Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6201) orbano válasza Sárpac (#6186) üzenetére


orbano
félisten

Azért ne kezeld úgy, mint egy hímestojást. Szerintem néha izzaszd meg módjával. Őt is jobban ki fogja hozni a gödörböl, ha kicsit felkavarod az érzelmeit. Az ilyen szituból engem is a problémás esetek hoztak ki, a húdejó, húdesinenvan dolgok pedig nem kellettek, hiába... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#6202) Dassler válasza orbano (#6201) üzenetére


Dassler
őstag

Ha sínen van valami, az dög unalom...egy kis izgalom meg kell mindenbe :)

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6203) Niquis válasza Tim82 (#6192) üzenetére


Niquis
aktív tag

Hüpp :O
kirepülnek a fészekből :O

ps: :DD

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#6204) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

miért van az,hogy ha valaki kedves egy nővel akkor halálra szívatja a nő?
rövid történet:fontos 1 nő számomra de állandóan húzza az agyam,kicsit idegesítő már számomra a dolog,persze megértem,hogy fáradt mert dolgozik de akkor is miért kell valakit ok nélkül bántani???

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6205) lorcsi válasza Kicsirics77 (#6204) üzenetére


lorcsi
veterán

van úgy hogy így akarnak kikezdeni a ffi-vel

(#6206) Sárpac válasza Kicsirics77 (#6204) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hátha ilyenek mondasz mit amit írsz én is lezúználak rendesen!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6207) orbano válasza Kicsirics77 (#6204) üzenetére


orbano
félisten

nem teljesen mindegy miért van? fogadd el tényként.

A vér nem válik VAZZE!™

(#6208) Kicsirics77 válasza Sárpac (#6206) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ja hogy manapság ha valaki kedves akkor az már LÚZER vagy mi??
mellesleg elég nehéz ezt tényként elfogadnom mivel a kölcsönös tiszteleten és szereteten kellene alapulnia két ember kapcsolatának
de ha ezt ti elpoénkodjátok akkor nem engem kell sajnálni hanem magatokat

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6209) Sárpac válasza Kicsirics77 (#6208) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Változik a világ sajna, az a típus uncsi már egy csajnak főleg az elején mikor még az érzelmek nincsennek elmélyülve!
Inkább húzni kell őket talán egy icipicit beszólni bunkóskodni, de csak játékosan!E mellett persze lehetsz még kedves is meg minden, de ne nyálasan kedves segget kinyalósan figylmes azt nem szabad! El kell érned, hogy felnézzen rád akkor már gyakorlatilag sínen vagy!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6210) fastervótam válasza Kicsirics77 (#6208) üzenetére


fastervótam
tag

Egyszer azt mondta nekem egy nő, hogy "mit lehet szeretni egy rendes emberben?"
És valamennyire igaza van, mert önmagában az, hogy rendes, ettől még nem fog beléesni. Pozitív dolog lehet, de ez csak egy tulajdonság.

(#6211) Kicsirics77 válasza Sárpac (#6209) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem seggnyalósan vagyok kedves de nálam ez alapvető hogy 1 nővel nem viselkedek bunkó paraszt módjára,lehet télleg bennem van a hiba és aláznom kellene ;]
bár most ha jobban belegondolok mikor oda-vissza megy a szivatás meg a szemétkedés akkor neki ez rossazbbul esik és hamarabb megtörik mint én
csak nálam ma reggel borult ki a bili de nagyon
fastervótam : talán ebben is van valami hogy a rendes emberek mindíg unalmasak és semmi érdekes nem történik velük
egyelőre úgy döntöttem hagyom majd keres ha akar valamit

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6212) fastervótam válasza Kicsirics77 (#6211) üzenetére


fastervótam
tag

talán ebben is van valami hogy a rendes emberek mindíg unalmasak és semmi érdekes nem történik velük

Hát aki már annyira rendes, hogy egy "keményebb" poént sem mer megereszteni, az mindenképp, de én nem is erre céloztam, inkább arra, hogy önmagában a rendesség nem jelent vonzerőt. Persze a rendesség hiánya később okozhat problémákat a kapcsolatban...

De inkább nyilatkozzon erről egy nő... illetve ne, mert ők sem tudják. :))

Az biztos, hogy a rendességet bele szokták írni a követelmények közé társkereső adatlapokon is, de olyanról nemigen hallani, hogy a nő az mesélte volna, hogy "megtetszett, mert olyan rendes volt"

[ Szerkesztve ]

(#6213) Kicsirics77 válasza fastervótam (#6212) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem a poénokra gondoltam én sem mert azt elmerek engedni amennyit akarok és még tetszik is neki én itt most arra gondoltam inkább hogy ne hótságoshótrészegen lásson mikor találkozok vele mert ez viszont 1 nőnek sem jön be max azoknak akiknek fizetsz a szerelemért
később folytatjuk most mennem kell

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6214) Sárpac válasza fastervótam (#6210) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Jaja nekem is mondták már!:D
Erre én: akkor néz lejjebb egy kicsit!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6215) Dassler válasza fastervótam (#6210) üzenetére


Dassler
őstag

Van benne vaalmi, mióta "bunkóbb" vagyok, azóta jobban megy az ismerkedés :C

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6216) Majstor válasza fastervótam (#6210) üzenetére


Majstor
senior tag

Attól, hogy valaki "rendes" még nem jelenti azt, hogy dögunalmas... az aki úgy viselkedik és éli az életét mint egy "szerzetes", az tényleg legyen az (és keressen magának egy "apácát"...vagy kettőt :DDD ;] )
Sok kislány/”nő” keresi az izgalmat/pezsgést ill. bukik a BadBoy stílusra, de szerintem az a Nő, aki már több kapcsolaton van túl, az tudja igazán értékelni azt, ha valaki őszinte/rendes. Mindenki tudja eljátszani a „jófiút” és szintúgy a „rosszfiút” is, de előbb vagy utóbb kibújik az a bizonyos szög a zsákból...nem érdemes erőltetni ezeket a sémákat.
Mindenki izgalmas a maga sajátos módján, csak az a kérdés, hogy mely lánynak… legyen az ember önmaga, szerintem ez a lényeg.

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#6217) Kicsirics77 válasza Majstor (#6216) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Mindenki izgalmas a maga sajátos módján, csak az a kérdés, hogy mely lánynak… legyen az ember önmaga, szerintem ez a lényeg.
köszönöm hogy valaki megerősített ebben :R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6218) Kokkantas válasza orbano (#6199) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Úgy döntöttem hagyom azt a csajt a fenébe. Valahogy azt a faktort, hogy haver csaja volt régen nem vagyok képes elfelejteni. Bennem van annyi gerinc (haverjaimmal ellentétben), hogy házi nyúlra nem lövök.

(#6219) agrarfiatal válasza Kokkantas (#6218) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

az a baj hogy te másra sem lősz...

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#6220) I_Am válasza agrarfiatal (#6219) üzenetére


I_Am
veterán

a monitorra néha? ;] ;] ;]

vagy zsepibabára? :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6221) The DJ válasza I_Am (#6220) üzenetére


The DJ
addikt

:DDD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#6222) agrarfiatal válasza I_Am (#6220) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

reménykedjünk... :))

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#6223) Wolverine válasza Kokkantas (#6218) üzenetére


Wolverine
félisten

Hülye. :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6224) I_Am válasza Kokkantas (#6218) üzenetére


I_Am
veterán

Amugy ez a házi nyúlra nem lövünk tényleg rendes Tőled. Egyik legjobb barátom is betartotta köbö annyi idős koráig mint Te. Most van egy gyönyörű 4 éves kisfia és boldogan él.

Mert nem tartotta be hanem engedett az érzéseinek. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6225) Flow


Flow
senior tag

Mindenben igyekszem következetes, megfontolt és logikus lenni. A párkapcsolatomban is, mióta elmúlt a rózsaszín köd. Hoztam egy döntést ennek a szellemében, azt hittem jobb lesz nekem. És persze neki is, hisz nagyon fontos. Még mindig. Majd az idő igazol! ez volt a jelmondatom, és ettől mindig kicsit jobb volt. Aztán hirtelen túl gyorsan igazolt az idő. Újra önmaga lett, én meg árnyék. Ennek más okai is vannak, de azt majd máskor, más helyen. Szar érezni, hogy azt akartam, kiteljesedjen mellettem, mégis pont az ellenkezőjét értem el míg együtt voltunk.
NEm tudom mivel. Hogy kezdjek így új kapcsolatba? ( Nem mintha lenne kilátás egy egy ficánkoló bakfison kívül. ) Nem tudom, mi volt az, amivel tönkretettem azt, aki a legfontosabb volt nekem. Dühös vagyok, hogy nem mellettem talált újra magára. Ez esetben mindketten élhetnénk tovább együtt, mint ha a vízben. Nem így tett. Miért kellett ekkora pofon, hogy kapcsoljon? Miért nem volt elég, amint a képébe vágtam: elvesztetted a lényeged. Okos, értelmes, mégsem. Már késő bármit változtatni, ha már egyszer mindenben igyekszem következetes, megfontolt és logikus lenni.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#6226) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Megszületett első logoutos írásom, ami elég "hálátlan" témát boncolgat, akit érdekel olvassa el :)
Csaj terén nálam semmi :) Volt pár randizási kisérlet, de minden bukta :D
Roszabbul állok mint négy éve :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6227) Tim82 válasza SQX_Barto (#6226) üzenetére


Tim82
nagyúr

Olvastam, de nem tudok hozzászólni érdemben, amíg nem tapasztalom magam is. Az írás nem rossz, helyesírással kapcsolatosan annyit, hogy hosszú í. :)

Most Carol-lal mi van? :Y (már ha jól emlékszem az angol csaj nevére)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6228) SQX_Barto válasza Tim82 (#6227) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem angol a csaj :) Csak rövidebb Carol-nak írni, mint Karolinának :)
Barátnőként felejtős, de talán még barátság elmegy...
Most ismét a hogyan tovább a legnagyobb gondom, tehát bizonytalan időre ismét elnapolva a csajkérdés. Meg jó lenne valami nem magyar csaj, angolozáshoz (is) :)
Meg ha én nézek ki csajt magamnak, akkor tuti, hogy a csajnál esélytelen vagyok :D
Inkább megvárom mig kinéz valaki magának :D
Szóval már csak évtizedek kérdése a "trónörökös" :DD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6229) orbano válasza Kokkantas (#6218) üzenetére


orbano
félisten

pedig lőnél t e arra a házinyúlra, csak igazából te vagy a nyuszi, ez pedig az n+1-ik kifogás... SZVSZ :U csak hogy beálljak a sorba (mondjuk a sor elején vagyok :D) és b*szogassalak én is

A vér nem válik VAZZE!™

(#6230) Sipi16 válasza orbano (#6229) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha nagyon tetszene neki akkor minden percében rá gondolna és nem bírna magával. Ahogy nézem bír magával vagyis... Keressen valaki mást aki 200-ra pumpálja a vérnyomását...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6231) tildy válasza orbano (#6201) üzenetére


tildy
nagyúr

blablablablabla.
Fogja ő érezni belül, mit helyes tennie.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6232) orbano válasza tildy (#6231) üzenetére


orbano
félisten

ne becsüld alá az emberi elme kifogáskereső rutinjának erősségét. magamból indulok ki, és bizony faramuci módon meg tudja az ebmer magának, és másoknak is magyarázni, hogy miért kerül ki egy nagynak tűnő feladatot... :U ez csajozás terén férfiaknál pláne nagyon erősen él, az ösztönös kezdeményezési félelem miatt.

A vér nem válik VAZZE!™

(#6233) orbano válasza Sipi16 (#6230) üzenetére


orbano
félisten

még kiccsikó koromban volt olyan csaj, hogy éveken keresztül vágytam rá, és nem mertem kezdeményezni. mindennel meg tudtam magyarázni, de a végkövetkeztetés az az, hogy balfax voltam :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6234) frame>24 válasza SQX_Barto (#6228) üzenetére


frame>24
addikt

"Meg jó lenne valami nem magyar csaj, angolozáshoz (is)" - ha Wembley-ben vagy, akkor nem lehet nagy kunszt keríteni valakit, főleg, mert az angolszász nőcik szeretnek a lényegre térni...(az más kérdés, h utána ugyanolyan gyorsan el is felejtenek... :) vagy nem így tapasztaltad?

Flow #6225: ez így elég burkolt. vagy direkt nem akarod kifejteni?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6235) SQX_Barto válasza frame>24 (#6234) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Londonban kevés az angol... És az angol csajok az angolokat és a fekákat részesítik főként előnyben (utóbbiakat találd ki miért... ;] )
A kifogáskeresés nálam is marha jól működik, ahogy orbano kolléga említette.
A melókeresést, a "hogyan tovább" kérdést már régóta jó kifogásként használom elég nagy sikerrel...
Ilyen "plátói szerelmem" nekem is volt, kb egy éves "nem merek beszélni vele" időszak után leveleket írtam neki, meg hasonló hülyeségek, persze semmi nem lett a dologból....
Ha egyszer lépes leszek kibújni a csigaházamból keresek valakit, de még jó kifogásokkal takarózni és elódázni a dolgot... Otthon már csalódtam eleget, nem véletlen, hogy menekülök a dolgok elől...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6236) frame>24 válasza SQX_Barto (#6235) üzenetére


frame>24
addikt

Ez a feka-fétis egyébként hihetetlenül röhej egy dolog. ("keresem azt a jól szituált, intelligens, jóképű, kultúrakedvelő, stb. embert, aki jól +"!@#na...) - persze ezér vannak az ilyen bátorító mondások: "it's not the size of the ocean, it's the motion" ;] - na ja :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6237) tildy válasza orbano (#6232) üzenetére


tildy
nagyúr

Amit te írsz (kérsz?) az játszma. Színészi játék.
Én ha egy férfit megismerek, nem a színészt akarom látni, hanem őt magát.
Gondolom fordítva is így van ez.
Minek a játszma? Minek színészkedni, meg mindeféle trükköket próbálgatni , játszani?
Jahogy az őszinteség nem kifizetődő?
De.

Amúgy: Ő döntése ő felelőssége.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6238) fokukac válasza tildy (#6237) üzenetére


fokukac
nagyúr

lóf@szt kifizetődő. a nők sosem az igazságra kíváncsiak, hanem bizonyos dolgokat szeretnének hallani, akkor is, ha az nem úgy van. és ha olyanokat mondasz neki, amiket hallani akarsz, akkor boldogok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6239) tildy válasza fokukac (#6238) üzenetére


tildy
nagyúr

Nők, vagy csitrik?

Én spec jobban csipázom a fájó őszinteséget, mint a fájdalmatlan lélekvígasztalást. Az , hogy mennyire vagyok nő, az meg már megitn msá tészta.

Szóval inkább hazugság , azt mondod? Egy őszintétlen kapcsolat?
Minthogy találjon az ember egy olyat, akivel kifizetődik az őszintesége?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6240) fokukac válasza tildy (#6239) üzenetére


fokukac
nagyúr

nők.
tuedom, hogy Te kivétel vagy, de komolyan, a nőknek olyan elképzeléseik, vágyaik vannak velünk kapcsolatban, amilyenek mi sose leszünk.
de ha kimondod a varázszót vagy varázsmondatod, amit amúgy hallani szeretne, az olajként hat. most nem konkrét hazugságról besézlek, hanem tettetésről, viselkedésbeli kegyes hazugságról.

és az őszinteség nem mindig kifizetődő :D
-mire gondolsz, drágám?
-amire Te...
-akkor hozz egy sört
:DDD

mondom ezt én, aki kurvaőszinte vagyok.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6241) tildy válasza fokukac (#6240) üzenetére


tildy
nagyúr

Hazugság az is, akkor is ha kegyes. ÉS igen, tettetés.

Azért jó lenne valamikor összeszedni , hogy ténylegesen mire vágyik egy nő egy férfival kapcsolatban, és viszont:U

Nekem két-három szó jut hirtelen eszembe, amely számomra fontos:
- őszinte legyen, akkor is ha fáj
- szeressen és tiszteljen

Persze azon kívűl, hogy külsőleg megfog :DDD

Amúgy a férfiaknak is vannak vágyai a nőkekl kapcsolatban olyanok, hogy... húú.

Legyen tökéletes az ágyban, legyen konyhatündér, gyerekeket is lássa el, érezze jól magát, szolgáljon ki, blabla:D Kicsivel több feladat azért , mint amit a férfi csinál:U És akkor még hozzájöhet persze a nők saját maguk által támasztott esetleges önmegvalósítási vágya:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6242) frame>24 válasza tildy (#6241) üzenetére


frame>24
addikt

következőt szeretném kérdezni, (nem kötekedően, csak nyugodt hangnemben):

és ti miből látjátok, h szeretünk titeket?
- mert ugye ezerszer tárgyalt jelenség, ha igazán színt valló, őszinte, udvarias, stb. tiszteletet adó! (ezek NEM bugyuta formában kimutatva!!) viselkedést tanúsítunk, akkor jön a "jókisfiú lenn az esőben a virággal, a rossz meg..." -effektus... - jah és ez nem csak az "első hetek"- stádiumban!!

a kérdés adott...
?

(vagy hogyan gondó'ja ezt? :DDD )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6243) Kicsirics77 válasza tildy (#6241) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ezt mind csak helyeselni tudom amit leírtál
viszont ha egyenlő partnerként kezelik egymást akkor a pasinak sem jelenthet kicserélni a pelenkát esetleg bepakolni a mosógépbe netán egyszer egyszer elmosogatni
tapasztalatból tudom,hogy jobban esik a nőnek ez a kis figyelmesség és még némi terhet is levesz az ember a válláról
szvsz ha valaki őszinte az még mindíg jobb mintha kegyesen hazudozna
mivel itt a sánta kutya esete is hogy utolérik de a hazug embert hamarabb

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6244) fokukac válasza tildy (#6241) üzenetére


fokukac
nagyúr

figyelj, én eddig az összes nőmmel őszinte voltam, szerettem és tiszteltem őket, de ez kevés volt. igenis elvárnak dolgokat, bókot, dícséretet, vagy akár csak egy igenlést valami lényegtelen dologról, amivel nem feltétlenül értek egyet, de nem igazán fontos;

általában véve vannak terveik, de ezt nem mondják ám el, hanem a maguk módszereivel akarnak rávenni, hogy én mondjam ki (az ő terveiket, vágyaikat), akkor is, ha nem akarom. és ha rájövök, és kimondom, hogy igen, azt úgy kéne, hogy, akkor megnyílik a paradicsom.

nem tudom, hogy érted-e, amiről beszélek.

itt nem őszinteségről van szó, hanem gondolati játszmákról.

Ui. ja : én egy emancipált férfi vagyok :DDD, és nem várok el semmit egy nőtől, csak annyit, hogy legyen kedves velem. Nem várom el, hogy mosson, főzzön, takarítson, vasaljon, bevásároljon, mert ezeket én is megcsináltam eddig is, és ezután is megfogom.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6245) tildy válasza fokukac (#6244) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet , hogy pont emiatt nem is véletlen, hogy azt írod: összes nőmmel őszinte voltam. Tehát múltidő.
Természetesen értem , amit mondasz.
Csak nem tudom helyes dolog-e ezeket a kegyes hazugságokat elvárni, ettől nő-e egy nő , hogy " igenis elvár dolgokat, bókot, dícséretet, vagy akár csak egy igenlést valami lényegtelen dologról" .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6246) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Elmegyek 20 percre blogvitázni és nem bírtok magatokkal? ;] :D

Tildyt meg esküszöm egyszer meghívom egy kávéra, ha nem érti félre, beszélek vele egy órát meg csinálok róla fényképet :D Mindenhol sz@patjátok, hogy Ő mindig kivétel, már meg kell néznem miért is :D

Férfi nő harc ismét, mint Ádám óta mindig..
A nőnek pasi, a pasinak nő, miért nem lehet ez ilyen egyszerű :D

Amit én szeretnék egy nőtöl:
- őszinteség és bizalom (megtudjak bízni benne és ő is bízzon bennem)
- tetszen nekem és érezzem ez kölcsönös
- külsöre elég ha az összképben megfog valami

Ezek a legfontosabbak, persze még ki lehetne fejteni bővebben.

Valószínűleg a nőknek is valami hasonlók kellenének tőlünk.
Szeretik a figyelmességet még,ha néha segítünk házimunkákban, néha hozunk virágot (kivétel újhullámos zöldek :D lásd tildy, és még mások), megdícsérjük az új frizurát, ruhát, fogyást, bármilyen változást, ami már nagyitóval észrevehető :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6247) fokukac válasza tildy (#6245) üzenetére


fokukac
nagyúr

a voltam present perfect, régen is és most is, csak most nincs.

nemtom mitől nő egy nő.

d emondom, kevés nálam őszintébb ember van, én aztán megmondom a kritikát mindenről, ha van rá ok :P hazudni pedig genetikailag nem tudtam soha.
és mindezek mellé még kedves meg udvariasch is vagyok, aztán mire megyek vele :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6248) Mawyx válasza tildy (#6241) üzenetére


Mawyx
senior tag

Így fogod gondolni 50évesen is? Nézd meg az ilyen idős nőket. Boldogok? Általában nem. (Legalábbis a körülöttem élő csomó 35ösök se, sőt válás is lesz a bunkózásból, az állandó b@sztatásból,hogy nagy a hasad, fogyózzá már, pedig nemigen van rá szüksége az illetőnek) Sose kapnak kedvességet, akinek a férje tényleg csak sört vedel, nem vesz neki virágot a szülinapjára se, nem dicséri meg, hogy de szép vagy drágám... mind elkeseredettek. Igenis jólesik a kedvesség, holott hazugság, mert Britni Spears vagy Richard Gere, akik tényleg jól néznek ki (csak példa) és legszívesebben a férj neki mondaná, hogy jól nézel ki szivi...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6249) tildy válasza frame>24 (#6242) üzenetére


tildy
nagyúr

Én. pl. metakommunikációból.
Mosoly, ölelés , bújás, hangszín,mozdulat , ilyenek.

Lassan már kezdem azt is észrevenni, mikor véletlen ideges, akkor én vagyok -e az oka, vagy csak épp én vagyok kéznél, akire rázúdíthatja a problémáit .

Mostanában egyre jobban tudjuk tolerálni a másik heppjeit/hülyeségeit :U
Múltkor voltunk kirándulni a Pilisben, és hát izé... Gondoltam nem a szokásos útvonalon megyünk, hanem megnézünk valami mást... A medve barlangot. Persze elvétettem az irányt, de kicsit akaratos módon még akkor is vezettem a cspaatot (túltengett bennem az energia:D:D) .Bár morc volt kissé, nem kaptam lebaszást, elismertem, hogy hibáztam, és hogy nagyon sajnálom a dolgot.

fokukac:itt nem őszinteségről van szó, hanem gondolati játszmákról.
Tudom. Én nem tolerálom túl jól az ilyesmit. Inkább mondja meg, hogy nem érdekli valami, de a csak úgy odavetett "jó ez" metódust nem csipázom.

Nagyon sok dolog nincs kimondva így a nőkkel kapcsolatban. Mert nem illik, vagy nem szokás vagy nem tudom.

Most olvasok egy könyvet -érdemes félretenni az előítéletet a szezővel kapcsolatban - a címe: A nő.
Nemcsak nőknek szól, én legszívesebben odaadnám bármelyikőtök kezébe.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6250) fastervótam válasza Majstor (#6216) üzenetére


fastervótam
tag

Sok kislány/”nő” keresi az izgalmat/pezsgést ill. bukik a BadBoy stílusra, de szerintem az a Nő, aki már több kapcsolaton van túl, az tudja igazán értékelni azt, ha valaki őszinte/rendes.

Mindenki izgalmas a maga sajátos módján, csak az a kérdés, hogy mely lánynak… legyen az ember önmaga, szerintem ez a lényeg.

Sajnos azt kell mondjam erre, hogy ezek nem igazán helytálló közhelyek. Mert mi az, hogy mindenki izgalmas a sajátos módján? Ez kb. olyan, mint amikor a "Bryan élete" filmben elhangzik a vezértől a mondat "Ti mind egyéniségek vagytok!" "Igen, mi mind egyéniségek vagyunk" - mondják egyszerre ugyanazt, egy embert kivéve. :)

Szóval hiába ez az elv, hogy előbb-utóbb mindenki megtalálja párját, nem lehet nem észrevenni azt a jelenséget, hogy bizonyos férfitípusra ragadnak a nők, bizonyos típuson meg keresztülnéznek. És általában az, hogy a férfi, úgymond rendes, vagy sem, ez a tulajdonság semmiféle befolyással nincs a sármra. Nem elmélet ez, ez a gyakorlat. Látom nap mint nap, hogy hiába az elv, meg az ábránd, az élet mást mutat.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.