Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#31351) keIdor válasza cyberkind (#31334) üzenetére


keIdor
titán

Pedig így kell, nem úgy, mint HSM, hogy szidja a Kepler-t meg a Maxwell-t is, azt utoljára GTX-260-at látott.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31352) cyberkind válasza keIdor (#31351) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezt kihagyom, nálam a 6990 volt az utolsó Amd kártya, és jó darabig így is lesz, még az NV-vel is élvezhetetlenre tud süllyedni a Batman, bele se merek gondolni hogy mi lenne az Amd-vel.

Paranormal Cocktivity

(#31353) keIdor válasza cyberkind (#31352) üzenetére


keIdor
titán

Miért nem kértél refund-ot? Ott a konzol...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31354) cyberkind válasza keIdor (#31353) üzenetére


cyberkind
félisten

Vga mellé kaptam.

Paranormal Cocktivity

(#31355) TTomax válasza keIdor (#31351) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az is csak egy hétig,mert akkora amd fan hogy nem amint kijött a 4890 azonnal váltott... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31356) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Kénytelen vagyok moderátort hívni a hirdetésemhez, mert ez a srác nem százas.

ÁdiBá

(#31357) keIdor válasza TTomax (#31355) üzenetére


keIdor
titán

Most is... egy 970 neki nem kártya, de a 280X/290 az bizony sokkal jobb nála. :DDD :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31358) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Ez gyorsan ment.
[link] :U

ÁdiBá

(#31359) BlackSoft


BlackSoft
addikt

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#31360) cyberkind válasza BlackSoft (#31359) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár hogy a hidegebb hónapokra Amd kell. ://

Paranormal Cocktivity

(#31361) Anubris válasza cyberkind (#31360) üzenetére


Anubris
őstag

Van ott bőven AMD is, 295x 290x, 390xek.

(#31362) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Mester VS Fjurííí.

(#31363) TTomax válasza keIdor (#31357) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most már az a duma megy,hogy nem a Fury X lett gyenge hanem a maxwell lett erős... ugye amikor pofáztuk a fogyasztás/teljesítményt akkor mi voltunk a hülyék...mert hát kit érdekel a villanyszámla,eddig jutottak el.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31364) keIdor válasza SzlobiG (#31362) üzenetére


keIdor
titán

Az R9 Fjuri 9 R9 fjuri

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31365) cyberkind


cyberkind
félisten

Rocksteady is leading our team of developers and partners as we work on the PC performance issues that players have been encountering. The work is significant and while we are making good progress on improving performance, it will take some time to ensure that we get the right fixes in place.

Below is the list of the key areas where we are dedicating our resources to improve the experience for our loyal fans:

- Support for frame rates above 30FPS in the graphics settings menu
- Fix for low resolution texture bug
- Improve overall performance and framerate hitches
- Add more options to the graphics settings menu
- Improvements to hard drive streaming and hitches
- Address full screen rendering bug on gaming laptop
- Improvements to system memory and VRAM usage
- NVIDIA SLI bug fixes
- Enabling AMD Crossfire
- NVIDIA and AMD updated drivers

While we work on improving performance, we will also continue to make interim patches available to address issues for those still playing the game on PC. The first patch is being released now and the updates include:

- Fixed a crash that was happening for some users when exiting the game
- Fixed a bug which disabled rain effects and ambient occlusion. We are actively looking into fixing other bugs to improve this further
- Corrected an issue that was causing Steam to re-download the game when verifying the integrity of the game cache through the Steam client
- Fixed a bug that caused the game to crash when turning off Motion Blur in BmSystemSettings.ini. A future patch will enable this in the graphics settings menu

We would like to thank our fans for their patience and invaluable feedback. We will continue to monitor and listen for any additional issues.
I am the overall Admin for the whole of community.wbgam

Most hogy lassan kitolom a főszálat, de a melléksztorikkal is sokat szórakoztam, így van benne időm, nyugodtan mondhatom hogy vannak durva hibák a játékban.
Ja, a vram használat a 970-en 3.8-3.9GB.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#31366) HSM válasza TTomax (#31355) üzenetére


HSM
félisten

Nem azért váltottam egy hét után, mert akkora fan voltam, hanem mert az AMD-vel ellentétben megbízhatatlan volt a drivere, pedig kipróbáltam legalább 5 félét hozzá. Így meg nem sokra mentem vele.
Ha savazol a hátam mögött, legalább ne kamu legyen.

(#31367) Asbee válasza HSM (#31366) üzenetére


Asbee
veterán

Lényegen nem változtat, azóta fogalmad nincsen az NV-ről a gyakorlatban.

[ Szerkesztve ]

(#31368) TTomax válasza HSM (#31366) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az arcodba is ugyan úgy megmondtam,amikor ez téma volt,had ne keressem már vissza VS topicban..te akkor is AMD vennél ha nem is létezne.[moderálva] Okoskodsz,és fikázol mindent és mindenkit akinek más véleménye vagy tapasztalata van.Egész kifinomult a troll éned az évek folyamán a fórumon.
Nyugodj meg a szemedbe is elmondanám ugyanezt.Az utóbbi 5éveben egy hétig sem volt geforce a gépedben de TE mindent tudsz róluk a tesztekből.A jövőről meg olyan pontos és sziklaszilárd véleményed van hogy Delphoi jósok megirigyelnék...

[ Módosította: Karma ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31369) HSM válasza Asbee (#31367) üzenetére


HSM
félisten

Erről nem kívánok itt vitát nyitni. :R Csak maradjatok a tényeknél, ha kérhetem.

(#31368) TTomax: Nem kívánok itt sem vitát, sem flémet kelteni, szóval hagyjuk ezeket a témákat. Pontosan tudtad, hogy miért váltottam, mivel nem olyan régen előkerült a téma, és megbeszéltük. :U Ehhez képest itt meg előadod, hogy azért váltottam, mert mekkora fan vagyok, ami 100% hazugság. Ez már nekem nem fér bele a jóízlés határai közé. Sem az, ahogy ezzel a hozzászólásoddal reagáltál a kérésemre. Magadat minősíted mindazzal, amit leírtál és ahogyan.

Egyszer már kérted, hogy hanyagoljuk egymást, én azóta kétszer is meggondolom, reagáljak-e bármilyen hozzászólásodra, de ugyanezek miatt jó lenne, ha Te is meggondolnád, mit írsz le. Pláne, a hátam mögött.

[ Szerkesztve ]

(#31370) keIdor válasza cyberkind (#31365) üzenetére


keIdor
titán

Látom 24 órát futott a szoftver nálad, tehát akkor közel sincs benne 100 óra tartalom ezek szerint.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31371) ScomComputer válasza BlackSoft (#31359) üzenetére


ScomComputer
veterán

(#31372) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ki adta meg az OFF topic kódját HSM-nek? ;] :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31373) ScomComputer válasza h1mpi (#31372) üzenetére


ScomComputer
veterán

Kiolvasta a tenyeréből,aszonygyák ő valami jövőbe látóféle,csak sosem jön be.... :DDD

(#31374) ScomComputer válasza cyberkind (#31365) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ezt, olvastad már....
Nem semmi... :B

(#31375) #35434496 válasza h1mpi (#31372) üzenetére


#35434496
törölt tag

Hagyd abba! :D Most olvastam de 5perce szakadok a röhögèstől teeed bolond! :C :DDD

(#31376) ÁdiBá válasza SzlobiG (#31362) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Sajnos ezen a dolgon nem csak mi magyar fórumozók vagyunk elégedetlenek, hanem az egész Informatikai közösség túlnyomó része.
Elég csak arra gondolni meddig húzta az AMD a Fury X kártyának a megjelenését, én is személy szerint messziről elkerülném, láttam GAMEPLAY videót róla, és valami brutális hibákkal FPS ingadozásokkal teljesít a hardver, FPS droppoktól kezdve a magas teljesítményig, a macerás vízhűtőről nem beszélve, hogy nem mindenki tolerálja a gépháza miatt, a kevés HBM memória miatt, illetve a semmit nem tuningolható gpu miatt, rengeteg érv szól a FuryX ellen.
Most komolyan, kinek ajánlott?!

ÁdiBá

(#31377) h1mpi válasza ÁdiBá (#31376) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ne mondom ki a szót, de boy a vége :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31378) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Jelentős árcsökkenés, SLI berendelve.....
:D :DD

[ Szerkesztve ]

(#31379) keIdor válasza ÁdiBá (#31376) üzenetére


keIdor
titán

R600 szindróma amúgy, ugyanez volt 2007-ben, csak ott legalább teljesen új architektúra volt, itt maradt a GCN csak 1.2... vannak bajok. Hogy kinek ajánlott, pláne 260k-ért? A fanatikus AMD-snek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31380) ÁdiBá válasza ScomComputer (#31378) üzenetére


ÁdiBá
addikt

F A I L :Y

ÁdiBá

(#31381) BlackSoft válasza ScomComputer (#31378) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ott a gyártói cikkszám, ez egy EVGA kompakt vízhűtő KIT 980Ti-re ;) Ráadásul jó drága azon az áron, ami ott van a kékcsippnél :P

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#31382) ScomComputer válasza BlackSoft (#31381) üzenetére


ScomComputer
veterán

De jó szemed van bazze, gyakorlott szem kiszúrta :C .....nyereményed 1 éjszaka virtuális valóság a debreceni menekült táborban...... :DDD :R :R

(#31383) BlackSoft válasza ScomComputer (#31382) üzenetére


BlackSoft
addikt

Az egy jó nyeremény! Jobb mint a legutóbbi, az ingyen google fiók :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#31384) ScomComputer válasza BlackSoft (#31383) üzenetére


ScomComputer
veterán

Na ja,de legyen unboxing belőle.... :DD

(#31385) norb55


norb55
senior tag

[link]
El kell ismernem szép látvány azért. :D

(#31386) cyberkind válasza keIdor (#31370) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha 100 nem is, de 50 igen, én sok mellékküldit kihagytam de sokat meg is csináltam, az egész játék, összességében tartalmas, csak a főszál nagyon izgatott.

Paranormal Cocktivity

(#31387) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Ezt az iPhones-nak... vazzeee ;]

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#31388) cyberkind válasza ÁdiBá (#31387) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezek jó tesztek, de sose értettem az értelmét.

Paranormal Cocktivity

(#31389) SzlobiG válasza cyberkind (#31388) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mert nincs is értelme. :U

(#31390) h1mpi válasza cyberkind (#31388) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez klikk vadászat semmi más

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31391) HSM válasza h1mpi (#31372) üzenetére


HSM
félisten

Már egy ideje kénytelen vagyok követni, mivel gyakran vagyok téma. :C
Nem baj, legalább láttam, hányadán állok néhányakkal... ;]

(#31392) h1mpi válasza HSM (#31391) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt tudtad eddig is ;) legalábbis én nem rég elküldtelek valahova privátban, ami nem Disneyland ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31393) cyberkind válasza h1mpi (#31392) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD

Paranormal Cocktivity

(#31394) #35434496 válasza HSM (#31391) üzenetére


#35434496
törölt tag

Kár olvasnod ezt a topikot HSM. Itt mindenki szeret tèged sőt rgyenesen felnézünk ràd ès a szaktudásodra. ;] h1mpi Ennél nagyobbat már nem tudok hazudni. :DDD

(#31395) HSM válasza h1mpi (#31392) üzenetére


HSM
félisten

Nem arra gondoltam, Te korrektül elküldtél melegebb éghajlatra (bár okot nem adtam rá szvsz), de volt aki itt elmondott mindennek, míg máshol tette a szépet...

players111: Kár, mi? :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#31396) h1mpi válasza HSM (#31395) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tényleg nem csináltál semmit csak szaladtál a modker topicba és ki is tiltottak, amikor le fboyoztalak... Ez tök gerinces lépés szvsz :U azóta kb. 100 ember fboyozta le egymást és senkit nem tiltottak ki...,

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31397) ffodi


ffodi
veterán

Pont a legjobbkor olvasok bele a topicba.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#31398) HSM válasza h1mpi (#31396) üzenetére


HSM
félisten

Na, mert az olyan korrekt, hogy egy beszélgetés közepébe beszúrsz egy olyat, hogy "Mert fanboy vagy".
Igen, szóltam a modiknak, hogy engem ez a hsz zavar, és intézkedtek. Biztos sokkal jobb lett volna egy felesleges vitával teleszemetelni a topikot. :U
Amúgy a fórumszabályzat is világosan leírja, hogy személyeskedésnek nincs helye a fórumokban. Csak magadnak köszönheted, amit kaptál.

[ Szerkesztve ]

(#31399) #35434496 válasza ffodi (#31397) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez a kép basszus! :C HSM! Ja az vagy meg minden himpivel voodoo babát kèszítünk rólad Haitin ès teleszúrkáljuk tűvel! :DDD (Basszs megittunk 2 üveg finom Kreinbacher fehérbort. Dzsihhhaddd!) :D

(#31400) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

minden erintettnek: leboxolos topik

komolyan, van egy AMD vs Nvidia, pls legyen mar az osszes topik az, mert baromira faraszto ugyanazt a diskurzust olvasni a high-end gpu topikok feleben. :R

btw egyetertes ugyse lesz, nem is kell. minimalis empatia/tisztelet viszont segit.

---

privat velemeny forumozokent: nem tudom ki kezdte, nem is erdekel, de baromira unalmas mar.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.