Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24801) proof88


proof88
addikt

Lefekvés előtti poénkodás, most olvastam:

Megnyílik egy új üzlet, ahol a nők férjet vásárolhatnak maguknak.
A bejáratnál az alábbi utasítás olvasható:
- Az üzletet csak EGYSZER látogathatják meg.
- 6 emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak.
- Bármelyik férfit kiválaszthatják az adott emeleten, vagy felmehetnek a következő szintre.
- Előző emeletre visszamenni nem lehet.
Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja az üzletet, és partnert keres magának.
Az első emelet ajtaján a következo felirat várja: "Ezeknek a férfiaknak van munkája" A nő úgy dönt, hogy megnézi a következő emeletet.
A második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek a férfiaknak van munkája és szeretik a gyerekeket." A nő továbbmegy.
A harmadik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket és félelmetesen jóképuek" Wow, gondolja a nő, de továbbmegy.
A negyedik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképűek és segítenek a házimunkában"
Hihetetlen, gondolja a nő, nehezen áll ellen a kísértésnek, de valami arra készteti, hogy továbbmenjen.
Az ötödik emelet: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképűek, segítenek a házimunkában és romantikusak!"
Úgy dönt, hogy benyit, de az utolsó pillantban megtorpan és felmegy a hatodikra.
Az ajtó ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezen a szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy a nők sosem elégedettek. Köszönjük a látogatást.
Az utca szemközti oldalán egy hasonló üzlet nyílik, ahol a férfiak kereshetnek maguknak asszonyt.
Az első emeleten vannak a nők akik szeretik a szexet.
A másodikon a nők akik szeretik a szexet, és nem bánják ha a férjük időnként elmegy sörözni a cimbikkel.
A harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még SENKI sem járt...

(#24802) zso73 válasza proof88 (#24801) üzenetére


zso73
veterán

:))
Ezek után meg jön az ideális nő?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24803) proof88 válasza zso73 (#24802) üzenetére


proof88
addikt

az már uncsi, ezt meg még nem olvastam :DDD
de én most alszok, mert fáradtka vagyok

(#24804) dragonfx


dragonfx
veterán

na lehet eddig tartott az ujcs csajos sztori, mind1 párszor megvolt a semminél több. :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24805) zoltanz válasza proof88 (#24793) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mért jóindulatú irigység nincs avilágon? Annyi megnézem példánkban a ruhát és tetszik, elhatározom hogy nekem is lesz ilyen, milyen szerencsés a aki viseli, ennyi. Az más manapság nem az a jellemző, de van.
Soha ne felejtsd el: S aki komolyan irigykedik, könnyen elérheti, hogy őt irigyeljék. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24806) Cs.Orsolya válasza proof88 (#24798) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A hosszú ruha remek dolog. Könnyű, szellős, nem kihívó - főleg ülés közben -, ámde nőies, tökéletes ülni benne még a műbőr üléseken is, és nem izzad be a bőröd, így véd is, ha melegem van, és nem látja senki, fel lehet csomózni az alját derékra, és egy mozdulattal, esetleg kettővel fel- és le lehet venni.Legszívesebben télen is ezt hordanék, csak nagyon fázós vagyok. Én visszasírom azokat az időket, amikor sok alsószoknyás ruhákban, elegáns ruhákban járhattak a nők. Ma már tök ízléstelen holmikat készítenek, a hogyan rontsunk el egy gyönyörű anyagot szellemében. :(

Lassan átmegy a topik női magazinba. :U

Sőt, már régen átment :D

zoltanz: Jaja, ez szép szó: jóindulatú irigység. :K Alapvetően én is nagyon kritikus vagyok a nőkkel, és a szépséget, ill. a harmóniát illetően. Viszont ez nálam mindig környezet, vagy ideálfüggetlen. Ha egy nőt megnézek, és megítélek, akkor a saját adottságai és egyénisége alapján keresem benne az ízlésességet, vagy a csinosságot, vagy a szépséget. Ha valaki összhangban van önmagával, légyen bármilyen karcsú, vagy anyás típus, ha ő ebben jól érzi magát, sugárzik a szépségtől. És azt nagyon jó látni. Ez az érdeknélküli csodálat, ami nagyon jól eső érzés. Én szeretem, ha egy nő sugárzik és szép. És nem szeretem a hamis szépséget... :U

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24807) tildy válasza Cs.Orsolya (#24806) üzenetére


tildy
nagyúr

A nők sikeres megértéséhez szvsz ez is hozzátartozik, kedves Orsolya. :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24808) Cs.Orsolya válasza tildy (#24807) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Most már csak az a kérdés, hogy ki törekszik sikeres megértésre, ill. vajon kinek a részéről lehet elkönyvelni sikert konkrétan: a srácok/férfiak részéről, vagy a mi részünkről!? :DDD

Csak eszembe jutott az egyik pasim, amikor 2 hétig próbáltam elmagyarázni neki tök logikusan, érthetően, a legegyszerűbb lelki dinamikával, hogy azért vagyok zűrös vele is, mert magammal nem vagyok most okéban, és hogy vele semmi bajom, csak egyszerűen kaptam egy pofáncsapást arra vonatkozóan, hogy illúziókat kergettem. 2 perc után folyton elvesztette a fonalat, és közölte velem, hogy ő ehhez tökre tehetségtelen, és nem érti, mit beszélek. Ettől feszült lett, én meg a feszültségétől lettem feszült, és akkor a téma mindig arra terelődött, hogy ő miattam ne legyen már zűrös, és maradjon már önmaga akkor is, ha én rosszul érzem magamat. Erre mindig jött a válasz, de hát ő szeret engem, és ha nekem rossz, akkor neki is rossz. Mondtam neki, hogy oké, ez eddig rendben, de ettől még nem kell mélyrepülésbe kezdenie hangulatilag, mert akkor nekem még bűntudatom is lesz pluszban, amitől még szarabbul érzem magamat. Na, és így minden egyes "beszéljük meg"-ből az lett, hogy jól elkalapáltuk egymás hangulatát, összevitáztunk, és tehetetlenek lettünk mind magunkkal, mind a másikkal. Ekkor rájöttem, hogy a pszichológiai továbbképzése eltart kb. 20-30 évig még, és egyszerűbb, ha mással beszélem meg, vagy megtartom magamnak, és megpróbálom elterelni a gondolataimat a bajomról, ha vele vagyok...

Mondjuk ugyanez, ha együtt élsz valakivel, nehezebb. Ilyenkor kell visszavonulni a játszósarokba. :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24809) zso73 válasza Cs.Orsolya (#24806) üzenetére


zso73
veterán

"Jaja, ez szép szó: jóindulatú irigység"
Mint a palacsinta szarral, vagy a torta fossal. Hogy lehet egy irigység jóindulatú? :U
Valamelyik bölcs írt erről dolgot, de nem ugrik be. Valami az önző emberek irigyek rémlik.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24810) Cs.Orsolya válasza zso73 (#24809) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hogy fogalmazod meg azt az élményt, amikor nem egy másik embertől sajnálod a jót, hanem azt sajnálod, hogy neked konkrétan az, nem adatott meg?

Amúgy, minden ember önző, jobb ha beletörődsz. :K

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24811) tildy válasza Cs.Orsolya (#24808) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk ez tényleg fura, hogy egyesek mennyire át tudják venni a másik hangulatát, és támogatás helyett gurítanak még egyet a lejtőn. :U

Érdekes megfigyelni pl. azt, hogy reagálnak olyan szituációkra, amikor az ember egyedül szeretne maradni, vagy elfoglalt. Amikor valamibe bele van merülve -és megzavarják - a reakciójára (ami esetleg támadónak tűnhet ) hogyan reagál. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24812) Cs.Orsolya válasza tildy (#24811) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nekem van egy olyan sejtésem, hogy nem a hangulatát vesszük át a másiknak, hanem megéljük a tehetetlenséget és kudarcot arra vonatkozóan, hogy a szeretetünk, vagy a figyelemelterelő képességünk nem elég, vagy már nem olyan hatásos, mint mikor a lebegős szerelem állapotában voltunk. És attól szomorodunk el. A szomorúság forrása a tehetetlenség, vagy a hatóképessség csökkenése. Az az ember a legboldogtalanabb, aki a legkevésbé éli meg és tapasztalja meg a cselekvőképességét.
Az őrültek pl. nem boldogtalanok, mert a saját őrületük alkotta világban állandóan cselekednek. Az emberek sokszor inkább az őrületet választják a bénultság helyett... Hmm.. Hm! (...) Hm:)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24813) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#24812) üzenetére


frame>24
addikt

Jól sejted, az ilyen helyzetekben pontosan a tehetetlenség gyötri halálra az ember lelkét! Illetve a tudat, hogy ha teszek is valamit (cselekvés), azzal sem megyek semmire. Ill. a kétely, hogy egyáltalán mit érdemes cselekedni?...
(Tudom, azóta sokszor beszéltük, hogy mit érdemes ilyenkor cselekedni, mint ahogy sokszor beszéltük azt is, hogy sajnos az ember nincs minden információnak és bölcsességnek idejekorán tudatában.)

Ma egyébként éppen egy "jobb lenne inkább megőrülni"-napra ébredtem, és eddig szar... :((

( :DDD )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24814) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#24813) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ilyenkor van, hogy egyszerűen a nem cselekvés a leghelyesebb cselekvés. Fontos az a képesség is, hogy elengedjük a saját megoldásaink erőltetését. nem csak az a jó megoldás, amiről azt hisszük. Egy párkapcsolat működtetésében sem. Ha el tudod engedni a saját elképzelésedet, hogy ilyenkor mit kell tenni, akkor megtetted a legtöbbet. A szeretetet ez támogatja a leginkább. :K

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24815) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#24810) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Amúgy, minden ember önző, jobb ha beletörődsz."

Persze, kérdés, hogy ez valakinek a kárára történik, ill az számottevő -e. Amúgymeg istentől kaptuk a földet és ami rajta terem, persze észerű törvényekkel elosztahtó. mintahogy ez meg is történik időnként rendszerek jönnek mennek.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24816) elmoraan (r) válasza frame>24 (#24813) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Tanult kollégám ilyenkor azt szokta mondani, hogy "elmegyek, keresek egy csendes sarkot, és megbolondulok." ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#24817) zso73 válasza Cs.Orsolya (#24810) üzenetére


zso73
veterán

Két dolog van.
1. ha veleszületetten,genetikailag nem vagyok David Beckham . Ezt lehet sajnálni, vagy elfogadni. Én elfogadtam. Mert tudom, hogy én választottam magam ilyennek, amilyen vagyok.
2. Amiért tenni kell. Szépség,erőnlét,tudás. Balfasz vagyok, mert nem teszek érte. Ha igen, akkor meg nem vágyakozok, mert tudom, hogy el fogom érni. Esetleg türelmetlen, de az meg a nem bízom magamban lenne.

Persze, hogy önző minden ember. Az első levegő vétel után kialakul azt hiszem a birtoklási vágy.........És onnan csak fokozódik, vagy sem. Egészséges marad, vagy nem....

Amúgy meg a világ rosszaságára: 2012 állítólag nagy változás éve lesz. Kritikus tömeg elérése után egyszerre fog átváltozni a világ hozzáállása a dolgokhoz.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24818) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#24814) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Mehh. "egyszerűen a nem cselekvés a leghelyesebb cselekvés" :U
Sok-sok vélemény [egy kupacon]. 26:28-tól. De a legjobb 27:00-tól jön. :D
(Kicsit sokáig tölt, sorry. Viszont van hozzá kínai felirat. :K )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#24819) zoltanz válasza zso73 (#24817) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"ha veleszületetten,genetikailag nem vagyok David Beckham . Ezt lehet sajnálni, vagy elfogadni. Én elfogadtam. Mert tudom, hogy én választottam magam ilyennek, amilyen vagyok."

Azért manapság az átlag férfiaknak is többet kell törődi a külsővel, nem azt mondom, hogy plasztika sebész meg gyurjon mint a félőrűlt. De jól nézen ki (arányos, sportos) ápolt legyen és legyen ruhatára. Amúgy mindenki különböző karakter, típus (még szerencse) nem lehet mindenki David Hasselhoff vagy Hulk Hogan az jó, hogy meg vagy elégedve magaddal. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24820) zso73 válasza zoltanz (#24819) üzenetére


zso73
veterán

"De jól nézen ki (arányos, sportos) ápolt legyen és legyen ruhatára. Amúgy mindenki különböző karakter, típus (még szerencse) nem lehet mindenki David Hasselhoff vagy Hulk Hogan az jó, hogy meg vagy elégedve magaddal."

Egy kicsit néztem....... De sikerült kibogozni. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24821) Csakénvagyok válasza zso73 (#24817) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

... ha veleszületetten,genetikailag nem vagyok David Beckham . Ezt lehet sajnálni, vagy elfogadni.

"Nincs olyan karom mint Arnoldnak, nincs olyan szemem mint Brad Pittnek, nincs olyan hasizmom mint Mel Gibsonnak, de ugy nyalok mint LASSIE" :B

(#24822) zso73 válasza Csakénvagyok (#24821) üzenetére


zso73
veterán

Állaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttt! Kifeküdtem a röhögéstől!!!!!! :)) :)) :)) :DD

Egyszer olvastam valahol, hogy ha a férfi jól nyal,akkor a nőknél tuti sikere van.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24823) elmoraan (r) válasza zso73 (#24822) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Egyes elterjedt nézetek szerint nem csak a nőknél. ;]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#24824) Goose-T válasza elmoraan (r) (#24823) üzenetére


Goose-T
veterán

Na igen, karrierépítésnél is jól jöhet. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#24825) zso73 válasza elmoraan (r) (#24823) üzenetére


zso73
veterán

A főnökömnek sem kell WC papír.........Ilyesmire gondoltál?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24826) elmoraan (r) válasza zso73 (#24825) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ja, ilyet hallottam én is.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#24827) frame>24 válasza elmoraan (r) (#24816) üzenetére


frame>24
addikt

Bizony mondom néked a valót: de ha túl gyakran jársz a sarokba, akkor abból nem sok jó kerekedik ki :DDD :N

a kínai cuccot még nem néztem meg, majd mingyá'

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24828) zoltanz válasza Csakénvagyok (#24821) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A tökéletes nő pedig:

Nem csal meg
Nem költ sokat
Nem beszél sokat
Nem létezik

:D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24829) Gorneck válasza zoltanz (#24828) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#24830) kisboxi válasza zoltanz (#24828) üzenetére


kisboxi
tag

Az ideális nő : 110 cm magas és kocka feje van.
Ezt nem hagyhattam ki. ;] :DD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#24831) Csakénvagyok válasza kisboxi (#24830) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

:F
A magasság OK :U , de minek a kocka fej?

(#24832) Gorneck válasza Csakénvagyok (#24831) üzenetére


Gorneck
titán

A sörnek... ;) :DDD

boxi: Végre leesett? Én tudtam miről van szó... :DDD

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24833) kisboxi válasza Gorneck (#24832) üzenetére


kisboxi
tag

Akkor nem szóltam semmit. Pedig elsőre nem nagyon szokott mindenkinek leesni. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#24834) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#24818) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mondom én... :D De az a legtutibb, amikor kiválasztja a saját megoldását, erre a csaj beolvas neki. :K

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24835) proof88 válasza zoltanz (#24805) üzenetére


proof88
addikt

Arra akartam rávilágítani, hogy Orsolyának sincs semmi szégyellnivalója, csak ezt így direktbe nem írtam le. Ne vágyjon 14 éves lábakra, mert neki jók a mostaniak is! :)

(#24836) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ennyi off-ot? :F

(#24837) dragonfx válasza zoltanz (#24828) üzenetére


dragonfx
veterán

ennyi :K
ha jó vagy nem jó, ha rossz vagy az sem jó.
akkor nem leszek semmilyen képmutató leszek.meg nem 2 hanem sokszínű :DD

Ez az Orsi nagyon jó gáré lehet ennyire rá vagytok kattanva :D

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24838) zoltanz válasza dragonfx (#24837) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"ha jó vagy nem jó, ha rossz vagy az sem jó."

Nincsenek jó vagy rossz döntések ilyen szívügyekben, a dolgok azok történek.

Azt nem tudom milyen csaj Orsi, de ha vannak jó képei, ilyesmi azért email -be jöhetnek. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24839) proof88 válasza dragonfx (#24837) üzenetére


proof88
addikt

én már többször is voltam Orsival kettesben :C

(#24840) Cs.Orsolya válasza zoltanz (#24838) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Lehet velem olykor teázni, vagy sörözni, és akkor le lehet finoman szemsarokból csekkolni is, kéremszépen. A magamutagatósdi nem a stílusom, nem vagyok már nőiességében megerősítést kívánó kamaszlány. :P

Proof: De kis indiszkrét vagy, nahallod! :P :B

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24841) proof88 válasza Cs.Orsolya (#24840) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#24842) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#24840) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerintem azt a sörözést nem gondoltad komolyan te sem ;] (valami IHB lenne belőle vagy esetleg a tettek mezejére lépnénk) , azért hasonlóban biztos benne lennék szívesen.
Azért a páciensed nem szeretnék lenni, bármennyire is jól nézel ki. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24843) Cs.Orsolya válasza zoltanz (#24842) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nem akarlak kiábrándítani, de elég sokat találkozgattunk a Ph-sokkal itt, és még egyéb helyeken is. A múltkor sörözni voltunk, mikor főkukacot éppen búcsúztattuk az ámerikai útja előtt... Ez valamikor június elején volt, ha jól emlékszem.

Nem is vállalnám el a terápiádat :P

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24844) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#24843) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Sőt, engem néha fel is hív. :P

(Na mondjuk még egyszer átgondolva a dolgot ez proofnak ment volna, de így is jó. :U )

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#24845) frame>24 válasza elmoraan (r) (#24844) üzenetére


frame>24
addikt

Ja, mer' hallani akarja a mééééllly hangodat....Ilyen átbulizott este után (sok ital + cigi) másnap nekem is elég szép recés, ovuláció-keltő hangom van, csak 2 értelmes szót nem tudk vele kinyögni. :)
(Le kéne szoknom a cigiről, tegnapelőtt ilyen légmell, vagy embólia-szerű fájdalmaim voltak, teljesen be voltam szarva, hogy jön a kaszás)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24846) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#24843) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kár pedig tudnék új távpontokat felállítani a emberi viselkedés és kapcsolatteremtés megközelítsének elméletében. :DDD Nagyon nyugodt, átgondolt típus vagyok egyébként, persze nem kell úgy viselkednünk mindig mind aki karót nyelt. :) Azért a körülöttem lévők néha csodálkoznak ezen, aki nem ismer, dehát én ilyen vagyok.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24847) Cs.Orsolya válasza zoltanz (#24846) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nos, a karót nyelést illetően felénk van egy vicc a szamárról, és a nyúlról, akik már nagyon rég óta nem voltak nővel... Kiskorúakra való tekintettel, csak a vicc végét idézem: "Bólogatok, bólogatok!!!"

A kapcsolatok új távpontjait, ha nem vagy képes elméleti konstruktumok közé önteni, és szavakon keresztül átadni tanításaidat, akkor - bár számomra élményügyileg egészen biztosan hasznos dolgot jelenthetne -, úgy szakmailag sajna nem venném hasznát. :P

Amúgy, most alapvetően Te is rám startoltál? :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24848) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#24847) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azthiszem az lenne a nagyobb baj ha nem így lenne nem? Egy férfiú általában ráindul egy nőre, de nálam ez még nem azt jelenti (ezt ne értsd fére).
Ha megkérdezném randizunk mit válaszolnál rá? :) ;]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24849) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#24845) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Én sosem tennék, ilyet! Ééén nem olyan vagyok. :N

A szívbajodat vegetatív neurózisnak hívják. Haj, Komám, mennyé mán el egy kollégához! :K

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24850) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#24849) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

"- Aztán kend, ha mán ott pipázik a kút káváján, nem fél attú', hogy beleejti az újdonatúj pipáját a pofájábú' a kútba!?
- Áááá."

Szóval: á, ő nem olyan... :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.