Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#46401) Sebestyen01 válasza keIdor (#46399) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Tegyuk hozza hogy 24h alatt jott a javitas ra, AMD oldalon meg honapok ota van bug!

(#46402) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Nekem tetszene az uj Hitman, en szerettem eddig az osszeset, az absolution szerintem egy nagyon jo game! Viszont ez hogy most kiadtak egy prologot, egy missionnel, majd aprilisban jon egy masik mission, ez kritikan aluli! Engem nem erdekel a dx12, lehet en vagyok vak, de nem latok akkora kulombseget! Szar szemet a kiado amiert ilyet csinal, es raadasul meg ez a keveske dolog is tele van buggal! :W :W :W
Regen a jatekos tarsadalom ilyen huzasert keresztett vetett a kiadora, es az meg ment csodbe szepen, manapsag meg van az a rendszer hogy ezt meg lehessen tenni! :(((

[ Szerkesztve ]

(#46403) WaterWawe válasza Sebestyen01 (#46402) üzenetére


WaterWawe
őstag

Így van, meg félkész játékokat kapunk, aztán majd pár hónap múlva jönnek a patch-ek... Nem is értem hogy élnek meg... Ehhez képest a THQ ment csődbe, akiknél ez nem volt divat... :W

(#46404) Sebestyen01 válasza WaterWawe (#46403) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Azt sem ertem mai napig, az egy korrekt kiado volt! Az ubi most osszeszedte magat valamennyire, de van bug a divisionba is, mondjuk komplex game ezert elviseli valamennyire az ember, de amugy ami meg korrekt az a blizzard, mondjuk szerintem meg az activision nem ugat bele nekik nagyon a dolgokba! EA is jo lenne, csak azok is a szart adjak ki, majd egy ev mulva jatszhato, meg a battlefrontnal tulkaptak a dolgokat! :K

(#46405) keIdor válasza Sebestyen01 (#46401) üzenetére


keIdor
titán

De Experience-be bekerül, kínálgatta a szoftver az embernek, és pont Division-os driver is volt. Hype-olva is van, meg AAA cím is.
Ilyen fatális hiba nem fér bele, emiatt nagy mínusz pont jár az nVidiának tőlem! :(((

Activision az nálam a legalja.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46406) Sebestyen01 válasza keIdor (#46405) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Activision alja is, de a Blizzardot felvasaroltak sajnos, viszont en ugy veszem eszre hogy nem nagyon szolnak bele a munkajukba meg, hal istennek! :K

(#46407) cyberkind válasza Sebestyen01 (#46402) üzenetére


cyberkind
félisten

Van egy tippem hogy Hitman bácsit is jövőre látjuk utoljára dobozosan a teljes évados játékban és vége is a szériának, mert az egy dolog hogy két pálya 15euró volt, de hogy még ennyire bugos és használhatatlan is a DX12 benne már sok, nekem pl a karakteranimáció se tetszik.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46408) Sebestyen01 válasza cyberkind (#46407) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Karakter animacio nincs, eleg robotos lett.... es valoban jovore jelenik meg a teljes game majd amit most kuldetesenkent adnak ki! :W

(#46409) keIdor válasza Sebestyen01 (#46406) üzenetére


keIdor
titán

Nem jatszom Blizzard termekkel szerencsere.:) Se a Diablo, se a Starcraft se a Warcraft nem az en vilagom. Maga az RTS nem foglalkoztat mar, regen szerettem a mufajt. Age of Empires I-II-t imadtam 2000 tajekan. A regi Warcraft II-III-at is szerettem. De valahogy elmult...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46410) Erdei88 válasza #35434496 (#46400) üzenetére


Erdei88
veterán

A monitor nem birja az erot akit az X kepvisel

(#46411) cyberkind válasza Sebestyen01 (#46408) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagyon nagy vicc lett ez a játék, én az Absolution után nem ezt vártam.

Paranormal Cocktivity

(#46412) keIdor válasza cyberkind (#46411) üzenetére


keIdor
titán

Egyik kedvenc videósomnak nagyon bejön.:D[link]
Robbaz for president!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46413) Sebestyen01 válasza cyberkind (#46411) üzenetére


Sebestyen01
őstag

El szoszmotolni jo lenne a teljes 30 euroert, ez nem top AAA game lett!

(#46414) cyberkind


cyberkind
félisten

A GDDR5X számottevően gyorsabb lehet mint a sima GDDR5?

Ha igen meg is van az új kártya ami az 1080TI és az 1080 közé fog ékelődni 12GB vrammal, és ebben az esetben előre is vetíti hogy a csúcs még drágább lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46415) keIdor válasza cyberkind (#46414) üzenetére


keIdor
titán

Annyira sok meg a kerdojel, hogy melyik mag mit kap maga melle, hogy szerintem nem erdemes talalgatni.

GDDR5 x 2 = GDDR5X

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46416) cyberkind válasza keIdor (#46415) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nyáron jönnek az új kártyák akkor szerintem meg is lett válaszolva a kérdésem, remélem nem így lesz és nem húznak le még egy bőrt rólunk.

Sebességben tudom hogy 2x annyi lesz, de hogy ezt majd láthatjuk is szabad szemmel vagy csak papíron megint már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46417) TTomax


TTomax
nagyúr

Nahh megvettem a Divisiont,este jön valaki? :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46418) cyberkind válasza TTomax (#46417) üzenetére


cyberkind
félisten

Mennyiért sikerült beszerezni? :)

Paranormal Cocktivity

(#46419) TTomax válasza cyberkind (#46418) üzenetére


TTomax
nagyúr

29,9font az alapot vettem csak...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46420) keIdor válasza TTomax (#46417) üzenetére


keIdor
titán

Jovoheten tudok en is menni. Most nem vagyok otthon. :(

Kupon formajaban mar nalam van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46421) cyberkind válasza TTomax (#46419) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennyiért sok, az a baj hogy a kupon is ennyi, így ez nálam kimarad most, majd jövök a Dying Light-tal. :D

Paranormal Cocktivity

(#46422) TTomax válasza cyberkind (#46421) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen egy picit sok,de a TR-t kitoltam ,itt a hétvége,és játszani akarok valamit.... :D Nézegettem aprón is,de már 9-10K körül adják az nV kuponokat,de vigyem el neki személyesen,mert paypal nem jó... azért vettem meg kereskedőtől inkább... brazil VPN-el nem akartam most trükközni,úgy lehet még sokkal olcsóbb... ha a goldot vettem volna akkor talán,de azt meg még korai megvenni előre.

(#46420) Keldor papa
Na az szuper,megpróbálok nem nagyon elhúzni a fejlődésben.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46423) gyiku válasza keIdor (#46399) üzenetére


gyiku
nagyúr

kettos merce! :DDD

hüllő

(#46424) gyiku válasza keIdor (#46412) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak a hangja... :(

hüllő

(#46425) cyberkind


cyberkind
félisten

PC Forza 6 videó

Paranormal Cocktivity

(#46426) keIdor válasza TTomax (#46422) üzenetére


keIdor
titán

Szerdan tudok mar menni. De leghamarabb akkor..

gyiku: Ne keverj engem az EU-val. :DD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46427) TTomax válasza keIdor (#46426) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerdától-vasárnapig szabin vagyok :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46428) CJ4567 válasza cyberkind (#46425) üzenetére


CJ4567
veterán

Ehhez kell a DX12? :(

No Sana No Life

(#46429) keIdor válasza TTomax (#46427) üzenetére


keIdor
titán

Akkor majd csapatjuk.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46430) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

[link]

ÁdiBá

(#46431) TTomax válasza keIdor (#46429) üzenetére


TTomax
nagyúr

Gyönyörűen fut a játék 1440pben.... hibátlan az SLI 4Kban is... 1440pben mindent,de valóban mindenféle hülyeséget ráadva 70-110fps...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46432) Devid_81 válasza TTomax (#46431) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jovoheten beruhazok ra en is :K

...

(#46433) keIdor válasza Devid_81 (#46432) üzenetére


keIdor
titán

Gyere-gyere, ugyanis kell még egy ember majd. Eddig hárman vagyunk jövő hétre.
De bele kell majd húzni, mert ahogy a többieket ismerem simán level 30-on lesznek már. :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46434) Sebestyen01 válasza keIdor (#46433) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Daveoffal most maxoltuk ki :DDD De el lehet setalgatni meg a DZ-ben :K

(#46435) keIdor válasza Sebestyen01 (#46434) üzenetére


keIdor
titán

:DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46436) Sebestyen01 válasza keIdor (#46435) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az ugy volt hogy a heten a gyerek beteg, meg jovo heten is mert baranyhimlos lett, daveeknel is hasonlo a szitu, es igy a sors azt szanta nekunk hogy jatszunk :K :DDD
Amugy ha nekiul az ember akkor porgosen lehet tolni ki a dolgokat, ubi rakhatja a kovetkezo content pakkot, mert ez elkopott :DDD
38h nekem eleg volt ahhoz hogy 100%legyen, persze meg dronokat, meg telefonokat lehet keresgelni, meg elveszett ugynokoket, de a fo szalnak vege van! Jo kis game lett, bar van benne bug, de SZERINTEM erte a penzt! (ez ritka manapsag)

[ Szerkesztve ]

(#46437) akoska07 válasza TTomax (#46419) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hol vetted annyiért ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46438) TTomax válasza akoska07 (#46437) üzenetére


TTomax
nagyúr

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46439) ÁdiBá válasza keIdor (#46396) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Itt még nem tömeggyártásról van szó, itt szerintem arról szól a dolog, hogy bemutatja a cég az új sorozatot. GDDR5X memóriával, majd valamikor nyár vége felé érkezik a boltokba, de nyilván az anyacégnél van egy két darab elfekvőbe, hogy fiúk ez lesz a GTX 1080.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#46440) akoska07 válasza TTomax (#46438) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jó ár. :K

Én lehet jövök majd kicsit játszani,de nem sokáig,mert korán reggel megint meló.

Egyébként a játék nekem nagyon nagyon tetszik,alig bírom abba hagyni.
Mindig azt mondom,na még ide elmegyek,aztán abbahagyom.
De ez nem ilyen egyszerű. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46441) TTomax


TTomax
nagyúr

Baccki,ez mi ez már... hol lakik ez szatyorban?Nálam kiakadt a "sz!+meter" [link]

(#46440) akoska07
ÁÁÁ dettó, igaz DZben még nem jártam hogy van-e csaló de most nem is annyira érdekel...majd ráérek rajta keseregni,végre egy pozitiv csalódás az UBItól... :K

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46442) akoska07


akoska07
nagyúr

Remélem most már mindenkinek tiszta hogyan pasztázzuk be a procit a legmegfelelőbb hőátadás érdekében. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46443) h1mpi válasza akoska07 (#46442) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A kontakt megvan :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#46444) hszilard666 válasza akoska07 (#46442) üzenetére


hszilard666
veterán

Lehet hogy mi csináljuk rosszul és így jobban megy tuningban! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#46445) TTomax válasza akoska07 (#46442) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem ezüstpasztával sokkal szikrázóbb az élmény... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46446) hszilard666 válasza TTomax (#46445) üzenetére


hszilard666
veterán

Láttam likvidkúling topikban hogy vizet építenél olcsón. Ha elég elvetemült lennél egy kis időre akkor azt ajánlanám hogy bonts meg egy szingli radis kompaktot és dobj rá egy hatalmas radit. A legolcsóbb amiben víz van és jól hűt. Esetleg bele köthetsz a "kör"be egy tartályt és akkor gyerekjáték a feltöltés! :K Mondjuk randább mint kiszel tünci. :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#46447) Sebestyen01 válasza hszilard666 (#46446) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ha a csatik szabvanyosak akkor meg lehet epiteni igenyesen, kerdes az hogy a pumpa mennyire birna a dolgokat!

(#46448) keIdor válasza TTomax (#46441) üzenetére


keIdor
titán

Kiborítóak tudnak lenni egyes emberek. Én itt akadtam legutóbb ki: [link]

És ha szóvá teszed, hogy ő van rossz helyen, ő nem tud olvasni még ő sértődik meg...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46449) TTomax válasza hszilard666 (#46446) üzenetére


TTomax
nagyúr

Háát ez az hogy nem olcsón,mert már egy majd 300fontos szettnél tartok,és nem akarom csak a procit hűteni.Sajnos az AIO pumpája nem túl acélos....most én valami extrémet keresnék,és látom mit tud egy H100iGTx,játékok alatt nem megy 60Cfok fölé igaz a venti maxon 1200on pörög rajta... nekem olyasmi kellene amivel az 1,45VCore sem okoz gondot,és nem rohad le egy év alatt...

(#46448) Keldor papa
Ohh ne is mond,ez a tipikusan az a fajta akinek ha nem kell akkor az biztos hogy másnak se,mert igénye ne legyen több másnak se mint neki... ehhh...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46450) hszilard666 válasza TTomax (#46449) üzenetére


hszilard666
veterán

Ha csak procira lesz akkor szerintem az AIO pumpa bőven megteszi, mert a radinak nem igazán van ellenállása ha nincs eltömődve :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.