Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#105086) AsakuraDave válasza proci985 (#105084) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Doom Eternal-ba konzolból kilehet kapcsolni a TAA-t, a pocsolyákba meg fényes felületeken a tükrözödések kb olyanok lesznek mintha paintbe a festékszoróval csinálták volna őket hasonló az árnyék/ambient occlusion a COD MW-ben is ha kikapcsolod a TAA-t. DE kilehet kapcsolni van rá opció, bele tette a fejlesztő csapat. Értem, hogy sajnos 2021-ben ott vagyunk, hogy RTX3090 meg RX6900XT de ilyen ügyes megoldásokkal csinálják az effekteket, hogy 0 erőforrást zabáljanak de kelljen rájuk egy post effect amivel "összeállnak".
Nah de az én gépem bírja 2x internal res-en renderelve a játékot 60fps-el futattni akkor én miért ne élvezzem a sokkal részletgazdagabb játékot mivel ezek az artifactolások amiket az effektek csinálnak TAA nélkül az SSAA is kijavítja egy olyan szintre hogy ne legyenek ocsmányak. A gondom és amit nem értek, hogy manapság trend lett ebből, hogy a TAA egy fix effekt amit sehogy sem tudsz kikapcsolni a játékban. Erről nagyon lekéne szokni PC-n főleg, hogy még a barátnőm is észlelte, hogy pl a Valhalla fix TAA grafikája jóval gagyibb hatást és részletességet mutat mint az Odyssey amit volt, hogy ideült és órákat nézte ahogy játszok mert annyira tetszett neki a játék részletessége.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.