Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16701) fokukac válasza (Kolombusz) (#16688) üzenetére


fokukac
nagyúr

gondolj bele, amikor majd veled jár már X éve, és majd más pasikkal flörtölget, meg randizgat, a randi után majd téged hív, hogy vidd haza...

:U

Ui. mondtam már, hogy mnk?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16702) (Kolombusz) válasza fokukac (#16701) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Belegondoltam már.
Jelenleg ez nem tud izgatni.

[ Szerkesztve ]

(#16703) zso73 válasza orbano (#16697) üzenetére


zso73
veterán

Sajnos nem. Csak húzta az agyam, neki ennyi kellett. A napi dícséretek, és a tudat, hogy ő is meg akar.....Ami persze igaz.
Aztán ráuntam a dolgokra, és elintéztem, hogy ne találkozzunk. Így én nem szenvedek, és nincs alkalom sem a hülyítésre.
Az volt a baj, hogy ha megláttam már hevesebben vert a szívem...........LOVE... Nehéz volt elengedni. Viszont úgy meg, hogy vágyom rá, nem lehetek boldog soha..Így elengedtem, remélem.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#16704) dragonfx válasza (Kolombusz) (#16688) üzenetére


dragonfx
veterán

mér nem kíséred te haza szexhiánya van biztos...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16705) orbano válasza zso73 (#16703) üzenetére


orbano
félisten

ergo nem ez a csaj a nagy Ő

A vér nem válik VAZZE!™

(#16706) orbano válasza (Kolombusz) (#16700) üzenetére


orbano
félisten

Biztos lennél? Én nem lennék ennyire. Mi a legtöbb, ameddig eljutottatok? Összebújás, csók?

A vér nem válik VAZZE!™

(#16707) orbano válasza fokukac (#16701) üzenetére


orbano
félisten

Minden csaj ezt csinálja X év múlva, ha nem vagy neki elég jó. A mostani barátnőm soha nem csalt meg senkit, soha még csak a gondolata sem merült fel benne, hogy kapcsolat alatt valakivel flörtöljön, vagy bármit is kezdjen, velem mégis megtette. Most akkor ebből vonjam le azt a konzekvenciát, hogy majd 2 év múlva az első jöttment rámenős gyerekkel mindenkképpen félrekefél, vagy bármi? Ugyan már...
Persze azt elvárni is botorság, hogy a kedvesed az élete végéig ott csücsül majd melletted, vagy amíg ki nem dobod. Igenis, ha szar vagy, a párod akarva, akaratlanul elkezd kifelé kacsintgatni. Nincs ebben semmi tragikus, oda kell figyelni a nőnkre folyamatosan, evvan.

A vér nem válik VAZZE!™

(#16708) dragonfx válasza orbano (#16707) üzenetére


dragonfx
veterán

ez így van.
Vagy egyszerűen megun nem élte ki magát nem törödsz vele, vagy szimplán már nem élvezi veled a szexet....

Mint 1 tamagocsi :C :DD

Más:
ja és minden nő tesztel!!ha ezeket a kis rejtett teszteket nem veszed észre, mikor van és nem azt mondod amit hallani akar, elbuksz!!lehet együtt lesztek 1 darabig még szex meg minden lesz...de lélekben leveszted, fejben!!és ilyenkor jön a megcsalás hazugság stb 1 idő után....persze ha mindig magad adód nincs mitől parázni.

Há dikk engem is tesztelnek mindig...csak én már sok dogát javítottma hogy ne lássam a puskázást, a másolást...

Na de szép megszemélyesítés/költői hasonlat lett.....mögöttes tartalommal

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16709) zso73 válasza orbano (#16705) üzenetére


zso73
veterán

Igen úgy néz ki. :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#16710) ladybug válasza orbano (#16707) üzenetére


ladybug
őstag

Nem csak amiatt flörtöl egy nő, hogy a párját féltékennyé tegye, hanem azért is, hogy lássa és érezze még a saját női mivoltát, a csábítás varázsát. Egy nő akkor is flörtöl, ha a kapcsolata kiegyensúlyozott. Ez egyszerűen kell, feltölt energiával és magabiztosságot ad.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#16711) zso73 válasza ladybug (#16710) üzenetére


zso73
veterán

"Ez egyszerűen kell, feltölt energiával és magabiztosságot ad." :C Ez jó duma.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#16712) dragonfx válasza ladybug (#16710) üzenetére


dragonfx
veterán

tudod mi az ami feltölt?... :C ....*moderated* by dfx.... :D :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16713) orbano válasza ladybug (#16710) üzenetére


orbano
félisten

Persze, sok oka van annak, hogy en nő miért kacsintgat félre, és minden nő mindegyik esetben másmeddig megy el. Van olyan nő, aki félrelép, ha nem kap a pasijától elég megerősítést, visszajelzést a nőiességével kapcsolatban, van akinek elég egy-két bók begyűjtése. Van aki egy megunt kapcsolatból sem mer magától kilépni, van aki pedig már az első problémáknál meginog. Ha minden nő egyformán reagálna, baromi unalmasak lennének a párkapcsolatok :)
De inkább nem feszegetem a témát, majd hőn szeretett picológusnőnk megírja a mélyen tisztelt pupákoknak, hogy hogyan is megy ez :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16714) orbano válasza zso73 (#16711) üzenetére


orbano
félisten

Ne mondd, hogy neked nem hízlalja az egód párkapcsolatban, ha a dögös bolti eladócsaj flörtölget veled.

Én minap megkaptam a barátnőmtől, hogy disznó módon flörtöltem a T-Pontos eladócsajjal, amikor telefont vettünk. Nekem fel sem tűnt :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16715) Apollyon válasza orbano (#16707) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na én kb pont így jártam régebben.
Nem figyeltem oda és úgy buktam be ahogy soha nem gondoltam volna.
Visszagondolva, folyamatosan jöttek a tesztek és én nem vettem észre, vagy ha igen nem értettem és nem foglalkoztam vele..
Na most már tudom, a teszt arra jó hogy meg fogsz-e felelni vagy sem, és bár kicsik a tesztek mégis nagy következményeik vannak...

Amúgy meg a flörtölésről annyit hogy egy párnak nem egymás előtt kéne csinálnia. Ha előfordul 1-2-szer 2 év alatt sztem nem probléma.
De én a flörtöt max a párom ottléte nélkül csinálom egyrészt mert így kell, meg nem néznek bunkónak, és a másik hogy ha meg féltékennyé akarnám tenni arra van más módszer is...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16716) (Kolombusz) válasza orbano (#16706) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát, ha te nem, akkor én sem. :)

(#16717) orbano válasza Apollyon (#16715) üzenetére


orbano
félisten

Amint írtam, én nem szándékosan flörtöltem a csajjal, egyszerűen csak jópofiztam vele. Hogy ezt a nőm, illetve az eladó minek veszi, az engem nem érdekel. Ezt megmondtam a kedvesemnek is.

A vér nem válik VAZZE!™

(#16718) orbano válasza (Kolombusz) (#16716) üzenetére


orbano
félisten

Nah, tényleg, mi vot közöttetek? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#16719) (Kolombusz) válasza orbano (#16718) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Egy majdnem csók, amit megzavart egy idióta csoporttársam.
Tehát semmi.

(#16720) Apollyon válasza orbano (#16717) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Értem.
Akkor most kicsit gonosz leszek és azt mondom hogy most a nő fejével gondolkodom: ;]
Mi lenne ha fordítva történt volna?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16721) orbano válasza Apollyon (#16720) üzenetére


orbano
félisten

Semmi, nem zavar, észre sem veszem az ilyesmit.

A vér nem válik VAZZE!™

(#16722) orbano válasza (Kolombusz) (#16719) üzenetére


orbano
félisten

Nem vagy ezek szerint akkor túl rámenős. Lehetnél, ha még mindenáron ki akarsz hozni valamit a dologból. szvsz

A vér nem válik VAZZE!™

(#16723) (Kolombusz) válasza orbano (#16722) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A rámenősség sosem volt az erősségem csajoknál.
Igazából azt sem tudom, hogyan csináljam. :)

(#16724) Apollyon válasza orbano (#16717) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Tehát nem vagy valami féltékeny típus...
Én viszont igen, és iszonyatosan tudom kínozni saját magam.
Persze már kezdek kinőni belőle de csak lassan. Pl már nem mutatom ki egyáltalán sehogysem, max "visszavágok" ami bejön ;]

(Kolombusz): egyetértek, de inkább csak kényelemből: én azt szeretem ha a nő nyomul, nem az hogy udvarol mert az mindig is a mi dolgunk marad, de azért egész jól néz ki amikor úgy látszik rajta hogy akar valamit és próbálkozik :)

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16725) orbano válasza (Kolombusz) (#16723) üzenetére


orbano
félisten

Nem nehéz: mit szeretnél? A csajt, nem? Azt akarod, hogy megengedje, hogy megcsókold, vagy csak szimplán megcsókolni? Ne törődj a következményekkel, nincs mit vesztened, pasija van. Ha jól érzed magad vele, alakítsd úgy a helyzetet, ahogy neked tetszik. Legyél pimasz, kéretlen, szenvedélyes és romantikus. Szerintem egy kapcsolatban lévő nőnek ez kell. Nemrég kerültem én is olyan szituácóba, hogy egy buliban összeismerkedtem egy lánnyal, akinek komoly kapcsolata volt. Megmondta, hogy nem lesz itt semmi, amire én megfélszegültem és nemsokkal utána már csókolóztunk. Megmondta azt is, hogy a köv randinkon már jóval zárkózottabb lesz, nem fogja engedni, hogy közeledjek. Nem is engedte, de amikor felálltunk az étteremben és húzta fel a kabátját (ez kb a randi 4. órája volt), fogtam, átkaroltam és megcsókoltam. Pont nem érdekelt, hogy akarja-e, igazából rám sem nézett, amikor odaléptem hozzá, de mégis visszacsókolt. Nem adott se jelet, se semmit, iszonyatosan zavarban volt végig a randin, ami érthető is, mert kompromittáló számára az egész helyzet, elvégre egy 5 éves kapcsolatban van. Ha Te sem tudod mit akarsz, tőle aztán várhatod.
Ha meg nemet mond? Nagy ügy. Megkérdezed mi a baj, ő mind valamit, esetleg valami pozitívat és őszintét, esetleg egy silány lekoptatós szöveget, te pedig emelt fővel távozol. Ha mégis akar valamit, akkor meg majd keres.
Engem 3x koptatott le így ugyanaz a lány, egyszer kapcsolatban volt, másodszor valaki miatt bizonytalan, harmadjára szimplán nem volt ideje találkozgatni, de negyedjére a barátnőm lett és iszonyatosan szerelmes belém.

A vér nem válik VAZZE!™

(#16726) orbano válasza Apollyon (#16724) üzenetére


orbano
félisten

vannak olyan lányok, akik ha beledöglenek sem fognak próbákozni, és jeleket is csak félve adnak. természetes védekezési reakció. én nagyon bírom az ilyen nőket. vagy kibontod őket és óriási kincseket találsz, vagy b*szhatod és maradnak a rámenős p*csák. belegondolnom is szörnyű, hány nőről mradtam le emiatt a "kényelmes" hozzáállás miatt, amit én magamból kiindulva inkább gyávaságnak neveznék... :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16727) Apollyon válasza orbano (#16726) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezzel teljesen tisztában vagyok, én csak azt írtam, hogy szeretem ha egy lány/nő nyomul...
Azt nem mondtam, hogy leülök és ölbe tett kézzel várom hogy odajöjjön valaki mert addig megőszülnék.
Pl akit említettem céges csajt asszem még a tegnap, az pl olyan hogy odaültem mellé és csak figyeltem miről beszél. Aztán én is nyomtam a szöveget és azt vettem észre hogy jönnek a kérdések hogy hány éves vagyok merre lakom stb.
Azért vkit legyávázni elég erős... (Tudom igen, magadból indultál ki de) Sztem (Kolombusz) sem gyáva, csak nem épp rámenős:D
Én bevallom mindig ideges leszek és izzadok ha jön vmi potenciális nő, de szerencsére nem látszik rajtam mert inkább félreteszem és mivel cselekszem is ezért nem hiszem h gyáva lennék.
Amúgy soha nem értettem mit jelent az hogy félszeg vki... Esetlen, ügyetlen?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16728) orbano válasza Apollyon (#16727) üzenetére


orbano
félisten

Aki félszeg, az bátor és rámenős, könvetkezményektől nem félős.
A gyávaság lehet erős szó, nem tudok jobbat rá, és azt értem alatta, aki a tenyérizzadás, kézremegés, szívdobogás mellett nem képes cselekedni. Ilyenkor jönnek a tipikus kifogások, hogy majd jön ha akar valamit, épp most nem jó, mert fáj a fejem, sokan vannak, hangos a zene, jajj ez egy munkahely, ilyen helyen nem illik, stb.
Ha te nem vagy ilyen, ne vedd magadra, nem sértegetni akartalak :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16729) zso73 válasza orbano (#16714) üzenetére


zso73
veterán

Nekem nincs egóm! :C Csak az ösztönök vezérelnek. ;) Nem szoktak flörtölgetni csak úgy velem, mert meg szoktam öket előzni. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#16730) elmoraan (r) válasza orbano (#16728) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hö? :Y
félszeg (mn): bátortalan, félénk, gátlásos, gyámoltalan

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#16731) orbano válasza elmoraan (r) (#16730) üzenetére


orbano
félisten

Érdekes, mert sohasem hallottam senkit ilyen kotextusban használni ezt a szót :) fura.

A vér nem válik VAZZE!™

(#16732) elmoraan (r) válasza orbano (#16731) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hát ez télleg érdekes, mert részint ez a szó ezt jelenti, másrészt meg rajtad kívül még senkivel sem találkoztam, aki más véleményen lett volna... :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#16733) orbano válasza elmoraan (r) (#16732) üzenetére


orbano
félisten

Most min is vitatkozol és kivel? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#16734) elmoraan (r) válasza orbano (#16733) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Márminthogy én? :F
Éppen egyetértettem veled abban, hogy ez érdekes. :)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#16735) orbano válasza elmoraan (r) (#16734) üzenetére


orbano
félisten

Kotsog vagy és ironizálsz :P ...voteban

A vér nem válik VAZZE!™

(#16736) elmoraan (r) válasza orbano (#16735) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#16737) orbano válasza elmoraan (r) (#16736) üzenetére


orbano
félisten

A vér nem válik VAZZE!™

(#16738) Tim82 válasza orbano (#16735) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez ilyen, hallod. :(((

De jogosan tette. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16739) adalbert1


adalbert1
veterán

Ahhh, annyit mondjatok meg, hogy miért van az hogy a csaj akit egész este fűzök végül valami csiri-biri hülyegyerekkel megy haza? Ill. akiket ismerek normális nőket mind vagy foglaltak, vagy 10+ évvel idősebbek? :F

(#16740) orbano válasza adalbert1 (#16739) üzenetére


orbano
félisten

Lehet, hogy az a hülyegyerek mégsem volt olyan hülye, Te meg mégsem fűzted :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16741) orbano válasza Tim82 (#16738) üzenetére


orbano
félisten

Menjetek a...

A vér nem válik VAZZE!™

(#16742) zso73 válasza adalbert1 (#16739) üzenetére


zso73
veterán

A 10+-os csajokat kérdezd ki, hogyan lehet felszedni a te korosztélyod. :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#16743) orbano válasza zso73 (#16742) üzenetére


orbano
félisten

áhh a csajok borzalmas tanácsadók :D rosszabbak, mint én

A vér nem válik VAZZE!™

(#16744) Tim82 válasza orbano (#16741) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem inkább a magyartanárodat tedd felelőssé. :U :P

Hú, viszont nosztalgiám van, lehet, előveszem délután a Brian életét. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16745) tildy válasza zso73 (#16742) üzenetére


tildy
nagyúr

Sehogy :DDD Vagyis én spec nem ajánlom :DDD

Kevés kivételtől eltekintve , nem te leszel a fontos ott, hanem ő és az ő vágyai. És most nem akarok általánosításba esni, így be is fejezem, mert Viszláttól kapok. :DDD
A lényeg talán az: kevésbé tudják sokan 18-24 éves korukban mit akarnak ( ez nem is baj, ennek a kornak ez a hozománya) , és azzal is kevésbé vannak tisztában, mi számukra és a másik számára is a jó. Minden téren.
Hogy mondjam, ami szimpi lehet a +10 korú nőkben, az az a tapasztalat (esetleg) , ami már őket az életük során érte, minden téren. Tudják nem a méret a lényeg, sem kocsiban, sem másban.
Gondolom én:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16746) rarri válasza tildy (#16745) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem az is szimpi lehet a +10 korú nőkben, hogy nem kell felelősséget vállalnia a srácnak, csak elkapja a nő, és ízekre szedi / jó értelemben / A nő élvezi a fiú életerejét,fiatal lendületét, a fiú pedig azt, hogy úgy és olyan módon nyúlnak hozzá, ahogy még soha . :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16747) orbano válasza tildy (#16745) üzenetére


orbano
félisten

Miért, ey 30, 40, akárhány éves nőnek nem a vágyai a fontosak?Azért, mert egy 24 éves csaj nincs berezelve attól, hogy egyedül öregszik meg, nem feltétlenül kicsapongó és felszínes. Ok, nem feltétlenül tudja még, hogy mit akar. És? Ki tudja?

A vér nem válik VAZZE!™

(#16748) orbano válasza rarri (#16746) üzenetére


orbano
félisten

Ezt tudja azért egy-két +0 korú hölgyemény is :B

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#16749) rarri válasza orbano (#16748) üzenetére


rarri
senior tag

Igen, csak ők elvárják hogy lefusd a szokásos köröket, és hogy felelősséget vállalj értük . :)
Az más kérdés, hogy lehet hogy ezt te szívesen teszed. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16750) tildy válasza orbano (#16747) üzenetére


tildy
nagyúr

De azoka fontosak, csak tudja mik a realitások :DDD
Azt hiszem ebben elég sok minden benne van:

"De más oldalról, talán a fiút a férfiasságának beéréséhez katalizálja az idősebb nő. Az idősebb nők sokszor türelmesebbek, ugyanakkor már nem görcsölnek azon, hogy elveszíthetik a párjukat. Már elég érettek ahhoz, hogy ez ne érdekelje őket, és inkább arra legyen szükségük, hogy a férfival együtt lehessen élni, és jól együttműködni. Egy idősebb nő gyakran karakánabb, korrektebb, sokkal egyenesebb, és őszintébb önmagával szemben is, önmagát illetően is, és a párját illetően is. Ezt egy fiatalabb férfi megérezheti, értékelheti ezt, és ennek révén a saját érési folyamataihoz, férfias oldalához katalitikus hatásokat kaphat."(origo)

Rarri jókl mondja: fiatalabb csajok elvárják, hogy lefusd a szokásos köröket :)

Én is jobban örülnék korombelinek, nadehát ez van ezt kell szeretni :DDD :DDD :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.