Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) PyroS válasza kavicssli (#5550) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát nálunk egy kicsit másabb volt a felvételi elbeszélgetés :DDD.Nem semmi az új tagotok :DD :R .

(#5552) SipiBcs válasza PyroS (#5551) üzenetére


SipiBcs
őstag

De még nem is kértünk senkitől tangás képet!!! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5553) PyroS válasza SipiBcs (#5552) üzenetére


PyroS
senior tag

Ovecs mint Klán leader azt mondta,hogy kért tőled is tangás képet :DDD .Ezt ő szokta intézni :D :D

(#5554) Sirandrish válasza PyroS (#5548) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudom hogy mostanéban nem megy :O
Nah de majd ez megoldja ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5555) kavicssli


kavicssli
addikt

Sorry a minőségért de a lényeg látszódik! :D
Tegnapi WARon Kacsa megmutatja hogy kell rárontani az ellenre és utána hogy kell menekülni! :D

Toilet_Duck in Action

ez a késelés ez haláli! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5556) ovecs válasza kavicssli (#5555) üzenetére


ovecs
senior tag

Ha lett volna még 5 másodperc, le tudtam volna rakni....

Egyébként meg teljesen elpusztíthatatlan vagyok :D :DD :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5557) Sirandrish válasza ovecs (#5556) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor minek futottál minden mozgó dolog elől?:D ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5558) PyroS válasza Sirandrish (#5557) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajnos a kedves leaderünknek már elég rosszak az idegei :DDD :DD .A sok takarítás és sok stresszes meló már tönkre tette :D .

(#5559) kavicssli válasza PyroS (#5558) üzenetére


kavicssli
addikt

:C :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5560) Sirandrish válasza PyroS (#5558) üzenetére


Sirandrish
legenda

lélehet a képzeletbeli poratkák elől menekült?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5561) PyroS válasza Sirandrish (#5560) üzenetére


PyroS
senior tag

Az orvos is valami ilyesmit mondott :DDD .Meg azt,hogy ne idegesítsük fel mert csak rosszabbodik a helyzet :D .

(#5562) ovecs válasza PyroS (#5561) üzenetére


ovecs
senior tag

Na majd hétvégén lövöldözök jobbra-balra és frag hegyek lesznek :))

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5563) PyroS válasza ovecs (#5562) üzenetére


PyroS
senior tag

Oké főnök :DDD . :R

(#5564) athomi válasza kavicssli (#5555) üzenetére


athomi
veterán

Mostanában mindig ezt csinálja, rámegy az ellenfélre, majd háttal szalad neki.

[ Szerkesztve ]

(#5565) SipiBcs válasza athomi (#5564) üzenetére


SipiBcs
őstag

Elképzelhető.... tőlem leste el... :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5566) kavicssli válasza ovecs (#5562) üzenetére


kavicssli
addikt

Este leszel megint? :U

Más: Youtubera hogyan tudok jobb minőségű videót felrakni! :U
Mert a demoból FRAPS segítségével vágtam ki ezt a jelenetet de 183mb lett! Milyen konvertáló progit tudtok ajánlani amivel összelehet kisebbre konvertálni de a minősége maradjon meg! :U :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5567) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Vista 64-en megy a cod4?

A logikában semmi sem véletlen!

(#5568) kavicssli válasza hoby36 (#5567) üzenetére


kavicssli
addikt

Remélem menni fog mert jövőhéten én is ezt fogom felrakni! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5569) horyk válasza kavicssli (#5566) üzenetére


horyk
senior tag

Sony Vegas 7

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#5570) kavicssli válasza horyk (#5569) üzenetére


kavicssli
addikt

Megnézzük és kipróbáljuk! :D :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5571) Balinov válasza SipiBcs (#5546) üzenetére


Balinov
félisten

torold a cookiekat. FFben egyszerubben szemelyes adatok torlese.(sutik,jelszokezelo..)

Szevasztok honfitarsaim!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5572) PyroS válasza Balinov (#5571) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello misterr távolba szakadt Nyeves kollega :DDD .Mi a helyzet felétek?

(#5573) Balinov válasza kavicssli (#5566) üzenetére


Balinov
félisten

Kavics, virtualdubbal tomoritsd legalabb 2 menetben 320x240es felbontasra, 25fpsre, 200kbit video, 64kbit audio (mp3 sav) bitrataval. Ennyi a tecso felbontasa. Ha ekkoraba toltod fel eleve, akkor nem all neki, vagy igenigen kismertekben atkonvertalni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5574) Balinov válasza PyroS (#5572) üzenetére


Balinov
félisten

itthonvagyunk gyorben, hetfon megyunk vissza.Rohangalunk wombat ota, nulla pihenes..de megvan a desktop gepem elso alkatresze, egy 2tanyeros Samsung F1 :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5575) athomi válasza Balinov (#5574) üzenetére


athomi
veterán

Valószínűleg decemberben kinézek barátomhoz látogatóba Dublinba. :K

(#5576) Balinov válasza athomi (#5575) üzenetére


Balinov
félisten

na, ez jo hir! Ha mar tudod, mikor es hany napra josz, szoljal es osszefutunk.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5577) kavicssli válasza Balinov (#5573) üzenetére


kavicssli
addikt

Nagyon szépen köszönöm a jótanácsokat!

Ennek a virtualdubnak nem jutott eszembe a neve! :W

Ha elakadnék majd írok! :B

...és mekkora vinyó?!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5578) PyroS válasza Balinov (#5574) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor lassan csak össze fog állni a masina :C .Hajrá :DDD .Na és milyen itthon?

(#5579) kavicssli


kavicssli
addikt

Gámó jó reggelt midnenkinek! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5580) Balinov válasza kavicssli (#5577) üzenetére


Balinov
félisten

640es,felesleges nagyobb,mert ott van a 750es kulso is. Haverom ajanlotta ezt a 750es helyett, ami 3 tanyeros.Terras meg mar tullett volna a kereten

Pyros: huzos,rohangalunk egesznap, nulla pihenes, :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5581) kavicssli válasza Balinov (#5580) üzenetére


kavicssli
addikt

Én is 640es vinyót vettem! :D Piszok gyors,halk és nagyon hűvös!Szerintem jó választás volt! később meg jön majd a RAID!

Mennyibe sikerült megvenned?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5582) SipiBcs válasza Balinov (#5571) üzenetére


SipiBcs
őstag

És..... múúúúkodj... 1...2...3...

Működik!

THX! :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5583) Balinov válasza kavicssli (#5581) üzenetére


Balinov
félisten

az egyik gyori,kiskres phs baratomtol vettem 18900ert 3ev garral.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5584) Balinov válasza SipiBcs (#5582) üzenetére


Balinov
félisten

:R Orom es bodotta.

Kozben nezegettem a mostani arakat, valszeg EP45-DS4 lesz (eleg jol lement az ara) meg ha lesz, akkor zafir 4870 .Csak jojjon meg az ir dombornyomott kartyam mar... :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5585) kavicssli válasza Balinov (#5584) üzenetére


kavicssli
addikt

én 3 hete vettem a vinyómat Cellebrium kollegától 15.000ft-ért! új iponos garival
A lap is jó választás! Mennyibe kerül? Nekem P35 DS4 van és nagyon frankó kis lap!
Táp? Corsair Vx450? :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5586) Balinov válasza kavicssli (#5585) üzenetére


Balinov
félisten

tudom,hogy nem a legolcsobb, viszont helyben volt,es csak nekem hozott a srac ilyet.

550VX vagy TX amivel szemezek, de a tapnak meg jol utana kell olvasni,nehogy raqrjak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5587) kavicssli válasza Balinov (#5586) üzenetére


kavicssli
addikt

Szerintem ilyen árak mellett VX 450 :K De ennek is mocskosul felment az ára! Én augusztusban vettem újonnan 11.000ft-ért és most akárhol is nézem 17-18k :W
Van elég sok külföldi teszt ezekről a VX szériákról és csak jót mondanak!
HA meg véletlenül nem VX-es széria lesz akkor csak a 80+ tápokat érdemes nézegeteni!

Egy olyan konfog amit építesz szerintem bőven elég lesz a VX450..habár ha van zseton akkor 550VX :B :K

Proci és RAMok már kivannak nézve?! :B :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5588) PyroS válasza Balinov (#5586) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

AlLap az nagyon jó nekem is ilyenem van :DDD .Tápból viszont a 550Vx kerülendő mert az nem Seasonic belsős.Inkább vagy egy Vx450-es vagy TX,HX szériából válassz.

(#5589) kavicssli válasza PyroS (#5588) üzenetére


kavicssli
addikt

Mert milyen belseje van az 550VX-nek :F :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5590) PyroS válasza kavicssli (#5589) üzenetére


PyroS
senior tag

"Létezik még egy VX, a VX550, mely nem aratott osztatlan sikert. Ezt a Chanell Well belsőnek köszönheti, lévén, hogy legyártottak belőle egy hibás szériát, mely rendkívül hangos. Így a VX550-nel nem árt vigyázni."
CWT belsős a 550-es.

forrás: [link]

(#5591) kavicssli válasza PyroS (#5590) üzenetére


kavicssli
addikt

:R :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5592) ovecs válasza kavicssli (#5591) üzenetére


ovecs
senior tag

Tyűű gyerekek, ott a másik topikban úgy látom paprikás a hangulat.....
Még, jó hogy nálunk nagyjából nyugi van....Csak lazán, nyugdíjas stílusban :K

nem tudom este jövök e mert alig foglakoztam a héten a mamival :)

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5593) kavicssli válasza ovecs (#5592) üzenetére


kavicssli
addikt

Hát erre most mit mondjak? Inkább nem mondok semmit!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5594) kavicssli


kavicssli
addikt

Pro Nade :D :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5595) Sirandrish válasza kavicssli (#5594) üzenetére


Sirandrish
legenda

befingott mi?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5596) SipiBcs válasza kavicssli (#5594) üzenetére


SipiBcs
őstag

:R Booz kollegátol sosem várunk rosszabbat! ;] Nice Nade.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5597) PyroS válasza kavicssli (#5594) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.

Booz máááá megint cheatelsz? :DDD :DD
Szép dobás volt amúgy :C :R .

(#5598) kavicssli válasza PyroS (#5597) üzenetére


kavicssli
addikt

Mondtam neki hogy feltünő lesz ha bekapcsolja de nagyon erősködött! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5599) PyroS válasza kavicssli (#5598) üzenetére


PyroS
senior tag

:DDD
Mennyi lett a végeredmény?

(#5600) kavicssli válasza PyroS (#5599) üzenetére


kavicssli
addikt

Gyors menet volt!

13-7 Backlot

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.