetére


ovecs
senior tag

iksznégyzetpíszerikszminuszháromegyenlőnégyszázezerhatszázikszdé

Tomikám levezetnéd? :C

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5630) Balinov válasza ovecs (#5629) üzenetére


Balinov
félisten

na latom, az IBM sem erti.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5631) athomi válasza ovecs (#5629) üzenetére


athomi
veterán

differenciálegyenletek alá nem adom :DDD

(#5632) kavicssli válasza Balinov (#5630) üzenetére


kavicssli
addikt

Balinov: Pontosan hol kell átkonvertálni a videókat virtualdub alatt mert nem nagyon vágom! :( :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5633) Balinov válasza kavicssli (#5632) üzenetére


Balinov
félisten

megnyitod a forrasfajlt. Video fulnel eloszor kivalasztod a Filter-nel a lanczos resize-t (320x240-re), aztan a kodeknel mondjuk az xvidet vagy divx-et.a kodek beallitasanal beallitod a bitrate-t.Audio fulnel a compression-nal pl. mp3-at kodeknek,meg ugye a 64kbit bitsuruseget. Video fulon a full rocessinget

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5634) ovecs


ovecs
senior tag

Az egyenletem még mindíg megoldatlan :D

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5635) gyerpi


gyerpi
aktív tag

a szerót lassan kéne fizetni nem Ovecs?
ha jól emlékszem dec 1-ig van kifizetve

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5636) ovecs válasza gyerpi (#5635) üzenetére


ovecs
senior tag

uhh, este megnézem... még vígan könyvelgetek :C Nem baj, legalább fizetik :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5637) kavicssli válasza Balinov (#5633) üzenetére


kavicssli
addikt

:R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5638) Balinov válasza kavicssli (#5637) üzenetére


Balinov
félisten

Kavics,

ha esetleg nem boldogulsz vele, akkor probald ki az ingyenes MediaCodert. Ennel meg egyszerubb beallitani a tobbmenetes kodolast, nem kell filterekkel atmeretezni,stb. Eleg egyszeru kezelni,gyors is,meg azt hiszem tud direkt FLV kimenetet is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5639) ovecs


ovecs
senior tag

Na gyerekek indulok az örök sörmezőkre, szóval ha este be is nézek, nem leszek túl használható állapotban

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5640) kavicssli válasza Balinov (#5638) üzenetére


kavicssli
addikt

Le is szedem és kipróbálom!Nagyon szépen köszönöm! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5641) Sirandrish válasza ovecs (#5639) üzenetére


Sirandrish
legenda

má nem azért de te mikor vagy hsználható állapotban? ;] :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5642) Balinov válasza kavicssli (#5640) üzenetére


Balinov
félisten

nincsmit,szivesen. Viszont ha kicsit adsz magadra, akkor nem a YT 320*240@200kbites videomeretet hasznalod,hanem mondjuk egy 640*480@7-800-at,es a Veoh.comra toldo fel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5643) kavicssli válasza Balinov (#5642) üzenetére


kavicssli
addikt

:R Holnap lesz is időm megcsinálni! Nagyon szépen köszönöm a helpet! (nem ismertem ezt az oldalt) :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5644) Balinov válasza kavicssli (#5643) üzenetére


Balinov
félisten

pedig jo kis stuffok vannak rajta. Hasonlo, mint a regi Stage6, ahol meg fullHD videok is voltak. Van meg egyebkent a divxnek a webplayere,oda csak egy 6os divx kell,meg egy normalis tarhely, es van egy oldal a divx labson, ami legeneralja neket a HTML kodot,na az meg elegansabb. freewebes,atws tarhellyel asszem nem birtam beloni, de az extra.huval mukodott.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5645) gyerpi


gyerpi
aktív tag

helló !!!

me nem leszek
szalagavató a csalásban buli reggelig :C
ennyi kibaszott havat már régen láttam :W :W :W

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5646) athomi válasza gyerpi (#5645) üzenetére


athomi
veterán

akkor jó bulizást!
mellesleg egy-két helyen mellényúltál a billentyűnek, csak nem ittas vagy már? :DDD
havat meg én is szeretnék már látni :O

(#5647) Boci_83 válasza athomi (#5646) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát nálunk ami esett hó, nem volt kevés 10+ cm, az mostanra már szinte teljesen elolvadt, nyomokban lelhető fel csak, de délután rákezdett olyan 2 percig 3cm-es pelyhekben szakadt, aztán átment esőbe. :O :(

**********

(#5648) athomi válasza Boci_83 (#5647) üzenetére


athomi
veterán

az esőt utálom, meg a latyakot is

(#5649) kavicssli


kavicssli
addikt

Debrecenbe még havat sem láttam az idén! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5650) Boci_83 válasza kavicssli (#5649) üzenetére


Boci_83
őstag

Tegnap este felnéztem a Mátrába. Ott van még tisztességesen! :D

**********

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.