Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#55901) keIdor válasza HSM (#55898) üzenetére


keIdor
titán

Jobb AI-hoz, komplexebb terepekhez és fizikához az kell, hogy a konzolban is jobb CPU legyen, mint az AMD Jaguar.
Azt te is tudod, hogy a PC-re csak portolnak, már évek óta nem fejlesztenek rá játékot, azt kapja amit a konzol, maximum minimális grafikai eltérések lehetnek, meg a felbontás eltér és ennyi is volt a különbség.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55902) TTomax válasza HSM (#55900) üzenetére


TTomax
nagyúr

Meddö vita,ha ez mind igy menne ahogy te irod akkor az amd lenne az intel és fordítva...csak valahogy ez mégsem igy van.Az biztos hogy ha játszani vennék notit akkor dedikált vga nélkül én nem tenném,minden egyéb másra meg az intel is kinál megoldást...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#55903) keIdor válasza TTomax (#55899) üzenetére


keIdor
titán

A 1080Ti-vel mondjuk nincsenek elkésve, mert azt még a zöldek se adták ki, és szerintem nem is lesz olyan sikeres, mint a 780Ti vagy a 980Ti, ha igazak a pletykák, ott most vissza tudna vágni az AMD a Vega-val, a kérdés csak az, hogy elég lesz-e, és ha igen, egyáltalán megteszi-e az AMD.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55904) TTomax válasza keIdor (#55903) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igazad is lenne,ha a polaris nem nyalna be 220-250W-ot (csak a gpu) kérdem én mi marad a vegara?GPU vonalon még csak egy gennel vannak lemaradva,látván azt hogy a 480 annyit fogyaszt mint egy 1080.. a teljesítménye meg nem összehasonlítható... sőt hasonló áron ott volt már a 390x is,ez is olyan amds... a1080Ti is azért nem jön ki mert majd ugy vágják meg mahinálnak az nVnél,hogy épen megverje a vegát 150dolcsival drágábban... tiszta vicc.Én nem látom itt azt a nagy visszavágást, de még csak a lehetőséget sem,árversenyt meg aztán végképp nem... jó ha a vega befut a 1080 környékére,és akkor még optimista is voltam.És akkor megint az van, hogy akinek az a teljesítmény kellett vett már 1080at...ahh de majd a ficsörlista...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#55905) HSM válasza keIdor (#55901) üzenetére


HSM
félisten

Na-na... Azért az a 8 mag Jaguar azért nem olyan gyenge. :N Azért durván egy i3 szintjét eléri. Viszont ott a szoftveres réteg is vékonyabb, optimalizálni is a végletekig lehet, mindenre van célhardver is. Plusz konzolokon besegíthet az IGP is pl. AI számításokba. :K

Amúgy ez is ad nekem okot némi optimizmusra, ugyanis ha konzolon a végletekig optimalizálják a cuccot 8 szálra, az már elég jó lenne PC-re is, és ott skálázhatják feljebb a dolgokat. Pl. PS4-en csak negyedannyi részecskét számolna csak a motor, az kapásból negyedeli a processzorigényt. Csak ami hirtelen eszembe jut jól skálázható processzorzabáló effekt.

(#55902) TTomax: Én nem játszani veszek/tartok notebookot, de azért néha valami egyszerűbb játékot elindítanék rajta. Viszont az Intel HD3000 IGP nem hozza meg hozzá a kedvem túl gyakran. :D Nekem tetszene a driveres támogatásával/hardveres képességeivel egy ilyen APU. :K

(#55904) TTomax: Kicsit túl magas órajelre lőtték be gyárilag az RX480-at. Megnézed a refet, az elég szépet megy bő 160W-ból. :K Ha már perf/watt, szerintem azt lenne érdemes nézni, nem a speckó modelleket, amiknél a minimális tuningért sokat áldoztak a már amúgy is alaposan kihajtott GPU energiahatékonyságán.

[ Szerkesztve ]

(#55906) keIdor válasza TTomax (#55904) üzenetére


keIdor
titán

Ez jó kérdés, de én azon az állásponton is vagyok, hogy a Polaris nem lenne "az igazi" notebook-ba, az egész a fogyasztáson bukna meg. Egy notinál az a legfontosabb, illetve az, hogy ne melegedjen. Bár egy 980M vagy az asztali 980/1060-al versenyezhetne egy RX480 notebook verzió sebességben, csak az a kérdés a rajongótáboruk kivételével ki venné még meg? Mert üzemidőben nem lenne jó, és vaskos hűtésrendszer és kellene miatta.

Az hogy mire lesz elég a Vega, az legyen az AMD baja, meg a versusban az AMD tulajoké, én maximum az Xbox Scorpio-n keresztül leszek tulajdonosa ha beleteszik egyáltalán. Én ha lecserélem a GP104-et azt csak is GV104-re teszem...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55907) TTomax válasza keIdor (#55906) üzenetére


TTomax
nagyúr

A vega teljesitménye nagy kihatással lesz az árakra... még a voltáéra is. Mindenképpen egy erös és olcsó vgra lenne szükség az amd oldalról,de attól tartok ez sajnos nem most érkezik...

Hát ja,szerintem, én meg kihagyom a teljes pascal családot...agyonvágott Ti-t nekem ne 1000dolcsiért, a TitanXPben meg nincs custom (meg az se fullos,ha már titan meg 1200dolcsi az a minimum,hogy fullos gpu),én meg nem szerelgetek...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#55908) HSM válasza keIdor (#55906) üzenetére


HSM
félisten

Azt felejted el, minden skálázási kérdés. Notebookba pláne. Amiben hátrányban lenne az AMD, az a PROFIT, mert ők egy nagyobb, kisebb órajelen járatott GPU-val tudnák ugyanazt az energiahatékonyságot hozni adott teljesítménnyel, mint mondjuk egy Pascal GPU-val a zöldek.

[ Szerkesztve ]

(#55909) keIdor válasza HSM (#55905) üzenetére


keIdor
titán

1,6GHz, 1,83GHz és 2,1GHz-en? Ezt gondold át újra, egy i3 sokkal magasabb órajeleken jár terhelés alatt, és ugye az Intel fényévekkel jobb ipc-ben c2c.
Pont az a baj a PS4 Pro-val is, hogy hiába duplázták (sőt) a GPU teljesítményét, ha a CPU csak +30%-ot kapott. Ezzel csak azt érik el, hogy nagyobb felbontáson mehessen a render, viszont aki szeretett volna 30fps helyett 60fps-t az nem kapja meg, főleg Sandbox játékkokban nem. Mivel a +30% ehhez kevés, papíron is, meg a gyakorlatban is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55910) HSM válasza keIdor (#55909) üzenetére


HSM
félisten

Ebből indultamk ki: [link]
Haswell i3 ellen. Szerintem korrekt. Ez 4 mag, szval szorozni kell kettővel a Jaguart.

Azért nem rossz ez. Főleg, ha azt veszed, hogy mondjuk PC-n nem 30FPS a cél, hanem mondjuk 60, akkor máris dupla erős CPU kell, plusz a vastagabb szoftveres réteg és egyéb igények, pillanatok alatt ott vagyunk, hogy PC-n azonos kódhoz is kell(ene) már egy 7-800 pontos Cinbench R15 képességű CPU. Ami bizony egy alaposan meghúzott modern négymagos i5, vagy egy alap i7. Ha inkább 100FPS lenne a cél, akkor meg máris HEDT proci lenne a minimum....

(#55911) keIdor válasza TTomax (#55907) üzenetére


keIdor
titán

A hibátlan GP102-t egyelőre tartogatják a Quadro P6000-re, lehet nem is lesz belőle GeForce, majd kiderül. A selejt megy GeForce-ra sajnos. Egyébként ha összehasonlítom a GTX-1080-at és a Titan XP-t, akkor azt látom, hogy nem igazán skálázódik jól a GP102, valahol máshol mintha bottleneck lenne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55912) TTomax válasza keIdor (#55911) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mert a tesztekben nagy többséggel gyári órajeleken mennek a kártyák, a 1080gyárilag már magasabb órajelen megy mint a TitanXP,sajnos a TitanXP nagyon közel van a power limithez,ezért annyi az órajele azonos órajelen ott van a difi ahol papíron lennie kell.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#55913) keIdor válasza HSM (#55910) üzenetére


keIdor
titán

Mindegy, mert sajnos visszafogja a konzolokat. Nagyon sok esetben CPU limit van, itt is egy példa a Hitmanből: [link]

Ha mindenképpen ragaszkodnak az AMD-hez, akkor rakhattak volna bele Excavator-t is, én fizettem volna többet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55914) HSM válasza keIdor (#55913) üzenetére


HSM
félisten

Hát igen. De a mondanivalóm így is áll, hogy azért PC-re így sem árt, ha van egy erősebb CPU-d.
Szerintem is érdekes döntés volt ezt a 8 magos Jaguart belerakni, tényleg elkélt volna az Excavator. Hát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#55915) keIdor válasza TTomax (#55912) üzenetére


keIdor
titán

Nem, én azonos órajeles tesztre gondoltam természesen. Napokban néztem egy friss tesztet, ahol mindkettő 1700MHz-re volt belőve és nem lehetett (illetve lehetett, csak a számok nem stimmeltek) látni a 2560 vs 3584 core közti különbözetet, egy picit lassabb a Titan XP, valamiért.

(#55913): Az ebben a hsz-ben kimaradt, hogy a videóban a PS4 1,6GHz és XO 1,83GHz (CPU) közötti különbséget lehet látni.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55916) TTomax


TTomax
nagyúr

Hm hm...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#55917) Abu85 válasza keIdor (#55909) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem tudom, hogy a Sony kiadta-e már Cerny csapatának vizsgálatát még a PS4 előttről, de itt nem az órajel a lényeg, hanem a teljes rendszer egésze. Amikor a PS3 után Cerny kezébe került a következő gép tervezése, akkor a PS4-nél elkezdték továbbvinni a Cellt. Ez volt az alap. De elég gyorsan kukázták az ötletet, és készítettek egy tanulmányt, hogy milyen heterogén modellt érdemes alkalmazni. Gyakorlatilag megvizsgálták, hogy CPU jellegzetes játékbeli munkáiból melyiket lehet igazán hatékonyan futtatni CPU-n. Tulajdonképpen csak a fizikai szimulációkra jött pozitív eredmény, és az útkeresés, a részecskeszimuláció, a kivágás, a hangfeldolgozás egy része, a skinning egyszerűen nem illik CPU-ra. Elvégzi a rendszer, de rossz hatásfokú lesz. Ezt követte még egy tanulmány, ami tulajdonképpen azt vizsgálta, hogy ezek GPU-n jól futnak-e? A kérdésre az volt a válasz, hogy igen, GPU-ra baromira illenek, de a GPU eleve egy heterogén rendszer, tehát nem tudja az összes feladatot egyszerre futtatni. Innen már ugye sejtették, hogy mi lesz a PS4-ből, de a problémáikra kerestek megoldást, amit megtaláltak az aszinkron compute-ban. Így már párhuzamosan futhatnak a feladatok a GPU-n is.

A PS4-nek tehát alapból nem volt szüksége nagy processzorerőre, mert Cerny tanulmánya arra épült, hogy ami amúgy sem illik a CPU-ra, azt csinálja meg az IGP. És számos PS4-re kiadott játék alkalmaz ilyen modellt. Például elég sok GPU-s skinninget futtat aszinkron compute-tal. Fel sem merült, hogy ez valaha egy GPU-s feladat lesz, de nem csak hogy működik, hanem sokkal hatékonyabb, mint a CPU-s feldolgozás. Pár frissebb motor már a kivágást is GPU-n végzi. Ezt át is hozta pár motor PC-re, például a Dawn, a Glacier és a Frostbite új verziója. Itt már nem csak a konzolon előnyös a dolog, hanem PC-n is hasznos. A PS4-en az újabb játékok már a hangfeldolgozást is GPU-n csinálják. A hangmotor konstrukcióját a Sony 2013-ban publikálta is. [link] ... ez egyébként PC-re is megvalósítható a TAN API-n, és a következő évben erre jönnek is portok.

Szóval leginkább azért nem választottak erős procit a PS4-be, mert a tanulmányaik szerint nincs értelme, ugyanis úgyis mindenki lassan pakolgat át mindent a GPU-ra. Persze ez a folyamat lassú, de már elkezdődött. Első körben a részecskeszimulációval, a skinninggel, a kivágással, és a hangfeldolgozással. A következő körben jönnek a terepszimulációk és utána az útkeresés. Ez még úgy másfél-két éves fejlesztés. Ha mindez végbemegy, akkor a CPU igazából nem csinál majd mást, mint a jelenet alapvető szimulációját, pár GPU-ra nem illó fizikai hatás számításával, illetve a rajzolási parancsok kreálását és átadását. Ez az egyszerűség azért előnyös, mert így nagyon jól párhuzamosítható rendszerek jöhetnek, a többi számításra pedig ott a GPU. Egy frame-mel korábban oda kell adni neki mindent, aszinkron compute-ban megcsinálja és mire kell az aktuális jelenethez már ott is lesz az adat a memóriában.

Ez egyébként nem csak a konzolon lesz majd vezető irányzat, mivel a PC-n a legjobb motorok esetében egy olyan problémával találták szembe magukat a fejlesztők, hogy az elmúlt év lelassuló CPU-s előrelépései miatt nagyon sok játékra használt gép maximum négymagos. Erről még Brad Wardell tartott egy előadást az év közepén. Ez azért gáz mondjuk a Stardocknak, mert nekik már iszonyatosan kellene a hat mag, ugyanis a terepszimulációjuk nagyon komplex. Tehát nagyon jó lenne ha azt mondhatnák a piacnak, hogy mostantól a hat mag a belépő a játék elindításához. A realitás azonban az, hogy ezt nem mondhatják ki, mert ettől a vásárlók gépeiben nem lesz hat mag. Még ha valaki upgrade-del is, nagyon sok platformba nem is rakható hatmagos. Tehát Bradék azt teszik épp, hogy a terepszimulációt átrakják a GPU-ra. Ezáltal a processzor megszabadul egy rakás feladattól, vagyis továbbra is elég a négy mag, a GPU pedig igazából el lesz a feladattal, mert egyrészt ezerszer gyorsabban csinálja, mint egy CPU, másrészt van aszinkron compute, így a grafikai számítások mellett megoldja. Ebből látható, hogy a PC-n is lehetnek olyan gondok, mint a konzolokon, csak más miatt ... rosszul hatott a fejlődésre az, hogy évek óta ugyanazt a négymagost tudod megvenni. Emiatt alternatív utakat kellett keresni a problémákra, mert eléggé nehezen várható el a piactól, hogy egy szóra minimum hatmagosra váltson mindenki.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#55918) #Morcosmedve válasza Abu85 (#55917) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Habugi! Babérjaidra törnek! :Y

© asszongya'hogy

(#55919) keIdor válasza HSM (#55900) üzenetére


keIdor
titán

Nekem ez a noti kéne.[link]

A Dell XPS-ei meg az Asus ROG-jai tetszenek nagyon. Meg persze a MacBook-ok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55920) HSM válasza keIdor (#55919) üzenetére


HSM
félisten

Tök jól néz ki, kétségtelen. De mint notebook, nem kéne. :N Egyfelől, ilyen vékony házban nem lehet egy külön GPU-s gépet kultúráltan meghűteni (főleg 4 magos CPU-val, ezeknek elmentek otthonról :DDD ) másfelől 4K display ekkora méretben ugyan minek, a GPU is csirke hozzá, főleg ha közben szanaszét throttlingolja alatta magát a hardver. :DD Ja, és mindennek a tetejébe ilyen méretben az akksi is mindig megsínyli a dolgokat, tehát egy izzasztósabb menetben fél óra után szaladhatsz konnektort keresni. Nem adja. Ja, és magammal se merném vinni, kis vékony sérülékeny valami. A ROG gépeket annyira nem vágom, de sokszor ott is nagyobb a füst, mint a láng.

Most lehet, illúzióromboló leszek, de nekem most ez az álom: [link].
Jó erős i5/i7 kétmagossal, szigorúan IGP-vel, 9 cellás batár akksival, 1600*900-as 14" panellel. Most a Sandy Bridge-es elődjét használom, és nagyon jóban vagyunk. Nagyon masszív gépek, nagyon jó ergonómiával. Egyedül az Intel IGP nem jó barátom belőle, de a külön GPU meg túl sokat dobna az étvágyon. Ezért is tetszene egy olyan ZEN APU, amiről meséltem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#55921) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok. Deus EX Mankind divided című játékot hol lehet legolcsóbban beszerezni digitálisan? :U
Mindenhol ilyen 5-6 ezer ft körül kínálják, van ennél olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#55922) FollowTheORI válasza ÁdiBá (#55921) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Steam-en most.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55923) keIdor válasza HSM (#55920) üzenetére


keIdor
titán

Vissza tudsz váltani 1080p-re, egyébként kérhető szerintem olyan kijelzővel is. Egy 1050 alig melegszik ám, nem kell neki nagy hűtés, nézd meg az asztali társait. Razer-eket kihagytam, azok is nagyon bejönnek. Hiába vagyok mindjárt 30, nekem ezek a világítos "szarok" nagyon tetszettek mindig is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55924) keIdor válasza HSM (#55920) üzenetére


keIdor
titán

ROG alatt meg pl. ezt értem. Ára egész jó, szépen is néz ki, 300k körül szeretnék venni egyet, akkor ez lenne az egyik kiszemeltem.[link] Annyi, hogy egy SSD még kéne bele, az plusz pénz még.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55925) WaterWawe válasza keIdor (#55924) üzenetére


WaterWawe
őstag

Ez nekem is tetszett, egészen addig még rá nem jöttem hogy 85-90 fokig is elmegy benne a proci. :(

(#55926) HSM válasza keIdor (#55923) üzenetére


HSM
félisten

Arra akartam célozni, hogy a 4K kijelzőnek semmi értelme 15"-on, csak a szívás van vele. Nem is látod a difit. Nekem 14" 900P-vel is azért néha nézni hunyorgós, pedig nincs baj a szememmel....

1050 alig melegszik... Hát izé... A négymagos processzor is alig melegszik... Vagy mégis... Szóval arra akarnék célozni, hogy mivel az asztali társa 75W, így nem valószínű, hogy ez 35W alá menjen, főleg 128bites GDDR5-el, az is fogyaszt.... Ehhez még jön a 45W-os mobil négymagos proci. Szóval alsóhangon 50-60W folyamatos fogyasztásról beszélünk. Nem tudom, neked mi számít "alig melegszik"-nek, de nekem az a tapasztalatom, hogy durvábban megküldve 35W-on a mostani kétmagos procim is elég horror meleget tud produkálni, pedig üzleti gépről lévén szó, nem spóroltak a vörösrézzel a hűtésénél [link]...
És ezt akarod egy fele ilyen vékony gépházban fele ilyen vékony hűtéssel meghűteni. Nem lesz benne sok köszönet. :N

(#55924) Keldor papa: Ez a gép egy hónapja volt akciós 230K körül... Annyiért szódával esetleg. De ugyanaz a hűtésparás eset. Notis topikban sincsenek oda érte, nekem se tetszik. [link]
Azért nem véletlen, hogy Asus-ból is azért a komlyabb játékos notik is dupla ilyen vastagok. :B

A Razer nekem is bejön, ott legalább nem akartak szupervékony gépbe egy akkora méretben hűthetetlen négymagost beleerőltetni. :D

Szóval.. Egy max 35W-os TDP osztályú ZEN APU-t kérnék a következő notimba. A játék nagyjára meg jó nekem az asztali cucc, ami reggelire elfogyasztja ezeket a mobil gamer csodákat, negyed annyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#55927) keIdor válasza HSM (#55926) üzenetére


keIdor
titán

Nekem sem kéne a 4K kijelző, a gyártók erőltetik sajnos, szerintem sincs ekkora méretben értelme, meg 1070 alatt nagyon kompromisszumos is.

Asztali mellett nekem sem kéne erős, de a minimum 1050 vagy 960M szint azért kéne. IGP nem elég, AMD meg nem játszik nálam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55928) HSM válasza keIdor (#55927) üzenetére


HSM
félisten

Nekem jó lenne, monjduk StarCarft2-őzni alkalmanként egy olyan APU. :) Az Intel HD3000 IGP-n is játszottam párszor, de minimum grafikán alig 60FPS-el elég felejthető élmény. :DDD
Komolyabb dolgokra úgyis az asztalira mennék.

(#55929) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel Core i7 7700K Overclocked to 7 GHz

...

(#55930) cyberkind válasza Devid_81 (#55929) üzenetére


cyberkind
félisten

24/365-re ideális és lehetséges. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#55931) stratova válasza Devid_81 (#55929) üzenetére


stratova
veterán

2.0 V magfesz.. :Y

[ Szerkesztve ]

(#55932) FollowTheORI válasza Devid_81 (#55929) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

és 2 mag + ht off... szóval valójában egy pentiumot. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55933) ÁdiBá válasza stratova (#55931) üzenetére


ÁdiBá
addikt

1-2 indítást ki bír így.... :B

ÁdiBá

(#55934) proci985 válasza keIdor (#55927) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

par eve mondjuk ha az ember harom kijelzot akart hajtani a laptoprol akkor csak az AMD volt. nalam emiatt csak ket kijelzo van bekotve a ceges laptopban meloban.

cegnel lassan rendelhetek ujat, kb 4 fizikai mag (+virtualizacio) + 16GB ram (32 ha megoldhato) + 3 kijelzo szimultan meghajtasa ertelmes tempoban legalabb 6-8Mpixelen desktopon + 1080p ips matt + legalabb 256GB SSD + 4 / 8 ora akkuido (kozepes load / notepad++ jegyzeteles) az elvart reszemrol. ja es lehetoleg 2kg alatt.

ha ez mind meglenne, akkor az asztalom alol ki lehetne megint pakolni a "data cruncher" desktopot, ami nagyban leegyszerusitene a workflowt. mondjuk ez ertelemszeruleg nem jatekra kell.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#55935) keIdor válasza proci985 (#55934) üzenetére


keIdor
titán

Nem is azért mondtam, mert rossz, csak nVidia párti vagyok, szimpatikusabbak az ő termékei a Kepler óta, és egy driver félresiklás kivételével mindig elégedett is voltam velük, legalábbis ebben az évtizedben. (volt régen FX-em)

Ahogy elismerem, hogy vannak jó japán autók, nekem is tetszik több típus, de nekem csak a BMW-VW-Audi száromszög létezik, nem vennék másik márkától magamnak autót.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55936) proci985 válasza keIdor (#55935) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

persze :R, nekem egyebkent mindegy lesz a gpu gyartoja a laptopnal, hajtson meg szimultan rendesen harom kijelzot aztan a tobbi nem erdekel. igazabol cpu se nagyon, ott is csak annyi a lenyeg, hogy a virtualis gepek miatt minimum 4 fizikai mag kell, mert a hajamra kenhetem a HTt ha az egyik process eppen az IOt birizgalja kozben meg a masodik magon a scheduler beutemezi a virusirtot, en meg nezek, hogy 3 masodperc mire az excel hajlando bevenni egy cellak kozotti ugrast. 16GB ram is emiatt erdekes, jelenleg az egyik kornyezetem megzabal annyit, azt meg utalom, ha laggol a desktop (na ezert van otthon HEDTm).

ahh ja:). autobol mondjuk nekem vegul Volvom lett, de a kis japan / nemet sportkocsik szinte mind hatsokerekesek, azt meg a skandinav telben nem akartam. cabriot meg foleg nem, azt csak egy angol kollega volt annyira orult, hogy bevallalta egyetlen autonak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#55937) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok
Egy HP laptopnál hogy lehet behozni a BIOS beállítást?

ÁdiBá

(#55938) stratova válasza proci985 (#55934) üzenetére


stratova
veterán

Ha jól rémlik Haswell óta képes az IGP 3 kijelzőt kezelni.

(#55939) gyiku válasza ÁdiBá (#55937) üzenetére


gyiku
nagyúr

bootkor irja, azt hiszem F2.

hüllő

(#55940) akoska07 válasza stratova (#55938) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én is így emlékszem,hogy már ott rápakoltam a 3 monitort az igp-re.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#55941) proci985 válasza stratova (#55938) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

koszi, fogyasztas (meg suly) szempontjabol jobban orulnek egy IGPs megoldasnak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#55942) keIdor válasza proci985 (#55936) üzenetére


keIdor
titán

Egy S60-hoz volt szerencsém egy 200km-es túrára úgy 5-6 éve, de annyira nem ismerem a márkát.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55943) TTomax válasza Devid_81 (#55929) üzenetére


TTomax
nagyúr

Aham,HT off,meg még a fele cpu letiltva 2Von...háááát....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#55944) keIdor válasza TTomax (#55943) üzenetére


keIdor
titán

Extreme tuning... aki nem csinálja, annak csak egy screenshot az egész. Nekem is, mivel használni nem lehet, és nem is lenne értelme 2 maggal.
Másnak meg hobbi. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55945) TTomax válasza keIdor (#55944) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az okay,csak sokan messzemenö következtetést vonnak le egy ilyen eredményböl.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#55946) keIdor válasza TTomax (#55945) üzenetére


keIdor
titán

2V, LN2 miatt nem szabad. Bár biztos nincs mindenki tisztában ezekkel, de az legyen az illető gondja. :)
Semeddig nem tart utána nézni, mindenhol internet van már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55947) akoska07 válasza TTomax (#55943) üzenetére


akoska07
nagyúr

Extrém tuning szempontjából ez jó hír.

És sztem vízzel is jól fognak majd menni.
Én már alig várom,hogy újra vmi tesztelés legyen. :))

5.2GHz alatt nem tartok meg 7700K procit. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#55948) keIdor válasza akoska07 (#55947) üzenetére


keIdor
titán

Azért akkor szerintem sok kiesik.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#55950) keIdor


keIdor
titán

Volta, igaz nem az, amiből GeForce is lesz.

Csak most láttam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.