Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#19033) Trixy17


Trixy17
friss újonc

Sziasztok

öhmm... jó érzés látni hogy mások is bénáznak.. (tudom, gonosz vagyok :$) mármint azt hogy nem csak én vagyok szerencsétlen :D

Életemben először úgy döntöttem, (és lehet hogy utoljára) hogy megpróbálkozom pasztázni.. picit utánaolvastam megnéztem 1-2 vidit hogy hogyan kell szétszedni a laptopot kitakarítani... És.. Belevágtam. Igazibpol nem szedtem szét annyira nagyon csak a ventilátort és azt a (hűtőcsövet?) vettem ki ami alatt pasztázni kell... És... Igaziból nem volt olyan.. Nehéz. Letöröltem a régit először száraz vc papírral, úgy nagyjából le is jött de áttöröltem pálinkás vc papírral is.. (ez volt itthon.. :) )utána újra áttöröltem szárazzal...

A baj ott kezdődött amikor én tettem fel rá az uj pasztát.
Régi paszta volt a processzoron, azon a másik valamin,és 4 pici kis csippszerű dolgon.

A processzoron és a másikon vékonyan elkentem úgy ahogy kellett, viszont azon a 4 cipszerű dolgon... mindegyikre nyomtam egy nagyon pici kis pöttyöt. Visznt ilyen injekciós tű szerű valamiben volt a paszta amit vettem, és amikor rányomtam a pasztát, mindig nyult egy picit a végén, ami pedig ráment az alaplapra is az azon lécő csippekre.

inkább mutatom én is :)

[link]

ezután a kép után amennyire tudtam letöröltem a csippekről (mármint nem arrol a 4röl, hanem ami szétnyult és össze.. maszatolta az alaplapon lévő fekete csipeket. )

De maradt egy pici a csipeknek a lábai között amit annyira nem akartam birizgálni, mert félek hogy elrontom. :/

lesz ennek így valami baja? :O

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.