Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#31201) Anubris válasza daveoff (#31200) üzenetére


Anubris
őstag

A batmobilra panaszkodnak egyesek, hogy nehéz nekik azzal. Én még mindig nem mertem elindítani a játékot. :D
Mivel szerintem ez nem lehet egy túl hosszú game az előző részekből kiindulva én inkább megvárom az első javításokat hozzá.

Ami miatt mérges vagyok, hogy rondább a játék, mint konzolon.

(#31202) daveoff válasza Anubris (#31201) üzenetére


daveoff
veterán

Grafika a részleteiben tényleg nem nagy szám, sokkal jobbra számítottam, de az összkép nem rossz, a hangulatot átadja.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#31203) cyberkind válasza daveoff (#31200) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha kikapcsolom a Gameworks-öt, akkor nálam is, de 30 fps lock van, és még csak a full közelébe se tehetem, mert ő megmondja hogy mi a jó nekem, a bugokról nem is beszélve, és az előző részek jól optimalizáltsága után egy nagy szar, nemhiába van ez a háborodás.
Irányítás már pár óra után oké, de kontrolleren sokkal kézre állóbb és egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#31204) TTomax


TTomax
nagyúr

Én meg nem fogok olyan játékot venni pcre ami 30fpsre lockolva van.Elvböl nem,és ebböl nem vagyok hajlandó engedni.Nekem kimarad a batman,egy fillért nem adok érte.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31205) ÁdiBá válasza daveoff (#31200) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én le se mertem tölteni... olvastam róla milyen PC... elmennek a sunyiba...

ÁdiBá

(#31206) keIdor válasza TTomax (#31204) üzenetére


keIdor
titán

Feloldod, G-Sync mellett a 40 egy ilyen TPS-re eleg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31207) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szoktam olvasni a jelentsd a csalókat topikot. Komolyan nem értem, hogy emberek, hogy képesek több 10/100ezer forintot elutalni egy ismeretlennek, akivel nem állnak hosszú hetek/hónapok/évek óta legalább olyan kapcsolatban, hogy a PH!-ról ismerik. Én se sértődök meg, ha valaki nem utal el nagyobb összeget, mert megértem. Azért van a személyes átvételi lehetőség. F1Stat ügyében is sok embert károsított meg és szaladnak a pénzük után, pedig nem hiszem, hogy annyival olcsóbb lett volna, mint egy kisker...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31208) #35434496


#35434496
törölt tag

Abu meg HSM hogy elhalkult nem? :D

(#31209) h1mpi válasza #35434496 (#31208) üzenetére


h1mpi
nagyúr

HSM még próbálja az éreztetni, hogy nincs itt gond, de pontosan tudja, hogy felsültek rendesen a varázsgömbjükkel együtt :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31210) #35434496 válasza h1mpi (#31209) üzenetére


#35434496
törölt tag

"HSM még próbálja az éreztetni, hogy nincs itt gond" Ne már... :O Jó hát akinek piros hegesztőpajzsa van. :D Elképzeltem ahogyan tegnap nv-nél hajnalig buliztak ès röhögtek a grafikonokon. :D
Nevetséges, hogy a ref mókuskerekes ti/tx kártyàk, hogy kipics@zzák a vízhútéses fury x-et 1440p-ben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31211) proci985 válasza h1mpi (#31207) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, teljesen erthetetlen

es ott van kiirva nagy piros betukkel, hogy sok a csalo, ne utalj elore.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31212) h1mpi válasza proci985 (#31211) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mintha néhányan magukat szivatnák direkt :(

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31213) daveoff


daveoff
veterán

TPU review negatívumok:
-Slower than expected in sub-4K resolutions
-Pump emits permanent high-pitched whine
-Some coil noise
-Could be much quieter in idle
-4 GB of VRAM
-Lack of HDMI 2.0
-No memory overclocking
-Radiator takes up extra space
-No DVI / analog VGA outputs

Nem elég, hogy a teljesítmény nagyon nincs ott, ahol lennie kéne vízhűtéssel, de még a a pumpa is hangos, cicereg a kártya, idle-ben is lehetne halkabb, stb.....
Ez a kártya ennyiért egy vicc, szerintem nem is fogják vinni, csökkenteniük kell majd az árát.

Na ilyen kártyám mégsem lesz, most már azt mondom inkább a 980Ti-t próbálom ki, ha rám jön az öt perc.... :D

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#31214) Devid_81 válasza hszilard666 (#31183) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Egy kicsit meg van remeny sztem.
Eleg "jol" teljesit a fury 4K-ban, ott mintha elo jonne a nyers ero.
Kicsit remenykedem, hogy egy ertelmes driverrel akar me'g meg is foghatja a GTX 980 Ti-t...ami nagyon raferne a piacra, mivel lassan pont ket konzol arat teszi ki egy csucs vga... :U

...

(#31215) hszilard666 válasza Devid_81 (#31214) üzenetére


hszilard666
veterán

"lassan pont ket konzol arat teszi ki egy csucs vga... "
Itt vannak a bajok. Én sajnos nem tehetem meg hogy évenként vegyek csúcskártyát, most ha eladnám a mostanit, kijönne a 980Ti, de erősen gondolkodom hogy minek? :U Már csak witcherezek meg battlefieldezek, aztán most kezdődik nekem a melós szezon, úgyhogy valszeg maradok a seggemen, és veszek majd valamit apróról ha kijött a pascal. Nem tudom hogy miért akarok állandóan fejleszteni, kezdek a saját agyamra menni. :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#31216) Erdei88 válasza h1mpi (#31207) üzenetére


Erdei88
veterán

Az a durva, hogy nekem tőle van a 970-em. Rengeteget hivogattam, smst írtam neki, nagyon lassan jött össze az üzlet, de legalább én megkaptam. Egy Witcher 3 amit kellene még kapnom, de ez legyen a legnagyobb bajom
Most azon gondolkodtam, hogy vajon a garancia és a számla eredeti?!

(#31217) h1mpi válasza Erdei88 (#31216) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ahogy olvastam nem biztos, szerintem ellenőriztesd le.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31218) Anubris válasza Erdei88 (#31216) üzenetére


Anubris
őstag

Én is tőle vettem az MSI GTX 980 kártyát. :D
Még valamikor január környékén, épp elég rossz áron lehetett csak kapni boltokban. Csak pozitív értékelései voltak, úgyhogy bepróbálkoztam vele.
Nálam is kb 3-4 hét volt, mire megkaptam az árut, de tényleg ahogy mások is írják valószínűleg csak annak köszönhetően, hogy inkasszóval fenyegettem meg, ha nem cseszegeti az ember magától lehet sosem küldi el.

Enyém azt hiszem hardverkeres garancia, névre szóló.

(#31219) Asbee


Asbee
veterán

Szerintem mindenképpen érdeklődjetek utána a garinak.

(#31220) h1mpi válasza Anubris (#31218) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez tuti piramisjátékos volt. Az elején olcsóbban adta bukóval, majd amikor meglett a sok +, akkor elkezdte nem szállítani. Csak azt nem értem, hogy 1-2 millió Ft-ért miért kockáztatja az ember a börtönt...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31221) Anubris válasza h1mpi (#31220) üzenetére


Anubris
őstag

Nem tudom mit hogy csinált még az áfá-ra gondoltam, hogy azzal játszott, mert 160-ba került nekem a kártya, míg a számlán 196 ezer ft bruttó és nettóban 154 ezer ft volt.
Rosszul mondtam bestbyte kft. A pecsét amit a bolt használt megegyezik azzal amikor én vásároltam tőlük, de lehet azért írok nekik.

Mindenesetre a kártya az nem volt használva annyi biztos, mert ezeknél az MSI kártyáknál az egyik ventire egy nagyon hülye matrica van ragasztva amit képtelenség újra visszarakni.

(#31222) Erdei88 válasza h1mpi (#31217) üzenetére


Erdei88
veterán

Felhívtam őket. Minden rendben vele :C

(#31223) TTomax válasza Devid_81 (#31214) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egészen addig amíg nem olyan beállításokkal illetve játékokkal tesztelnek ahol elfogy a VRAM. [link]

" Also, those big frame rate drops you see in the Fury X line are pretty hard and dramatic stutters in the game; I ran our testing on these settings on the Fury X 6 times to make sure these results weren't out of the ordinary, and in fact it was a consistent result."

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31224) h1mpi válasza Erdei88 (#31222) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor oké innentől kezdve Te le vagy fedve :K

(#31221) Anubris: Lehet az ÁFA-val játszott, de elég valószínűtlen. Ha profi lenne, akkor nem dőlt volna be ennyi idő alatt. Egy évet húzott volna legalább, amikor az ÁFA-t kell bevallania.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#31225) cyberkind


cyberkind
félisten

Batman: Arkham Knight - már nem lehet megvenni a PC-s verziót

Tényleg nem szar a pc port.

Paranormal Cocktivity

(#31226) TTomax válasza cyberkind (#31225) üzenetére


TTomax
nagyúr

És akkor mi lesz kuponokkal? :DDD Nesze semmi fogd meg jól?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31227) #35434496 válasza cyberkind (#31225) üzenetére


#35434496
törölt tag

Legalább jó lesz. :C

(#31228) cyberkind válasza #35434496 (#31227) üzenetére


cyberkind
félisten

Képzelem, mint a Gta 4-nél is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#31229) #35434496 válasza cyberkind (#31228) üzenetére


#35434496
törölt tag

A remény hal meg utoljára :D . Más! Most végzi ki nv amd-t. :F [link]

[ Szerkesztve ]

(#31230) cyberkind válasza #35434496 (#31229) üzenetére


cyberkind
félisten

Mégis a nagy Ájemdéé fanokon kívül ki olyan hülye hogy szart vegyen? :)

Épp elég a konzolba is a szaros Ájemdéé. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#31231) TTomax válasza #35434496 (#31229) üzenetére


TTomax
nagyúr

Várható volt,ami lassabb annak olcsóbbnak is kell lennie,ha meg AMD akkor még olcsóbbnak,mert a BRAND neve eléggé meg van már tépázva... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31232) daveoff válasza #35434496 (#31229) üzenetére


daveoff
veterán

Legalább erre jó volt, ha másra nem is, lenyomja a 980Ti árakat..... ;]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#31233) hszilard666


hszilard666
veterán

Varázslónál már van varázskártya. [link]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#31234) TTomax válasza hszilard666 (#31233) üzenetére


TTomax
nagyúr

800+ euro? :o hármat kérek.. kell egy a konyhába is ha tönkremenne a tea vízmelegítőm.. szinte ingyen van...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31235) ScomComputer válasza daveoff (#31232) üzenetére


ScomComputer
veterán

Miért lejjebb mentek az árak....hol? :B

(#31236) hszilard666 válasza TTomax (#31234) üzenetére


hszilard666
veterán

Szerintem az árával nincs gond, maga a koncepció jó ötlet, de akkor rendesen kéne megcsinálni a vizet rajta, és pár % ot mindenhol rátehetne a titan X re... És akkor még nem volt szó a driverekről, ha ezek a szempontok szerint csinálnának egy tökéletes kártyát, akkor még el is lehetne adni ennyiért IMO:

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#31237) TTomax válasza hszilard666 (#31236) üzenetére


TTomax
nagyúr

64 ROPal DX11 alatt kötve hiszem... azon nem segít a HBM se ha nincs mit etetni...meg a jobb hűtés se. :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31238) Anubris


Anubris
őstag

Pepeeeee neve felhasználó kinek lehet az újraregje?

Elég érdekes, hogy azonnal a találgatós topikokban kezdett és már 300 posztja van.

(#31239) Asbee válasza Anubris (#31238) üzenetére


Asbee
veterán

Gyanús a tag nagyon. Stílus miatt is.

(#31240) #35434496


#35434496
törölt tag

Valaki lementette Abu akarom mondani MR.AMD kijelentését. :D [link]
Mekkora égés ez Abu-nak. :C

(#31241) Anubris válasza #35434496 (#31240) üzenetére


Anubris
őstag

Már hány ilyen volt neki az évek során.
Sajnos nem mentettem le, de nekem az örök kedvencem mikor az Nv dvga piacról való kilépését vizionálta még pár éve.

(#31242) #35434496 válasza #35434496 (#31240) üzenetére


#35434496
törölt tag

Inkább kiplakátolom így szebb! :DDD

(#31243) SzlobiG válasza cyberkind (#31225) üzenetére


SzlobiG
félisten

Wow itt akkor tényleg nagy a gond. :D

(#31242) players111 Ez mekkora. :DD Természetesen erre is jön majd a megmagyarázokmindentmertokosvagyok.

[ Szerkesztve ]

(#31244) keIdor


keIdor
titán

No, hát, mindazonáltal, hogy nálam elment a Batman sebessége, visszakértem a pénzemet 53 perc játék után. Steam vissza is utalta a 49,99€-t. Tanultam az esetből, PC-re többet nem rendelek elő, bár amíg visszaadják az ember pénzét igazából sok kockázat nincs vele, csak ne lépd túl a 2 óra játékidőt...

PS4-en majd kiviszem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31245) cyberkind válasza keIdor (#31244) üzenetére


cyberkind
félisten

Na mi történt? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#31246) keIdor válasza h1mpi (#31207) üzenetére


keIdor
titán

A hosszú hetek sem jelentenek semmi garanciát, Cybertrone a tökéletes példa rá.

cyberkind: Semmi, olvastam, hogy van refund a játékra még időtartamra függetlenül, én meg visszakértem a pénzem. PS4-en jobb élmény, akkor játsszuk ott, ennyi.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31247) cyberkind válasza keIdor (#31246) üzenetére


cyberkind
félisten

Én megmondtam. :)

Paranormal Cocktivity

(#31248) keIdor válasza #35434496 (#31240) üzenetére


keIdor
titán

Nálam egyébként teljesen hitelét vesztette. Nem kérdőjelezem meg a hozzáértését, de hatalmas öngól ez neki, nem tudom belátja-e, de jobban járna mindenki, legjobban ő, ha függetlenként tudná végre kezelni a dolgokat, az oldalnak is jót tenne.

iszilard: Ez a kártya ennyiért akkora bukás lesz, mint a Batman PC-n.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31249) hszilard666 válasza keIdor (#31248) üzenetére


hszilard666
veterán

Ez csak a varázslós ára szerintem kb 40 ezerrel olcsóbb lesz a többi üzletben, az itteni neppereknél meg még olcsóbb.
nanana batmaaan!

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#31250) keIdor válasza hszilard666 (#31249) üzenetére


keIdor
titán

A Ti árát tovább vágja le az nV, mert játszanak az AMD-vel, mint macska az egérrel. [link]
A Fury-t meg jó sokba fáj legyártani, gondolom lassan nulla profit lesz rajta. Most már olyan pletykákat is olvasni, hogy a Qualcomm is érdeklődik az AMD iránt. Majd jöhetnek a Qualcomm Radeon R9 400-ak, vagy Samsung Radeon-ok, ki tudja mi lesz a vége.

Tessék players, csak neked.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.