Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6301) orbano válasza SzalaiG (#6297) üzenetére


orbano
félisten

De érdekli a csaj, és szerelmes lenne bele szerintem pikk-pakk. Egyébként pedig nem lehet szerelmesnek lenni valakibe akivel még nem voltál együtt. Az nem szerelem. Az pedig látszik hogy Koki barátunk vonzódik a csajhoz, csak érdekes módon most jött elő ez a kifogás, hogy mindenki mondta neki: itt csak rajtad múlik a dolog, hívd fel, kezdeményezz. Erre jött, hogy inkább majd átmegy hozzá, meg inkább nem akar tolakodó lenni, sőt igazából nem is érdekli, mert ház nyúlra bla bla bla... kamu.

A vér nem válik VAZZE!™

(#6302) Tim82 válasza orbano (#6301) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megoldás: legközelebb senki se reagáljon, amikor Koki olyat ír, hogy "hú, itt majdnem helyzet volt". Ha belegondolunk, az, hogy itt noszogattuk, tisztára az amerikai tinifilmekre jellemző szitu, mint amikor a félénk lúzert a haverjai gyakorlatilag bekergetik álmai nőjének hálószobájába... és a srác már a vészkijáratot keresi rémületében. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6303) lorcsi


lorcsi
veterán

Köszi a javaslatokat :R

I_Am: sajna annyira nem vagyok vastag :( talán majd tavasszal vagy nyáron

rauschie: még nem volt, de be van tervezve ;)

orbano: én is ezt akartam, de valamiért fél megismerkedni a szüleimmel :F
hozzájuk is lemennék, de valamitől bizonytalan :(
ill. azt is tudom miért, az előzővel túl hamar összeköltözött. de az nyilvánvaló neki, hogy én teljesen más vagyok

(#6304) rauschie válasza Kokkantas (#6288) üzenetére


rauschie
senior tag

csak simán barátnőre.

el tudsz egyáltalán képzelni olyan nőt(olyan szituációban) akit "megragadnál" ? (lehetőség itt~nő)

alapvető problémának a bizalom hiányát tartod? v látsz egyáltalán vmi problémát/zavar téged az egyáltalán h nincsen semmi vagy poénból látogatod a topicot x^n ideje?

(#6305) Kokkantas válasza Dassler (#6293) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nem WOW-ozok, csak pár haverom.

(#6304) rauschie: Privi megy...

(#6306) SzalaiG válasza orbano (#6301) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ismerem a sztorit, ezért gondoltam, h nem szerelmes, pedig ráférne.

(#6307) Sárpac válasza SzalaiG (#6306) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Vagy csak a gátlásai erősebbek az érzelmeinél!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6308) _seth_ válasza lorcsi (#6303) üzenetére


_seth_
veterán

Vidd el az Aquaticumba! Meleg van, kaja is van, jó a hangulat és lehet pancsizni :)

Én is oda akartam menni kedden a barátnőmmel de annál sokkal jobbat csináltunk végül :B

Ellenben ma délután 4 előtt valamivel elbúcsúztunk egymástól, ő ment haza mivel már nincs több vizsgája (hétfőn volt egy de ittmaradt velem) nekem még 4 hátravan.... és csak feb 3-án találkozunk legközelebb.... na ez lesz nagyon nehéz főleg, hogy már hiányzik... persze hétfő óta együtt voltunk állandóan és gyorsan különválni nem egyszerű :( Egyedül aludni, felkelni... áh :O

Vagy vidd el korcsolyázni... vagy ha a sima beülős helyeket unjátok pl elmehettek a batthányon a kínai teázóba, az különleges állítólag, én még nem voltam ott csak a borozóban :D

Mi a héten egyedül a mekibe mentünk el, főzőcskéztünk, sütöttünk, filmeket néztünk... persze más ha van egy olyan hely ahol együtt lehettek...

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6309) lorcsi válasza _seth_ (#6308) üzenetére


lorcsi
veterán

Sportuszodát néztük, de szoli alatt úgy leégett :(
de nem hagyom..a jackuzzit mindenképp ki szeretném vele próbálni :D
azt a teázót én is néztem, de mindig tele van vagy lefoglalva -jó előre kell gondolkozni
a Bajcsyn is van egy...majd megnézzük

[ Szerkesztve ]

(#6310) orbano válasza lorcsi (#6309) üzenetére


orbano
félisten

jakuzzi :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6311) _seth_ válasza lorcsi (#6309) üzenetére


_seth_
veterán

Sportuszoda nekem nem tűnik túl jó programnak ellenben az aquaticum igen, van csúszda, akár úszni is lehet vagy falat mászni, pezsgőfürdő is van, van ahol a víz sodor vagy éppen el is vonulhattok a barlang részre ha esetleg szégyellősek lennétek :) Ugyanakkor vannak nyugágyak lehet pihenni és le sem égtek, van fent kaja is... lehet csak én látom így de ilyenkor télen jó program, majd mi is elmegyünk legközelebb :)

Teázó: ismerőseim nem foglaltak helyet mégis bejutottak :)

Amilyen jó idő volt tegnap is elmehettek sétálni is a főtéren.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6312) lorcsi válasza _seth_ (#6311) üzenetére


lorcsi
veterán

megfontolandó..

orbano: ok-ok

(#6313) _seth_ válasza lorcsi (#6312) üzenetére


_seth_
veterán

Tizenpárezerből egy napot is eltölthettek ott.

2200/2 óra/fő további órák 600ft vagy 4000ft/nap, + kell vmi kaja is 2 főre egy ebéd 2e körül csak megvan ott is ha nem meg 3e :) Nem olcsó de nem megéri? :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6314) Kidus válasza I_Am (#6279) üzenetére


Kidus
őstag

Ahh.... nincs semmi gondjuk, imadjak egymast. Alvasprobalas kozben egyutt rajtam ugralni pedig meg jobban :D

Assuming Control

(#6315) Kidus válasza orbano (#6301) üzenetére


Kidus
őstag

"Egyébként pedig nem lehet szerelmesnek lenni valakibe akivel még nem voltál együtt. Az nem szerelem."

Cáfolnám :D

Assuming Control

(#6316) Majstor válasza Kidus (#6315) üzenetére


Majstor
senior tag

Én is erősen Cáfolom ezt.
ui:sajnos

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#6317) Sárpac válasza Majstor (#6316) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem az az egészséges ha valaki hamarabb szeret bele a másikba mielőtt lefexik vele.
Aki csak szex miatt zúg bele valakibe az szerintem saját magát jobban szereti a kapcsolatban, tehát igazából nem is szerelmes!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6318) VargaI válasza Sárpac (#6317) üzenetére


VargaI
senior tag

Most lehet csak nekem nem elég piszkos a fantáziám (kivételesen ebben a szituban :DDD ), de én úgy vettem le, hogy Kokkantas szitujára mondta. Legyenek együtt, ismerkedés, közös programok (persze ahhoz először is elkéne hívni valahová a csajt). Azt mivel külsőre bejön neki, elég sanszos hogy pikk-pakk bele is zúgna... :U

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#6319) dragonfx


dragonfx
veterán

Gyáá tegnap majdnem összejöttem egy szőkeolyannnnnn zsííírrrrr gádzsival....de kár hogy cska majdnem mondjuk másra nem lett volna jó. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6320) Sipi16 válasza VargaI (#6318) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem eléggé sanszos látod... Szilveszterkor is eléggé közel került hozzá de semmi...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6321) VargaI válasza Sipi16 (#6320) üzenetére


VargaI
senior tag

Kokinak tömeg iszonya van, ha jól rémlik. Gátlások, rossz tapasztalat és pszichés dolgok mellett feloldódni és jól rezni magad nem annyira egyszerű, pláne az ő "extrém" esetében.
Kettesben lehet jobban feloldódna és tudná élvezni a lány társaságát ténylegesen. Csak ahhoz persze el is kéne hívni valahová :).

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#6322) Sárpac válasza VargaI (#6318) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De ő azért nem hívja el mert túl soknak tartja a lányt magához!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6323) Sipi16 válasza Sárpac (#6322) üzenetére


Sipi16
senior tag

Koknak fel kéne kötni a gatyáját. Vagyis gatyamadzag kerestetik... :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6324) fokukac válasza Sipi16 (#6323) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem meg inkább le kéne már végre tolnia valami csaj társaságában ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6325) lorcsi válasza fokukac (#6324) üzenetére


lorcsi
veterán

Mint a Sose halunk meg című Koltai filmben :D

(#6326) tildy válasza rauschie (#6283) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha szívből jön a bók, és tényleg úgy gondolja az ember , akkor valóban nem.
de ha "csak úgy" mert "elvárás"....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6327) Majstor válasza Sárpac (#6317) üzenetére


Majstor
senior tag

úgy van

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#6328) Sárpac válasza VargaI (#6321) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"Tömeg iszony" nálam is játszik 2partnerig ok de amint belép a 3. tehát 4beszélgető partner van, van úgy, hogy zavarba jövök vagy elfog a pánik, bár ezen igyekszem túltenni magam.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6329) orbano


orbano
félisten

gyerekek hogy én mekkora egy balfax vagyok :W vagy csak peches...

A vér nem válik VAZZE!™

(#6330) Dassler válasza orbano (#6329) üzenetére


Dassler
őstag

na mesélj, mit (nem) műveltél :C

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6331) tildy válasza orbano (#6329) üzenetére


tildy
nagyúr

No mi van nem hat a metódus? :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6332) orbano válasza Dassler (#6330) üzenetére


orbano
félisten

100ból egyszer van lyan buli amikor nem ihatok, nincs túl jó hangulatom és nem pörgök és nem hozom a formám. Na akkor pont akad a társaságba olyan csaj, aki igazán bejön és képtelen vagyok felszedni :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#6333) orbano válasza tildy (#6331) üzenetére


orbano
félisten

az a vicces hogy hatott. odáig jó is volt, amíg meg nem kellett volna szólalni. általában gond nélkül elszórakoztatok és szóval tartok 3 lányt, most meg mint a kuka... egy szó nem jött ki a számon :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6334) Dassler válasza orbano (#6333) üzenetére


Dassler
őstag

van ez így. Majd tanítalak :DDD az esetek 95%-ban mifelénk én vagyok a sofőr, így egész jól kitanultam az alkoholmentes bulizást

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6335) orbano válasza Dassler (#6334) üzenetére


orbano
félisten

:D lehet hogy én is csak ott rontottam el, hogy 10 körül még ittam pár hubit, és utána leáltam hogy ne legyek másnapos. és valszeg pár óra alatt az kivette az erőmet... :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#6336) Dassler válasza orbano (#6335) üzenetére


Dassler
őstag

igen, az előfordulhat. Ez is olyan,m int minden dolog, ha elkezded, akkor csináld rendesen.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6337) orbano válasza Dassler (#6336) üzenetére


orbano
félisten

hát igen, ez nehéz döntés volt. vagy a nő, vagy az állásom (és nincs eltúlozva) :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6338) Dassler válasza orbano (#6337) üzenetére


Dassler
őstag

Hát akkor ez sz@rul jött ki.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6339) fokukac válasza orbano (#6335) üzenetére


fokukac
nagyúr

hubertust inni, itt cseszted el ;]

ui. egyébként velem az élet minden terén általában ez van, hogy mindig akkor jön a lehetőség, amikor mosott szar vagyok és csak arra van erőm, hogy bámuljak ki a fejemből. na általában olyankor van a vissza nem térő alkalom :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6340) Niquis válasza fokukac (#6339) üzenetére


Niquis
aktív tag

Király, akkor most igyekszem azzá válni, hátha jön. Ha folyamatosan az vagyok, akkor elvileg dőzsölök a lehetőségekben, ugye?:)
Különben ez is egy fajta túlgondolkozás, a vissza nem térő lehetőségekre gondolni, az esélyeidet elemezni, a lehetőségeidet figyelni, kalkulálgatni. Mégis, tuti furán érezném magam, ha nem gondolkoznék ilyeneken. Vagy csak az elején, mert megszoktam?

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#6341) Tim82 válasza orbano (#6337) üzenetére


Tim82
nagyúr

ehh, most melyik a fontosabb? az "Igazi", vagy egy vacak állás? :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6342) tildy válasza Tim82 (#6341) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha az igazi, akkor akkor is megmarad, ha az állás fontosabb:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6343) orbano válasza Tim82 (#6341) üzenetére


orbano
félisten

Ilyen jó munka nincs még egy. Viszont naponta 3x találom meg átlagosan az igazit... mostanság :)
tildy: egyébként így gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#6344) tekeyagd


tekeyagd
tag

nyah,megen van nougyem...
adott egy csajszi. lattam valahol,iwiwen egyszer csak elég ugrott egy foto rola,ha mondom irok neki,mi bajom lehet. par levelet valtottunk,1 heten belul osszejott vele a tali,egy teahazban,tok jo nyugis kis helyen. vegignevette a delutant,sztem jol erezte magat,en nem kulonben,kis csacsogo csaj,de mertekkel,aranyos szinten csak. elkisertem a buszara,mielott felszallt 2 puszi erejeig a nyakamba ugrott. estefele irtam neki egy uzenetet,gondoltam addigra leulepedik neki is a dolog, megkerdeztem mit gondol a folytatasrol, mit gondol egyatalan az egyutt toltott idorol. tegnap el is olvasta,valasz nem erkezett. eddig az osszes uzenetet torolte vmilyen okbol kifolyolag wiw-en,ezt nem,bar ugye valasz nek jott ra. 2-3 naponta van neten fenn a kisholgy,ugyhogy adok meg par napot ra,hogy megjojjon a valasz. kertem,hogy legyen egyenes,oszinte,kinottem mar a mellebeszelesbol. az egyenlet megoldasa ezek szerint meg varat magara,kerem tegyek meg tetjeiket! :DDD ;]
csajok!
ki mit gondod a szituaciorol???

(#6345) Boci_83


Boci_83
őstag

Na itt sem jártam még de ez elég bonyolult téma, aminek sem eleje sem vége, és állandóan van új, mert mindíg az van hogy azt érzi az ember hogy ilyen még senkivel nem történt, de miért pont velem történt ez...!?

**********

(#6346) Tim82 válasza tekeyagd (#6344) üzenetére


Tim82
nagyúr

heteroszekszuális :DDD pasiként is lehet válaszolni a "ki mit gondol?" kérdésre?

azt, hogy ez a sztori egyértelműen bukta. nem válaszolt, törli az üzeneteket... nem érdemes várni sem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6347) Sipi16 válasza Tim82 (#6346) üzenetére


Sipi16
senior tag

Lehet, hogy csak zabarban volt... Viszont esélyes egy vetélytárs is...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6348) CactuS válasza tekeyagd (#6344) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egyik exem anno, miután megismerkedtünk egy bálban - nem röhög! - aznap este írtam neki smst, hogy akár folytathatnánk is. 2 napig hagyott vergődni, mire válaszolt. Utólag azt mondta, csak húzni akart egy kicsit, hogy jobban kívánjam :D Aztán később kiderült, hogy nála ez a gondolkodásmód normális, ennek ellenére remek 3 évet töltöttünk együtt.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy lehet, hogy csak húzni akar egy kicsit, csak játszik, vagy gondolkodik - na jó ahhoz ez kicsit sok idő telt el :D-.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6349) fokukac válasza tekeyagd (#6344) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem buktad.
szvsz ilyenkor (utána) sosem sms, vagy iwiw, hanem telefon, élőszó, határozott fellépés. szerintem.

mondjuk én már réges rég nem hiszek az írásos kommunikációban, pláne férfi és nő között.

ui. a folytatásra pedig még akkor kell rákérdezni, amikor búcsúztok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6350) CactuS válasza fokukac (#6349) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért az írásos komunikációnak is van egy előnye: van ideje gondolkodni - mondjuk, ha azon hosszan el kell gondolkodni, hogy akarja e folytatni... de az már egy más kérdés

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.