Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nyíregyen egyszer esett idén..az meg is maradt vagy 3 napig...nem is olvadt volna el szvsz csak tegnap egész nap esett az eső..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5652) kavicssli


kavicssli
addikt

NA mi van?! Senki nem ír ebbe a fórumba?! :U :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5653) PyroS válasza kavicssli (#5652) üzenetére


PyroS
senior tag

Dehogy is nem.Fentebb is éppen időjárás jelentés volt :DDD .Jelentem nálunk még foltokban található hó :D .

(#5654) ovecs


ovecs
senior tag

Mi a véleményetek erről a deszkáról? Gigabyte GA-EP35-DS3L 3 év gar: 19.990,-
[link]

Gondolkozok egy karácsonyi konfigon :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5655) SipiBcs válasza ovecs (#5654) üzenetére


SipiBcs
őstag

Én is pont ilyennel szemelgetek. Szakember azt mondta, hogy remek alaplap.... nem biztos, hogy a P43-as megér plusz 10-12 ezer Ft-ot. Marhára rámférne már 1 komolyabb config.... de mindig másra kell a lóvé :O

Más: Számold ki pls a server bérlés költségét... és küldöm az előzővel együtt!!! :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5656) athomi válasza ovecs (#5654) üzenetére


athomi
veterán

azt hogy nem éri meg :)

(#5657) Boci_83 válasza ovecs (#5654) üzenetére


Boci_83
őstag

Butított verzió. Ennyiért van a jobb verzió is.

Mod: GA-EP35-DS3 ( L nélkül ) ;)
vagy a GA-P35-DS3 Ebben nincs benne az energia takarékossági valami, amit úgy sem használsz ha tuningolsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

**********

(#5658) Sirandrish válasza ovecs (#5654) üzenetére


Sirandrish
legenda

ilyen van nekem is csak L nélkül..mikor vettem azt mondták hogy az L nélküli a jobb:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5659) PyroS válasza ovecs (#5654) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja igaza van Hunornak.Az L-es széria az a butított a Gigabyte-nál,inkább a GIGABYTE GA-EP35-DS3 -at válaszd kb 23eFt az ára de jobban megéri.

(#5660) Boci_83


Boci_83
őstag

Na bazz közben még ketten leírták ugyan azt. :DDD

**********

(#5661) Sirandrish válasza Boci_83 (#5660) üzenetére


Sirandrish
legenda

nabazze:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5662) kavicssli válasza ovecs (#5654) üzenetére


kavicssli
addikt

Esetleg P43? :U pár ezressel olcsóbb! mondjuk nem sok különbség van köztük de valamivel fejlettebb!! Hosszabb távra inkább inkább p43/p45 VAGY P35 DS4 :D

Amúgy milyen konfgit raksz össze?!

Mod: PS3 rulezz! :C Nagyon brutál egy cuccos!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5663) ovecs válasza kavicssli (#5662) üzenetére


ovecs
senior tag

Hát még csak kalkulációt végzek, hogy mennyibe fájna nekem egy új konfig, ezt meg persze lepasszolnám maminak :)

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5664) kavicssli válasza ovecs (#5663) üzenetére


kavicssli
addikt

Gemóóó! Ahogy elnézem neked egy alaplap kell és egy kis proci tuning! :U mert szerintem jó kis cuccok vannak már neked! E2200, 9600GT OC...

Gondolom a procid alapon megy!? :U Akkor tuti nem hajtja ki a VGA-d rendesen!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5665) ovecs válasza kavicssli (#5664) üzenetére


ovecs
senior tag

9*300 on használom, így elég... Az asszonynak csak egy p4 e van, ezért gondoltam, hogy ezt odaadom neki, nekem meg valami picit jobb

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5666) Sirandrish válasza ovecs (#5665) üzenetére


Sirandrish
legenda

add már meg a Mamid telszámát...majd én megbeszélem vele...neki lesz uj gépe neked meg marad ez a szar:DDD

Hogy őt ezzel boloditod az egy dolog de minket is?:D
Méghogy azért veszel gépet hogy a Maminak adhasd ezt...te szeméét:DDD

Amugy tényleg nem értem mibajod azzal a Konfiggal...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5667) kavicssli válasza ovecs (#5665) üzenetére


kavicssli
addikt

ja vágom!

De megsúgom hogy ha pl netán 4830 illetve 4850-re váltanál NE tedd! Felesleges szerintem! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5668) SipiBcs válasza Sirandrish (#5666) üzenetére


SipiBcs
őstag

Öööööizééé... Én ugyanezt mondom otthon, csak annyi különbséggel, hogy a gyereknek adom az enyémet.... mert már tanul számítástechnikául!! :DDD

Hogy SZÜKSÉGE VAN egy gépre! :C

De egyenlőre nem nagyon tudom megetetni.... :W

Akkor ezek szerint én is gecókapitány vagyok?? :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5669) Balinov válasza ovecs (#5654) üzenetére


Balinov
félisten

L-es valtozatokat nekem nem ajanlottak. Asszem a taparamkorokben van valami butitas benne. A C-seket szinten nem ajanlottak a DDR2/DDR3 slot kombo miatt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5670) kavicssli válasza Balinov (#5669) üzenetére


kavicssli
addikt

Cső Balinov? Neked hogy áll a konfig? :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5671) Balinov válasza kavicssli (#5670) üzenetére


Balinov
félisten

vinyo megvan, billentyut,egeret itt veszek majd boltba, ki akarom elotte probalni. Monitort valszeg meg a heten megrendelem. A tobbit meg fizukor 2 het mulva.Remelem nem szaladok bele a karacsonyi aruhianyba,marha van egyaltalan.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5672) Sirandrish válasza SipiBcs (#5668) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez akkor kemény Dió mikor a gyereknek nem is kell gép..mármint lszarja az ilyesmit..akkor kinek szeretnél majd segiteni?:):D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5673) SipiBcs válasza Sirandrish (#5672) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem a gyereket etetem a témával, hanem a házisárkányt! ;]

Ádám másra sem vágyna, minthogy legyen saját gépe és ne kelljen elparancsolnom az NFS-től... mert apu CoD4ezik! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5674) kavicssli válasza Balinov (#5671) üzenetére


kavicssli
addikt

Pontos elképzelések vannak már a monitorral illetve a többi cuccal kapcsolatban hogy mik lesznek?!

Szerintem nem lesz karácsonyi áruhiány!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5675) ovecs


ovecs
senior tag

Gyerekek ez a kemény: [link]
Minek ide új konfig??? Erre gyűjtök mostantól :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5676) Balinov válasza kavicssli (#5674) üzenetére


Balinov
félisten

22-es ViewSonic DVI-s, a lap EP45DS3P vagy DS4, E5200,valami normalisabb 800-as ram, meg egy 4850 vagy ha sikerul becsusznia egy 4870

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5677) kavicssli válasza Balinov (#5676) üzenetére


kavicssli
addikt

Ram: [link] nagyon szuper kis RAMok! :K az áruk nagyon jó és szeretik a tuningot is! Itt a logouton is van egy írás róla!

VGA: Sapphire 4850 512Mb Dual Slot Fansink! Csak ajánlani tudom! :K :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5678) Sirandrish válasza SipiBcs (#5673) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaah vágom:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5679) Sirandrish válasza ovecs (#5675) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hülye állat:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5680) ovecs


ovecs
senior tag

Gyerekek jó volt a tegnapi utlosó war.... végre megint mint régen :K
Igaz, hogy kikaptunk 1 ponttal, de szerintem akkor is nagyon jó volt.... az meg, hogy vannak olyan emberek akik 4-5 körig nem tudnak semmit, utána meg hűdeprók lesznek :((( hát igen, nehéz normális ellenfelet találni :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5681) athomi válasza ovecs (#5680) üzenetére


athomi
veterán

Este hívott gyerpi, szívesen jöttem volna, de tudjátok, nekem a 8-10 óra éppen nem jó tesóm miatt. :(

(#5682) ovecs válasza athomi (#5681) üzenetére


ovecs
senior tag

Jó volt nagyon.... kicsit nosztalgikus, jó volt nagyon a hangulat, és nem is ment nekünk olyan rosszul :) majd este rakok fel képet az eredményekről :)

Ja és egy csomót csipáztam :C egyre jobb vagyok :DD :DD :DD
(ahogy mondani szokták innen már csak felfelé vezethet az út)

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5683) PyroS válasza ovecs (#5682) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja tényleg jó kis war volt.Bár én eléggé elfáradtam a végére :W .Végre aktivizálta magát Mr.Leader :C :DDD .Sipivel levegőt sem mertünk venni miközben védtük a B-t Vacanton :DD .

[ Szerkesztve ]

(#5684) SipiBcs válasza PyroS (#5683) üzenetére


SipiBcs
őstag

Tényleg jó volt! :)

Öizééé..... mostmár szabad levegőt venni?? Mert már hiányzik a zoxigén... :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5685) PyroS válasza SipiBcs (#5684) üzenetére


PyroS
senior tag

Lehet csak Mr.Leader észre ne vegye :DDD .

Ma este sajna nem tudok játszani,hoztak két laptopot amit rendbe kell tennem.

(#5686) Sirandrish


Sirandrish
legenda

aki ráér az pls szoljon pár "jó" szót ehhez a gyökérhez..még véletlenül se akarja ákurni a népet csak a cod5-t ő ugy árulja hogy külön a játékot kulcs nélkül és külön a kulcsot:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5687) Balinov


Balinov
félisten

Gyerekek, nem vagyok kulonoskeppen oda az Opelekert, de ez a Calibra irto faszan meg van csinalva. Mondjuk 4 misit belelapatolni se volt semmi.. :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5688) Boci_83 válasza Balinov (#5687) üzenetére


Boci_83
őstag

Wunder Baum odab@sz! :)) :C

Tréfát félretéve, tényleg szép, nekem főleg belülről tetszik nagyon. Szép igényes munka! :C

**********

(#5689) PyroS válasza Balinov (#5687) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát mivel nekem ilyen a szívem ezért annyira nem dobogtatta meg :DDD .De azért nem csúnya autó.

(#5690) Balinov válasza PyroS (#5689) üzenetére


Balinov
félisten

TwinSpark? :DDD

Amugy meg a mai buntitek, csak ugy, meg ez...Ak47

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5691) PyroS válasza Balinov (#5690) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát inkább olajkályha (JTD) de olyan képet nem találtam.

(#5692) Balinov válasza PyroS (#5691) üzenetére


Balinov
félisten

nem kell azt a JTD-t fikazni, Pyros..Valahonnet ugy remlik, hogy a Peugeot/Citroen-nel valo kozos fejlesztes erredmenye. A peugeot dizel meg mint tudjuk, vilagvero...1.9XRD-m van, csak tudom..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5693) PyroS válasza Balinov (#5692) üzenetére


PyroS
senior tag

Éppen ezt akartam írni,hogy egy 2.4 JTD Alfa 156-os tulaj vagyok :DDD .Szóval forever olajkályha :DDD .

Amúgy meg ez csakis Alfa fejlesztés:
"Az autógyártók közül az Alfa Romeo alkalmazta elsőként a közös nyomócsövű, közvetlen befecskendezésű JTD turbódízelt, megalapozva a gyors, fejlett dízelautók új nemzedékét." :DDD

Ui: Rosszul értelmeztem amit írtál.Igen a képen Twin Spark van,ilyen képet akartam csak nem találtam JTD-ben.

Az AK meg nagyon durva :C :D .

[ Szerkesztve ]

(#5694) Boci_83 válasza Balinov (#5692) üzenetére


Boci_83
őstag

2.0 Hdi ;)

**********

(#5695) Balinov válasza Boci_83 (#5694) üzenetére


Balinov
félisten

Az a masik almom. Egeszpontosan egy 406 Coupe 2.2HDI...de maradva a realitasoknal ha nem baszik be semmi tavaszig, akkor egy 206 1.4/1.6HDI a terv.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5696) Boci_83 válasza Balinov (#5695) üzenetére


Boci_83
őstag

Csak ne hidd el ami az oldalára van írva!! :W Tény és való, hogy kevesebbet eszik mint az enyém, de nem ennyire! :Y 5-5,5 liter kell annak is, ha használja az ember, tudom mert haveromnak pont ilyen van. Egyébként egész fürge kis autó, attól függetlenül hogy kis ccm. :C
Mod: Most nézem a cikkben hogy több mint 6 litert írtak vegyes használatnál...

[ Szerkesztve ]

**********

(#5697) Balinov válasza Boci_83 (#5696) üzenetére


Balinov
félisten

azt a 3.6L/100km-t el se olvastam...Luponal se hittem el a 3L-ert. En szemely szerint 5-5,5L koze saccoltam a fogyasztasat. Max hosszutavon 5L alatt... 205XRD-m 19evesen evett vegyestuzelessel kb 5,5-6L-t...pedig 200k+ KM volt mar benne. A rekordom a kisoroszlannal 5.07 volt szazon, megtett tavolsagban meg 980km egy tankkal...igaz, ezutan majdnem 53littyot tudtam belenyomni a kutnal..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5698) Boci_83 válasza Balinov (#5697) üzenetére


Boci_83
őstag

Nekünk is volt 205 ös 1.1-es, Junior, ill 1,9D is ugyan ebből, mindkettővel elégedettek voltunk nagyon, mármint gyerekfejjel ahogy emlékszem. Édesanyám 150-160-al járt a dizellel haza minden nap Bp-ről. Csak tankolni kellett bele a kannás üzemanyagot. :DDD

306 kombim van, ezzel azért több baj van. Elektronika kicsit hisztis, érzékeny az akksira, valamint az üzemanyagra. Én a futóművel nem vagyok kibékülve, bár alufelnivel jobb az úttartása, viszont kényelmesnek találom. Oktáviák, Golfok szerintem jóval kényelmetlenebbek.
Nem verseny autó, ( főleg motorozás után tűnik kicsit langyosnak :DDD ) de dinamikus, 4000 körül ebből is elfogy az erő, de eddig 1800-tól elég szépen tol, marhára nem kell forgatni.
Fogyasztásról mikor hozzám került akkor nézegettem 4 évesen 97 000 km volt az autóba, egy tankkal valamivel többet mentem el mint 1000 km, de 60 literes a tankja. Viszont mindennapos használatnál 7-8 litert eszik, főleg rövid távokon használom, de én nem szeretek lassan menni. :D

[ Szerkesztve ]

**********

(#5699) PyroS válasza Boci_83 (#5698) üzenetére


PyroS
senior tag

"én nem szeretek lassan menni" ismerős érzés :DDD .
Nekem az olajkályhám hosszú távon elmegy 6.5L-el helyben meg 7-8L körül.2.4Jtd 140 pacival.A futóműve egy isten :DDD 17-es 215/45-ös gumikkal iszonyatos a kanyarsebessége,viszont nem szereti a "jó" magyar utakat.

(#5700) athomi válasza Boci_83 (#5696) üzenetére


athomi
veterán

aki tudja hozni a gyári adatot valós körülmények között, annak megnyalom a bal heréjét :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.