Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16451) Cs.Orsolya válasza Kokkantas (#16450) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Számos nő a menopausa beálltával szexuálisan felszabadul, és sokkal jobban élvezi a szexet, mint előtte. Ennek vannak hormonális, és pszichés okai is. Szóval, ez nem igazán jó indok ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#16452) Integra válasza tildy (#16448) üzenetére


Integra
titán

de parázok, jaj nekem, ma egy 7 évvel idősebb nővel randiztam.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16453) Wolverine válasza tildy (#16448) üzenetére


Wolverine
félisten

Minden eddigi barátnőm idősebb volt nálam, márpedig közelebb vagyok a 29-hez, mint a 28-hoz :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16454) orbano válasza Integra (#16452) üzenetére


orbano
félisten

bántott, mi? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16455) dragonfx válasza tildy (#16448) üzenetére


dragonfx
veterán

én nem parázok valszeg még talizni fogok vele...de 28as nő már gyerek, lakás, kocsi, család ilyenekben gondlkodik...karrierje is kiérett...xarul érezném magam mellette....persze kivételek vannak...meg még hozzácsapódhat ehhez lehet sznob picsa ribanc is...armani, gucci, dolce...kis yorki, rózsaszín playboy ruhában, tele fuxxal, sminkkel...jujj hányingerem van tőlük :( ...bármi jól néznek is ki, és lehet mögöttük más van, 1 pipánál többre nem kéne egyik se...mondjuk ilyenekkel enm is foglalkozok, meg ez a 27es se ilyen...de ki tudja....
Nekem nő kell leginkább olyan 22-23 lenen jó....aki tud bulizni szal tud 16 is lenni, de tud 25 is lenni ha kell fejben....vagyis olyan mint én :B

pl:a pénteken megismert csaj imádja a bmw-ket... :)) ... a másik imád pecázni.... a 3.nak szintén kedvence cascada....de xart se ér ha a többi tuajdonságjegye undormány....nem tud tőrődni egy pasival...megszerzeni tudja de megtartani nem....ilyen az félnő.....nem kell....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16456) orbano válasza dragonfx (#16455) üzenetére


orbano
félisten

túl sok elvárást támasztasz. próbálgass! :) ha nem jön be, még mindig dobhatod, nem kell itt előre leírni a nők felét.

A vér nem válik VAZZE!™

(#16457) dragonfx válasza orbano (#16456) üzenetére


dragonfx
veterán

lehetséges, amugy igazad van.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16458) Integra válasza orbano (#16454) üzenetére


Integra
titán

hogyan? megdobott a földimogyoróval a kávézóban?!:))
nem nálam voltunk.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16459) lorcsi válasza Integra (#16452) üzenetére


lorcsi
veterán

férje van ?
:D

(#16460) Integra válasza lorcsi (#16459) üzenetére


Integra
titán

válófélben van.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16461) dragonfx válasza Integra (#16458) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe gondolom ez a gond.
"válófélben"...hehe látom te is kemény be nyomod :)) ....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16462) Viszlát válasza dragonfx (#16455) üzenetére


Viszlát
addikt

Te találkoztál olyan 28 éves nővel aki ilyesmiben gondolkodik? Mázlista. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16463) fokukac válasza Viszlát (#16462) üzenetére


fokukac
nagyúr

:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16464) dragonfx válasza Viszlát (#16462) üzenetére


dragonfx
veterán

sajnos igen :O :( :K ...sőt nem is volt ennyi 24 csak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16465) orbano válasza dragonfx (#16464) üzenetére


orbano
félisten

ammajd 28 évesen, amikor kijön a 4 éves kapcsolatból, jön rá, hogy még most fiatal utoljára és élni akar :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#16466) orbano válasza Integra (#16458) üzenetére


orbano
félisten

:D majd elmúlik

A vér nem válik VAZZE!™

(#16467) Boxer001 válasza orbano (#16465) üzenetére


Boxer001
veterán

jah, aztán találkozik ilyen dragonfélékkel, és rájön, hogy mégse ;]

(#16468) dragonfx válasza Boxer001 (#16467) üzenetére


dragonfx
veterán

tudtad hogy keresett a feri? :C...

Orbano>>na jahh kb ilyesmi a szitu...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16469) Boxer001 válasza dragonfx (#16468) üzenetére


Boxer001
veterán

Jaja, mesélt rólad... ;]
Na de legyen béke, tapsikoljunk mindannyian. :C

(#16470) Viszlát válasza dragonfx (#16464) üzenetére


Viszlát
addikt

Az csak dumál, tutira. :)

Vagy még az lehet, hogy a 20 éves fejeddel még el tudják hitetni, hogy komolyan is gondolják. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16471) orbano válasza Viszlát (#16470) üzenetére


orbano
félisten

van az ismeretségemben olyan lány, akinek már 20 éves korában is a családalapításon járt az esze, csak a krapekja egy balfasz...

A vér nem válik VAZZE!™

(#16472) Viszlát válasza orbano (#16471) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez kissé tildysre sikeredett, de azért reagálok. :)

Persze, vannak ilyenek, sőt, a kevésbé nyugatias részein az országnak, vagy akár Erdélyben találni olyat aki már a tinédzser kortól ezt tervezgeti. Mindenesetre én azért leülnék velük és átbeszélném a körülményeket, mert azért ilyenkor legtöbbször kiderül, hogy nem lát másban perspektívát és jobb híján akarja ezt. Vagy csak álmodozik, de nincs tisztában az ezzel járó következményekkel, áldozatokkal, csak elképzeli, hogy milyen jó lenne ha lenne egy csacsogó kisbabám... Hozzáteszem: sajnos, hogy többnyire ez a helyzet.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16473) orbano válasza Viszlát (#16472) üzenetére


orbano
félisten

arnóti a hölgyemény, és tényleg az a ritka fajta gondolkodású lány. pedig minden lehetősége meglenne másfajta életet élni. hogy ez most nála neveltetés, típus, vagy félénkség kérdése-e, azt már nem tudom. de ő tipikusan az a nő, akit sokan szeretnének feleségnek :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16474) tildy válasza Viszlát (#16462) üzenetére


tildy
nagyúr

Én is találkoztam :D:D :DDD ÉS ez tényleg tildysre sikeredett :D:D
szal ja, egy 28-29 éves már nem akar össze vissza keresgélni, meg picsacicát játszani , meg hasonlók jobb esetben, hanem már stabil alapokat akar. Persze lehet azután, hogy egy sokéves kapcsolat után "kiélte" magát :U ;]

Szal jobb esetben, és szvsz.
Dragonnak meg abban igaza van, hogy ez egy fiatalabb srácnak ijesztő lehet :U
Ott van egy tök fiatal srác még, aki szinte még nem is élt, erre jön egy nő, aki bár kapható mindenre , pl. bulikra is, de határozott elképzelése van arról, hogyan, hova merre tovább. Miközben akár a másik még nem is élt.
Viszont - és ez ebben nagyon jó- talán pont a korábbi csalódásai maitt már tudja mit akar, akár szexben, akár egyéb téren, éppen ezért kimaradnak az olyan hisztis dolgok, hogy jajj ezt ne, vagy jajj, más megyünk plázázni barátnőcikkel, vagy hasonlók...
Nade ez szebben megfogalmazva ott van az említett cikkben.

Én meg ezzel úgy vagyok : vagy megszokik, vagy megszökik :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16475) Jenő


Jenő
aktív tag

Lehet bízni abban a mondásban, hogy örömlányból lesz a legjobb feleség?
Vagy k*rvából nem lesz szalonna? (30 fölötti életkor)

(#16476) Jenő válasza Jenő (#16475) üzenetére


Jenő
aktív tag

Igazából tudom a választ. Ha úgy érezné, van miért megváltoznia, változna. Úgy látszik, még nem én vagyok az, aki ezt elérhetné nála.

Szerintem csak azért tettem fel a kérdést, hogy valaki megnyugtasson, hogy "de, van értelme reménykedni"..

(#16477) Viszlát válasza tildy (#16474) üzenetére


Viszlát
addikt

Aztán találkozik valakivel akinek határozott elképzelése és valós képe van az egészről, és úgy menekül Kenyáig, hogy a lába se éri a földet. :D

Maradjunk annyiban, hogy vannak kivételek, de. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16478) Viszlát válasza Jenő (#16475) üzenetére


Viszlát
addikt

Én nem bíznék ebben. Nem azért amit konkrétan csinált, hanem a mögöttes tartalom miatt.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16479) Csakénvagyok válasza Viszlát (#16472) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nahna, nem kell Erdélyt lenézni. Hogy itt visszamaradotabban gondolkodnak. Én inkább a felvágós Pestieket nézem le (szándékosan általánasitok). Pár világtól eldugott falut leszámitva itt nyugatiasabbak, sőt a nyagvárosok még fejlettebek is mint számos délalföldi város, ide értve még szegedett is. (Jártál az utóbbi időben Kolozsváron?)

(#16480) dragonfx válasza Boxer001 (#16469) üzenetére


dragonfx
veterán

helyes ezek szerint jólesett..... :DD :C

Viszlát>>nem annyi vagyok már hányszor mondjam, van 1 ismerösőm aki 20 éves 3 éves kislánya van és boldog.....szintén egy másik 23 4 éves van neki és boldog...szóval nem biztos elhitetésen múlik csak megfelelő emberen...mind2 oldalról aki alkalmas rá.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16481) Viszlát válasza Csakénvagyok (#16479) üzenetére


Viszlát
addikt

Elnézést ha úgy jött ki mintha lenézném, erről szó sincs. Sőt. Kolozsváron nem, csak Nagyvárad és környéke plusz Székelyudvarhely.

Viszont negatív tapasztalat, hogy az ottani lányok idekerülve rövidebb/hosszabb idő alatt, de teljesen felveszik az itteni ritmust. :( Még mielőtt tildy lecsap, természetesen ismerek kivételt. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16482) tildy válasza Csakénvagyok (#16479) üzenetére


tildy
nagyúr

nem hinném, hogy Viszlát lenézte volna az Erdélyieket, ámbátor valamennyire abban talán igaza lehet, hogy arrafelé másképp gondolkodnak a fiatal lányok, netalán életük nagy céljaként már igen korán az anyaságot és a párkapcsolatot látják.
Viszlát : dehogy csapok le rá.... Kisebb gondom is nagyobb ennél, (hogy így ilyen kötözködést játszak) , és még az sem segít, hogy más területeken boldog vagyok...

Dragonfx : kérdezd meg őket 10 év múlva, várom az eredményt :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16483) Viszlát válasza tildy (#16482) üzenetére


Viszlát
addikt

Neked ez zsigerből megy, nem fáradság. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16484) tildy válasza Viszlát (#16483) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak hogy igazad legyen, kihagytál egy t betűt :P ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16485) dragonfx válasza tildy (#16482) üzenetére


dragonfx
veterán

ebben valszeg igazad van..nem éli ki magát...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16486) Csakénvagyok válasza Viszlát (#16481) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Tedd hozzá Aradot, Csikszeredát, viszont Temesvár és Brassó szép.
[P][/P]Nah jó, tudom nem ez a lényeg hanem az hogy akarva/akaratlanul a Pesti/Magyarországi lenézi az Erdélyit, mik azok hogy ottani lányok...felveszik az itteni ritmust. Hogy mivan, más a ritmusotok?...Máskép gondolkodtok??...Mióta vagytok okosabbak???... Felháboritó!!!
Nah jó nem veszekszem tovább, csak irtó idegesitő hogy tömegesen érzitek feljebbvalónak/másnak magatok.
(#16487).Nah, nem egészen eről van szó, épp azért mondtam hogy Erdélyben is vannak nagyvárosok meg eldugott faluk, épp úgy mint Magzarországon. Az a gond hogy egy kalap alá veszitek Erdélyt (ami tegyük hozzá MagyarO méretü) ez elmaradott vidékeitekkel, azok a közhelyek hogy Erdély visszamaradott , az itteniek meg kevésbé nyugatiasak. Nem sorolom, egyszóval mások mint ti. Szóseróla, ugyanolyanok.

[ Szerkesztve ]

(#16487) fordfairlane válasza Csakénvagyok (#16486) üzenetére


fordfairlane
veterán

Túl sokat idegeskedsz, ez nem lenézés, hanem eltérő életmódból fakadó jellegzetességek. Xanax segít.

x gon' give it to ya

(#16488) tildy válasza Csakénvagyok (#16486) üzenetére


tildy
nagyúr

Nyugi. Nem kell rögtön minden mögött a rosszat sejteni.
Ez csak annyi, mint amikor azt mondják, hogy a vidéki lányok általában hamarabb férjhez mennek. Ez nem lenézés, hanem megállapítás. Ennyi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16489) Lortech válasza tildy (#16484) üzenetére


Lortech
addikt

Van olyan is, de az mást jelent, itt Viszlát helyesen írta.

Thank you to god for making me an atheist

(#16490) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Akkor kössünk békét :P

(#16491) fokukac


fokukac
nagyúr

Gyerekek, egy kis igényességet vigyetek már a társalgásba...!

Az, hogy erdélyi, kis betű, mint ahogy a pesti is.

A földrajzi nevek helyesírási szabályai

A kis és a nagy kezdőbetűk helyesírási szabályai

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16492) Viszlát válasza Csakénvagyok (#16486) üzenetére


Viszlát
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy szándékosan gondolsz negatív tartalmat a mondandóm mögé. Kérlek mutasd meg, hogy hol éltettem a nyugatias kultúrát? Hol írtam bármi olyat, hogy azt tartom pozitívnak? Ha figyeltél volna a mostani téma kialakulásától fogva, akkor szerintem elég egyértelmű, hogy konkrétan hányok a "modern", nyugatias nőtípustól... Légyszíves mielőtt nekiugrasz valakinek, legalább annyit tegyél meg, hogy figyelmesen olvasol.

tildy: nem-nem, az úgy helyes ahogy írtam. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16493) tildy válasza Lortech (#16489) üzenetére


tildy
nagyúr

arghh ja,
olyan fáradt vagyok, már azt is elb...om, amit nem kéne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16494) fokukac


fokukac
nagyúr

Na, feldobom kicsit a topicot.
Itt vinnyogok a röhögéstől csendesen...
Ilyen nincs, és mégis van.
[Nesztek, egy kis kultúra!]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16495) Csakénvagyok válasza Viszlát (#16492) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

(#16496) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nabazze, remélem nem csináltam hülyeséget, kár lenne feltenni egy 7 éve tartó barátságot egy ilyen kis faszságra...

A barátom nemrég lábalt ki egy több éve tartó kapcsolatból, ahol bizony csúnyán felültette a csaj. Mondjuk magának is köszönheti, de ez most lényegtelen. Végre talált magának egy aranyos, rendes csajt, a baráti körünk úgy látja, hogy simán menne köztük a kapcsolat, csak ez az idióta barátom nem nyomul egy kicsit sem. Járnak egy csomó helyre, mozi, sétálni, beülni, szinte minden nap, de ez az idióta nem nyomul. Hát bazze, ha nekem így tetszene egy lány és ilyen helyzetben lennék, már hatvanszor összejöttem volna vele.

Na mind1, én szeretném, ha összejönnének. Szimpatikus a csaj, megérdemelne már egy ilyet a barátom, de én nem akarok semmit, a barátok nője tabu, meg amúgyis más életem van Debrecenben, mással foglalkozom, más lány érdekel.

Ma voltunk iszogatni, dumálni, ilyen karácsony előtti kis össznépi összejövetelen, én tök jól eldumáltam a csajjal, nevettünk sokat, stb. Lehet én vagyok a paranoiás, de volt néha olyan érzésem, hogy mintha féltékeny lenne rám a barátom. Szóba került, hogy megyünk szombat este is, még a lány mondta, hogy persze jöjjünk. Viszont kint, miután feltette a buszra a barátom, már nem volt ennyire lelkes, sőt, nem nagyon akar jönni este.

Beszéltem közben a csajjal, szóba került hogy én nem jelölök be senkit iwiwen, meg ilyen közösségi oldalakon, ha valaki akar valamit, jelöljön be. Aztán csak bejelöltem most, hogy hazajöttem, hogy lássa, hogy szimpatikus nekem. Meg is írtam neki, hogy néha lehet kivételt tenni... És hogy beszélje rá a barátom, hogy jöjjenek este, de erről az üzenetről egy szót se, nem kell ő mindenről tudjon. Jól érzem magam velük, semmi kedvem itthon tanulni egy szombat este vizsgákra.

Áh bakker, hülyeség volt írni neki, félek, hogy mégis elmondja a srácnak, azt, hogy ilyet írtam, aztán majd magyarázkodhatom egy félreértés miatt. :W

Közben fűzöm a debreceni hölgyeményt, több kevesebb sikerrel, élvezem az apró daygameket, meg flörtöléseket, amiket nap mint nap játszunk, de úgy érzem, fél, vagy nem akar kilépni a számára biztosat nyújtó 3 éves (táv)kapcsolatából. Pedig egy ilyen lánynak nem egy bunkó paraszt autószerelő való. Inkább egy bunkó paraszt én.

[ Szerkesztve ]

(#16497) Tottika válasza (Kolombusz) (#16496) üzenetére


Tottika
tag

Cseppet egoistának tünsz.Ha jobb lennél,mint a 3éve tartó kapcsolata már rég veled lenne szerintem.Paraszt-paraszt közt is van különbség,talán érdemes lenne keresned egy 3. lányt:)
Bocs a belevauért:D

Ja,még egy mondat Orbanonak: nem értem miért kellene egy 20éves lánynak családalapításon gondolkodnia és miért balfasz a pasija mert huszonakárhány évesen nem akar még gyereket.Lehet ilyen-olyan csúcs nő,de én azt mondom 20évesen még éljenek és simán ráérnek még családot alapítani.Ha a nőnek meg az kell keressen mást.

[ Szerkesztve ]

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#16498) Csakénvagyok válasza (Kolombusz) (#16496) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Csak én nem látom hol itt a gond?

(#16499) (Kolombusz) válasza Csakénvagyok (#16498) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát tegnap ittam elég sokat. És akkor gondnak tűnt. :DDD

Tottika: ilyen vagyok. És szeretem a kihívásokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#16500) lorcsi válasza (Kolombusz) (#16499) üzenetére


lorcsi
veterán

Te don huan te ! :DDD
sok szerelmi ármány ellenére én még mindig azon röhögök ahogy vágány lenyomott neked egy sallert :))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.