Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#21551) hszilard666


hszilard666
veterán

És mikor fognak jönni a dx12 only gammák?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#21552) Asbee


Asbee
veterán

Marad akkor a 970, kivárom már. :D

(#21553) keIdor válasza SzlobiG (#21550) üzenetére


keIdor
titán

Feketék a sávok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21554) SzlobiG válasza keIdor (#21553) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jaa így mobilon fel se tűnt. :B

(#21555) Balathruin válasza bombibmw (#21536) üzenetére


Balathruin
veterán

De, aki olvasta tudja. Írtak a fórumba olyanok akik ott voltak, csak inkább törölve lett.

(#21556) cyberkind


cyberkind
félisten

Hát emberek, az Análkasoft(Ubisoft) ismét egy remekművet fog letenni az asztalra, de ki is próbálhatjátok még, The Crew a neve.
Nem szép, nem nextgen, nem forradalmi, nem szögez a képernyő elé, és a Horizon 2 után kipróbálni nagy bátorság, ez valami übershit.

:U

(#21555) Balathruin
Pontosan, most terveznek egy páran koszorút csináltatni, még nem tudni mi lesz belőle.

Paranormal Cocktivity

(#21557) Asbee válasza cyberkind (#21556) üzenetére


Asbee
veterán

Nekem bejön, bár grafika nem valami nagy szám konzolon, de PC-n kupont beaktiváltam rá. Nem úgy kell tekinteni rá mint egy forzára. Haverokkal jó lesz ez autókázni.

(#21558) cyberkind válasza Asbee (#21557) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy tekintek mint egy TDU 3-ra, de ez rosszabb mint a 2, eddig nem úgy tűnik hogy első napos vétel lesz nálam.

Paranormal Cocktivity

(#21559) keIdor válasza cyberkind (#21556) üzenetére


keIdor
titán

Ez már videókból átjött. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21560) #35434496


#35434496
törölt tag

Érdemes olvasni a 290x topikot Kb házi kabaré az egész. Régi 290/x tulajok mondják el tapasztalataikat az új nv karikkal. Az amd keménymag meg tiltakozik. :)

(#21561) keIdor válasza #35434496 (#21560) üzenetére


keIdor
titán

Lesz itt még nagyobb kesergés is, ha eljön a nagy Maxwell. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21562) SzlobiG válasza keIdor (#21561) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az tuti kezdenek szép lassan hátrányba kerülni mint cpu fronton intellel szemben.

(#21563) BlackSoft


BlackSoft
addikt

BlackSoft™ -> Sony Hungary

BlackSoft™: Érdeklődöm egy termékükkel kapcsolatban... ...nagy problémám, hogy a termékük technikai paraméterei közt feltüntetett adatok számomra (és minden hozzá értő számára) nem csupán hiányos, de semmi értékelendő információt nem tartalmaznak.

.........milyen panel van a készülékben?

.......képes 3840x2160-as pixelfelbontás mellett natívan 60Hz-es jel fogadására, feldolgozására, és közvetítésére?

A HDMI csatlakozások száma bár le van írva... ...2.0 szabvány szerinti... ...sávszélességűek?

...így ezekre szeretnék választ kapni.

Sony Hungary: Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük levelét.

Sajnos az Ön által kérdezett technikai információk nem állnak a rendelkezésünkre. A készülékkel kapcsolatos összes elérhető technikai információt az alábbi linkre kattintva éri el: .......

-------------------------------------------------------------------

WUT?! :o

Tehát a Sony-nak halvány lila gőze nincs ezek szerint, hogy milyen terméket gyárt, és mit akar eladni?! :DDD
Igen, ezek szerint a Sony nem tudja milyen terméket készít, mit tud, semmit se tudnak. Ők minden bizonnyal csak vannak, és valami hülye küld nekik kínából egy rakás TV-t (és egyéb ternéket), aztán elnevezik őket az alapján, ami rá van írva, és beküldik boltba, miközben azt sem tudják TV vagy mosógép, amit eladnak :C Gratulálok Sony. Most megkérdeztem udvariasan, kitől is kellene megkérdezzem, hogy mi az amit árulnak, esetleg mennem kell-e a távol-keleti gyártóhoz, és tőlük megkérdezni, mit tesznek bele a TV-kbe, mikor a Sony sem tudja? :U De ha nagyon felhúznak, akkor veszek egyet, és mivel elolvastam a szerződésük összes oldalát, amit megkötök velük vásárlás esetén, akkor olyan információkkal is ki kell majd szolgálni a supporttal, akivel én is beszéltem, hogy milyen IC-k vannak az alaplapján a TV-nek, vagy hány µF-os a tápján egy-egy kondi :U Aztán, ha nem tudják, akkor perelhetek :C

Ja, azt még nem mondtam, hogy fent, a Sony által említett "összes elérhető technikai információ", olyanokat tartalmaz, mint hogy ez egy TV, Van neki talpa, X-Motion Ultra BX Marketing Bullshit Technology by Sony, 50x50x50cm-es, és szép fekete színben kapható.... Technikai informésön OP...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#21564) Asbee válasza #35434496 (#21560) üzenetére


Asbee
veterán

Nevetséges amúgy, hogy mindig a lehetőségekről, meg feltételes dolgokról beszélnek. Az amd mindig ezt csinálja. Nem egy rossz kártya a 290 meg a 290X de ha az ember akar egy jó példányt kb 2-3 ami nyugodt szívvel ajánlható.

Nem tudom miért fáj nekik elismerni ez a 970/980 sokkal jobban sikerült mint a 290/x.De hát persze ezek csak középkategóriás kártyák, megmondták. A 980 egy picikével erősebb mint a 290X. Nem tudják reálisan megítélni a dolgokat, aki meg megjárta mindkét kártyát arra ugranak...

(#21563) BlackSoft: Nem semmi... :W Valami külföldi email cím nincs?

[ Szerkesztve ]

(#21565) BlackSoft válasza Asbee (#21564) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát tudok írni max a Global Sony-nak (gondolom a global oldalt USA-ban működtetik, tehát végülis az amerikai Sony-nak írnék), de az angol tudásom nem olyan, hogy ilyenekről tudjak velük beszélgetni, illetve nem tudnám megfogalmazni sem rendesen, ahogyan azt illendő, nem nagyon vennének komolyan, és azért lennék leszarva ott.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#21566) keIdor válasza SzlobiG (#21562) üzenetére


keIdor
titán

Sokan most a HBM-ben reménykednek, nem kizárt, hogy mint technológia nagy előrelépés lesz, de ezekben én már régóta nem hiszek. Annak idején 2007-ben még elhittem ezt az R600-nál, hogy majd milyen jó lesz idővel, szépen megveri a 8800GTX-et, aztán nem így lett. Piacra került az R600 HD2900XT-vel, ami soha nem lett jobb a 8800GTX-nél, még a 8800GT(S)-ek is jobbak voltak. Cserébe olyan volt, mint most a referencia R9 290X, evett 300W+-t és üvöltött 90°C-on. De ismered, hiszen volt neked is.:)[link]

Szerintem most is ugyanez lesz, hiába HBM, a GM200 meg fogja verni az új AMD-t.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21567) norb55 válasza BlackSoft (#21563) üzenetére


norb55
senior tag

Egy eladótól akarod megkérdezni milyen panelt rak a TV-be? :D Ne nevetes már, hivd fel a gyárat és megmondja neked. Ne olyannal beszélgess aki csak eladó vagy forgalmazó.

De szerintem hiába mondaná meg a pontos tipusát. Coca Cola se mondja meg a receptet. És megkérdezhetnéd a gyárba is , hogy miből áll, a földön 3 ember tudja csak.

Amúgy, jobban érdekeljen mit eszel, minthogy milyen panel van a TV-be :D

[ Szerkesztve ]

(#21568) h1mpi válasza norb55 (#21567) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Tesco is tudja, hisz van Tesco Cola :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#21569) SzlobiG válasza keIdor (#21566) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már én se hiszek bennük szép és jó ez a jövőre látó fejlesztés, de valahogy sose válik be igazán. :(

Hogyne emlékeznék nagyon jó volt. :D

(#21570) keIdor válasza SzlobiG (#21569) üzenetére


keIdor
titán

A szétnitrózott 8800GTX-nél végül is jobb volt.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21571) BlackSoft válasza norb55 (#21567) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem eladótól, hanem a Sony hivatalos magyar támogatójától, akinek válaszolnia kell (legalábbis, ha vásároltál Sony terméket, akkor az adott termékkel kapcsolatban) mindenre!

Gyárat? Szerintem pár hónapba beletelne kinyomozni, hogy a 154 különböző alkatrészt, melyik 154 különböző helyen, és országban gyártják le, majd melyik az a 155.-ik, aki összerakja, hacsak nincs abból is több. És ezek szerint teljesen normális, hogy tudnék beszélni Suami Xiano Yu'ng-al, aki elmondja nekem, a panel IPS, és Panasonic/Philips/Samsung (ezeket a sarki eladó is megmondja egyébként, ezért érdekes, hogy a Sony ennyit sem tud, tehát fogyatékos emberek dolgozhatnak ott, vagy valami kezdő AI), és Naui Yurix cokta follasztani a follasztó pákával egész esztig. :))

Én is tudom miből áll, meg itt a Stop Shop-nál a MM-os faszi is, akkor ki a 3.? Mert a Sony emberei nem tudják. :U Szerintem te leszel az ;] :P

Itt nem a miből állon van a kérdés, hanem hogy mi van neki megszabva, mit tud, amit én kihasználhatok belőle. A Sony pedig nem tudott válaszolni kb arra a kérdésemre, hogy a porszívó, amit vennék, az szív, vagy fúj...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#21572) SzlobiG válasza keIdor (#21570) üzenetére


SzlobiG
félisten

Attól minden jobb volt. :DD

(#21573) norb55 válasza BlackSoft (#21571) üzenetére


norb55
senior tag

Én nem szoktam kérdezni, mert úgy is úgy vágnak át ahogy akarnak . Amit a saját szemeddel látsz mindig annak higgyél. Örülj neki hogy megmondta az igazat, hogy nem tud róla mit mondani, minthogy elkezdene hazugságokkal bombázni, hogy az ő termékét vedd meg . Szavakkal sok embert belehet vinni a mélyvizbe.

Tudomásom szerint a Sony saját panelt csinál a tévékhez, de lehet tévedek. Melyik TV panelja érdekel ?

(#21574) BlackSoft válasza norb55 (#21573) üzenetére


BlackSoft
addikt

De hiába megyek be a MM-ba, vagy egy Sony Centerbe, vagy akárhova, nem fogják azt mondani "ááá Mr. BlackSoft! Örülünk hogy eljött! Kérjük nyugodtan dugjon rá mindent a TV-re, és nézze meg saját szemével, mit is tud, kapcsolgasson minden funkciót 1 órát, hogy rájöjjön meg-e felel önnek, mert mi sajnos azt sem tudjuk, hogyan kell bekapcsolni!" :DDD

Már kapásból bukta, hogy egyáltalán azt megtudjam, vajon 60hz-re képes-e a TV. Ami oda lesz írva, és amit a mókus elmond, hogy 15 billió HZ-es Marketing Bullshit Technology-vel, és az nagyon jó. - megmagyarázni miért jó, már nem fogja tudni, de jó. Ha kérdezek valamit, azt fogja mondani, vegyem fel a kapcsolatot a supporttal, ők majd segítenek. Látod mit írtak vissza, simán el tudom képzelni, hogy aki válaszolt azt sem tudta hirtelen, a Sony-nak, vagy a Samunak dolgozik...

TV sorozat: [link]

Tudom, hogy IPS, és valószínű Panasonic panel van benne (legalábbis az elmúlt 10 évben az volt, és az teljesen korrekt). Azt is megtudom tudakolni, mire képes az a panel. Viszont azt már nem, hogy a Sony az elektronikájával mennyire használja ki a panel adottságait, esetleg korlátoz-e valamit. Az adott panel 60hz-et tud. És a TV-n HDMI 2.0 is van, azt is tudom. De ezek nem garantálnak semmit, ha esetleg korlátozva van az elektronikával a kihasználhatóság valamiért, mondjuk azért, mert a Sony Bullshit Technology-t (továbbiakban SBT) használva már nem lesz képes a panel X értékekre, és ugye a SBT fontosabb mindennél, mert az fogja eladni a terméket.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#21575) hszilard666 válasza cyberkind (#21556) üzenetére


hszilard666
veterán

Nekem eszméletlenül bejött a crew, elő is rendeltem.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#21576) hszilard666 válasza cyberkind (#21556) üzenetére


hszilard666
veterán

És nekem teljesen szép volt még a béta is! :K
[link]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#21577) CJ4567 válasza hszilard666 (#21576) üzenetére


CJ4567
veterán

Én árnyék ki 720p-ben játszottam egy 2.6-ra megrántott C2D E6300-al és egy 9500GT-vel :DDD

No Sana No Life

(#21578) beci43 válasza norb55 (#21537) üzenetére


beci43
senior tag

Nem vízkövesedik,hiszen nem yíz van az ilyen rendszerekben.

(#21579) beci43 válasza beci43 (#21578) üzenetére


beci43
senior tag

*víz

(#21580) cyberkind válasza hszilard666 (#21576) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is tutira megveszem, de nem most, a Forza minden téren bőven jobb, az Xboxos topicban írtam is hogy jó lesz tűzoltásra pcn, de semmi több. :)

Paranormal Cocktivity

(#21581) hszilard666 válasza cyberkind (#21580) üzenetére


hszilard666
veterán

Nekem egy hiány pótló, mindíg ilyen gammáról álmodoztam! :K A tuning kiráyl, a map hatalmas, a hangok királyak és vannak benne állatok! Mi kell még? (na jó éjszakai pillangóknak örülnék ;] )

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#21582) cyberkind válasza hszilard666 (#21581) üzenetére


cyberkind
félisten

Tuningon kívül, de főleg hangokban a Forza halálos, sőt már csak hangokban is, amikor a Lambo-val tolom az alagútban és visszaverődik a hang, kiráz a hideg, nagyon durva. :C
Egyébként valóban hiánypótló, de ezért minek halasztották el nem is 1x a megjelenést?
Elég szolid játék, de az tuti hogy tartalmas, már csak ezért megéri a pénzét, pont mint az AC.

Paranormal Cocktivity

(#21583) Devid_81 válasza keIdor (#21566) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem nagyon kovetem, hogy most eppen miben mesterkednek a tuloldalon.
Sott olyan sokat az nVidiarol sem tudok.
De biztos vagyok benne, hogy nem akarnak kiesni a VGA paicrol AMD-eek, tutira megint elodobnak valamit ami vagy arban uti az nvidiat (ezt nem mindig nehez) vagy teljesitmenyben lesz jo, es ahhoz kepest meg az ara is emeszthetobb lesz mint az nVidia.
Mondom ezt ugy, hogy nVidiam van, es ha az AMD next gen kartyaja jobb lesz akkor megyek oda is egy kort.
Nem vagyok egyik oldalnak sem a fan-ja, oda megyek ahol a penzemert tobbet adnak. :K

...

(#21584) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Azért nem szar ez a graf. :))

(#21585) #35434496 válasza SzlobiG (#21584) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szerintem is szép. :K

(#21586) Devid_81 válasza SzlobiG (#21584) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Januar 27, piros vastag betus unnep, ezenkivul par napos kenyszer szabadsag, akar egy megfasassal alcazott betegszabit is bevallalok erte :DDD

...

(#21587) Rasiel


Rasiel
senior tag

Ajánlom figyelmetekbe Krisztián FC4 gémpléj videójóáját. De persze csak akkor, ha nagyon pihentek vagytok. ;] Rövid véleményeket, észrevételeket is várok, ha nem baj... :)

(#21584) SzlobiG: Tényleg szép lett így, képek alapján, persze futás közben lenne a legjobb megnézni. :K

(#21586) Devid_81: Nana, ezzel még azért várjál kicsit, nehogy aztán az legyen, hogy eltolják a megjelenést mondjuk tavaszra... ;)

(#21588) SzlobiG válasza Devid_81 (#21586) üzenetére


SzlobiG
félisten

PC-re szerintem fos port lesz PS4-en is be szokott akadni ugyanúgy mint a 4. rész képzelem PC-n milyen lesz... :(

(#21589) #35434496 válasza SzlobiG (#21588) üzenetére


#35434496
törölt tag

Haggyadmábékénaztapécétvazze!! :D Jó lesz pc-re!! :) (Nagyon remélem. :((( )

(#21590) SzlobiG válasza #35434496 (#21589) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha már PS4-en beakad, akkor ott gondolhatod mi lesz. :D Hiába veszel millás gépet alá. De ne legyen igazam...

[ Szerkesztve ]

(#21591) Devid_81 válasza Rasiel (#21587) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mar eleget tologatak, akkor en gyujtom fel oket :DDD

(#21588) SzlobiG : mint minden port ez is szuper lesz :DDD ;]

...

(#21592) Rasiel válasza SzlobiG (#21588) üzenetére


Rasiel
senior tag

Rexi PS4-es gameplay videójába belenéztem, ő is panaszkodott, hogy forgalmasabb területeken úgy érezte, hogy csökkent a framerate.
Hát remélem nem lesz igazad és kapunk egy Max Payne-féle optimalizálást PC-re a Rockstartól. :K

(#21591) Devid_81: Majd adok Molotov koktélt a kezedbe, aztán mehetsz hozzájuk, én nem foglak visszatartani. (ok, inkább hagyjuk, mert sok volt a napokba az FC4) :B
Pedig sajnos kinézem belőlük, hogy még eltolják a megjelenést. Mondjuk inkább halasszák el pár hónappal, nem érdekel, de kapjunk egy normális portot.
El tudom képzelni mi lesz majd a PH!-s GTA V topikba, mikor már közeledni fog a megjelenés, pár nap lesz csak hátra... Nemrég visszaolvastam a IV topikjában, valami hasonlóra számítok most is. :)

[ Szerkesztve ]

(#21593) #35434496 válasza SzlobiG (#21590) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mély együttérzést vélek felfedezni a mondataidban. :D Vagy ilyen lesz? :O

[ Szerkesztve ]

(#21594) TTomax


TTomax
nagyúr

Most éppen ide járok röhögni... [link] :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21595) norb55 válasza Rasiel (#21587) üzenetére


norb55
senior tag

Tirexitől nem rosszabb játékbemutató . :D Mit is mond az elején ez itt a farcraysis 4 videó? :D

Ém már 45%-nál járok :D coperative mód nagyon nagy, bármikor lehet csatlakozni baráthoz, vagy vadidegenhez is.

(#21596) SzlobiG válasza #35434496 (#21593) üzenetére


SzlobiG
félisten

Trevorék már tudják. :DD

(#21597) norb55


norb55
senior tag

Ha már PS4-en beakad, akkor ott gondolhatod mi lesz. :D Hiába veszel millás gépet alá. De ne legyen igazam..

Végül is értelmes mondat volt :D PS4 mitől jobb mint egy csúcs PC ? :D konzolon te csak szeretnél 2560× 1600-ba játszani, lehet 200colos TV a felbontás FULL HD marad. Pc-n meg ne feledd van grafikai beállitás ami a konzoloknál álom marad. :D És miért, mert egy integrált doboz.

De amúgy nem szidom, mert azért a pénzért tényleg jót kapsz. de egy igazi gamer játékos nem konzollal bohóckodik. Lásd stratégiai játékok nincsenek konzolra.

Igen stratégiai játékok, ahol az agysejteknek is van hasznuk. Nem csak megyünk előre és lövünk :D

[ Szerkesztve ]

(#21598) h1mpi válasza norb55 (#21597) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az ilyen játékot nem kell megvenni és a fejlesztők majd elgondolkoznak legközelebb...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#21599) Anubris válasza h1mpi (#21598) üzenetére


Anubris
őstag

Jó kis game lesz ez, egy év múlva, fel patchelve, modokkal, 1500-ért. :DD

(#21600) norb55 válasza h1mpi (#21598) üzenetére


norb55
senior tag

Konzolokra veszik az emberek nagy része a játékokat. És nem azért mert jobb, hanem mert olcsóbb. Hiába nem veszem meg én konzolra a GTA 5-öt a fejlesztők tesznek rá. meg azért jó a konzol mert a 6 éves gyerekek is vigan kezelik :D

Anubris Én soha nem várok inkább előrendelem GTA, farcry,Starcraft, az első a listámon amiért pénzt adok ki :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.