Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#46551) #35434496 válasza gyiku (#46546) üzenetére


#35434496
törölt tag

Fideszes e vagy drága barátom?! :D ;]

(#46552) Sebestyen01 válasza TTomax (#46549) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Bizony ezt mondtam én, hogy én nem látom a dx12 nagy szépségét ezeket látva meg van még potenciál a dx11 és renderben is!
Örülök hogy nektek is tetszik a game, szerintem eddig az év játéka. :K

(#46553) Gyula84 válasza TTomax (#46548) üzenetére


Gyula84
veterán

jól néz ki az biztos :K

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46554) bombibmw válasza TTomax (#46549) üzenetére


bombibmw
veterán

Várom már, hogy nálam legyen.
Elsőre nem nagyon villanyozott fel, de nézegettem róla videókat, meg olvasgattam véleményeket és meg kell vennem.
Kíváncsi leszek rá. :)

(#46555) akoska07 válasza bombibmw (#46554) üzenetére


akoska07
nagyúr

Este sztem csapathatjuk.
Holnap nem kell koran kelnem. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46556) bombibmw válasza akoska07 (#46555) üzenetére


bombibmw
veterán

Nincs még nálam a game és nem is tudtam szerezni sajnos.
Ki van véve az összes pénzem a számlámról, így csak személyesen tudnám megvenni, arra meg várnom kell. :(
Vagy az megoldás lehet, hogy megkérek innen a közelből valakit, hogy vegye meg nekem az általatok linkelt oldalról és én kifizetem neki kp-ban?

[ Szerkesztve ]

(#46557) Erdei88 válasza bombibmw (#46556) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha nem tudod megoldani, en nagyon szivesen segitek! :K

(#46558) bombibmw válasza Erdei88 (#46557) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszi, de az Aqua nyitva van, most beszéltem velük! :R
Akkor este mehet a menet, ha valakinek van kedve még Ákoson kívül. :C

(#46559) Sebestyen01 válasza bombibmw (#46558) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Daveel mi toljuk napi szinten, csak kicsit még fejlodjetek, utanna tudunk húzni titeket ha úgy van!

(#46560) akoska07 válasza bombibmw (#46558) üzenetére


akoska07
nagyúr

En is pont irni akartam,mint erdei kollega,hogy megveszem neked ha kell. Nem az elso eset,hogy segitek masoknak hozzajutni jatekokhoz. ;)

Hany ora fele lenne a gyulekezo ? :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46561) bombibmw válasza akoska07 (#46560) üzenetére


bombibmw
veterán

Nekem mindegy innentől kezdve.
Már töltöm is lefelé. :)
Kb. 1 óra.

Ja és köszönöm neked is! :R

(#46559) Sebestyen01:
Nekem kell is fejlődni ,mert azután, hogy a bétában nem tudtam lőni, el is ment tőle a kedvem, de most visszajött. :D

[ Szerkesztve ]

(#46562) Sebestyen01 válasza bombibmw (#46561) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Itt csak ossze fog jonni :DDD

(#46563) bombibmw válasza Sebestyen01 (#46562) üzenetére


bombibmw
veterán

Csak-csak. :D
Még 42 perc. :D

(#46564) akoska07 válasza bombibmw (#46561) üzenetére


akoska07
nagyúr

En csak este fogok raerni. Most melozok,melo utan irany a klinika. De lehet kora este mar leszek.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46565) bombibmw válasza akoska07 (#46564) üzenetére


bombibmw
veterán

Ok, addig felfejlődök. :D

(#46566) cyberkind válasza bombibmw (#46565) üzenetére


cyberkind
félisten

Az Erő legyen veled, akarom mondani a G502. :DD

Paranormal Cocktivity

(#46567) bombibmw válasza cyberkind (#46566) üzenetére


bombibmw
veterán

Igen.
Igazából most lesz szükség a G502-re először.
Csak BF4-ben használtam, de azzal keveset tolom már nagyon.
Általában Logi F510-el játszok, de ehhez elengedhetetlen lesz és szerintem élvezni is fogom. :)

Közben el is érte a játszható letöltést, úgyhogy kezdem is akkor. :)

(#46568) cyberkind válasza bombibmw (#46567) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd kíváncsi vagyok hogy nálad nem lesz nehéz vagy bármi, tapasztalat jöhet majd. :)

Paranormal Cocktivity

(#46569) bombibmw válasza cyberkind (#46568) üzenetére


bombibmw
veterán

Na, az első benyomások.
A grafika büntet.
Van egy-két bill kombó, amit nem könnyű megtanulni, de szerintem nem is fogom használni.
Nagyon fog ez tetszeni. :)

A G502 faxa.
Pont jó a nehézsége és pontosan lehet vele célozni.
Én ajánlom a megvételét neked is. :DDD

Apropó.
Uplay-en van egy-két jó vétel most akcióban, ha érdekel valakit. :)

[ Szerkesztve ]

(#46570) cyberkind válasza bombibmw (#46569) üzenetére


cyberkind
félisten

Soha többé, egyik legrosszabb egerem volt. :D

Ez a Zowie tökéletesen rám van szabva mint Batman-re a Batmobil. ;)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46571) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Teljesen kedvet kaptam most ehhez a Division-hoz.
Lehet megveszem en is a napokban.
A graf a nagyon rendben van a gameplayek alapjan :K
Bar en gyanitom csak a coop-ot tolom majd ha lesz vki hozza ;)

...

(#46572) TTomax válasza Devid_81 (#46571) üzenetére


TTomax
nagyúr

Tényleg jó játék,viszont nem szabad orrba-szájba tolni mert akkor repetativ lesz,és szerintem elég egy alap kiadás belőle mert nagyon sok függ attól hogy mennyi tartalom lesz hozzá.Nálam év játéka. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46573) cyberkind válasza TTomax (#46572) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálad jó sok év játéka lesz még. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#46574) Devid_81 válasza TTomax (#46572) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Semmikeppen nem akarok csak azzal jatszani.
Most epp Dying Light,R.Six Siege, es a GTA5 van amivel meg kellene jatszani...idom az nem sok ra szoval ovatosan kell vasaroljak :)
De akarhany videot megnezek rola egyszeruen "kelllll" es kesz" erzes van bennem :D

...

(#46575) daveoff válasza TTomax (#46572) üzenetére


daveoff
veterán

Igazad van, nem szabad orrba-szájba nyomni, én beletoltam 56 órát 8.-a óta, és nekem már kezd elég lenni, a küldetéseket már rég lenyomtam, az kb 25-30 óra minden mellékküldetéssel együtt. A gyűjtögetni valókból van még, de csak azért, mert azzal nem igazán foglalkoztam, és így is megvan több mint a fele. Most már csak az van, hogy napi küldi, de ugye azok is ugyanazok a küldetések, amit már ki tudja hányszor lenyomtam, meg az értelmetlen lootolás, és a magasabb értékek hajszolása, aminek igazából semmi értelme. Meg ott a DZ 50-es szint elérése, de az is minek. DZ nem olyan jó, mert fingod nincs kibe kötsz bele, és ha egyszer átváltasz rogue-ba, akkor nem sok esélye van a túlélésre, mindenki rád megy, meg egyébként is a játékosok 90% nem kötegszik. Azért a karaktert ki fogom még maxolni amennyire lehet.

Szerintem pont, hogy a gold kell, ha akar még vele játszani az ember, mert magában az alapjátékban nagyon kevés a tartalom. Pedig nagyon jó játék lett, hatalmas lehetőségekkel, nálam is év játéka jelölt, csak kicsit gyér a tartalom.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#46576) Sebestyen01 válasza daveoff (#46575) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Vagy csak mi vagyunk kockak :DDD

(#46577) TTomax válasza daveoff (#46575) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azért írtam,hogy a goldos dolgot mert sajnos az Ubi nagyon sokszor eljátszotta a bizalmat.Nekik már csak akkor fizetek ha kinn van a kész produktum,tehát előre nem,így ők is érdekeltek hogy jó dolgokat rakjanak le az asztalra,ha el akarják adni.

(#46573) cyberkind
Nálam nagy pozitívum hogy hosszú idő óta az első olyan játék ami megmozgat 8magos+HT procikat,ugye DX12 se kell hozzá,illetve az SLI most már rendben megy.A grafika a másik pozitívum,mert jól skálázódik,és sok opció van amivel testre szabható.A játékmenettel sincs gond,csak ha random emberekkel mész elég sok a "hit'n rush" player,hogy hova rohannak azt nem értem de erről nem a játék tehet. Ubisofttól egyébként szokatlanul jó produktum.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46578) daveoff válasza TTomax (#46577) üzenetére


daveoff
veterán

Nagyjából tudni mi lesz az SP-ben, csak az utolsó DLC-ről nem beszélnek. Az alapjátékhoz képest nem volt sokkal húzósabb a gold. De megértem a Te hozzáállásod is, teljesen jogos, amit mondasz.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#46579) WaterWawe válasza TTomax (#46577) üzenetére


WaterWawe
őstag

Persze, mert "Ubisoft Massive" fejlesztői csinálták. Akik korábban az FC3-mat és az AC: Revelations-t csinálták. Ezek tudnak programozni. :))

[ Szerkesztve ]

(#46580) daveoff válasza daveoff (#46575) üzenetére


daveoff
veterán

Még azt elfelejtettem, hogy az alap sztori, maga történet és annak megvalósítása, hangulata az 10/10, annyira életszagú az egész, hogy hihetetlen. Remélem csinálnak belőle valami profi mozifilmet, jó alapanyag lenne. :K

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#46581) hszilard666 válasza daveoff (#46580) üzenetére


hszilard666
veterán

Ezt a divisiont lehet egyedül is játszani? Érdemes azért megvenni?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#46582) cyberkind válasza hszilard666 (#46581) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet mert van sztorija is meg a DZ-ban tudsz egyedül is vadászni, de többen jobb. :)

Paranormal Cocktivity

(#46583) daveoff válasza hszilard666 (#46581) üzenetére


daveoff
veterán

Persze lehet, mindent tudsz játszani egyedül is, csak úgy nem olyan jó móka... :)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#46584) hszilard666


hszilard666
veterán

Értem, köszi Urak lehet hogy beleugrok :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#46585) norb55


norb55
senior tag

Nem tudom kinek miért tetszik ez a Division, szerintem egy elég sablon környezete van és elég fura játékmenettel rendelkezik. Én nem veszem meg , nekem nem jön be a játék

(#46586) cyberkind válasza norb55 (#46585) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem bejön de nem veszem meg most, sokkal jobban várom a Doom-ot meg a Mafia-t, azokat első napon fogom tolni.

Paranormal Cocktivity

(#46587) ÁdiBá válasza cyberkind (#46586) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nekem is nagyon bejön a Division.

ÁdiBá

(#46588) cyberkind válasza ÁdiBá (#46587) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagyon részletes és hangulatos a játék, nem mellesleg az alapsztorija is állatira bejön nekem, ez a pénzes dolog nagyon ott van. :))

Paranormal Cocktivity

(#46589) norb55 válasza cyberkind (#46586) üzenetére


norb55
senior tag

Doom, és a Maffia jónak ígérkezik, bár ez a Division is úgy volt hogy megveszem, de néztem pár játéktesztet róla, és azt mondtam köszönöm ezt kihagyom. Farcry Primal volt az a játék amit nem hittem volna hogy megveszek. Nem vagyunk egyformák, én ezt tiszteletbe tartom .

(#46590) cyberkind válasza norb55 (#46589) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondjuk az is igaz hogy én se érzem azt az érzést hogy rohanjak megvenni, ellenben a felsorolt 2 játéknál nagyon is. :)

Paranormal Cocktivity

(#46591) akoska07 válasza norb55 (#46589) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én csak a Doom-ot fogom kihagyni,majd meglátom.
A többi az jöhet,Mafia kötelező,FCP-t is csak a Division miatt raktam félre.

Division esélyes lehet az év játéka címre sztem.
Engem oda ragaszt a székbe. :))

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46592) TTomax válasza norb55 (#46589) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát a doom hatalmas bukás lesz,köze nem sok lesz az alapműhöz,egy multira hegyezett UT lesz,amit Doomnak álcáznak...A Division meg azért üt ekkorát,mert az emberek ki vannak éhezve a könnyed játékmenetre,meg a szép grafikára.Igen,a grafikára amit ugy igazán a bf4óta fps játékban nem kaptunk.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46593) cyberkind válasza TTomax (#46592) üzenetére


cyberkind
félisten

Te játszottál a régivel? :Y
Pont hogy az első részt hozzák át a jelen korba és a jelen grafikájával, én pár hete toltam ki, igaz a Brutal Doom sokkal jobb, sőt inkább azt hozzák át nem a simát.

Paranormal Cocktivity

(#46594) TTomax válasza cyberkind (#46593) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én csak azt látom multira hegyezik de keményen,nem nagyon beszélnek single player tartalomról,és az nagyon rossz jel.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46595) cyberkind válasza TTomax (#46594) üzenetére


cyberkind
félisten

13 óra lesz minimum a single, tehát nekem több mint 20, ezt már rég elmondták. ;)

Paranormal Cocktivity

(#46596) TTomax válasza cyberkind (#46595) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nagyon kevés,de sajnos ez most a trendi...Tomb Raider is nagyon rövid lett,és csak az nincs benne,ami naggyá tette,a tombok..,

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46597) cyberkind válasza TTomax (#46596) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennél felesleges többet várni, sőt már ez is meglepő, mert ugyebár ma már az 5-6 órás de nagyon pörgős CoD a divat, ami meg hosszabb mint 10+ óra az meg sok évente jön mint a Gta, én a single miatt veszem a játékokat, a CoD-ból is sok megvan de nem fogok multizni soha se azokkal, sőt nagyon kevés az a játék, mennyire jó is volt a Mafia 1 több 10 órája. :(

A Tomb Raider meg ilyen lesz, vagy még ilyen se, a mai generáció már fogyatékos kb, leül a konzol elé azt le van szarva hogy van-e értelme a játéknak, csak legyen könnyű és lehessen haladni.

De egyébként a régi Doom se volt nagyon hosszú mai szemmel, a 3 meg viszont rohadt hosszú játék még ma is nemcsak régen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46598) keIdor


keIdor
titán

Én meg nagyon remélem, hogy E3-on robbantanak címeket, mert nagyon kevés most amit várok idén...
Amit talán legjobban, az a Witcher 3 Blood and Wine DLC, jó 30 órás lesz. Több, mint manapság egy teljes játék...
Az a szerencse, hogy cyberkind-hoz hasonlóan többször is simán kijátszom azt, ami tetszik, szóval ha akarom le tudom kötni magam mindig valamivel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46599) bombibmw


bombibmw
veterán

Bár bealudtam, de amennyit játszottam a játékkal, azt kell mondjam, hogy jó és van benne potenciál.
Kivettem a szűrőket és mindent maxon hagytam, így 60-95 fps között bírja a 970 és még ezek nélkül is szép a játék.
Fogok vele játszogatni. :)
A Doom abszolút nem érdekel, a Mafia igen, de abból csak a single campaign.

(#46600) cyberkind válasza keIdor (#46598) üzenetére


cyberkind
félisten

Horizon 3 PC-re szinte biztos hogy be lesz jelentve, de még sok más is. :)
Egyébként szomorú hogy manapság ez a trendi hogy minél rövidebb legyen egy játék de pörögjön, én azt se értem hogy a Bioshock Infinite hogy lett ilyen elképesztően hihetetlen játék az utóbbi évekből, vagy épp a Witcher meg a Metal Gear, a Gta meg túl egyszerű az is inkább multis lett ami jó, de már nagyon unalmas.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.