Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24751) zso73 válasza tildy (#24748) üzenetére


zso73
veterán

Jaaaaaaaaa :))

whitezo88: Akkor elnézést mindegyiktől!! :R

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24752) glutamin válasza zso73 (#24746) üzenetére


glutamin
őstag

A WOW-val egyetértek, az online pókerrel kevésbé. Mindegykire van példa a közvetlen ismeretségi körömben. Előbbi szó szerinte jóllakott napközis pocakmester lett a sok üléstől (más kérdés, hogy amúgy a csajokkal nincs problémája), utóbbi meg még pénzt is keres a játékkal és nős.

Lehet, hogy kezdetben ezek a szereotípiák jók voltak, de ma már sokkal szélesebb rétegek foglalkoznak ilyesmivel (felhigulás), így már nem igazán lehet szerintem általánosítani.

Én annak idején egy monkróm (zöld) terminálon nyomtam a karakteres IRC-t. Nagyon más világ volt az, mint a mai MSN-ező tizenévesek.

Én azt mondanám, hogy vannak béta (ba**asz) emberek, akik nem képesek kapcsolatot kialakítani az ellenkező nemmel, de ez nem feltétlenül kapcsolódik végzettséghez, szakmához, anyagi helyzethez, stb.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#24753) proof88 válasza tildy (#24740) üzenetére


proof88
addikt

ekem nem olyan egyszerű leadni, aerób mozgástól fulladok, és szédülök, csak a gyúrás jellegű sportok "jönnek be" . Bár a sporttól éhes leszek. :DDD
hát nem is úgy kell futni, hogy na most lenyomunk 10 km-t, aztán rájösz 1 perc múlva, hogy fulladsz meg szédülsz... :N a sporttól szerintem más is éhes lesz :K

(#24754) frame>24 válasza glutamin (#24752) üzenetére


frame>24
addikt

azt mondják: "a kutya is jó dolgába' veszik meg",
nos, én is így vagyok, nagyon fontolgatom az online pokert, real money-ban. :B (:W)

Edinburgh-ban sem bírtam magammal 3 hete, az egyik sráccal beneveztünk egy épp induló tournamentre, ami nekem az első éles élő játék volt életemben, és úgy voltam vele, hogy az a péz úgyis megy a levesbe, legalább látok valamit az ottani "alvilági" életből. Hát érdekes arcok voltak, vagy röhögnöm kellett, vagy rettegtem. Plusz a srác, akivel mentünk, rádumált, hogy "úgyis hülye turisták lesznek", akiket könnyen kiejtünk. A dolog már ott bukott, hogy nem volt dedikált dealer (!!), b+, a játékosok közül valaki osztotta fizikailag is lapokat. És miután helyi kalózok ültek ott végig, turisták helyett :U, vajon mennyire csalhatták szarrá a cuccot?! (vót valami kamera, meg ellenőrök, de nem volt agyonkontrollálva) Csoda, hogy kb. 2 óráig nem estem ki, de 30-ból valami ~18-20. lettem... It was fun, though... :DDD

azért szerintem nem kéne ezt tennem... :U vagy igen? ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#24755) Goose-T válasza tildy (#24740) üzenetére


Goose-T
veterán

Ha soha nem sportolsz, akkor mindig fulladni és szédülni fogsz egy kis megerőltetéstől. Kifogás, kifogás, kifogás. ;]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#24756) tildy válasza proof88 (#24753) üzenetére


tildy
nagyúr

Természetesen nem úgy próbáltam. :U
Súlyzózás , úszás . rövid ideig tartó, de nagy erőkifejtéssel jár sportok megy frankón, de 15-20 perc aerobik esetén már össze kell kapargatni a földről . futni amúgysem, anno még a qpert sem tudtam lefutni :O

Goose-T: van ami nem megy . Azt nem fogom csinálni. Lehet neked kifogás, meg bárki másnak, de nekem fontosabb az , hogy ne ájuljak el sport közben , mellgép, hátgép, vállgép, evező esetén nem is jelentkeznek ilyen tünetek (viszotn azt toltam fél évig, csirkemell + whey pro mellett) de fogyni nem fogytam . Lehet oka a szédülésemnek amúgy a számon át légzés (6 éves koromig nem tudtam az orromon át levegőt venni)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24757) proof88 válasza tildy (#24756) üzenetére


proof88
addikt

Én úgy állok hozzá, hogy minden ember minden téren képes fejlődni, ha 15 perc múlva elájulsz, akkor szokj hozzá a 14-hez, aztán menni fog a 15. perc is.
Vagy lehet, hogy egy kardiológus is kéne. :U
Amúgy bocs, de ha benézek ide a topicba, akkor szeretek beléd kötni. ;]
szerk.: de nem azért, mert nem szeretlek (nem is ismerlek személyesen), hanem mert... valahogy mindig kihozod belőlem. :)

[ Szerkesztve ]

(#24758) dragonfx válasza tildy (#24756) üzenetére


dragonfx
veterán

te ilyen keményen edzel? :U
gondolom megvan az eredménye...nem?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24759) venember83 válasza Cs.Orsolya (#24734) üzenetére


venember83
nagyúr

Nőből vagy, mivel nőből születtél, ez tuti.

(#24760) tildy válasza dragonfx (#24758) üzenetére


tildy
nagyúr

Miután kb. fél évig csináltam, de izmosodáson kívűl súlycsökkenési látszatja nem volt, felhagytam vele. Msot akarok majd megint neki kezdeni, belefogok aerobikba is, de ha nem emgy nem erőltetem, akkor marad a görkori, meg a súlyzós dolog.

Proof88: szerintem nincs itt olyan akivel ne lett volna eltérő a véleményem :D RÁ se ránts.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24761) Goose-T válasza tildy (#24756) üzenetére


Goose-T
veterán

...és továbbra is kifogások. Nem kell rögtön húsz percet sprintelni, elég öt perc laza kocogás is az elején. Aztán mondjuk hetente lehet növelni egy-egy perccel az aerob mozgás időtartamát, és egyszer csak azon veszed észre magad, hogy meg sem kottyan fél óra intenzív szobabiciklizés. Ki lehet próbálni, nekem bejött. Azt hiszed, hogy te vagy az egyetlen a világon, aki majd' összeesik egy kis futás után? Fogyni igazán meg csak az aerobtól lehet, gyúrástól nem. Az a bajod, hogy ha van egy kis hétköznapi problémád (mert ez bizony az), azt rögtön felnagyítod, és bemeséled magadnak és a környezetednek, hogy te bizony ilyen vagy, ezen nem lehet változtatni, el kell fogadni és kész. Pedig csak rossz módszerrel akarsz változtatni, aztán pedig feladod egy-két triviális, előre elkönyvelhető kudarc után, ahelyett, hogy más megoldást keresnél.

Érdekes, hogy ez a topik tele van ilyen emberekkel nőügyek vonatkozásában ("hát én soha nem fogok leszólítani nőket, mert nem olyan vagyok, inkább megvárom, amíg megtalál az igazi" stb.).

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#24762) Integra válasza tildy (#24760) üzenetére


Integra
titán

tildy, vo2max edzések kettlebellel..:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24763) tildy válasza Goose-T (#24761) üzenetére


tildy
nagyúr

Fél óra bicaj most sem kottyan meg :DDD Najó, azért a vége már erősen szédüléshatár, de az még épp megy.
Amúgy nem mesélem be, ájultam már el sport közben , úgy szedtek ki a gépből. (Épp 45 percet tekertem - altestem vákuumban, 170 körüli pulzus végig )

Integra: A kettlebeles témát múltkor is néztem , most már tényleg megyek azt utánajárok. Szimpatikus benne , hogy nem kell összevissza ugrabugrálni.
Az a fura,általában én tipikusan olyan vagyok, hogy no hiszti, menni kell és csinálni a dolgokat, node úgy látszik ez az eset kivétel :B :B

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24764) proof88 válasza tildy (#24763) üzenetére


proof88
addikt

Fél óra bicaj most sem kottyan meg - no de nem mindegy, hogy a járdán a gyalogosokat ijesztgetve csinálod, vagy tempósan az úttesten!
A pulzusra sport közben nem árt figyelni, én mindenesetre azt mondanám, hogy látogass meg a közeljövőben egy kardiológust, mielőtt belemennél megint sportolásba.

(#24765) zoltanz válasza tildy (#24756) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mindenkinek más a testfelépítése izomzata azért sportolni többfélét kell az biztos meg kell mozgatni lehető legtöbb izmot. Úgy vagyok vele akin sok a muszkli amikor belelép a korba az ember nem néz ki szépen, valamint kevesebb ideig is élnek, meg amúgy az álompasiknak átlagosnál kicsit sportosabb alkatúak általában csak. Ép testben ép lélek aszongyák.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24766) proof88 válasza proof88 (#24764) üzenetére


proof88
addikt

ehet oka a szédülésemnek amúgy a számon át légzés - le kell ragasztani, és akkor a csacsogás is meg van oldva ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#24767) kisboxi válasza zoltanz (#24765) üzenetére


kisboxi
tag

"Úgy vagyok vele akin sok a muszkli amikor belelép a korba az ember nem néz ki szépen, valamint kevesebb ideig is élnek"
Meg hát ugye a fél6 se mindegy.
;] :DD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#24768) zoltanz válasza kisboxi (#24767) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ezt mutatja a gyakorlat, melyik részét nem értetted? Én panaszkodom ilyen téren azért :) .

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24769) kisboxi válasza zoltanz (#24768) üzenetére


kisboxi
tag

"Akin sok a muszkli". Lehet én értettem félre valamit. De nem az ilyen agyongyúrt HMCS-kre gondolsz. Mert egy idő után a sok sz@rtól amit szednek, attól ugye...

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#24770) zoltanz válasza kisboxi (#24769) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kifejezetten azokra gondolok akik kizárólag az izmaikkal tüntek fel a filmvásznon, semmi más pluszt nem vittek bele a produkcióba. Sajnos ez édeskevés, kis pénzt lehet vele keresni.

Amúgy én is volt amikor ráhajtottam az izomtömegre, persze nem észnélkűl, de nekem kellett is mert életemben nem voltam testes ember. Elmondhatom igaz már én sem vagyok fiatal csikó, de akkor azt a csajt szedtem fel akit csak akartam, és nem is a pénzemmel. Több olyan barátnőm volt aki szépségversenyeken élen végzett úgyhogy nem bányarémekkel foglalkoztam. Most sem panaszkodhatom, de nem is igénylem azt a nő hajkurászást, van előnye a tartós kapcsolatoknak is. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24771) Wolverine válasza zso73 (#24746) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoW-ozók életkoráról egy messze nem reprezentatív felmérés: [link]

tildy, szerintem velem még nem kaptál össze az utóbbi 5 évben a fórumon :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24772) hanee válasza tildy (#24756) üzenetére


hanee
senior tag

Szia Tildy!

A szédülésed oka az, hogy olyan erőkifejtéssel végzed az edzést, ami már nem aerob edzés, ezt senki sem bírja sokáig, a legedzettebb maratonfutó is kifeküdne tőle! A 170-es pulzus már pont olyan érték, amiből 20 perc nekem is sok lenne, pedig én járok futni.. Semmi köze a szájon át lélegzéshez (én futás közben csak a számon át veszek levegőt mert így kényelmes). A Cooper-tesztet is azért nem tudtad lefutni, mert sprintelni akartál, én sem tudtam lefutni pár éve, csak azóta megtanultam futni :DDD

Fogyni pedig valószínűleg azért nem fogytál a súlyzós edzés következtében (sem), mert az önmagában kevéssé fogyaszt, főleg ha tingli-tanglizós (értsd: nincs folyamatos súlynövelés) és mellette nem megfelelően táplálkozol. A csirkemell és a Whey-pro fogyasztása önmagában vajnyi kevés, ha nem társul mellé elegendő tudás abban, hogy mit egyél, ha meg csak ezt etted, az nagyon gáz :U

Szerintem a megoldás nem az, hogy kipróbálsz 20 féle másik sportot is (persze ki lehet próbálni, miért is ne, ha kedvedet leled benne), mert nem fogsz azoktól sem fogyni egészen addig, amíg az alapvető hibákat nem küszöbölöd ki. A legjobb zsírégetés a kocogás egyébként..
Mit eszel egy nap? (illetve pl. mit ettél amikor súlyzós edzésekkel szerettél volna fogyni)?
Jöhet privátba is!

hanee

(#24773) kisboxi válasza zoltanz (#24770) üzenetére


kisboxi
tag

Én viszont nem voltam soha az a kistermetű emberke, és még erre volt egy kis "gyurmázás", és így valahogy úgy néztem ki, hogy ajjaj. Tőlem inkább megijedtek (egy évvel ezelőtt voltam 110kg), minthogy így szedtem volna fel csajokat. Annyi előnye viszont volt hogy, szórakozóhelyen nem nagyon kötöttek belém. :DDD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#24774) proof88 válasza hanee (#24772) üzenetére


proof88
addikt

állítólag Lance Armstrongnak nyugalmi állapotban 30-40 körüli pulzusa van. De tovább nem szeretnék offolni!!! :B

(#24775) hanee válasza proof88 (#24774) üzenetére


hanee
senior tag

Nekem 54 :B

(#24776) zoltanz válasza proof88 (#24774) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mai élsportolók már nem mérhetők szinte emberi mércével pl. Lance Armstrong igen ő is.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24777) proof88 válasza hanee (#24775) üzenetére


proof88
addikt

grat! :R

(#24778) tildy válasza hanee (#24772) üzenetére


tildy
nagyúr

Qrvára nem akartam sprintelni, de mindegy. Ha lassan csinálom, komótosan, ugyanúgy előjön, mintha erőből csinálnám.
Csak példa: Norvégiában teszteltünk GPS-t plusz ilyen pulzusmérőt , az volt a szakmai projektünk , abból csináltunk grafikonokat. Sima hegyre gyaloglásnál 190es pulzust is mértem . Ennyi.

Futni meg ekkora mellekkel nem fogok, hiába vannak sportmelltartók, próbáltam, nem jók. Térdemről nem is beszélve. Node inkább a többit privátban.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24779) tildy válasza Wolverine (#24771) üzenetére


tildy
nagyúr

Tényleg :DDD

Viszont térjünk csak vissza a csajokra:D Srácok ti mit gondoltok erről az idióta mostani divatról, amikor ilyen lábszárközépig érő leggingset vesznek fel a csajok, fölé meg a szoknya?
Ha már picsaszoknyát fel tud venni , legyen benne annyi spiritusz hogy ilyen rondaságot nem vesz fel.

Ennél jobban női öltözködés terén, csak a épp térd fölé érő kosztümgatyán tudok kiakadni.
Szóval ez tetszik egyáltalána pasiknak?

[ Módosította: Parci ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24781) proof88 válasza tildy (#24779) üzenetére


proof88
addikt

Nekem egyik sem tetszik. Ha a nő nincs megelégedve a combjával és azért veszi fel, az is hülyeség, mert a férfinak tetszik a szép* comb látványa.
*szép az is, ami a nőnek saját magának nem tetszik

(#24782) hanee válasza tildy (#24778) üzenetére


hanee
senior tag

Nyifi nyafi. :DD Azért volt 190 a pulzusod, mert edzetlen vagy. Edzeni kell.

hanee

(#24783) hanee válasza tildy (#24780) üzenetére


hanee
senior tag

Én hordok hasonló kosztümgatyát.. télen szép harisnyával :)

hanee

(#24784) zoltanz válasza tildy (#24780) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem a kosztümgatya tetszik, de ez az én véleményem. :)

Amúgy tényleg sokat számít ha valaki formában van. nem is hinnéd. Fokozatosan el kell kezdeni sportolni.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24785) elmoraan (r) válasza tildy (#24780) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

A téma három kérdést vet csak fel: ki hordja, hova, és hogyan. Ennyi. :D
(Meg talán azért azt is, hogy pontosan milyet. Ismertem olyan valakit, aki egy kicsit jobban megoldotta ezt a kérdést... :U )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#24786) Cs.Orsolya válasza hanee (#24775) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nekem is 54-56.

Nem tudom, mit nyavalyogtok. Orgazmus alatt eléri a 220-at is, mégis túlélitek... :U Sőt, simán lehet vagy fél órán át szeretkezni ilyen pulzussal. Azt sem veszitek észre.
Aktív éber hipnózisban a pulzus szám mindig 170 vagy felett van, és a végén az illető bár liheg, és szakad róla a víz, de kifejezetten frissnek érzi magát. És leteker olyan teljesítménnyel fél órát, amit éberen meg sem tudna mozdítani.
Ultramaraton futókkal beszélgettem erről, náluk is beáll az önhipnózis fázisa. Teljesen abban az állapotban van, amit imaginációhoz hozunk létre relax technikával.

A mesteremnek van egy mondása: A tudatállapot határozza meg a tudást. Ez a fizikai teljesítményekre is igaz. :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24787) Cs.Orsolya válasza tildy (#24780) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Az átlátszók és neccek szerintem a kis fital kamaszlányoknak jól állnak. Felnőtt nőn egy tunikával, vagy egy tunika szerű hosszabb ruhácskával szerintem csinos. Vannak csajok, akiknek kifejezetten jól áll ez.

Nekem is van kosztüm rövidgatyám. Szép harisnyával mutatós.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24788) tildy válasza Cs.Orsolya (#24787) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem nekik sem. Vagy legalábbis én még olyat nem láttam akinek jól állt volna. A legnyerőbb páros, 10 centivel ér épp csak a szoknya alá. :Y

Hm, azt hiszem bizonyos kérdésekben kőkonzervatív vagyok. :o

Olyan ritkán látni szépen, ízlésesen felöltözött nőt. :( Node ha legközelebb látok, majd jól megdícsérem :D A nők amúgyis kritikisuabbak egymással szemben

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24789) hanee válasza Cs.Orsolya (#24786) üzenetére


hanee
senior tag

Félreértés ne essék én nem nyavajogtam :D

(#24790) lorcsi válasza Cs.Orsolya (#24786) üzenetére


lorcsi
veterán

ne már, hogy sex közben a pulzusodat is figyeled :Y
meg orgazmus közben hogy tudsz erre is :C

[ Szerkesztve ]

(#24791) proof88 válasza lorcsi (#24790) üzenetére


proof88
addikt

ő ilyen aszkéta típus, nem akarja élvezni, csak megfigyeli :R

(#24792) Cs.Orsolya válasza lorcsi (#24790) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Tudok, sok mindenre, de ezt speciel brit tudósok méricskélték. A britek imádnak mindent megmérni, és mindenre számadatokat, és tudományos magyarázatokat találni. Néha szerintem túlzásba is viszik, de ha egyszer ott minden őrületre van pénz, akkor hadd tegyék :D

Tildy: Szerintem ha normál legging, és tényleg látványosabban hosszabb, mint a szoknya, akkor vannak csajok, akiknek tök jól áll. Nekem nem stílusom, és szerintem elég bután festenék benne, de vannak olyan testalkatú csajok, akiknek mutatós.

Én ma is annyi csinos nőt láttam, ízlésesen, előnyösen felöltözve. A pasikon meg mulattam, ahogyan gúvad a szemük. Mondjuk, ma én is villantottam hátat is, meg térdeket is. :K

Proof: :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24793) proof88 válasza Cs.Orsolya (#24792) üzenetére


proof88
addikt

Irigykedsz, mi? És rád gúvadt a szemük? :))

(#24794) Cs.Orsolya válasza proof88 (#24793) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nem irigység volt. Végiggondoltam ugyan, hogy remek lenne ha olyna karcsú lábaim lennének, mint 14 évesen, de hát 32 évesen ez már anorexia volna... :U
hogy rám gúvadtak-e, azt nem figyeltem, arra összpontosítottam, hogy ebben a melegben is észen legyek, és ne essek le a lépcsőn, vagy megfelelő metróra szálljak, vagy hogy odaérjek időben mindenhova. Ma ráadásul kifejezetten szórakozott voltam. :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24795) proof88 válasza Cs.Orsolya (#24794) üzenetére


proof88
addikt

Ha egy egyszerű utazás ennyire megterhelő számodra, akkor szex közben hogyan maradsz annyira figyelmes?
Vagy csak hidegben vagy figyelmes, melegben már nem? Igen, tudom 28°C a limited :))

remek lenne ha olyna karcsú lábaim lennének, mint 14 évesen, de hát 32 évesen (...) - ez a lényeg, hogy nem lenne remek, egy 32 éves nőnek legyenek 32 éves lábai! :K
azt mondják, hogy a férfiak mindig az ismeretlen felé vágynak, nos a nők meg a másét akarják eddigi tapasztalataim alapján :P
persze tildy mindjárt mondja, hogy ő nem, meg hogy Esm így meg úgy meg amúgy és egyébként is, pedig biztos nála is így van!

(#24796) zso73 válasza tildy (#24780) üzenetére


zso73
veterán

leggings: Teljesen jól áll a lánynak, és 20 év alatt teljesen rendben van.
Kosztümgatya: Ebben is lehet csinosnak lenni.
Nincs más megoldás próbáld fel!! Legfeljebb soha nem veszed fel többé. Ennyi kis játék belefér.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24797) Cs.Orsolya válasza proof88 (#24795) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A rendelőmben remek idő van. Az IC-n is. Ámde a lakásokban, ahol élek, ott nagyon meleg tud lenni, és néha nem is tudok aludni tőle.
A mai nap adaléka annyi volt, hogy keveset aludtam, és hogy mivel nőből vagyok, így ha ott hagyom pár napra az éppen aktuális lakást, akkor szeretem rendben otthagyni. Amit a párom kéglijében az "Ördög és pakol!" -halálordítás kíséretében járó férfiúi önérzet- és függetlenség-kinyilvánítást elkerülendő meglehetősen visszafogottan merek eszközölni. De zavarni akkor is zavar, és akkor ilyen "még ezt is kicsit, vagy azt is nem feltűnően" fel-alá rohangászás megy a lakásban.
Amit tovább nehezít, hogy 10 óra előtt használhatatlan vagyok agyilag, vagy duplakávés bebootolási procedúrát kíván a dolog. S persze még az is hozzájárul mindehhez, hogy amikor utazok, akkor ki kell találnom, hogy arra a pár napra mi kell feltétlenül, mit cipeljek, mit dolgozzak, melyik könyvemet pakoljam be, mennyi ruhát hozzak-vigyek, és a többi...
Na, és akkor legyek pontos, legyek pöpec agyilag, meg legyek extrém önreflektív, mikor a szupervíziómra beesek...
Gondolod emellett jutott még energiám arra, hogy azon agyaljak, vajon tetszek-e a pasiknak, vagy sem? Inkább azon agyaltam, hogyan lehetne a legkevesebb ruhát felvenni anélkül, hogy lecsuknának közszeméremsértésért... :U Bár, a mai csajok öltözködési szokásait illetően azt hiszem, ha sima fűszoknyában, két kis kagylóval a mellbimbómon mászkálnék, az sem tűnne fel senkinek... :U ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#24798) proof88 válasza Cs.Orsolya (#24797) üzenetére


proof88
addikt

szvsz túl hosszú ruhát hordasz :)) nem csodálom, hogy meleged van!

(#24799) Leeza válasza tildy (#24779) üzenetére


Leeza
tag

Leggingset nem hordok, nem jön be, nincs is... Viszont térdgatyó van egy jó pár, azzal mi a bajod? Én mondjuk hasonló vaskos lábakon járok, mint az ottós linkeden a csaj... Van persze, akinek nem kéne, mégis felveszi... De abszolút csinos tud lenni, simán megállja egy szoknyás kosztüm helyett a helyét és sokkal kényelmesebb.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#24800) tildy válasza Leeza (#24799) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom. Olyan érzést kelt bennem, mintha valaki elbacta volna nadrágkosztümje nadrág részét. Vagy vízben állt volna. Rövidgatyót elfogadom egyéb téren, kizárólag kosztümtérdnadrágban vagyok ilyen begyöpösödött. Ha már térdig akarja , hogy érjen, húzzon szoknyát. Régebben nem is volt ilyen, két-hátom éve láttam először.

Mindezek mellett persze mókásan is néz ki, elképzelem ahogy így valaki beül tárgyalni :DDD :DDD pardon, elnézést ha ezzel valakit itt megsértettem. Mindenesetre nekem ez a ruhadarab marad amolyan "fogom a fejem" téma.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.