Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) CséZé válasza athomi (#5049) üzenetére


CséZé
őstag

Megnyugtatlak azzal, hogy a CoD: WaW-val tér vissza a PAM? :)

[ Szerkesztve ]

(#5052) Balinov válasza CséZé (#5051) üzenetére


Balinov
félisten

tenyleg, zaz mikor jon ki? Konzolra mintha mar lattam volna,hogy kinnvan..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5053) athomi válasza Balinov (#5052) üzenetére


athomi
veterán

szemüveget a fiúnak :DDD

CséZé: ez jó hír :)

[ Szerkesztve ]

(#5054) Balinov válasza athomi (#5053) üzenetére


Balinov
félisten

valamit beneztem akkor... :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5055) athomi válasza Balinov (#5054) üzenetére


athomi
veterán

vmit benéztél :K

(#5056) Balinov válasza athomi (#5055) üzenetére


Balinov
félisten

biztos a kor teszi...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5057) CséZé válasza Balinov (#5052) üzenetére


CséZé
őstag

nov. 14.

(#5058) Balinov válasza CséZé (#5057) üzenetére


Balinov
félisten

jaja, kozbe olvasom a COD: WW topikot is. a demo megjelenesevel keverhettem valszeg. Dejo lenne,ha osszeallna a masinka, mire kijon a demo.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5059) athomi


athomi
veterán

A mai nappal tele lett a valagom a promodban lévő cl_maxpackets 100-tól.
Ha lesz rá megoldás, hogy be lehessen állítani min. 80-ra, de inkább 60-ra, akkor játszok, ha nem lesz megoldás akkor a Cod4-t ezzel befejeztem. :(

(#5060) BandiHUN válasza athomi (#5059) üzenetére


BandiHUN
veterán

ha szar a neted,vagy nem tudod megoldani a családban,hogy ne akkor legyen letölthetnékje mindenkinek,amikor te játszanál,az nem a maxpackets hibája... :U megoldás:NetLimiter a tesódnak,hogy neked maradjon mondjuk fixen 1megabit/128,ami szépen elég,én másfél/128-on kezdtem annó,remekül ment...neked meg szólni a szar szolgáltatás miatt/kidobni a hibás hardvert...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5061) Sirandrish válasza BandiHUN (#5060) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha megosztja is szar lesz..ez nem egészen így müködik hogy megfelezed a netet...pl nekem 10M/1M-es netem van de ha már 40K-val töltök felfele akkor is laggolok és magas a ppingem pedig az csak a harmada a max feltöltésemnek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5062) athomi válasza BandiHUN (#5060) üzenetére


athomi
veterán

Semmi köze a nethasználathoz, csupán a 100-as maxpackethez. ;)
Ha csak én használom a netet, akkor is bepingel 100-as maxpackettől, így van ez már évek óta.
Szted viccből hagyta meg a lehetőséget a Pam módos srác, hogy 60 és 100 között állíthassuk? :))

[ Szerkesztve ]

(#5063) BandiHUN válasza Sirandrish (#5061) üzenetére


BandiHUN
veterán

én simán járok pubolni 128k fel+300k le egyéb forgalom mellett is,nem szokott az se laggolni,csak 32-es szerver felett.pedig nekem csak 4mega/256 van,rém kicsi a feltöltés.ráadásul ez a mocsok Fibernet a 8 mega mellé is csak 384k-t ad,nem is éri meg feljebb váltani,a 10es mellé is csak 512 jár,csakhát az meg már 12ezer...előnye mondjuk,hogy stabil és kicsi mindig a ping

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5064) athomi válasza BandiHUN (#5063) üzenetére


athomi
veterán

Ok, nincs gond, kiléptem a klánból. Nem önakaratomból, muszájból. Muszájból, mert a játék arról szól hogy élvezzük és nem arról, hogy egyfolytában connection interruptedet nézegessek a monitoron bárhányszor beleszólok a TS-be. De időnként önmagától is felszökik. Felmegy a pingem, mert a 100-as maxpacketet nem bírja a netem.

megj.: 12kb fel, 128kb le.

[ Szerkesztve ]

(#5065) PyroS válasza athomi (#5064) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajnálom,hogy így kellet döntened :O .
Esetleg nem vársz addig amíg rá nem jönnek,hogy hogyan lehet átírni a maxpacketet?

(#5066) Sirandrish válasza BandiHUN (#5063) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt hogy laggolsz-e azt te nemlátod...Zeee se látja magán és a pingje is 60alatt van 90%ban mégis ugy laggol hogy a hányinger kerülget ha őt nézem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5067) Sirandrish válasza PyroS (#5065) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha a promod csak 100at enged akkor nem lehet átirni...max ha kijön a promod 56 és abba már bele lesz irva hogy lehessen 80 is pl...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5068) Boci_83 válasza athomi (#5064) üzenetére


Boci_83
őstag

Nekem ugyan ilyen netem van! És sem korábban, sem azóta nincs bajom, ominózus eset volt az a nap, talán péntek, amikor mind a kettőnknek gondjai voltak. Akkor szerintem a szerveretekkel volt gond, elősször vírusra gyanakodtam, de mindkét virusírtót lefuttattam, és nem talált semmit sem. Hidd el nem Mi ketten vagyunk akik 1M nettel játszanak, és mégsincs gondjuk. Szerintem nálad, vgay a szolgáltatónál van a hiba.

Lehet egy rossz kábel, vagy a modemed, esetleg a szúrő. Tudom cod2nél nincs ilyen gondod. Mindenképpen a szolgáltatóval venném fel a kapcsolatot!! :K

**********

(#5069) athomi válasza Boci_83 (#5068) üzenetére


athomi
veterán

Figy, csak 100-as maxpacketnél van ilyen problémám, 60-nál nincs! Egyértelmű mi a gondom. A PAM nem véletlen enged 60 és 100 közé! Nyilvánvaló: Ha 60-as maxpackettel játszok minden ok, ha 100-assal pingelek.
Cod2-ben is gondom van 100-as maxpackettel, így ott is 60-assal játszok!

Amúgy senki nem állt még elő normális magyarázattal, hogy vajon miért kellett a maxpacketet 100-ra fixálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5070) Sirandrish válasza athomi (#5069) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet azért hogy ne legyenek különbségek.
Ugyértem ugye kivették az árnyékot is...hogy a jobb gépesek ne legyenek előnybe..lehet ezt is azért csinálták...sőt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5071) athomi válasza Sirandrish (#5070) üzenetére


athomi
veterán

Remélem ezt most te sem gondoltad komolyan. :)
Mindenkinek meg volt a lehetősége, hogy a neki megfelelő értékeket állítsa be. Mindenki beállíthatott 60-at vagy 100-at, netkapcsolatától, igényeitől függően. Olvassatok utána, le van írva számtalan helyen, hogy az erősebb nettel rendelkezőknek magasabb maxpacket értéket érdemes beállítani, míg a gyengébb nettel rendelkezőknek érdemes kisebb értékeket beállítani a jobb ping érdekében illetve hogy a bepingelések ellegyenek kerülve.
Itt nem lesz senkinek semmilyen előnye azzal, hogy magasabb vagy alacsonyabb értékeket állít be, mindenki megkeresi a neki megfelelőt. Nem lesz se több, se kevesebb fps-ed, nem fogsz olyan dolgokat látni mint a másik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5072) athomi válasza athomi (#5071) üzenetére


athomi
veterán

Utolsó mondatot javítanám:
Nem lesz se több, se kevesebb fps-ed, nem fog senki olyan dolgokat látni amit a másik nem.

(#5073) booz


booz
senior tag

üdvözletem mi a pálya erre felé :F

(#5074) kavicssli válasza Boci_83 (#5068) üzenetére


kavicssli
addikt

Szintén ilyen netünk van itthon nekünk is! 12k fel 128k le :DDD :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5075) booz


booz
senior tag

lehetséges visszatérek 98%-ban közétek nem bírok az asszonnyal kivagyok tölle semmi nemjó neki :W :W
szerintetek mit csináljak szeretem de kezdek besokkalni ááááááá :(((
asszony vs fps ez itt a kérdés :F

[ Szerkesztve ]

(#5076) athomi válasza booz (#5075) üzenetére


athomi
veterán

Ezt nem dönthetjük el helyetted.
Asszony vagy FPS? Miért ne lehetne asszony mellett néha játszani? :F Nyilván a játékot bizonyos korlátok közé kellene szorítanod, de azért mert vki együtt él vkivel még had csinálhasson már időnként olyan dolgokat amiket szeret (legyen ez kocsmázás a haverokkal, vagy játék a gép előtt).

[ Szerkesztve ]

(#5077) Sirandrish válasza athomi (#5071) üzenetére


Sirandrish
legenda

bőven elég ha 30al kevesebb a pingem.
És nagyonis komolyan gondolom...
ahogy az árnyékot is kivették ugy kivették ezt is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5078) Sirandrish válasza booz (#5075) üzenetére


Sirandrish
legenda

ülj le és beszéld meg vele hogy ez neked nemjó,,segits neki amiben tudsz..ha valami nem tetszik szólj rá...majd ha már rendezőrtek a dolgok akkor jössz játszani...nemhiszem hogy ezt a 2 dolgot nem lehet összehozni..mármint asszony és játék...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5079) athomi válasza Sirandrish (#5077) üzenetére


athomi
veterán

csakhogy a maxpackets lefixálásától nem lesznek egyenlőbbek a játékfeltételek, inkább az ellenkezője
a magyarázat a hsz-omban van :U

[ Szerkesztve ]

(#5080) Sirandrish válasza athomi (#5079) üzenetére


Sirandrish
legenda

én vágom amit mondassz de te is értsd már meg amit én mondok...egy olyan dolgot mondj a prormodba ami a játék előnyévé vált..
az hogy én mittomén 120K-s géppel nemtudom bekapcsolni az árnyékot csak azért mert valaki 40K-s gépen játszik szerinted normális?

Én aláirom hogy így egyenlőbbek az eélyek de ha már kiadok X összeget a gépre akkor had döntsem már el hjogy mit kapcsolok be és mit nem...

ez kb ugyanaz..ne variáld a maxpacketet..mindenkinek ugyanannyi és kész...tuti hogy ezért vette ki...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5081) athomi válasza Sirandrish (#5080) üzenetére


athomi
veterán

Csak hogy azzal, hogy nem kapcsolhatod be az árnyékot tök ugyanazzal rendelkezel a játékban mint a másik (ő sem tudja bekapcsolni). Ergo senkinek nincs semmiféle előnye a másikkal szemben.

Azzal viszont, hogy nem állíthatod a maxpacketet, egyeseknek kirúgóan megugrál a pingje, másoknak meg tökéletes, tehát az egyik előnyben lehet a másikkal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#5082) Sirandrish válasza athomi (#5081) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem aki csinálta az nem így gndokodott...ő ugy gondolta szvsz hogy ha mindenkinek 100 akkor mindenkinek ugyanolyan lesz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5083) athomi válasza Sirandrish (#5082) üzenetére


athomi
veterán

Igen, és nagyon hülye is volt. Szted erre a pam mód készítője nem gondolt? Gondolt, csak tudta hogy baklövés lenne. A pam mód készítőjének kicsit több tapasztalata van, ami a két módot összehasonlítva azonnal szembetűnik.

megj.: Nem egyedül vagyok a maxpacketes gonddal, van még ismerősöm akinek ugyanez a gondja...

[ Szerkesztve ]

(#5084) Sirandrish válasza athomi (#5083) üzenetére


Sirandrish
legenda

figyi..én tudom hogy mit mondasz...de sajna ettől függetlenül még ez így marad szvsz..hacsak nem lesz még egy promod amit kétlek...bár akár az is előfordulhat hogy a sok reklamálás miatt összeüt egy javitottat...majd meglátjuk..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5085) athomi


athomi
veterán

Kicsit olvasgattam külföldi fórumokon és elég sok helyen megemlítik a 100-as maxpacketet.
Kicsit bővebben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5086) Sirandrish válasza athomi (#5085) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez árnyéknál is müködik?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5087) athomi válasza Sirandrish (#5086) üzenetére


athomi
veterán

ezt nem tudom, nem próbáltam, de nézd meg hátha

(#5088) Sirandrish válasza athomi (#5087) üzenetére


Sirandrish
legenda

de az árnyéknak mi a parancsa?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5089) athomi válasza Sirandrish (#5088) üzenetére


athomi
veterán

fogalmam sincs

(#5090) Boci_83 válasza athomi (#5079) üzenetére


Boci_83
őstag

Neked is felkötötték a szemedhez a szemtakarót. Tudod, mint a lovaknak, hogy ne nézzenek oldalra, csak előre. Na te pont ezt teszed most.
Van még rajtad kívül több száz ember, akinek 1Megás netjük van, és promodot játszanak. Nekik is 100 az a maxpackets! És nekik nincs semmi bajuk! Érted???
Nem olvasom el a többi hsz-t. Nem húzom fel magam... :W

[ Szerkesztve ]

**********

(#5091) athomi válasza Boci_83 (#5090) üzenetére


athomi
veterán

Nem mondtam, hogy akinek 1Mb-es nete van, annak a 100-as maxpackettől biztosan gondjai lesznek, csak hogy lehetnek! Nem ugyanaz a kettő.

(#5092) BandiHUN válasza athomi (#5064) üzenetére


BandiHUN
veterán

de ha ezt ilyen könnyen ki tudod mondani,akkor már erőt is vehetnél magadon,hogy megoldd a netgondodat...avagy mégsem olyan jó és élvezetes velünk,hogy simán lemondasz róla :F :Y inkább csapj az asztalra a netszolgáltatódnál,ha már amúgyis felgyűlt a haragod,akar itt neked a fene rosszat,csak segiteni akarnánk,de hát lépni neked kell :R ,ha már nem segitenek a haverok tippjei,cfosspeed,router firmwareupdate....sorry,mi nem tudunk mit tenni.és ráadásul attól,hogy kilépsz,még egy centit sem lesz jobb a neted... :((

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5093) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Szóval akkor kijönne a hétvégi Gyerpi féle buliba?
Gyerpi neked mennyit kell fizetned a nyaralóért?

(#5094) PyroS


PyroS
senior tag

Sorry kétszer ment el :W .

[ Szerkesztve ]

(#5095) Balinov


Balinov
félisten

Van netuunk,jeee...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5096) Boci_83 válasza PyroS (#5093) üzenetére


Boci_83
őstag

Tegnap Sirok fele motoroztam, arra mentem Egerbe. Azon a környéken nem voltam még, így most megnéztem. Vannak trükkös kanyarok, meglepődtem kicsit, de tetszett. .. :D
Nagyon sok motoros volt tegnap minden felé. :C

**********

(#5097) PyroS válasza Balinov (#5095) üzenetére


PyroS
senior tag

Hajrá Bali,csak így tovább :C :R .

Boci_83: Imádok a 24-es útonon Eger felé csapatni.Élvezetes útvonal az tuti :DDD .

(#5098) Balinov válasza BandiHUN (#5092) üzenetére


Balinov
félisten

Lorenzo,

a cod4/2 szerod az varhatoan ma este melyik jatekot fogja futtatni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5099) Sirandrish válasza Boci_83 (#5096) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egertől már leficcenhettél volna Nyíregyre:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5100) Boci_83 válasza Sirandrish (#5099) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát, ha oda indultam volna akkor autópálya... 200Km másfél óra, :D és ebben benne van a tankolási idő és az eltévedés is :DDD

[ Szerkesztve ]

**********

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.