Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#16466) bartucz911


bartucz911
tag

Sziasztok,
MSI FX600 083XHU, 7 éves laptopomban 2*2GB Elixir M2s2G64CB88B5N-CG típusú RAM-ok voltak. Most vettem bele, 2*4 gb Kingston KVR16S11S8/4 RAM-ot. Az új ramokkal először csak annyit csinálta a gép, hogy felpörgette a ventit és égett a bekapcs gomb led-je de semmi kép. Még Boot menü se semmi. Majd visszatettem a régit, amivel simán beindult. Megpróbáltam az újakkal egyessével, mindkét slotba mindkettőt, de ugyanúgy be se indult. Végül beletettem a két újat, és elindult. (kicsit fura, mivel elsőre is biztos hogy jól beletettem). Na most viszont ahogy el kezd tölteni a windows 10 és pörög a kis töltő jel, az első pöttynél el is akad és kidob egy hibaüzenetet: „A számítógép problémát észlelt ezért újraindul. (QR kód) A következő lapon bővebben olvashat erről a problémáról és a lehetséges megoldásokról www.windows.com/stopcode. Leállítási küd: KERNEL SECURITY CHECK FAILITURE.”

A RAM-ok lehetnek hibásak? vagy esetleg újra kell tennem a Windows-t? esetleg az a baj, hogy a RAM-ok 1600 Mhz-esek viszont a gépem szerintem csak 1066 MHz-ig kezeli őket.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.