Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#53451) TTomax válasza Devid_81 (#53450) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na viszont az a probléma megszűnne a corsairrel....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53452) #Morcosmedve válasza TTomax (#53449) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Igen, de akkor már megint ott van, hogy építhetett volna és jó pár dolgot használtan kapott volna olcsón. :)

(#53448) Devid_81: Értem, attól függ, hogy mit veszel, hogy megéri-e vagy sem.

(#53450) Devid_81: Én ezért maradtam a jó kis asetek pumpás H110-nél az elsőnél, hibátlanul hűt, jól működik, már 3 éve, még mindig van 2 év gari, igaz a ventiket ki se vettem a dobozból, de vettem rá halk sima BeQuiet ház ventit, aztán ennyi, a pumpa fordulatot úgy lehet állítani mint egy ventit a lapról :K
Ezzel együtt hanyagolható a sokszor bugos CorsairLink.
Nagyon fontos lenne légszállítás, meg kutyafüle Noiseblocker PWM-et vennék, mert az még halk is+hűt is, igaz drága, de a gari is 6 év rá :D Volt akasa Black, tényleg 5-7 fokkal jobban hűt, de kétszer annyi is mint ez, ami most van és igazából egyik se megy 500 max600rpm fölé.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#53453) ScomComputer válasza Devid_81 (#53450) üzenetére


ScomComputer
veterán

Tom nem a ventit írta, az Eisberg pumpa 3600-on ment max és hangos volt(tehát ez szabályozni kellett),viszont az új Eisbauer csak 2600-on megy max ezt felesleges szabályozni mert hangtalan... :R

[ Szerkesztve ]

(#53454) VTom válasza Devid_81 (#53450) üzenetére


VTom
veterán

Félreértettél :) Nálam a pumpából van a high RPM edition, ez zümmög, mint a szúnyograj, de egy molex-3pin átalakítóval egy fan mate 2-n keresztül közvetlenül a tápról megy, így le tudom szabályozni olyan szintre, amikor a hangja már nem zavar, viszont hűtési teljesítményben nincs visszaesés.
Ez elég költséghatékony megoldás a zajszint csökkentésére, ha a hűtőddel elégedett vagy, csak a pumpa hangos.
(persze nem kell feltétlenül a tápra kötni, én a mini ITX lapom miatt vagyok kénytelen, mert mind a kettő fan csati foglalt)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#53455) cyberkind


cyberkind
félisten

A hűtésen kívül lenne értelme leváltanom a procit és a többit egy LGA2011-es szettre?
Kezd rohadtul uncsi lenni ez a hűtés téma, gyakorlatilag bármivel hűthetném ezt a fost, kupakolás nélkül egy forróság lenne.

Paranormal Cocktivity

(#53456) Devid_81 válasza VTom (#53454) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En teljesen azt hittem Te a ventiket szabalyzod azzal... :B

...

(#53457) proci985 válasza cyberkind (#53455) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Ha akarsz SLIt / virtualizalsz / a vilag osszes diszkjet be akarod kotni a rendszeredbe: igen
Egyebkent: nem

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53458) cyberkind válasza proci985 (#53457) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem akarok, egyedül a hűtés zavar, de akkor kiülöm még ezt a gépet és majd következő körben ha amúgy is platformot cserélek már csak LGA2011 jöhet mert ez már nonszensz.

Paranormal Cocktivity

(#53459) daveoff válasza cyberkind (#53458) üzenetére


daveoff
veterán

Miért hány fokos a procid, hogy ennyire aggódsz miatta? Gondolom 60 játék alatt... :U

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#53460) cyberkind válasza daveoff (#53459) üzenetére


cyberkind
félisten

Nyomtam egy LinX-et ott fél perc után 96-ra beugrottak a dolgok, egy Gta-ban a 80+ nem meglepő, tudom, hogy nem gond ez de ennek nem ilyennek kell lennie hanem "hidegnek", de szar a kupak alatti cucc, az LGA2011-nél meg forrasztva van és nincs gond.

60 olyan játék alatt ami nem használja a procit, Bioshock 1-ben ami 10 éves, 60, haha, jó vicc, majd egy másik galaxisban ahol az Amd ellenfél. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53461) proci985 válasza cyberkind (#53458) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Uld ki.

HEDT azert eleg meleg alapbol is, a kulonbseg annyi, hogy ott a huto a szuk keresztmetszet. Oke, en HEDTn vagyok, viszont azert lett ez mert egyreszt multiGPU, masreszt fejlesztoi kornyezet ala jol jon az extra ero.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53462) cyberkind válasza proci985 (#53461) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj az egésszel, hogy hiába vált az ember az újra, ott csak annyival hidegebb, hogy kisebb a csíkszélesség a vrm sincs a kupak alatt, de a paszta ugyanolyan hulladék, és ez mindennek a gondja.

Nem igazán van más lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53463) daveoff válasza cyberkind (#53460) üzenetére


daveoff
veterán

És ki nem szarja le, hogy hány fokos, ha egyszer működik rendesen, most komolyan? Még ha throttlingolna vagy ilyesmi, de attól még messze állsz. A linxet meg töröld le a fenébe, az egy baromság, hogy itt a ph-n mindenki azt erőlteti, és még biztatják is az embereket, hihetetlen. A Te hőfokaid teljesen normálisak a gyártó szerinte, ráadásul tuning is van gondolom, szóval nincs miért aggódni. Én már egy ideje nem monitorozok semmit, nem nézegetem a hőfokokat, órajeleket, tuningot is kezdtem teljes mértékben hanyagolni, és sokkal nyugodtabb az élet hidd el. A gép meg ugyanúgy teszi a dolgát...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#53464) cyberkind válasza daveoff (#53463) üzenetére


cyberkind
félisten

Én, engem a 3770K óta rohadtul zavart ez a dolog, a vinyóknak is jót tesz az 50+fok, nálam még a 30-at se éri el(hazudtam, most 31 fokos az egyik). :U
Félreértés ne esék, a LinX-et csak azért próbáltam ki, hogy mi a helyzet, nem azzal tesztelek hanem játékkal, és ott simán belenyal a 80+-ba, pontosan nem tudom mennyibe de megnézem, és ez is már rohadtul zavaró.

Tuning, a turbohoz képest durva 300MHz, nem mondanám durvának, és még túlfeszelve sincsen, 4.4-en is rohadtul meleg ahhoz képest, hogy csak 4.4 és 1.16V van adva, szerintem szar az egész ahogy van, és akármit teszek rá meg akárhogyan, ez a vége, na ebből van elegem, mert nem a komponensek miatt ilyen meleg, hanem azért mert egy halom fos a kupak alatti paszta, 4790K-ról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53465) daveoff válasza cyberkind (#53464) üzenetére


daveoff
veterán

Akkor szenvedjél, erre nem tudok mit mondani... :P

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#53466) cyberkind válasza daveoff (#53465) üzenetére


cyberkind
félisten

Egészen sokszor acélos marad bennem az a tudat, hogy ezzel a platformmal én sokáig elleszek mert alig tudnak jobb teljesítményt az újak, de ilyenkor elgyengülök. :D

Paranormal Cocktivity

(#53467) cyberkind


cyberkind
félisten

Forza Horizon 3-ról egy velős vélemény: Az a játék egy szar nem tudom minek isteníti mindenki egy arcade szarság, még egy Project Cars is ötvenszer jobb.

:DD

Paranormal Cocktivity

(#53468) daveoff válasza cyberkind (#53467) üzenetére


daveoff
veterán

igaz nem próbáltam, de a videók alapján egyetértek a szerzővel.... :)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#53469) cyberkind válasza daveoff (#53468) üzenetére


cyberkind
félisten

Szimulátor vs árkád játék, senkinek se tűnik fel ez? :D

+ ha kikapcsoljuk a segítségeket nagyon is nehéz a Horizon, csak ugyebár ehhez játszani kell vele. :DDD

Ez meg persze saját vélemény lesz, ha annyira ríl fizikát akarok, beülök a kocsiba és megyek, nem szimulátorozgatok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53470) Abu85 válasza cyberkind (#53469) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Technikailag egyik sem szimulátor és egyik sem árkád. Mindkettő félszimulátor. Az persze igaz, hogy a Forza esetében alapból sok segítség aktív.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#53471) cyberkind válasza Abu85 (#53470) üzenetére


cyberkind
félisten

A Forza mindig is más volt, nem a keményvonalas ríl vezetési élményre ment rá mint pl az rFactor vagy most az Assetto, hanem az aranyközépútra a Motorsportban, a Horizon meg a fesztivál, buli hangulatra, ahol kb csak csapatni kell és ha hibázol is nem gond, pont ezért jó ez a széria, olyat hozott mint senki más és soha, vagyis de, volt ilyen, 2006-ban a Test Drive Unlimited első részében, csak ez még jobb lett, úgymond tökéletes.

Ezzel fogsz is játszani, vagy csak a programozói részét nézed majd?

Paranormal Cocktivity

(#53472) Abu85 válasza cyberkind (#53471) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen más, de ilyen a Project Cars is. Az sem fullkemény szimulátor. De a helyzet az, hogy az igazi brutál szimulátoroknak elég korlátozott a célpiac. Van egy keménymag, akik tuti megveszik, de kb. annyi. Szóval nem véletlen, hogy félszimulátorok felé megy az ipar.

Szerintem még azt sem nézem meg, de lehet, hogy egy hétvégém szabad lesz és leellenőrzöm. Ugyanakkor a Microsoft portok sosem voltak olyan jók sajnos.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#53473) cyberkind válasza Abu85 (#53472) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, valami ilyesmi de szerintem nehezebb, igaz a Forza-ban se voltam egy Schmuchar de sokkal könnyebben és gyorsabban ráéreztem a dolgokra, amíg a Project Cars-ban meg nem igazán, egyébként azért az Assetto-t hoztam mert az tényleg igazi szimulátor.
Engem az kicsit se zavar, hogy a félszimulátorok jönnek főként, én ezt szeretem, a Dirt Rally is iszonyat jó játék, de abban egy hiba akár a szakasz vége előtt és kuka az egész, ezek nekem nem kellenek, hiába jó ha pont ezért nem játszom.

Nem tudom de az Apex után ezt simán előmerem rendelni, és az szerinted egy rossz port volt amíg a QB jó, na ilyenkor nem ártana ha játszanál is pár órácskát ezekkel, és akkor a VS-ben se hoznák ezt neked fel ;) , mert ismét neked estek szépen. :D

Paranormal Cocktivity

(#53474) Abu85 válasza cyberkind (#53473) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mi alapján döntöd el, hogy valami jó port vagy rossz? Mert leírom, hogy én az alapján, hogy veszem a GPUPerfstudio programot és megnézem, hogy az alkalmazás mennyire jól használja a rendelkezésre álló erőforrást. A Forza Apex használta a GPU 20-30%-át, és kifejezetten sok volt a stall. A Quantum Break amellett, hogy legalább 10x több számítást végez, mint a Forza, még elég gyors is volt hozzá, de ez érthető, mert a GPU erőforrásainak 60-70%-át befogta. Nem tudom azt mondani rá, hogy ez egy rossz port. Nagyon sokat számol, nagyon bonyolult technikákkal, és tipikusan jól működik a multi-engine rendszere, mert nagyon szépen átlapolja a compute a grafikai futószalagokat. Ehhez képest a Forza egy igen rossz port, mert az ajánlott gép teljesítményének a felén jobban kellene futnia, azzal a leképezővel, amit használ.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#53475) cyberkind válasza Abu85 (#53474) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez egy nagyon egyszerű kérdés, az alapján, hogy egy akkori népkártyán(970), hogy megy és milyen beállításokkal, azaz FHD Full-on DX12-ben sima 60fps (azt meg se említem, hogy, gyönyörű volt), amíg a QB minden beállításon droppolt, akadt és laggolt még undorító is volt egyben(natív 1080p nem is létezik ott), így lehet, hogy programozói szemmel "egy csoda" de ha játékos vagy akkor ez pont nem érdekel, csak az, hogy nem megy ahogy kéne semmilyen beállításon, számomra ez a lényeg, és pont ezért írtam, hogy játszanod kéne, mert az adja vissza, hogy mi milyen. ;)

980TI-n is egy kuka a QB Store-os verziója, ami javítva se lesz, marad a Steam-es.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53476) akoska07 válasza cyberkind (#53471) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sztem most olyan emberrel beszélgetsz sim-ről,amiről halvány fogalma sincs éppen ezért nem is mennék ebbe mélyebben bele. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#53477) cyberkind válasza akoska07 (#53476) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem sincs, mert csak gyerekkoromban toltam az rFactor-t, az meg nem ma volt. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53478) VTom válasza cyberkind (#53464) üzenetére


VTom
veterán

Én is ezzel küzdök, már épített kompakt víz van rajta, de még mindig 84 fok a GTA 5 naplementében, saját zenéket hallgatva. Én azt találtam ki, hogy leveszem a gépház elejét, egyből 72-73 fok. :C

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#53479) cyberkind válasza VTom (#53478) üzenetére


cyberkind
félisten

Szóval akkor nálad se fényes a helyzet de mindez épített vízzel, jó kör ez a Haswell széria. :DDD

------------------

Lehet jön PC-re a vadnyugati Gta, szerdán kiderül mi igaz ebből, remélem minden. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53480) akoska07 válasza cyberkind (#53479) üzenetére


akoska07
nagyúr

vadnyugati Gta

Ez mijez ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#53481) cyberkind válasza akoska07 (#53480) üzenetére


cyberkind
félisten

Red Dead Redemtion, de csak pletyka, hogy jöhet a Remastered PC-re meg az új konzolokra, csak ne pletyka legyen hanem igaz, zseniális játék. ;)

Viszont PS3-on játszhatatlan volt sajna. :(

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53482) #85552128 válasza akoska07 (#53480) üzenetére


#85552128
törölt tag

Gondolom a Red Dead Redemption.

(#53483) keIdor


keIdor
titán

Szerintem is egy teljesen jó port a Forza 6: Apex. Én raktam bele egy 8-10 órát, Xbox One után csak ennyi időre kötött le. Amit én a monitoron láttam, az alapján mondom ezt a véleményem. A Horizon 3-at is ilyenre várom.

cyberkind: Jó játék volt, de hogy mindenből Remastered jön... kezd sok lenni. Új játékok meg alig vannak lassan. Nem tudom mikor volt olyan ősz utoljára, ahol ennyire kevés cím érdekelt, mint az idei. Remasteredekkel fogunk játszani?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#53484) cyberkind válasza keIdor (#53483) üzenetére


cyberkind
félisten

PC-re jöhet mert oda nincs, gondolom a Gta 4 után nem merték bevállalni.

Egyébként meg ezerszer ilyen Remasteredek mint a sok új fos, Bioshock The Collection 13-án, 3. rész kb tökéletes és zseniális, tehát nem kérdés, hogy új vagy ez újra. ;)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53485) VTom válasza cyberkind (#53479) üzenetére


VTom
veterán

Igen, befűt azért. Mondjuk hozzáteszem, hogy Alphacool Eisberg blokkom van, és ennek a lefogatása... háát.. finoman szólva kritikán aluli. A héten kicserélem az egyik csavarfedelet, és újrakenem Hydronaut-tal, meglátjuk akkor hogyan teljesít. Ha úgy sem lesz jó, akkor én lehet, hogy újrakenem a kupak alatt, mert idegesít, hogy ilyen meleg. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#53486) FLATRONW válasza Abu85 (#53474) üzenetére


FLATRONW
őstag

Pont az ilyen portokra mondják azt, hogy erőforrás pocsékolók. Ahhoz a látványhoz amit nyújt talán elég lett volna ha csak a GPU 20 százalékát használja és még úgy is jobb teljesítményt kellett volna el érniük, ha nem bonyolítják túl az egészet.

(#53487) keIdor válasza cyberkind (#53484) üzenetére


keIdor
titán

Oké, mert kb. 5 éve vittem ki, tetszett és bőven újra tudnám játszani, de ugye nem ez az egyetlen Remastered. Nem tetszik az irány, az a bajom inkább.:) Nagyon gyenge az idei őszi felhozatal.

Érdekel a Battlefield 1, GoW4 és Forza Horizon 3, néhány éve mindig volt 8-10 cím ősszel, ami érdekelt is. Vagy én öregszem és válogatós lettem, vagy csak egyszerűen ennyire nincs semmi. A Mafia 3-at még tervezem megnézni, de sokat nem várok. Ubisoft meg felejtős. Ott a minőséggel is komoly bajok vannak évek óta, a tartalommal főleg. Ezt a Watch_Dogs 2-t komolyan venni egyszerűen nem tudom, a Wildlands talán még rosszabb is. (E3 alapján)

Egy Remastered is jó, de nem fog olyan élményt nyújtani, mint egy új friss cím. Mert már láttad, tapasztaltad.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#53488) akoska07 válasza cyberkind (#53481) üzenetére


akoska07
nagyúr

Red Dead Redemption - remaster készül?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#53489) gV válasza cyberkind (#53481) üzenetére


gV
őstag

nincs egy hónapja h kitoltam (tehát friss az élmény), semmi gond nem volt vele. am remastered ide vagy oda, a GTA V PC változatából kiindulva ezt sem kell megvennem még1x. inkább jönne hír egy új RDR/GTA-ról.

(#53490) cyberkind válasza keIdor (#53487) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a napokban toltam ki a DLC-kel együtt, és hát azt kell mondanom, hogy összességében jobb mint a The Last of Us, aminél nem hittem volna, hogy lehet jobb, így összerakni egy sztorit még csak egy szaros DLC-ben is már művészet. :)

Én már régóta mondom, hogy ez az új széria egy korcs széria amire még a kiadók se voltak felkészülve, anno az 1 éves 360-ra olyan játék jött mint a Gears of war 1, most meg semmi új vagy éppen jó, szép és minőségi port, az Uncharted 4 is zakatol PS4-en, port ezért nem várok semmit ebben a generációban legyen új vagy régi gép.
Nálam a Forza Ultimate lesz amit megveszek és a Mafia 3, aztán még kisebb játékokat ha leárazzák mint pl a Division-t de csak Steam-re.

Az pedig tény, hogy nem azt nyújtja egy Remastered cím mint egy új, csak amikor képtelenek még egy fél Bioshock Infinite-nyi kreativitást és sztorit írni addig nem is vágyom az újakra, de ha jön is pont ezért felüdülés egy PS4 exkluzív, mert azok megtudnak lepni minden téren, de ennyi, azokra is rengeteget kell várni.

Amúgy a Bioshock stúdiója azóta bezárt, szal ennek is sajnos vége, pedig ez tényleg művészet volt tőlük.

(#53489) gV
Én toltam volna de PS3-on hulladék volt, PC-n meg nincs a Gta 4 miatt, tehát remélem, hogy jönni fog a Remastered mert PC-n nincsen.

(#53488) akoska07
Pontosan.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53491) gV válasza cyberkind (#53490) üzenetére


gV
őstag

hmm.. lemezes volt? csak mert nekem PSN-es változat van meg, ezért a más tapasztalat. :F

(#53492) cyberkind válasza gV (#53491) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, de durván droppolt a játék, azt tudom, hogy voltak gondok a játékkal mindkét gépen, de a PS3-on alapból rosszabbul ment minden.

Paranormal Cocktivity

(#53493) #Morcosmedve válasza VTom (#53478) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nade, ha leveszed a ház elejét és egyből 10-12 fok lemegy, akkor nem a prociban van a hiba, ugye te is így látod? :U :)

© asszongya'hogy

(#53494) keIdor válasza cyberkind (#53490) üzenetére


keIdor
titán

Én biztos vagyok benne, hogy már 2012 körül is tervezték a Neo-t meg a Scorpion-t, így ne is csodálkozzunk a mostani gépeken. Ez is volt a terv. Majd 2021 körül váltás lesz megint... szerintem. Ez az új irány.

Az Infinite nevű csoda után hihetetlen, hogy bezár a stúdió. Bezzeg az Activision meg Ubisoft sose fog erre a sorsra jutni. Miért zárt be amúgy?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#53495) Milka 78 válasza #Morcosmedve (#53493) üzenetére


Milka 78
nagyúr

"Teccik" neked ez a zöld fejecske ma nagyon :D

(#53496) cyberkind válasza keIdor (#53494) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt én is gondolom, hogy nagyon jól tudták ez a széria két lépcsős lesz és innentől kezdve az is marad, kérdés meddig bírja ki a tényleges generáció.

Hosszú és bonyolult ez, talán ebben a cikkben minden benne van, az alapok és alapemberek megmaradtak a 2K-nél(kb 15-20 ember), de szinte biztos, hogy már csak filmként lesz Bioshock ha lesz, Levine(egy Isten ez az ember) nem adta oda a jogot, hogy megfilmesítsék mert ahogy látjuk manapság (is) csak szar játékadaptációk jönnek (12-es karikával és a többivel), most a 2K-nél van a jog, így csak remélni lehet, hogy ők se adják oda valami kóklernek.

Ubi és Activision, viccelsz, a kapitalizmus digitális jelképei (az EA után), akik szart adnak el, nulla innovációval, nulla sztorival... ezeké a jövő, az ilyen Bioshock és társai jó ha sok évente vagy egy évtized alatt nehezen létrejöhet, amiben gondolkodni és kreativitás kell az már nem buli manapság, és ez a szomorú.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53497) #Morcosmedve válasza Milka 78 (#53495) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Na, emlékszel? Akkor ma nem ittál! :Y :DDD GáBors nem értette úgy, ahogy fine. :)

© asszongya'hogy

(#53498) VTom válasza #Morcosmedve (#53493) üzenetére


VTom
veterán

Persze. Ebben az esetben az a gond, hogy a VGA-ról lefújt meleget a venti ráfújja a radira. Ha friss levegőt kap, ennyit jelent.

De a lényeg, hogy ha nem lenne ilyen f*s a kupak alatti paszta, nem vizeztem volna a procit, tehát erről is az intel monopol helyzetét előteremtő AMD tehet! :)

(#53499) cyberkind Korrigálva. :D

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#53499) cyberkind válasza VTom (#53498) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem meg a monopol helyzet tehet erről, ami meg tudjuk ki miatt van. :DD

Paranormal Cocktivity

(#53500) keIdor válasza cyberkind (#53496) üzenetére


keIdor
titán

Az EA egy fokkal jobb szerintem, mint a CoD gyár meg a franciák.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.