Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2192) Tegla80 válasza Bal0924 (#2191) üzenetére


Tegla80
addikt

Az építésnek vége lesz 5-6 építés után(epulet/leszallohely stb)de település gondjait utána is igazgathatod a vegtelensegig.Ha atforditod a kezdeti negatív dolgokat akkor idővel értéket is termelhetnek számodra. (sokmindent tudnak így a véletlen műve, h pl nálad mi lesz majd a termek és annak értéke. Nem ebből fogsz meggazdagodni,de azért hoz a konyhára némi pénzt.)Én sokat foglalkoztam velük és 151ember a létszám jelenleg és A rang.Sokak szerint bugos a telepuleskezeles a játékban,de Én bízom benne,h egyszer talan megis elérem velük az S rangot.Plusz sokan azt is mondják, h nem szabad expedícióra engedni őket mert elhullik pár egyed(ami igaz is olykor),de Én mindig gyarapszom a veszteség után. (pl meghalt 2,de utána jön 4 mert fejleszthetem az épület technológiát a kövi döntések 1ikeben.) Sokkal több is lehetne és talán lesz is meg valaha a településekből a játékban.
Szóval Én azt mondom vágj bele és ha tetszik csinalod, ha mégse tetszik max magukra hagyod őket és ennyi.Veszteni valód nincs.

Plusz a település ,minotaur felfejlesztese az kell ahoz is,h "bot"multiszerszámhoz tudj jutni ha szeretnél ilyet is.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.