Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16001) attiati


attiati
veterán

Neten az értelmes csajokkal rettentő sokáig kell levelezni, msnezni, mire eljön randira. (gondolom csomót csalódtak már lúzerekkel, és biztosra akarnak menni. Mondjuk én is)
Ott meg 2 perc alatt kiderül, hogy nem tetszik a hangja, a mozdulata, a természete, nem olyan mint képen.... vagy én nem tetszem őneki. Nagy csalódás a vége, mert elképzeltük egymást valamilyennek, vagy csak beleölt idő, mert jójó, de inkább hagyjuk egymást.
Egy előnye van neten ismerkedni: már előre tudjuk egymásról, hogy mindketten keresünk valakit. És lehet paramétereket begyűjteni anélkül, hogy élesre menne :)

Vagy ha valakinek nagyon extrém kívánságai vannak, akkor rá tud keresni a részletes keresőben pont arra :))

Könyvtárban, abc-ben meg ha csak segítséget kérek, hogy mit, hol találok, egyből hallom a hangját, látom stb, amiért neten görnyed az ember órákat, akár heteken keresztül.
Volt már, hogy hosszú csetelés után a randin tök jól éreztem magam, aztán mégse kerestem én hülye, mert nem tetszett annyira külsőre. Volt, hogy kúrva jól nézett ki, el is dumáltunk, de semmi "láng" nem volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.