Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#19251) SzlobiG válasza Neoteric (#19250) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gyenge a cpu aszondja az ubi intel kéne az amd helyett. :D

(#19252) keIdor válasza Neoteric (#19250) üzenetére


keIdor
titán

Na, lemaradtam valamiről?:D AC: Unity vagy FC4-re lesz igaz?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19253) Neoteric válasza keIdor (#19252) üzenetére


Neoteric
addikt

Unity, de ezek után FC4-en se lepődnék meg. [link]

(#19251) SzlobiG: Bullshit.. tuti ms kente meg őket, mégis miért érdekelné a ubi-t, h arról vitatkoznak melyik verzió a szebb? Egyrészt addig is arról pofáznának, másrészt meg neki alapesetben hótt mindegy, hogy melyik verzióból vesznek többet.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#19254) SzlobiG válasza Neoteric (#19253) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pc-n is a cput eszi nagyon szal vmilyen szinten igaz lehet. Szimplán szarnak optimalizálni.

Aztán lehet ms keze is a dologba, de nálam au ubi ezzel aut érte el, hogy nem fogom megvenni 900p-be nekem nem kell.

(#19255) WaterWawe válasza SzlobiG (#19254) üzenetére


WaterWawe
őstag

Az FC4-et amúgy se érte volna megvenni konzolra, 7k-val drágább mint PC-re és nem hinném hogy sokat multiznátok vele szóval a csalók sem zavarnak kampányba és co-op-ba.

(#19256) keIdor válasza WaterWawe (#19255) üzenetére


keIdor
titán

FC4-et én már megvettem Steam-en, igaz ott drágább volt. FPS-t ha lehet választani, maradjon bill+egér, de minden másra nekem jó a gamepad is már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19257) Devid_81 válasza Neoteric (#19253) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezt komoly eltudjak hitetni valakivel, hogy a vas az eros ami a konzolokban van, csak a vita elkerules miatt csinaltak ilyenre?! :U
Az "uj generacios" konzolok akkor elavultak voltak amikor kijottek.

...

(#19258) cyberkind válasza Neoteric (#19250) üzenetére


cyberkind
félisten

Nézzük a jó oldalát, ezek a konzolok könnyedén kitartanak 8 évig.

Paranormal Cocktivity

(#19259) Devid_81 válasza cyberkind (#19258) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Akkor eleg nagy bajban leszunk hamar. :U
Mert eddig az volt, hogy a konzol sokkal jobb mint a PC eleinte majd 2-3 ev es a PC-k tudtak azt a szintet (vagy hamarabb).
Ezeket meg kiadtak ugy, hogy az "atlag gamer" PC-k erosebbek voltak azzal egy idoben.
Tudom lehet jonni a papirformakkal, meg mindenfele nagy szamokkal, de valahogy nem latom a fejlodest, pont azt ami szamitana :(

[ Szerkesztve ]

...

(#19260) cyberkind válasza Devid_81 (#19259) üzenetére


cyberkind
félisten

Miért?

Most is jobb a konzol, ezzel nincs is baj, csupán az XO visszahúzza a PS4-et, viszont sokáig tartanak majd, köszönet a Microsoft-nak. :U

--------------

Akkor lássuk Az Alient hogy milyen lett. :))

Paranormal Cocktivity

(#19261) SzlobiG válasza WaterWawe (#19255) üzenetére


SzlobiG
félisten

AC-re gondoltam, FC4-et amúgy se venném ps-re.

(#19262) #35434496


#35434496
törölt tag

Ezek a grafikusok EVGA-nál. :DDD

(#19263) cyberkind


cyberkind
félisten

Tájrex Alienje:

Hát emberek mit kiderült utólag ez egy lopakodós túlélőjáték amiktől nekem herótom van szal nem biztos, hogy folytatni fogom...
Azt tudom, hogy ez így 30$-t nem ért meg. Én hentelést vártam nem egy Splinter Cell maszlagot...
Majd talán a következő.

Már a megjelenéstől kezdve tudni lehetett hogy mit kapunk, de ő nem, még véletlenül se. :D
Ez már csak XDDDDD. ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19264) #35434496 válasza cyberkind (#19263) üzenetére


#35434496
törölt tag

Csak az "xd"-t ne légyszíves! :O

(#19265) Balathruin válasza #35434496 (#19264) üzenetére


Balathruin
veterán

Miért?

XD

(#19266) BlackSoft válasza ÁdiBá (#19245) üzenetére


BlackSoft
addikt

:R Természetesen munkára használom a mostanit is, játékra elég lenne egy 4790k simán :K
Videóvágással szeretnék a legjobban foglalkozni, de most (otthon, saját zsebre) csinálok technikailag mindent... CGI, VFX, 3D, és egyéb filmtechnika, klippet is készítettem már :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19270) Neoteric válasza BlackSoft (#19266) üzenetére


Neoteric
addikt

Van vmi weboldalad rajta a munkáiddal? Vagy youtube videó v vmi. Érdekelne mit alkotsz. :K

PSN: ne0teric_sAN

(#19271) BlackSoft válasza Neoteric (#19270) üzenetére


BlackSoft
addikt

Egyszerű modellek vannak itthon gépen, azokból már mutogattam itt is párat néha. Viszont többnyire a megrendelő, amikor komolyabb munkát kér, mint az a videó klipp is volt, akkor volt ott titoktartási.
RTL-nél 6 hónapot írtam alá arra, hogy húztam egy vonalat nekik... Szóval nem tudnék mutatni, mert én törlöm, nekem nem kell többet, feltölteni meg nem szabad sehova a nyers dolgokat.

RTL-nél egyébként azt is aláírtam, ha kérdik az adott idő alatt, akkor azt is le kell tagadnom, hogy nekik dolgoztam, és X órakor velük beszéltem :DDD

Mondjuk nem csodálom... Láttam pár érdekes dolgot, amit februárban vettünk fel, és most ment valami X gyenyó néven :))

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19272) cyberkind


cyberkind
félisten

Eddig már láttam az Alien farkát, király.
Hangok nagyon jók, atmoszféra szintén, szinkronok szintén, grafika tökéletes, és méghozzá úgy hogy a gépigény egy nudli, na így kell szép játékot csinálni, viszont mediumon kezdtem, és most értem oda ahol 3 embert kéne "levadásznom" de rohadt nehéz, és olyan sötét van hogy egy denevér se tudna repülni de ezek még fejen is lőnek, szal eddig király, csak messze az Alien. :D

TheVR Alien live
:))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19273) F34R válasza BlackSoft (#19266) üzenetére


F34R
nagyúr

Te vegeztel valami media szakon? esetleg valami diplomad?

(#19272) cyberkind

Pisti nagyon nagy arc :D

[ Szerkesztve ]

(#19274) cyberkind válasza F34R (#19273) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudom én, már 1 éve lesem őket, kegyetlen dolgokat tud művelni, pláne az Oculusban. :D

Paranormal Cocktivity

(#19275) BlackSoft válasza F34R (#19273) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem végeztem sajnos, de azon vagyok közben, hogy elvégezzek 1-2 vizsgát, és akkor kapok róla oklevelet, ami körülbelül felér egy diplomával az adott szakmában, csak nyilván ezért fizetni kell, nem is keveset... Adobe vizsgadíjak 200k körül vannak, nekem 6 vizsgát kellene megcsinálnom, hogy filmiparban legyen értékem, mivel ilyen helyekre nagyon nézik, hogy van-e róla papírja az embernek, hiába tudja megcsinálni, nem vehetik fel, aki papíron mondjuk dokkmunkás...

Más: Itt csücsül az asztalon egy hatalmas piros doboz ;]

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19276) keIdor válasza cyberkind (#19272) üzenetére


keIdor
titán

Engem nem érdekelt az Alien, de gameplay alapján majd ha lesz olcsón lehet beszerzem. Karácsonykor talán. Nekem tetszik, az atmoszféra miatt. De így Horizon 2 és mindjárt Drive Club mellett úgyse vinném. Meg Destinyzni is kéne, folyton csak ígérgetem másoknak.

Black: R5E... :))

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19277) cyberkind válasza keIdor (#19276) üzenetére


cyberkind
félisten

A maga kategóriájában nagyon jó az Alien, viszont nehéz, meg időigényes.
De megértelek, ahogy lesem a vidiket a Horizon-ról csorog a nyálam. :D
Amúgy a Horizon 2 hosszabb mint az 1?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19278) BlackSoft válasza keIdor (#19276) üzenetére


BlackSoft
addikt

:))

Holnap majd lesz unboxing, meg mellette lesz a R4E is egy kis összehasonlításnak, ha valakit itt érdekel :K

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19279) keIdor válasza BlackSoft (#19278) üzenetére


keIdor
titán

Látom Tirexié is ott van.:)Szerk.: Jah az IV, benéztem.:DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19280) BlackSoft válasza keIdor (#19279) üzenetére


BlackSoft
addikt

Csak 230km a távolság a 2 lap között :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19281) F34R válasza BlackSoft (#19275) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah certification? olyat akartam en is regebben, de amiket ertelmesnek tartottam annak 300, 400k volt darabja.

(#19282) BlackSoft válasza F34R (#19281) üzenetére


BlackSoft
addikt

Jaja, nagyon drágák ám :((( Viszont valamikor már arra is ideje lenne kiadnom, mert bőven vissza tudja hozni az árát :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19283) Erdei88 válasza BlackSoft (#19278) üzenetére


Erdei88
veterán

A régi nem sorsolod ki a topik lakók között? :DDD

(#19284) BlackSoft válasza Erdei88 (#19283) üzenetére


BlackSoft
addikt

Gondoltam rá, de aztán rájöttem, nem lenne túl kifizetődő, így is 40-et bukok rajta, amilyen áron adom, és még 2 év gari van rá, alig 1 éves a cucc :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19285) Neoteric válasza BlackSoft (#19284) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát tedd össze a két kezed ha 80-ért elviszik a IV-et. Öcsém 2 hónapig szenvedett vele, mire most nagy nehezen elvitték 60ér..

PSN: ne0teric_sAN

(#19287) BlackSoft válasza Neoteric (#19285) üzenetére


BlackSoft
addikt

1 hónapja lett volna rá vevőm 90-ért... Azért azt hiszem sokan akarnának egy R4E-t, meg mondjuk egy 3930K-t, és akinek eddig, olyan megfizethetetlen volt, mint most az 5960X meg a R5E és a DDR4, azoknak jó ár egy 2 év garis lapért, a bolti ártól jóval olcsóbban. És nem nagyon dobálják ezeket a lapokat, aki akarta már eladta... Szóval vagy tőlem megveszi, aki akar egy ilyet 80-ért (ha jó fej talán tud alkudni is), vagy elmegy, és megveszi a boltban 120-ért :))

[moderálva]

[ Módosította: Karma ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.