Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2455) BandiHUN válasza ovecs (#2448) üzenetére


BandiHUN
veterán

lehet az is,de inkább arra szavazok,hogy a nagy prociterhelés az oka,nekem pl.hőfokokra lettek ilyen kimaradozások,meg a proci órajelben pillanatnyi 5,8Gigahertz,ilyesmi :Y vagyis jó az everest,de a szintetikus teszt sokkal jobban leterheli a procit,mint a normál használat,egyszerűen már egyéb dolgoknál is jelentkeznek problémák,pl.nekem a cfosspeed-et sem hagyja rendesen működni,összevissza frissit a 2perces mailfrissités,és a messenger is irogatja,hogy kapcsolati hibák voltak...szóval ez még akár normális is lehet.viszont tény,hogy a tápod nem egy mai darab,én kérnék valahonnan 1 estére legalább kölcsön valami tápot megnézni...igazából a tápok folyamatosan öregszenek,mert ez a rendszerű tápegység rongálja a kondenzátorokat,de ez ugyanigy kijön tv-k,videók,dvd-k esetében is,ezek 3-4év alatt meg is adják magukat,mert annyira megöregszenek a kondenzátorok a tápban,pedig nem is melegszenek.simán csak nem indul/lekapcsol a tápjuk...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.