Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) Sirandrish válasza PyroS (#5350) üzenetére


Sirandrish
legenda

de fogadjunk hogy mindneki érti:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5352) SipiBcs válasza Sirandrish (#5351) üzenetére


SipiBcs
őstag

Andrish: Röhögök is! :DD

Athomi: tényleg gáz volt, nem csak téged idegesített a játékstílusuk..... lehet pont ez lett volna a céljuk.... csak nem jött be :)) Ilyen szituban lehetne "megtanulni", hogy védőben nem rusholunk. Mellétéve, nem volt erős ellenfél, tehát ritkán volt olyan kör, amit a rohanás miatt vesztettünk.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5353) athomi válasza SipiBcs (#5352) üzenetére


athomi
veterán

Nekem az nem játék, hogy a 2 perces körből 1:30 percen át kempelek és ellent se látok. De szerintem senkinek.

(#5354) SipiBcs válasza athomi (#5353) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jogos a 2 pont, mindannyian értetlenül álltunk a feeling előtt! :DDD
Ilyet én még nem is láttam, bár az én multi múltam igen szerény! :DD

Bali: az, hogy hazajössz végre azt is jelenti, hogy itthon tudsz majd játszani is?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5355) Balinov válasza SipiBcs (#5354) üzenetére


Balinov
félisten

nem hiszem, hisz alig egy hetet leszunk itthon.Meg amugyis az otthonra hagyott gep sem a COD4-ezo gepem, hanem egy P4-es, integralt vga-val..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5356) Sirandrish válasza SipiBcs (#5352) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ajánlom is:D

Még annyi hogy a CloneDVD-s tej-hez kijött a kakaópor és így már tökéletes felhasználható mind a tej mind a kakó része...csak szólok ha valakit érdekel:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5357) Balinov válasza Sirandrish (#5356) üzenetére


Balinov
félisten

ki nem szarja le, ha ott a DVD Rebuilder ingyenes valtozata, ami ingyenes, es raadasul faszabban is dolgozik. Nem csipazom az ilyen 2klikkes cuccokat..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5358) Sirandrish válasza Sirandrish (#5356) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah van aki nem érti:DDD
szóval a CloneDVD-s Far Cry 2höz van kreek amivel megy a game single része is...khm

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5359) Balinov válasza Sirandrish (#5358) üzenetére


Balinov
félisten

khm..am! ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5360) Sirandrish válasza Balinov (#5359) üzenetére


Sirandrish
legenda

biztos:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5361) PyroS válasza Sirandrish (#5358) üzenetére


PyroS
senior tag

Már van pengés is a milkes-nél :DDD .

(#5362) Sirandrish válasza PyroS (#5361) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5363) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Akárhányszor felnézek a pub szerveretekre mindig üres...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5364) PyroS válasza SystemRoot (#5363) üzenetére


PyroS
senior tag

Szia.

Sajnos mostanában eléggé kihalt a szerónk :W .Általában már csak warozni használjuk.

(#5365) Balinov válasza PyroS (#5364) üzenetére


Balinov
félisten

beujjitottal egy I900-at? Hogy szuperal az Omnia?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5366) PyroS válasza Balinov (#5365) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Jaja vettem egyet a Pannonnál mert lejárt az előfizetésem.Nekem nagyon bevált,kicsit furcsa volt megszokni de most már király :DDD .Igaz részegen nem megy az sms írás rajta :)) .

(#5367) Balinov válasza PyroS (#5366) üzenetére


Balinov
félisten

Reszegen nekem a telefonzar sem ment anno R320-al..PUK2-ig basztam el...

Milyenek amugy a tapasztalataid az Omniaval? Ez is WM6.1-es cumo,igaz?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5368) PyroS válasza Balinov (#5367) üzenetére


PyroS
senior tag

Igen Wm6.1-es,nekem nagyon bejött :C . PDA hoz képest elég jó képeket csinál,a GPS része is jó gyárilag IGO 8-at adtak hozzá.
Itt egy jó oldal az Omniáról :[link]

(#5369) Balinov válasza PyroS (#5368) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi a linket, nezem ha lesz egy kis szussz a meloban. Tetszene ez a nyammung, csak egy baja van, hogy V200 ota nem csipazom a nyammungokat..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5370) PyroS válasza Balinov (#5369) üzenetére


PyroS
senior tag

Én sem szeretem a Samukat.Két haveromnak is van (u700,meg valami nagyon vékony :DDD )azok nem jöttek be.De ez mivel WM fut rajta így olyan mintha nem is Samu lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5371) Balinov válasza PyroS (#5370) üzenetére


Balinov
félisten

Huu..micsoda huzos ara van! Igazabol en Xperiara vadaszok majd jovore, de ez sem rossz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5372) ovecs


ovecs
senior tag

Én az u600 al szemezek, használtan szeretnék 1et kifogni 15k körül

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5373) Balinov válasza ovecs (#5372) üzenetére


Balinov
félisten

jee, a megfaradt vandor is bejelentkezett a topikba! :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5374) Balinov


Balinov
félisten

Tudod, drágám, mindig is kíváncsi voltam, hányszor csaltál meg - így a
férj lefekvéskor a bombázó feleségének.
- Hát jó - így a nő -, bevallom. Háromszor.
- Elmesélnéd, édesem?
- Emlékszel, mikor nem kaptunk kölcsönt a házépítéshez? A bankigazgató
felajánlotta, hogy...
- Igen, igen. Megértelek. Azért ez szép gesztus volt tőled, drágám, hogy
megmentetted a családi fészket. És aztán másodszor?
- Emlékszel, amikor beteg voltál, és nem volt elég pénzünk a műtétre?
Nos, akkor a sebész felajánlotta, hogy...
- Ez az áldozat is csodálatos volt a részedről, drágám! És harmadszor?
- Hááát... Emlékszel, amikor polgármester akartál lenni?
- Igen.
- És akkor hiányzott még ezerkétszáz szavazatod...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5375) Kavicsusz válasza Balinov (#5374) üzenetére


Kavicsusz
tag

:DDD :C :C :C

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#5376) PyroS válasza Balinov (#5371) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát én 72500Ft-ért hoztam el.Plusz kaptam ajándékba a telóhoz egy 80eFt Samsung házimozit szóval így nagyon jó áron volt :DDD .Néztem én is az Xperiát de az nagyon drága lesz,ennyi pénzért meg nem akartam kihagyni az Omniát.

[ Szerkesztve ]

(#5377) Sirandrish válasza Balinov (#5374) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD :DDD :C :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5378) ovecs válasza PyroS (#5376) üzenetére


ovecs
senior tag

A milliomos benzinkutas.... Titokban meg Siroki olajmezője van finomítóval :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5379) Balinov válasza ovecs (#5378) üzenetére


Balinov
félisten

nyolcadik utas a benzinkutas.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5380) ovecs válasza Balinov (#5379) üzenetére


ovecs
senior tag

Uhh Bali milyen most az idő arrafelé???

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5381) Balinov válasza ovecs (#5380) üzenetére


Balinov
félisten

most? 3 napja boszme a szel, de most csillagos az eg es kb 10 fok van....szoval fasza, siman kimegyek az erkelyre egy poloban

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5382) PyroS válasza ovecs (#5378) üzenetére


PyroS
senior tag

Mondtam,hogy ez TITOK :DDD .Este ezért lelőlek ha fent leszel :D .

Amúgy meg vissza vittem a sok üres üveget :DD .

[ Szerkesztve ]

(#5383) ovecs válasza PyroS (#5382) üzenetére


ovecs
senior tag

Ma szerintem 8 ig dolgozok, nemtom több mint 10óra monitor előtt ülés után mennyire lesz kedvem gémelni

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5384) PyroS válasza ovecs (#5383) üzenetére


PyroS
senior tag

Okés akkor majd máskor bepótoljuk.

(#5385) athomi


athomi
veterán

Már meg ne haragudjatok, de én nem warozok veletek többet. :(((
1. Kérdezlek TS-be titeket, ti meg szartok rám. 3x kérdeztem meg ugyanazt, egyre hangosabban. Semmi válasz nem jött vissza. Aztán megkérdem hallotok-e (gondolván a mikrofonom a szar), és jön a válasz, hogy persze.
2. Crossfire-en támadunk, az ellen egyszer sem jött be "B" plantra...egyszer sem! Az első 20 mp után már ketyeghetne a plantunk, de ehelyett mindenki kalandozik valamerre...

Természetesen az első miatt vagyok kiakadva, a második már csak egy számomra erősen irritáló dolog.

[ Szerkesztve ]

(#5386) SipiBcs válasza athomi (#5385) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mint a többieknek említettem TS-en.... nem kommentelek! :(

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5387) BandiHUN válasza athomi (#5385) üzenetére


BandiHUN
veterán

de gondolod ez megoldás,hogy lelépsz a warról...te is ugyanúgy megpusztultál a rambóban,mint mindenki más,még nekem lett volna okom morogni,hogy ott állok a plant mellett,és már csak azt látom,hogy elhullott mindenki...tudtommal nem volt emlitve,hogy akkor mindenki B,én legalábbis nem hallottam ilyet,nem is ment a B felé a csapat,érdekes is lett volna B-zni,amikor simán látszott,hogy B felől jön 2+B emelet,csak a plantes seggét kellett volna fedezned,ha már olyan tisztán eljutsz addig,ahogy mondtad,mert furamód mégis mindig arról szedett le valaki engem plant közben.egyébként miután elmentél,még utána is hoztunk 2 kört,és ha nem mész el,nyerhettünk volna,erről ennyit.nem tudom,miért jók ezek a sztárallűrök,mondd ki,nem vagyunk elég jók neked és kész.én ennek ellenére élveztem,nem is ment rosszul,és nyerhető is lett volna....

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5388) ovecs válasza athomi (#5385) üzenetére


ovecs
senior tag

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de én téged baromira nem hallottalak ts en.. Sipit és Lorenzot hallottam csak..
Szóval az a persze nemtom lehet nem neked ment vagy nemtom....... :U
Én mindenesetre tuti h egész este nem hallottalak azt hittem nem beszélhetsz vmiért a mikrofonba :F

Lorenzo nyugi, vedd be a gyógyszert, ez csak egy játék :R

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5389) athomi válasza ovecs (#5388) üzenetére


athomi
veterán

Vacanton a 3. körben léptem le TS-ről, mivel nem válaszoltatok az egyik kérdésemre, amit 3x tetem fel. Tehát addig szerintem hallanotok kellett. Nekem elég erősen úgy tűnt, hogy amikor kérdeztem hallotok-e, akkor nekem jött a válasz. Mindenesetre ha Sipi és Lorenzo is megerősíti, hogy az én hangom nem hallották, akkor én kérek elnézést.

Lorenzo: Én baromi rosszul játszottam, nem tagadom. Mostanában csak Cod2-zök. Egy hete nem nagyon játszok Cod4-gyel, talán az 1 hét alatt egyszer néztem be a DS klán szerverére egy fél órára. Ott alig bírtam tartani az 1:1-hez statomat, máskor meg 18/2-kel vagyok, szóval ez elmond mindent. Ennek ellenére ha az esti war-on 5 lett volna belőlem, akkor a taktikával nem lett volna gond. :DD

SipiBcs: Tessék kommentálni.

[ Szerkesztve ]

(#5390) SipiBcs válasza athomi (#5389) üzenetére


SipiBcs
őstag

A nem kommentelek az nem a te letiplizésedre ment, hanem az esti warra... sztem még nem láttatok tőlem ilyet, hogy war végén csak: "köszi, jóéjt" mondattal lelépjek! :(

Azért nem kommenteltem már tegnap este, mert bennem volt 4 ser... és az alkoholos befolyásoltság rossz tanácsadó!

Nekem még annyira sem ment a játék, mint egyébbként bármikor máskor és azért az se high színvonalú. (ovecs aranyos volt, mikor emlegette, hogy pont az az 5 frag kellett a győzelemhez :) )

Ha emlékszel a játék elejére és hallottál bennünket, akkor azon morfondíroztunk, hogy milyen lesz a war, hisz ezúttal sem gyerpit, sem téged nem hallunk! Az utolsó látvány a TS-en az volt, hogy ki van kapcsolva a mic-ed, láttam az ikont. Persze ez nem azt jelenti, hogy utána nem oldottad fel a tiltást. Én nem emléxem rá, hogy hallottalak volna a B plantos dologgal..... ha jól rémlik, akkor team írásként olvastam, hogy miért nem rakják B-t, mikor tök üres!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5391) athomi válasza SipiBcs (#5390) üzenetére


athomi
veterán

Crossfire-en nyilván nem hallhattál, hisz írtam, hogy Vacanton a 3. körben leléptem TS-ről. De az első 3 körben voltam.

(#5392) ovecs válasza SipiBcs (#5390) üzenetére


ovecs
senior tag

Én is úgy emlékszek, hogy Hunor néha beirkált, és nem hallottam a szavát az este folyamán... Viszont beszéltem hozzá azt tudtam, hoyg hallja, sőt akkor is beszéltem amikor már nem volt ts en gyerpi írta is h már nincs :D
És tényleg beszéltük vacant elején, h érdekes lesz, mivel csak 3an tudunk beszélni :DD

Ja és Sipi: tényleg za kellett hozzá, néha én is vagyok paradicsom :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5393) BandiHUN


BandiHUN
veterán

gyerekek,annyi a lényeg,elqrtuk,nem kicsit,nagyon...de lessz ez jobb is,kár hirtelen felindulásból bármit tenni,legközelebb jobbak lesznek a feltételek,elnézést kérek,ha valami beirást nem láttam,valamit nem hallottam,nem szoktam a ts mellett nézni a szöveget,sry :B még mindig azt mondom,hogy alapvetően jó volt az este,és azért befigyelt a második mapon a kellemetlen ellenfél,a kezdőről,házból gépágyúzás+ a b felé útról való passziv lövöldözés a plant felé,amivel nem tudtunk mit kezdeni,mert a gépágyúst nem sikerült gránáttal sem kidobni,a folyosón meg 1 feküdt,1 meg a lépcső tetejéről osztotta az észt.ennyi volt a szopatás tárgya.ilyen is van.vacanton meg mivelünk nem nagyon tudtak mit kezdeni. :P

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5394) booz


booz
senior tag

távolról te figyellek benneteket
csö nyugdijasok
és b@ssza meg itt a válság vége a jóvilágnak

(#5395) BandiHUN


BandiHUN
veterán

cod5 multi demó,kulcs hozzá:regisztráció a callofduty.com-on,majd belépés,fent a loginnál My account,majd itt az account/profile fül :C :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5396) BandiHUN válasza booz (#5394) üzenetére


BandiHUN
veterán

ne károgj már,gyere inkább többet játszani! :DD mingyá' itt a cod5 is,most szedem a multi demót,14.-én jön ki... :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5397) SipiBcs válasza BandiHUN (#5395) üzenetére


SipiBcs
őstag

Namost ha arra kíváncsiak ezzel, hogy mennyien érdeklődnek a game után, aztán meglesik az eladási statisztikákat..... :O Nem lesz vidám napjuk a készítőknek... az tutti... :W

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5398) Boci_83 válasza booz (#5394) üzenetére


Boci_83
őstag

Jaja. Nem gyengén érezteti hatását. Nekünk sincs munkánk... :( :(((
Nem tudjuk mi lesz. :(((

**********

(#5399) booz válasza Boci_83 (#5398) üzenetére


booz
senior tag

az hogy milesz sz@r az lesz minden drágul kivéve a benzint de azzal nemlehet főzni :((

(#5400) Balinov válasza Boci_83 (#5398) üzenetére


Balinov
félisten

Nalunk is most jelentettek be, hogy a karacsonyi ceges parti a nehez gazdasagi helyzetre valo tekintettel elmarad..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.